|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 21:17:09   
kalbo
Mater kalbo, kako si se razkuril Bi kavo?


Ne, zdele pa ne, pa čeprav mam veke s šibicam podprte. Še mal pa grem v mižaleuser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 21:17:27   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Mater kalbo, kako si se razkuriluser posted image  Bi kavo?

Al pa enga kozla? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 21:18:16   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Mater kalbo, kako si se razkuril Bi kavo?


Ne, zdele pa ne, pa čeprav mam veke s šibicam podprte. Še mal pa grem v mižaleuser posted image


To pa ne!!! Čakam, da bo v blogu kaj novega....pa nič. Očitno res prezgodaj spat hodišuser posted image


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 21:19:06   
kalbo
Mogoče bi morale tut me mal njim na prste stopit glede njihovih krasnih pivskih trebuhov, ki nas vznemirjajo vsako sekundo posebej...


No no, nehaj no, mamo pivske seksi trebuščke tud moški ki spoštujemo ženske. Men še nikol ni na misel prišlo da bi rekel katerikoli ženski da je zavaljena, kaj šele tisti, ki jo imam rad.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 21:20:24   
kalbo
Čakam, da bo v blogu kaj novega....


Saj bo, obljubim, sam mi idej primankuje zadnje čase, še na cesti me noben ne razkuriuser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 21:24:43   
Marogica
Se strinjam s kalbo-tom. Takšni izrazi so vedno znak spoštovanja/nespoštovanja do partnerja oz. do ljudi nasploh. In v bistvu pljuvanja v lastni krožnik. Če ima takšno "zavaljeno kuzlo" ob sebi, je pa res bedak(upam, da ni zavaljenuser posted image ), če si boljše ne najde.

Jaz mojemu možu še "stari" ne rečem, pa je res staruser posted image .

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 21:27:28   
muška
Mogoče bi morale tut me mal njim na prste stopit glede njihovih krasnih pivskih trebuhov, ki nas vznemirjajo vsako sekundo posebej...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 21:32:01   
Taula
Imej rada sama sebe in ga nekam user posted image  Da meni to reče kdaj moj dečko bo okusi sedem tisoč dni Sahare.
Povej mu kako te je prizadel, samo nej se krepko potrudi da se ti odkupi. 

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 21:36:56   
Anonimen
Po moje je on kuzlin zavaljeni user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne kuhaj mu, ne peri mu perila, skratka nič mu ne delaj.. Pa naj proba sam gospodinjit pa plus za otroka skrbet ponoči!! user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 22:00:45   
Anonimen
prov mojmu decu sem prebrala tole in je reku..zakva je pa hotu sexat sred noči??!! :)

no moj komenar je pa ..ah ja. dobra si da si vse to tko mirno prenesla in mu še celo kosilo skhala?? js bi ga vrgla iz pojstle isti moment pa nej spi na tleh če če sexa pa tut kej druzga nej si pa kr drgje išče če je tak maneken da ne sodim zraven njega

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 22:09:12   
Anonimen
Kuzla zavaljena med drugim


Kakšen krasen besednjak in to sredi noči. Le kaj je še imel na zalogi v sveže prebujenem spominu user posted image

Naslednjič mu za kosilo vrzi veliko kost, da bo "pes" zadovoljen.

In če bi rad seksal kot zajec, naj sredi noči še tako urno iz postelje skoči. Vsako noč, da ne bo pomote, da samo eno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 22:12:05   
Anonimen
Pa dajte ženske, kje najdete take tipeuser posted image  A jih z lupo iščete? Pa sam ne mi zdaj reči, da prej ni bil tak...

Če bi meni moj to rekel, bi najverjetneje jutro dočakal na urgenci z odrezanim tičem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 22:13:17   
cmokec
Uboga.  user posted image  A si potem sploh lahko spala?

Mogoče probaj od sedaj kuhati samo zase, prati in likati zase, ...  Te bo potem kaj bolj spoštoval, ali boš nekaj predvidljivega še naprej. Ker očitno je bil zelo prepričan, mu je bilo samoumevno, da bo sexal. In ga je razkurlo, ker si se uprla. Naj se malo sam pedena, tako, ali drugače.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 22:14:40   
Anonimen

Če bi meni moj to rekel, bi najverjetneje jutro dočakal na urgenci z odrezanim tičem


user posted image user posted image user posted image  zadnič bi jajca trgala ,zdej bi pa kar tiča.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 22:15:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nati


Če bi meni moj to rekel, bi najverjetneje jutro dočakal na urgenci z odrezanim tičem


user posted image user posted image user posted image  zadnič bi jajca trgala ,zdej bi pa kar tiča.user posted image user posted image user posted image


Kaj češ - Dalija bi rekla - stroga vzgojauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 22:45:23   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Kuzla zavaljena med drugim


Kakšen krasen besednjak in to sredi noči. Le kaj je še imel na zalogi v sveže prebujenem spominu user posted image

Naslednjič mu za kosilo vrzi veliko kost, da bo "pes" zadovoljen.

In če bi rad seksal kot zajec, naj sredi noči še tako urno iz postelje skoči. Vsako noč, da ne bo pomote, da samo eno.


bravo, Mič.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 0:20:37   
Anonimen
nimam besed...jaz mu ziher, če ga ne bi na cesto prej vrgla, ne bi dala eno leto pa fejst bi shujšala ZASE, on naj se pa tam slini in praska po vratih kot kuža....user posted image user posted image user posted image , meni bi bilo slabo, da bi se me še kdaj dotaknil...ziher nikoli več user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 7:02:30   
srki
Jaz se pa strinjam z Gino. Verjamem, da nekatere besede bolj bolijo, kot pa dejanja.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 10:13:39   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

žal vse prevečkrat razmišlja in govori pri dedcih tista tamičkena glavca

Že res, sam da rečeš ženski ki si jo želiš kuzla zavaljena je pa malo oziroma zelo mimo. Zakaj pa on ne vstane ponoči kozel leni?

sej to se sprašujem tudi jaz user posted image user posted image user posted image  zakaj se tisti pras.. zaval....od anonimninega moža ne vstaja ponoči do otroka in bi po parih nočeh še sam 'kapituliral', njegovega besedišča pa nebi niti komentirala user posted image  primitivc...

p.s. Raho, zdaj pa razumem zakaj je tvoj mož tako miren in priden...verjetno ne upa niti pisnit user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 10:40:10   
Anonimen
Veste kaj če imaš pošlihtano v glavi in vsaj kanček morale in spoštovanja do nekoga s katerim živiš  mislim da tudi ponoči ali pa zjutraj , kjerkoli in kdajkoli  nemoreš kar izustit nekaj žaljivega do nekoga drugega. Za to ni opravičila.

Mi gredo pa res na jetra pri nekaterih ljudeh ti trenutni izbruhi, pa saj smo ljudje s pametjo, in mislim da se lahko vsi kontroliramo, nevem kako lahko to opravičujete da ni hudega mislil??? 

Draga anonimna to ti samo daje vedeti da dela vse nagonsko, izbruhi jeze brez pomisleka in samokontrole. To ni normalno (in nekateri ljudje pač tako delujejo) ampak abnormalno in ponižujoče do sočloveka.

2X pomisli ali sploh še želiš biti z tem človekom pod isto streho, stanje se lahko  stopnjuje navale in izbruhe jeze kmalu lahko začutiš še na kak drugačen način!!!

(odgovor članu Kuba)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 10:45:41   
Anonimen
In še nekaj sem pozabila za vse tiste ki se jim to ne zdi nič groznega.

S tem ste jasno in glasno zavpile da verbalnemu nasilju dajete prosto pot, da vam je vseeno kako moški delajo z ženskami, da smo tlačanke ki  moramo na komando dati noge narazen...in še vse ostalo. Zamislite se malo ker takih punc, mamic in žensk je ogromnoooo!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 10:50:41   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
In še nekaj sem pozabila za vse tiste ki se jim to ne zdi nič groznega.
S tem ste jasno in glasno zavpile da verbalnemu nasilju dajete prosto pot, da vam je vseeno kako moški delajo z ženskami, da smo tlačanke ki  moramo na komando dati noge narazen...in še vse ostalo. Zamislite se malo ker takih punc, mamic in žensk je ogromnoooo!!!!



user posted image  iz kje si pa ti to izvlekla oz.prebrala, poglej, če nimaš dovolj jajc za se pogovarjat s vojim nikom pol ne rabiš solit pameti drugim ljudem tle na forumu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 10:51:52   
Anonimen
Jeb*** tale anonimnost!! Mar ne morejo tega ukinit user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 10:53:05   
Anonimen
Se strinjam zadnja anonimna.Največjo napako bo prva anonimna naredila,če bo šla preko tega in nadaljevala tako,kot,da se ni nič zgodilo.Mislim,da ni preko noči postal takšen,da imata sigurno že dolgo časa probleme.
Samo ženske,ki se jim to dogaja,jamrajo in stokajo,naredijo pa bolj malo,da se to ne bi več dogajalo.
Ko dopuščaš,da nekdo s tabo tako ravna in te žali,se sčasoma navadiš in ti to postane normalna stvar.
Najhuje je pa to,da tak odnos gledajo otroci in največkrat,ko odrastejo,počnejo to tudi sami,saj se učijo od staršev.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 10:55:50   
Anonimen
Kuba res nimam jajc, sem ženska in mamica ki se ne želi izpostavljati pri tej temi. Vseeno mislim da mi je kljub Anonimnosti dovoljeno izražati svoje mnenje. Mogoče je pogled nekoga ki občuti to na svoji koži malo drugačen!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?