|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:45:43   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Zahi tvoj poste je kot bi moje misli bral.user posted image

Prej je treba o tem razmišljati..in varanje je neopravičljivo.


končno ena realna user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:45:56   
Taula

To zbledi. Verjemi. Ce si tega zelis, potem to zgine. Ampak ti tega ne bos nikoli zvedel, ker ti je to pac najbolj gnusno dejanje in pod nobenim pogojem tega nisi priparvljen odpustit. Ampak ce bi ljubil partnerko dovolj, potem bi mogoce razmisljal drugace. No ne vem... Mogoce bi se ti to moglo zgodit, da bi potem razmislju drugace...?


In zakaj bi moglo zbledeti? Zakaj je moglo sploh do tega priti?
Če bi mene parter ljubi dovolj me ne bi varal in ne bi imela teh težav..simpl ko pasulj.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:46:14   
Anonimen
. Verjetno nikoli ne bi priznal, če ne bi slučajno videla njegov sms njej na dan "izdaje".


Meni pa ta SMS ne gre iz glave. A ga je poslal/prejel pred randijem ali po sex randiju? Očitno je dečko kljub vsej ljubezni do svoje kraljice to načrtoval, torej se ni pač "zgodilo"a ne Guilty? Ali sta se po sex randiju zahvalila en drugemu, za to kar se je "slučajno" zgodilo?
Pa še nekaj Guilty, a se z veseljem vsedeš zdaj v svoj avto?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:48:39   
baguSka
zakaj pa ne tkole .. zakaj je model riskiru vse tole.. zaradi enga sexa z drugo.. ??


Odgovor bos nasel v mojem prvem postu. Ki pa ga ocitno nisi temeljito prebral.user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:50:05   
baguSka
Taula. Tud teb vidim da se ni dalo mojga posta prebrat...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:52:31   
Taula
Taula. Tud teb vidim da se ni dalo mojga posta prebrat...


Ga bom poiskala ekstra zate. Da vidim če spremenim mnenje.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: še ena - prevarana
29.3.2007 14:53:24   
Taula
Kako se zdaj pocutis? Bedasto vprasanje.. ampak folk se razlicno pocuti.. ko se jim to zgodi..

Sej je napisala da je polna besa in sovrastva in gnusa....


Jaz sem sla skoz to. Samo sprijaznit se moras z dejstvom, da to ni najhujse kar se ti v zivljenju lahko zgodi. Da je to oseba, ki jo ljubis... In ce si 100% zadovoljna z njim, potem ne vidim razloga, zakaj naj nebi ostala z njim...

Kot je reku Tjazy: to se vedno in vsakemu lahko zgodi. Ce mu je zal in ce ima tebe se vedno rad, zakaj potem nebi bla vec skupi!? Saj mas tudi ti njega se vedno rada!? Torej se imata oba rada!?!


Tale post?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu plenicka)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:53:27   
baguSka
Ga bom poiskala ekstra zate.


No pa dej. Najde ga na strani 6.user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:54:33   
Taula
No pa dej. Najde ga na strani 6.


Na prvi post tipu ali ženski? Ker prvi ženski je na strani 1.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: še ena - prevarana
29.3.2007 14:54:33   
baguSka
Ta ni moj user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:54:53   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

zakaj pa ne tkole .. zakaj je model riskiru vse tole.. zaradi enga sexa z drugo.. ??


Odgovor bos nasel v mojem prvem postu. Ki pa ga ocitno nisi temeljito prebral.user posted image


človek je varal.. zajebal.. zdej so ga dobil.. zdaj pa jokca kle..

to je vse.. anonimna.. bodi močna.. zabriši ga ven.. pa je.. nikoli več ne bo mogl bit tako kot je bilo..
in zato je kriv samo on..

ZA TO NI OPRAVIČILA...

< Sporočilo je popravil Zahi -- 29.3.2007 14:56:34 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: še ena - prevarana
29.3.2007 14:55:25   
Taula
RE: še ena - prevarana
26.3.2007 18:25:55


Takrat si ga pisala...stran 1.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu plenicka)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:55:57   
baguSka
končno ena realna


ja ena, ki misli, da se to njej ne more zgoditi user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: še ena - prevarana
29.3.2007 14:57:02   
Taula
Sploh nisem vsega brala, ampak bom svoje mnenje glede vsega podala se jaz:





Seveda se da naprej živet.. ampak ne s tem moškim..


Seveda lahko zivi naprej z njim. Ce pac ne delas scene iz tega. :)) Ce si pa nek iluzionist in mislis, da mora bit vse tako kot v pravljici, potem je pac tako, da se zacnes smilist sam sebi in se ti porusi cel svet in se ti pac zdi konec sveta itd itd... Zdej pa je vprasanje, kaj vse si pripravljen odpustit partnerju... Vse razen varanja?? Kakrsnegakoli varanja ali samo prevare z drugim clovekom!? To je vse je odvisno od posameznega cloveka... kaksne poglede in vrednote ima... in ce bo ta ista oseba, ki je to tako neznansko veliko pomeni in ki je edina stvar, ki je ne bo nikoli odpustila ravno ta prevara z drugim clovekom, potem se ji bo to dogajalo vse zivljenje... to je zame pac zmotno, da nekdo zivi v taki iluziji... da je pa njegov partner popoln in brez kakrsnihkoli napak... ker ce ljubis brezpogojno, potem ljubis cloveka taksnega kot je... z vsemi napaki... in si mu tudi pripravljen odpustit... ker ce tega ne storis, bos iskal naprej... in bojo z naslednjim partnerjem iste tezave... vse je pac odvisno od tega kaksen clovek si in kako mocno in brezpogojno ljubis partnerja... ker ce ga ljubis, res iskreno ljubis in ves da je to clovek, ki si absolutno zelis prezivet preostanek svojega zivljenja in se drugace v vseh pogledih z njim 100% zadovoljen in srecen, potem ga ni razloga, zaradi katerga bi sel narazen... seveda ce mu lahko spregledas to napako, ki se je zgodila enkrat in se ne bo vec... ce si pac clovek, da das to cez in zivis naprej... ce si clovek, da se zavedas, da to ni taka napaka, ki bi ti porusila svet... ker dejansko je se veliko drugih stvari, ki so veliko bolj tezke v zivljenju, kot je to... in ce sprejmes cloveka, ki ga ljubis in ga vzames takega kot je, potem res ne vidim razloga, da bi prevara bila tok mocna, da kar naenkrat prenehas tega cloveka tako mocno ljubit... da ga lahko kar zbrises in pozabis cez noc...
... jaz popolnoma stekam, da se to NE MORE zgodit, ko se mata dva rada in sta srecna in se ljubita... takrat ko je veza popolna sem prepricana, da do tega ne more pridt... ampak vsaka veza, vsak par, vsak clovek se znadje v situaciji, ko mu ni vse tako popolno... ko ima krizo.. ko postanejo nestrinjanja... ko eden partner malo vec razmislja kot drugi.. ali pa manj... je obdobje, ko nista oba na isti valovni.. in takrat mogoce pride trenutek, ko eden podleze.. in temu trenutku se lahko rece trenutek slabosti.. ker ni dovolj mocen.. mogoce zato, ker ne razmislja trezno... mogoce zato, ker je v depresiji... mogoce enostavno zato, ker si ze dlje casa zeli odpreti svojemu partnerju, vendar mu ta ne dovoli oz ga ne zeli poslusat... razlogov je veliko... zelo veliko... in vsak clovek je lahko kdaj v zivljenju slabic... vsakemu se lahko zgodi, da lahko kdaj naredi nekaj, kar drugace nebi mogel nikoli zivljenju naredil... ampak to se nikakor ne pomeni, da nebi ljubil ali spostoval svojega partnerja... kasneje mu ja zal da je to storil... a vrnitve nazaj vec ni... ceprav se globoko pri sebi zaveda, da je naredil nekaj, cesar drugace nebi nikoli... se najmanj pa prizadel svojega partnerja... ce se pac njegov partner tako pocuti... izdanega, prevaranega... karkoli... in potem? Je ljubezen dovolj mocna???? Zame konec veze pomeni presibka ljubezen... Da partner ne ljubi dovolj drugega... Da ga ob prvi taki napaki zapusti in ga zavrze... Meni je to grozno in absurdno sploh razmisljat o tem. Jaz osebno bi naredila vse, da popravim to napako, ki je bila storjena... Ker da je prislo sploh do tega, sta potrebna oba... In bi se najprej pri sebi vprasala, kaj hudica sem narobe naredila, da je sploh prislo do tega!? Ker jaz osebno bi pac cutila neko odgovornsot do tega, kar se je zgodilo... Ze to, da sem partnerja porinila na rob, ko ni bil vec zmozen razmisljat... ko je bil zmeden, razocaran... sibek. Karkoli, da je naredil napako, ki jo je. In zame osebno, ce bi pustila partnerja, ki je to storil, nebi mogla bit boljs sibka, kot tako, da ga pustim in pozabim. Zakaj sem potem sploh z njim, ce ga zapustim ob prvem slabem trenutku, ob prvi taki napaki, ki jo stori!? Zakaj hudica bi takoj dala roke stran in se nebi borila za ljubezen mojega zivljenja??? Nebi mogla bit boljs sibka kot tako.







Zakaj bi bla ona z nekom ki jo vara.. zakaj je on z njo da pol vara? Tako ne gre.



To ne pride vedno samo tako, da to storis zlonamerno. Vcasih pac pride v zivljenju tako, kot sem napisala zgoraj... ko nisi v nekem trenutku srecen... ko si zmeden... in ko pride obdobje, ko se s partnerjem ne razumeta vec kot sta se... in mislis le na to ali bo vedno tako... ali se nic vec ne more spremenit na bolje... ko gre vse samo se navzdol in ko vse to skusas razlozit partnerju in ta noce vec poslusat... trakat clovek ni vec tak, kot v resnici je... in takrat SE lahko zgodi marsikaj... in potem se to zgodi.. in zakaj hudica se potem nebi tega vec dalo resiti??? Zakaj vse pustiti???

seveda NE ODOBRAVAM tega... sploh ne namenskega varanja... govorim samo o tem, da smo ljudje skozi zivljenje, ki ga zivimo zelo razlicni... se spreminjamo... so taka in drugacna obdobja... krize... lepi trenutki... zivljenje nam lahko prinese marsikaj... in govorim pac o tem, da zivljenje lahko prinese tudi to in prav vsakemu se lahko kdaj kaj takega zgodi, tudi ce drugace noce... nihce ni popoln... in osebno zame, je potem tisti clovek, ki takoj odkoraka stran, tudi sibek in reva, ki se ni sposoben soocit s problemom in s tezavami... ki jih seveda imata s partnerjem.


Tega misliš?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:57:59   
baguSka
človek je varal.. zajebal.. zdej so ga dobil.. zdaj pa jokca kle..

to je vse.. anonimna.. bodi močna.. zabriši ga ven.. pa je.. nikoli več ne bo mogl bit tako kot je bilo..
in zato je kriv samo on..


Pa kaj je s tabo??user posted image  Kako lahko njej narekujes kaj naj naredi??? Pa sploh je ne poznas!? Kvecjemu lahko napises svoje mnenje oz kaj bi ti naredil v taki situaciji. V taki situaciji, v kateri sploh se nisi bil.user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: še ena - prevarana
29.3.2007 14:58:41   
baguSka
Tega misliš?


Tega ja.user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: še ena - prevarana
29.3.2007 14:58:48   
Taula
končno ena realna

ja ena, ki misli, da se to njej ne more zgoditi


Ne lubica..ena ki ima ponos in samospoštovanje in takega deca brce ven takoj ko jo prevara. Sem pa raje sam in srečna.
Prasca, ki ga je namakal drugje pa jaz ne rabim, hvala lepa.user posted image


Sedaj grem pa tvoj post brati.


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 14:59:04   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

končno ena realna


ja ena, ki misli, da se to njej ne more zgoditi user posted image user posted image


noben tega ni reku.. samo pravi, da je to nespremejemljivo.. in da taki ljudje pač nimajo občutka za partnerja.. ker če to naredijo.. potem se morajo zavedati kaj delajo.. in če kljub temu to naredijo do konca.. so navadnje egoistične svinje

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: še ena - prevarana
29.3.2007 15:02:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Tega misliš?


Tega ja.user posted image


Ta je odlicen... strinjam se z njim... cist 100%!

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 15:04:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

noben tega ni reku.. samo pravi, da je to nespremejemljivo..


Po kaj potem.. ce je nesprejemljivo.. ?!

Marsikaj je nesprejemljivo.. zato pa obstajajo druge vrednoste.. ki iz nesprejemljivega naredijo sprejemljivo..

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: še ena - prevarana
29.3.2007 15:04:55   
Taula
Ze to, da sem partnerja porinila na rob, ko ni bil vec zmozen razmisljat... ko je bil zmeden, razocaran... sibek. K


Ne me spravljati v smeh. Spominjaš me na Sito al kaj je že bila tista ki je bila taka polna idej.user posted image

Vztrajam pri svojem mnenju. In ne, ne živim v sanjah, vem da me moški lahko prevara. Ampak vem, da ga ne vzamem nazaj nikoli, ker se imam preveč rada.Tudi jaz sem že bila jezna, razočarana, pa nisem varala. Imam pa že toliko jajc, da bi raje prej zvezo končala. Tisti, ki pa pol jokca in išče izgovore zakaj je to delal, je pa zame itak brez hrtenice. Če sedaj lahko uporabljaš glavo in razmišljaš kako bi se ven izmazal bi jo pa prej uporabljal, ne pa da si razmišljal z tičem. Živi z posledicami svojega dejanja.


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: še ena - prevarana
29.3.2007 15:04:56   
baguSka
Ne lubica..ena ki ima ponos in samospoštovanje in takega deca brce ven takoj ko jo prevara. Sem pa raje sam in srečna.
Prasca, ki ga je namakal drugje pa jaz ne rabim, hvala lepa.


Ta prasec je clovek, ki si ga 5 minut nazaj se ljubila.. Samo toliko da te spomnem.user posted image  In ali res lahko kar v minuti nehas ljubit cloveka s katerim si zelis prezivet preostanek svojega zivljenja?? Cist zares??

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: še ena - prevarana
29.3.2007 15:05:42   
Taula
Ta prasec je clovek, ki si ga 5 minut nazaj se ljubila.. Samo toliko da te spomnem. In ali res lahko kar v minuti nehas ljubit cloveka s katerim si zelis prezivet preostanek svojega zivljenja?? Cist zares??


Če me je lahko on prenehal ljubiti za tistih 5 minut seksa potem ja.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: še ena - prevarana
29.3.2007 15:07:25   
Zahi
ta prasec je že to naredil.. nehal ljubit.. zaradi parih minut užitka.. res častno dejanje.. in ja.. nehaš ga ljubit.. s časom..

zaupanja ni več.. samo še namigovanja.. in taka zveza je obsojena propad.. zakaj se matrat še naprje.. kufri.. vrata .. adijo..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: JEST SEM TISTI KI JE KRIV ZA TO :-(
29.3.2007 15:07:46   
baguSka
so navadnje egoistične svinje


Potem je zate vecina cloveskega naroda egoisticna svinja!? Ker naj bi blo dokazano da je velika vecina vsaj enkrat v zivljenju varala ali bila prevarana... Tko pac je. Zato pa pravim, da ni ravno vse tako kot je v pravljici.user posted image  Lahko sicer zivimo s tem v srcu, ampak potem smo lahko vedno znova razocarani...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?