|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: še ena - prevarana
29.3.2007 13:47:17   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

razlika?


Seveda.

PREVARA = enkratno dejanje, ki se lahko zgodi vsakemu

VARANJE = dejanje, ki se zgodi z namenom

Prevara se lahko zgodi vsakemu in to celo takrat ko najmanj pricakujes.

Varanje je namensko dejanje, ki se ga zavedas.

Zdej stekas???

IN TEGA NE SMES METAT V ISTI KOS!!!!user posted image


PREVARA = sex z drugo

VARANJE = sex z drugo..

oba dejanja sta nesprejemljiva.. zveza se podre user posted image

nobenmu se pa ne more to zgodit.. to lahko vsak samo naredi.. z zavestjo in motivom.. ne morš past s tičem na tajnico ponesreč.. in samo PREVARAŠ user posted image

tako da.. oba dejanja sta ista.. prvo je samo PREVARA.. če je pa dobr.. je pa pol VARANJE.. motiv in dejanje sta pa ista.. sex z drugo kot partnerico..

nesprejemljivo.. kufri.. vrata.. itd user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: še ena - prevarana
29.3.2007 13:48:04   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

PREVARA = enkratno dejanje, ki se lahko zgodi vsakemu

VARANJE = dejanje, ki se zgodi z namenom


ja kako pa veš, ali je bilo samo1 x ali več x?


no.. prevara je 1x.. torej prvič.. drugič je že varanje user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: še ena - prevarana
29.3.2007 13:55:49   
Mina1
motiv in dejanje sta pa ista.. sex z drugo kot partnerico..

nesprejemljivo..


Tole se strinjam in zame osebno je to nesprjemljivo, zdaj pa, če sem v očeh drugih zaradi tega čudna oz. za luno, pa tudi prav.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: še ena - prevarana
29.3.2007 13:58:23   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

motiv in dejanje sta pa ista.. sex z drugo kot partnerico..

nesprejemljivo..


Tole se strinjam in zame osebno je to nesprjemljivo, zdaj pa, če sem v očeh drugih zaradi tega čudna oz. za luno, pa tudi prav.


nisi nisi.. v sodobni družbi je pač tko.. in vsi ki drugače razmišljajo se mogoče hočejo samo zaščitit pred razočaranjem.. torej.. sej če me prevara.. ni to taka huda stvar.. sej me ma še vedno rad.. mu bom oprostila.. ampak.. that's wrong user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:01:14   
GUILTY
JA....JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO! NA ŽALOST!
VEM DA OD NIKOGAR NE MOREM IN TUDI NE PRIČAKUJEM NOBENEGA RAZUMEVANJA.

ZA TO KA SEM NAREDIL NI NOBENEGA OPRAVIČILA IN GA NITI NE IŠČEM.

PREBRAL SEM PRAV VSE VAŠE ODGOVORE IN LAHKO REČEM DA SO POVSEM NA MESTU.

PO ENI STRANI PA VERJAMEM DA JE VEČINA OD VAS ŽE KDAJ ZAMOČILA OZ. NAREDILA KAKO STVAR ZARADI
KATERE BI ŠE DAN DANES NAREDILI VSE DA BI LAHKO ZAVRTELI ČAS NAZAJ ZA MINUTKO PRED TISTIM DOGODKOM (UPAM ZGOLJ DA TO NI BILA TAKO VELIKA NAPAKA KOT SEM JO NAPRAVIL SAM).

TISTI KI SE JIM JE TO ŽE ZGODILO VERJETNO VEDO O ČEM GOVORIM. ALI STE DOBILI SVOJO DRUGO ŠANSO NE VEM....SAM SI JO NEIZMERNO ŽELIM.....NE PA NUJNO TUDI ZASLUŽIM! :-(

VERJETNO SE NIKOMUR NE SANJA KOLIKOKRAT ZAPREM OČI V UPANJU DA JIH ODPREM MINUTKO PREDEN SEM NAREDIL TO KAR SEM.....REALITY CHECK......TEGA NI! :-(

VSAKEMU OD VAS KI MISLI DA IZ MENE GOVORI ZGOLJ SLABA VEST IN/ALI OBČUTEK KRIVDE BI Z VESELJEM DAL SAMO ENO MINUTKO V MENI....DA BI VIDEL KAJ ČUTIM DO TE OSEBE, DABI ZAČUTIL KAJ SE DOGAJA V MENI IN V MOJEM SRCU ZARADI TEGA KAR SEM NAREDIL IN KAKO SAM SEBE ŽREM OD ZNOTRAJ NANAVZVEN (NITI POMISLITE NE DA IŠČEM SOČUTJE...!!!).

TO NE SPREMENI DEJSTVA DA SEM KLJUB TEMU NAREDIL TO KAR SEM....VEM DA IMATE MOČNE ARGUMENTE KI SE JIM NE MOREM POSTAVITI PO ROBU...."KJE JE BILO TO TAKRAT", "PO TOČI ZVONITI JE PREPOZNO",.....
IMAM ZGOLJ MALO/OGROMNO ŽELJO DA BI JI LAHKO DO KONCA ŽIVLJENJA IZKAZOVAL IN DOKAZOVAL DA JE KRALJICA MOJEGA SRCA, DA BO LAHKO ENKRAT REKLA DA IMA V ŽIVLJENJU OB SEBI PARTNERJA KI JO OSREČUJE, JO LJUBI IN JI JE 100% PREDAN PA ČEPRAV IMA V "KARTOTEKI" ČRNO PACKO....NA KATERO PA PRAV VSAK DAN POLOŽI NOV OBLIŽ, KI BI PREPREČIL DA BI  SE PACKA ŠIRILA....RES JE PA DA SE NIKOLI NEBI ZACELILA! (NEKAJ TAKEGA KOT RAK NA ŽIVLJENSKEM OBSEVANJU)

VERJAMEM DA BOSTE KLJUB VSEMU UŽGALI PO MENI KOT MAXIM PO DIVIZIJI.....PA ČEPRAV SE JE MOGOČE MARSIKDO OD VAS ŽE ZNAŠEL V MOJI SITUACIJI KO MU JE NEIZMERNO HUDO ZA NEKAJ KAR ENOSTAVNO NE MORE NE SPREMENITI NE PORPAVITI!

RAD BI VAM POVEDAL ŠE TO DA MI ANONIMNA VEČKRAT OMENI DA SO JI VAŠI NASVETI IN TOLAŽBA V VELIKO UTEHO....ZA TO SEM VAM NEIZMERNO HVALEŽEN...KAJTI SAM JI V TEJ SITUACIJI TEGA NISEM SPOSOBEN DATI!

NA ŽALOST SVA NAJVERJETNEJE SAMO ŠE ENA ŽELOSTNA ZODBA KI JO PIŠE ŽIVLJENJE....KI PA SE V TEM TRENUTKU DOGAJA NAMA (DVEMA RESNIČNIMA OSEBAMA...ZDAJ)  IN BOLI VELIKO BOLJ KOT LAHKO PRENESE KATERIKOLI PAPIR ALI ZASLON!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:04:58   
Mina1
Guilty, sicer sem ob tvojem javljanju dobila kar cmok v grlu in si zaželela, da bi "moj" tudi tako napisal, čutil ali občutil. Mogoče pa, pa ne upa povedati, kdo bi vedel.

Želim, da vama rata, vsaj vama, iz vsega srca.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu GUILTY)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:09:06   
Zahi
sorry model.. no simpathy from me..


razmišljal bi prej.. realnost je pač taka.. dobil so te.. zdaj ti je žal.. če te nebi.. bi blo vse OK.. ne?

razmišljal bi prej.. preden vtakšen tiča v drugo.. saj posledice so ti pa ja jasne.. če te dobijo.. si najebu.. in to se ti je zgodilo..

vsak ki pa to naredi.. ve kaj bo naredu.. in v trenutku pozabi na vse drugo.. pred tem pa imaš čas razmišljati kaj BOŠ naredil.. in kaj se zgodi če te dobijo..

konec koncov.. kraljica srca? .. prosm te.. ne bodi patetičen.. kaj je bila pa ljubica potem? .. kraljica užitka?..

če bi bila anonimna kraljica tvojega srca.. nebi niti razmišljal o dejanju.. ampak bi ji to povedal.. kaj se ti mota po glavi.. kakšne ideje dobivaš ipd..

skupaj bi prišla do rešitve in tako naprej..

ampak ne.. šel si sexat z drugo.. zdaj pa cmeraš kok jo imaš rad.. in da si naredil napako ipd..

bodi človek.. sprejmi svojo kazen.. imej hrbtenico.. in ne cmeraj.. žal si videl da je "tanova" pod nivojem anonimne.. in sedaj bi rad šel spet nazaj..

dokler ne pride spet "tadruga".. ki bo pa mogoče boljša od anonimne.. kaj pa pol? .. boš tudi tukaj pisal hvalnice?

get a life man..

(odgovor članu GUILTY)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:11:09   
Marogica
Guilty, kaj bi rad poveda? Oz. kaj misliš, da se bo sedaj spremenilo, ko si tukaj pisal?

To povej tvoji anonimi oz. ji dokaži, če ji sploh lahko. Jaz bi te kljub temu v rit brcnila. Pa mogoče začni razmišljat, kako bi se ti počutil, če bi bila situacija obratna.... To najbolj pomaga, ker šele takrat človek ve, kaj to pomeni...

Pa saj je brezveze.....vse skupaj...zaradi enega fuuser posted image .

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu GUILTY)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:12:08   
tinkamiška
Sem si včeraj rekla da ne bom več pisala, ker s tem nič ne pomagam, da kaj pa koga brigajo moje izkušnje, če pa z njimi nič ne dosežem, ker pač vsak živi svoje življenje in se odloča zase...

pa vseeno...

...tukaj moram še nekaj dodatuser posted image

Se strinjam z vsem kar je napisala BaguSka, tako nekako sama razmišljam in Guilty, razumem te kljub temu, da sem bila prevarana, varana in enkrat sama varala...Ravno zato se mogoče vidim v vseh vlogah o katerih se piše. Pa ne bom spet o sebi.

Kakorkoli, tudi jst vama želim, da zvozita, ker se da.

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:13:21   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Guilty, kaj bi rad poveda? Oz. kaj misliš, da se bo sedaj spremenilo, ko si tukaj pisal?

To povej tvoji anonimi oz. ji dokaži, če ji sploh lahko. Jaz bi te kljub temu v rit brcnila. Pa mogoče začni razmišljat, kako bi se ti počutil, če bi bila situacija obratna.... To najbolj pomaga, ker šele takrat človek ve, kaj to pomeni...

Pa saj je brezveze.....vse skupaj...zaradi enega fuuser posted image .


dejstvo je da je modelu res žal.. ampak žal ne zaradi tega kar je naredil.. ampak zaradi tega kar lahko zgubi.. egoit brez hrbtenice.. žal..

tak človek bo vedno iskal druge možnosti.. druge priložnosti.. dokler ne pride ena, ki bo boljša od trenutne.. potem mi verjemi, da ne bo klele cmeral..

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:14:52   
baguSka
Tocno o tem govorim.user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:15:05   
Anonimen
 
Jst se pac strinjam z Bagusko..

Dobr.. slabo.. lepo... grdo... pac tako mnenje mam...

In anonimna.. tale tvoj.. je lahko zdaj zihr boljsi.. kot je bil prej.. ne slabsi..

Brez veze.. da bi to, kar dozivljata..  bilo zaman..

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:15:11   
Mina1
Guilty, je pa res, da si spremenil vse, prav vse in čisto vse in nič več ne bo tako kot je bilo, četudi ostaneta skupaj ali pa gresta svojo pot.

In res, kaj si pa prej mislil, ko si bil z drugo, moment slabosti ali kako se že reče? Nevem, tudi jaz bi rada vedela? Kaj te je tako zelo premamilo, da si se ODLOČIL to narediti?

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:17:44   
Marogica
Ok, mu je žal. Toliko sem pametna, da sem to razbrala. In ??? Kaj zdaj? Naj se razjočem? ALi pa anonimna? Saj to ji je najbrž že povedal, če je toliko pameten. Pa kaj... Meni je tudi lahko govoriti po cigareti, da ne bom več....do naslednje....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:17:52   
Zahi
Kako lahko sploh kdo pomisli na to, da bo anonimna preživela vsak dan v strahu "kaj pa če spet sexa z uno v avtu" ..

vsakič ko bo zamudil domov "spet se z uno dajeta dol".. vsakič ko bo zazvonil telefon "spet ga una kliče"

ipd ipd.. če jo je to tako prizadelo kot je napisala.. potem se iz tega ne da več splezat.. lahko ti pa pomaga nekdo drug da splezaš skupaj z njim..

in ta drug ne bo cmerav egoist..

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:22:49   
Anonimen
Ponaavdi se na tovrstnih delikatnih debatah ne oglašam. Vendar pa...

Dajta se to zmenit doma, na 4 oči, ne pa da tukaj prevarani jamra kako se mu prevaralec gnusi, slednji pa joka, kako tega ni hotel storiti. Če bosta ugotovila, da nista za skupaj, bosta pač šla narazen, če je prevarana pripravljena sprejeti prevaralca nazaj in mu odpustit greh, naj ga sprejme...

Big deal! Kako bi se odločila jaz, če bi bila prevarana? Pojma nimam. Zato pa vedno trdim, da tisto, česar ne vem, ne boli.

In tako kot je rekla Marogica. Tudi jaz, ko ugasnem cigareto, do druge splh n pomislim, da bi si jo prižgalauser posted image user posted image user posted image user posted image . Pa si jo vseenouser posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:24:59   
Mina1
Pa vsakič, ko jo boš Guilty svojo kraljico srca objel, ali bo iskreno  ali bo ona v dvomu, kaj če sedaj misli na njo ali katero drugo?

A se sploh zavedaš, kako zelo to boli, kar si naredil, jaz še vedno to dajem skozi, vsak dan sproti pa si iz vsega srca želim, da bi bili še skupaj.

Zaradi "enega skoka" si vse postavil na kocko, škoda.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:29:28   
romy
To je ravno tako, kot jaz ko čutim potrebo po čokoladi...iščem,stikam, mižim, grem...ampak se vrnem in jo požrem, vedno in celo...ko jo pojem mi je žal, se skoraj zjokam, sem sama nase tako hudičevo jezna in si obljubim, da nikoli več.....in kaj se zgodi čez par dni? ugibaj...........................................
zgodba se ponovi........vedno znova in znova

sem kot v začaranem krogu, odvisnica čokolade

user posted image user posted image user posted image  malo hecno ampak resnično

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:32:00   
baguSka
Pa kaj... Meni je tudi lahko govoriti po cigareti, da ne bom več....do naslednje....


Je razlika ce to mislis iskreno ali pa reces kar tako v 3 dni, samo zato da pomiris partnerja...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:33:35   
romy
No želela sem povedat kar je že Marogica (primer z cigareto) pa sem šele zdajle opazila.
Tega se pa še spomnila nisem...najbrž zato ker ne redi user posted image

ja, to sem jaz odvisnica čokolade in cigaret. Lahko živim samo od tega user posted image

zdej sem pa že mal zabluzila......

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:33:48   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

Pa vsakič, ko jo boš Guilty svojo kraljico srca objel, ali bo iskreno  ali bo ona v dvomu, kaj če sedaj misli na njo ali katero drugo?

A se sploh zavedaš, kako zelo to boli, kar si naredil, jaz še vedno to dajem skozi, vsak dan sproti pa si iz vsega srca želim, da bi bili še skupaj.

Zaradi "enega skoka" si vse postavil na kocko, škoda.


točno tako..

sicer pa.. nekateri pravite.. zakaj zdej vse pustit.. zarad enga sexa z drugo..

zakaj pa ne tkole .. zakaj je model riskiru vse tole.. zaradi enga sexa z drugo.. ??

zato ker je navaden egoist.. zdaj vidi, da mu je žal.. prej pa tega ni vedel.. zdaj bi pa naenkrat naredil vse.. po kolenih klele puzal okoli.. pa obljubljal razne kraljice.. dokler ne pride spet ena zanimiva.. za sex.. mogoče še kaj drugega.. navada železna srajca.. jebi ga..

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:39:13   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

Kako lahko sploh kdo pomisli na to, da bo anonimna preživela vsak dan v strahu "kaj pa če spet sexa z uno v avtu" ..

vsakič ko bo zamudil domov "spet se z uno dajeta dol".. vsakič ko bo zazvonil telefon "spet ga una kliče"

ipd ipd.. če jo je to tako prizadelo kot je napisala.. potem se iz tega ne da več splezat.. lahko ti pa pomaga nekdo drug da splezaš skupaj z njim..

in ta drug ne bo cmerav egoist..
Kako lahko sploh kdo pomisli na to, da bo anonimna preživela vsak dan v strahu "kaj pa če spet sexa z uno v avtu" ..

vsakič ko bo zamudil domov "spet se z uno dajeta dol".. vsakič ko bo zazvonil telefon "spet ga una kliče"

ipd ipd.. če jo je to tako prizadelo kot je napisala.. potem se iz tega ne da več splezat.. lahko ti pa pomaga nekdo drug da splezaš skupaj z njim..


Kako pa ti lahko trdis, da bo ona zivela v strahu??? Mogoce pa niso vsi taki kot si ti.user posted image

In tudi tiso o zamujanju in to... to vse s casoma zbledi... z zaupanjem. Torej ja, ce zaupanja ni vec, potem je itak konec. Ampak ce si sposoben spet zaupat, potem tudi skrbi ni vec.

In itak da je zdej pisala kok zlo je prizadeta. Tak je itak vsak, ki je preprican in 100%, da njegov partner pa teag nebi nikol naredu in potem zve, da ni temu tako...

In ce hoces iz tega splezat, lahko splezas sam, lahko splezas s partnerjem, lahko pa s komerkoli drugim. Odvisno od vsakega posameznika in od ljubezni kako mocna je... in ce se seveda rodi novo zaupanje...

To zbledi. Verjemi. Ce si tega zelis, potem to zgine. Ampak ti tega ne bos nikoli zvedel, ker ti je to pac najbolj gnusno dejanje in pod nobenim pogojem tega nisi priparvljen odpustit. Ampak ce bi ljubil partnerko dovolj, potem bi mogoce razmisljal drugace. No ne vem... Mogoce bi se ti to moglo zgodit, da bi potem razmislju drugace...?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:43:06   
Zahi
mogoče bi se mi moralo res enkrat zgodit da bi videl.. vem pa že zdaj, da z šibkim egoistom, ki je stavil celotno zvezo na en ****, res nebi reševal teh problemov..

tako kot nezaupanje zbledi tudi pogrešanje.. tako, da.. draga moja anonimna.. nič bat.. pogumno na pot.. na svetu je še veliko moških, ki bi dali vse zate.. ne rabiš dvoličnih izdajalskih kurbirjev...

good luck..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:44:16   
Taula
Zahi tvoj poste je kot bi moje misli bral.user posted image

Prej je treba o tem razmišljati..in varanje je neopravičljivo.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:45:32   
Anonimen
Zahi in Mina. Vidva sta me začutila, prebrala skozi nekaj ogorčenih postov in zaznala kakšna sem. Sej sploh nima veze kakšna je moč argumentov za in proti. Edina relevantna resnica je ta, da je to naredil. Kakšne so pobude, vzroki, bla bla bla...nima spet nobene veze. Izdal naju je na polni črti. Zavestno. Nisem razsodnik, pa kljub temu je on meni prisodil doživljensko izkušnjo, tudi če me nikoli nihče več ne bo na tak način izdal. Vedno bo to v meni. Nepreklicno. Ne glede na to, ali ostaneva ali greva vsak svojo pot.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?