|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 10:59:21   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Veste kaj če imaš pošlihtano v glavi in vsaj kanček morale in spoštovanja do nekoga s katerim živiš  mislim da tudi ponoči ali pa zjutraj , kjerkoli in kdajkoli  nemoreš kar izustit nekaj žaljivega do nekoga drugega. Za to ni opravičila.

Človek mora znati tudi odpuščati.

Mi gredo pa res na jetra pri nekaterih ljudeh ti trenutni izbruhi, pa saj smo ljudje s pametjo, in mislim da se lahko vsi kontroliramo, nevem kako lahko to opravičujete da ni hudega mislil??? 

Veš, ni se vsem ljudem lahko kontrolirat. Nekaj časa že, vendar eni imajo prag tolerance zelo visok, drugi žal nizkega. Lahko pa nam ti poveš recept za to, da bomo vsi mirni kot ovčke, pa ni važno, ob kakšni situaciji.

Draga anonimna to ti samo daje vedeti da dela vse nagonsko, izbruhi jeze brez pomisleka in samokontrole. To ni normalno (in nekateri ljudje pač tako delujejo) ampak abnormalno in ponižujoče do sočloveka.

Odgovarjam enako, kot na drugi "citirani" post.

2X pomisli ali sploh še želiš biti z tem človekom pod isto streho, stanje se lahko  stopnjuje navale in izbruhe jeze kmalu lahko začutiš še na kak drugačen način!!!

Nikjer ne piše, da s tem, če ji je izrekel take besede, da jo bo naslednjič pa udaril.



In ja, ta hudimarjeva anonimnost!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 11:00:17   
Kuba
Noben ne pravi, da ne smeš izražati svoja mnenja, vendar stavek: S tem ste jasno in glasno zavpile da verbalnemu nasilju dajete prosto pot prosim pojasni kdo in kje je to izrazil, ker ne moreš kr neki pisat, in post od Dalije je enkraten - če to doživljaš na lastni koži obstaja razlog.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 11:03:59   
tinkamiška
Anonimna(naslovnica posta) samo ne bit tiho, postavi se zase, daj mu vedet, da se tako ne more obnašat do tebe, jst zaropotam ob vsaki pa še tako majhni besedi, ki se mi zdi nesramna(no sej mi ni treba dosti ropotatuser posted image ) Seveda je res, da kdaj rečemo kaj, česar nebi smeli, ampak tako nizkotnega odnosa pa ne bi tolerirala. Poleg tega nima kej delati zraven tebe v postelji dokler mu to ne bo jasno.

Moraš met rada samo sebe in se spoštovat in ne pusti, da bi se takole znašal nad tabo zaradi njegovega prizadetega ega...Bodi odločna in daj prosim, postavi se zase!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 11:05:27   
Anonimen
Kuba  zate je njegova reakcija samo neka drugačnost (iz tvojih postov razbrano), in to drugačnost moramo tolerirati. Meni se to zdi bolj kot bolezen, za katero moramo kaj narediti da se ne razvije naprej in postane še hujša.

In res je če v tako partnerstvo pride še otrok, kaj se lahko iz tega nauči??? Nasilja, imaš tu še toleranco??? Jaz ne več!!

(odgovor članu Kuba)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 11:10:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kuba

...če to doživljaš na lastni koži obstaja razlog.


In ta stavek me tudi spominja na to zakaj je tako veliko žensk tiho in  podobne izgrede trpijo še naprej. Kdo jim bo verjel če jih označujemo kot razlog  za ta dejanja???

(odgovor članu Kuba)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 11:14:55   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kuba  zate je njegova reakcija samo neka drugačnost (iz tvojih postov razbrano), in to drugačnost moramo tolerirati.


user posted image user posted image user posted image  whatever...  Če doživljaš to na lastni koži zato obstaja razlog: to pomeni le to, da ti bodo drugi delali to kar jim dopuščaš, da ti delajo. In nič drugega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 11:20:06   
lemavrica
Da meni moj reče kaj takega dobi kufre pred vrata sredi  noči. Ker kreten da gre kaj tacga rečt. To je samo odraz njegove "inteligentnosti". Nejbrž pa ko bi moral on za otroka poskrbet ni tko poskočen.

Če doživljaš to na lastni koži zato obstaja razlog - čudna izjavauser posted image . Nejbrž res marsikatera ne prijavi nasilja ravno zaradi takih izjav.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 11:25:46   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Če doživljaš to na lastni koži zato obstaja razlog - čudna izjavauser posted image . Nejbrž res marsikatera ne prijavi nasilja ravno zaradi takih izjav.

Ne. Lelamavrica, to je klic na akcijo, ne pa nemo gledanje tega, kar on počne s teboj, normalno je, da ljudje preizkušajo toleranco drugih, a če jim pustimo, da se z nami obnašajo ponižujoče, bodo to tudi počeli, veliko žensk pa ne prijavi tega, ker jih je strah da jim nobeden nebi verjel ali jih zasmehoval! Taka obnašanja je treba zatreti v kali in ne dopuščati, da se razpase!!!

< Sporočilo je popravil Kuba -- 27.3.2007 11:30:31 >

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 11:26:48   
Zahi
no.. besede dotičnega kretena še niso nasilje.. pa da obstaja razlog zato tudi dvomim..

če je človek kreten.. je pač kreten.. je takega izbrala.. če ja pa ta človek šele postal tak kreten.. potem je pa res čas za razmislek take zveze..

mislim, da si noben ne zasluži takšnih besed od svojega partnerja.. tukaj ni ne spoštovanja ne ljubezni.. brez tega se pa vsaka zveza konča.. z nasiljem ali pa brez.. tako, da.. če je anonimna vsaj malo pri sebi.. naj to partnerju tudi pove.. če se odzove s čemerkoli drugim kot "Oprosti.. bil sem neprišteven, zaspan.. bla bla" naj spoka kufre in gre..

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 11:28:51   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: Kuba

IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Če doživljaš to na lastni koži zato obstaja razlog - čudna izjavauser posted image . Nejbrž res marsikatera ne prijavi nasilja ravno zaradi takih izjav.

Ne. Lelamavrica,


naj te popravim Lemavrica user posted image

Tako je moje mnenje.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 11:31:38   
Kuba
se ti še ni zgodilo, da bi pritisnila potrdi preden si napisala do konca... no meni se je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 11:34:03   
lemavrica
Se mi je ja, sem zgleda samo mal sitna kar se določenih zadev tiče.user posted image user posted image
Je*** ga tak dan je danes.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 11:37:01   
Anonimen
Pa še neki folk a res mislite, da si ženske same izberejo prov takšne, sej nihče od nas ne ve, kaj nas čaka v prihodnosti.

A res mislite zahi, da si ženska sama izbere pretepača, pa pijanca, pa kurbirja. Svašta. Kaj je z vami, resno???

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 11:40:28   
lemavrica
No sigurno je pa moral že prej pokazati da je kreten, ker zarad enega NE pač ni ratal.
Na začetku so pa večinoma vsi ok in oh in sploh krasni.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 11:41:12   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


A res mislite zahi, da si ženska sama izbere pretepača, pa pijanca, pa kurbirja. Svašta. Kaj je z vami, resno???


če si ga izbere.. potem ga ima.. če pa nek ljubeč miren človek postane to.. je pa čas za odhod.. nič drugega ne vidim tukaj..

iz takih besed ne rastejo rožice... tako, da... odhod edina rešitev.. tak človek ne čuti več ljubezni... brez tega pa.. adiijooo..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 11:49:17   
kalbo
A se ni enkrat govorilo, da bodo neupravičeno anonimnost enostavno spremenili v neanonimno. No, moderatorji kje ste zdaj?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 12:00:42   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

no.. besede dotičnega kretena še niso nasilje..

Zahi, morda nisi še slišal za verbalno nasilje user posted image  sam vprašam...user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 12:01:15   
Anonimen
brez besed - meni je moj bivši, po enem letu neprespanih noči, težkem porodu in njegovem delu, ko ga nikoli ni bilo doma rekel - kaj bi zdaj, medaljo rada?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 12:05:06   
Dream
Žal ste tisti, ki ste ven za vzet iz skupnega koša zelo, zelo redki... In mimogrede imam občutek, da vas je celo podnevi treba iskati z lučjo... Sama imam res srečo, da imam zraven sebe partnerja, ki me spoštuje, vendar imam izkušnje tudi iz preteklih zvez... 

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 12:07:45   
kalbo
Ah Dream, ni tko hudo z moško populacijo. Če bi sodil vse ženske sveta po nekaj šusih od žensk, bi bil tudi sam razočaran nad žensko populacijo, pa nisem, ker vem, da so šusi od žensk v manjšini.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 12:08:41   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ah Dream, ni tko hudo z moško populacijo. Če bi sodil vse ženske sveta po nekaj šusih od žensk, bi bil tudi sam razočaran nad žensko populacijo, pa nisem, ker vem, da so šusi od žensk v manjšini.


     Izjava meseca user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 12:15:16   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Kuba

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

no.. besede dotičnega kretena še niso nasilje..

Zahi, morda nisi še slišal za verbalno nasilje user posted image  sam vprašam...user posted image


en stavek še ne pomeni nasilja... je kvečemu pokazatelj da tipu dol visi za svojo..

če se pa ponavlja.. se pa strinjam.. ampak.. kdo bi čakal da se začne ponavljati?

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 12:20:32   
Dream
Kakorkoli, da ne bomo odkrivali tople vode. Res je, da smo si različni, da eni prihajamo z Marsa, drugi z Venere, vendar si v tej temi en malček v manjšini, pa pol tko izpade, kot da se spravljam nate. Priznam, da imaš prav, da ni tko hudo z moško populacijo (sicer bi bili vsi samski, ker bi bilo to najlepše...), je pa res, da se večkrat najdejo napačni ljudje skupaj.  In potem žal beremo in polsušamo zeloo različne "čudaške" zgodbe...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 12:34:12   
Anonimen
Oh ja in si spet moški petelini ploskajo med sabo, kako patetično, se mi smilite v bistvu prav vi.

(odgovor članu Dream)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: joj kako ponižujoče
27.3.2007 12:35:49   
kalbo
Oh ja in si spet moški petelini ploskajo med sabo, kako patetično, se mi smilite v bistvu prav vi.


Lavjutuuser posted image , lepo da misliš nameuser posted image , lupčka ti pa ne morem poslat, ker ne vem, kdo si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?