|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 19 [20] 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:36:09   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

Koga ali kaj pa si testirala? Našo radovednost ali sebe ali kaj tretjega...?


Sebe.


Zakaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:39:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

Koga ali kaj pa si testirala? Našo radovednost ali sebe ali kaj tretjega...?


Sebe.


Zakaj?


Da vidim, kako zdaj reagiram.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:40:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ja. Ce se zaveda, da sama ne more nudit otroku tistega, kar od nje potrebuje.

Jaz imam občutek, da je to to. In da se je zato tako odločila. Oz. niti ne toliko, da ji ona ne more nudit, temveč da ji lahko oči nudi več.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:41:27   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ja. Ce se zaveda, da sama ne more nudit otroku tistega, kar od nje potrebuje.

Jaz imam občutek, da je to to. In da se je zato tako odločila. Oz. niti ne toliko, da ji ona ne more nudit, temveč da ji lahko oči nudi več.



Imam enak obcutek..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:56:11   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

Koga ali kaj pa si testirala? Našo radovednost ali sebe ali kaj tretjega...?


Sebe.


Zakaj?


Da vidim, kako zdaj reagiram.


Na kaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:57:30   
solatja
če imata tašonka in baguska prav, potem draga ljuba zlata Mič, začni delat na svoji samozavesti (pa nič slabega o Mičicinem očetu). user posted image

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 22:58:58   
baguSka
Na kaj?


na nase poste.. spet predvidevam.. user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 23:04:50   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: solatja

če imata tašonka in baguska prav, potem draga ljuba zlata Mič, začni delat na svoji samozavesti (pa nič slabega o Mičicinem očetu). user posted image


lahko bi bilo to, prav res, lahko pa bi bilo kaj čisto drugega. Npr. neke vrste udobje, "moški egoizem" v ženski preobleki - enak vzrok kot je pri moškem, ki te reči enako mnogo lahko tolerira v obratni smeri. Če jaz razmislim ima moj ex otroke rad, najbolj rad, kar ima lahko koga rad, vendar je čisto rad tudi sam s svojim udobjem. Tisti vikendi mu pašejo, pa prost teden mu tudi na nek način paše. Če pa poslušam razmišljanje moških, ki imajo še bolj radi svoje otroke, kot moj ex, pa kakšen od njih reče, da bi raje videl otroka bolj na redko, ker bi se mu srce trgalo, vsakič ko bi otrok šel, da bi ga bolj pogosti obiski čisto zdrmali.... a ni to nekaj takega, kot mič pravi, vsaj zdi se mi, da sem to nekje od nje prebrala, a ne mičica.....moški princip se to meni zdi, zato sem tisto prej napisala. geni....

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 23:56:13   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: solatja

če imata tašonka in baguska prav, potem draga ljuba zlata Mič, začni delat na svoji samozavesti (pa nič slabega o Mičicinem očetu). user posted image


lahko bi bilo to, prav res, lahko pa bi bilo kaj čisto drugega. Npr. neke vrste udobje, "moški egoizem" v ženski preobleki - enak vzrok kot je pri moškem, ki te reči enako mnogo lahko tolerira v obratni smeri. Če jaz razmislim ima moj ex otroke rad, najbolj rad, kar ima lahko koga rad, vendar je čisto rad tudi sam s svojim udobjem. Tisti vikendi mu pašejo, pa prost teden mu tudi na nek način paše. Če pa poslušam razmišljanje moških, ki imajo še bolj radi svoje otroke, kot moj ex, pa kakšen od njih reče, da bi raje videl otroka bolj na redko, ker bi se mu srce trgalo, vsakič ko bi otrok šel, da bi ga bolj pogosti obiski čisto zdrmali.... a ni to nekaj takega, kot mič pravi, vsaj zdi se mi, da sem to nekje od nje prebrala, a ne mičica.....moški princip se to meni zdi, zato sem tisto prej napisala. geni....


Itak, da je to. Sem že včeraj napisala. Zaveda se svojih materinskih pomanjkljivosti, zato je čisto fer otroka prepustila očetu, ampak kljub vsemu se ji včasih oglasi nemir, dvom, tista tretjina ali dve, ki nista geni, a sta vseeno del nje, a ga v šubu skuša zatreti s "prepričanjem", da oče=mati.

Vsekakor nam pa mič ne bo zaupala, če smo zadeli ... ali brcnili v temo. To je njen stiluser posted image .
Škoda, ker bi se mi tudi radi testirali, če smo dobri Feudiuser posted image .

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Danes sem tako čudno....
2.12.2007 13:24:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Zaveda se svojih materinskih pomanjkljivosti, zato je čisto fer otroka prepustila očetu, ampak kljub vsemu se ji včasih oglasi nemir, dvom, tista tretjina ali dve, ki nista geni, a sta vseeno del nje, a ga v šubu skuša zatreti s "prepričanjem", da oče=mati.

Vsekakor nam pa mič ne bo zaupala, če smo zadeli ... ali brcnili v temo. To je njen stiluser posted image .


To drži, da se zavedam svojih pomanjkljivosti :).

Mogoče je beseda "prepustiti" premočna.....pač oba skrbiva za njo, enkrat več eden, drugič drugi.

Nisem prepričana, da je oče enako mati....sem pa prepričana, da je oče tudi dober in ljubeč vzgojitelj oz. starš.

Z dvema tretjinama dvoma bi bilo neznosno živet user posted image , bi bilo preveč. Dvom pa ob takšnih vprašanjih vedno je, kar se mi zdi normalno in človeško. Ko bi ga več ne bilo, bi pomenilo, da sem izgubila srce.

Če ste zadeli?
Lahko še kakšno rečemo...načelno....in odgovor bo našel vsak sam :). Vsak razume, kolikor je sposoben razumeti in ne toliko, kot sama povem :).

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Danes sem tako čudno....
2.12.2007 13:54:06   
spacey
Če ste zadeli?
Lahko še kakšno rečemo...načelno....in odgovor bo našel vsak sam :). Vsak razume, kolikor je sposoben razumeti in ne toliko, kot sama povem :).

Ja, a misliš, da smo vsi filozofi te gor? user posted image Sori, take muti vode, pa že dolgo ne.. Odgovarjaš itak samo na določena vprašanja, od določenih oseb, ostali smo pa zrak, pa ne vem zakaj.. user posted image


Sicer pa če je tebi to ok, potem pa super!


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Danes sem tako čudno....
2.12.2007 13:58:14   
baguSka
Ja pa sej odgovarja kot njej pase in pove kolikor se pac njej zdi, da je ok.. ne? Zakaj bi pa glih mogl tuki gor vsi vse vedt o vsakmu..!?

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Danes sem tako čudno....
2.12.2007 14:02:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spacey

Odgovarjaš itak samo na določena vprašanja, od določenih oseb, ostali smo pa zrak, pa ne vem zakaj.. user posted image


Zakaj si pa tako užaljena?

...in če je vse muti.....pač ne beri :)

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Danes sem tako čudno....
2.12.2007 14:15:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mulatka

Draga moja Miča, naredila si VELIKO napako. Otrok mora biti z mamico! Jaz na kaj takega niti pomislila ne bi,


Hmm, zakaj ze? Kaj pa ce ocka bolje poskrbi za otroka in mu lahko nudi vec? In je bolj odgovoren?  V nekaterih primerih je ocka mnogo boljsa izbira, ne posplosuj.

Ce sebe postavim v vlogo mame - ja, tudi jaz ne bi dala otroka, AMPAK bi moral ocka tudi skrbeti zanj in se drzat vseh dogovorov in bit se vedno otrokov polnopravni stars.

(odgovor članu mulatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Danes sem tako čudno....
3.12.2007 17:13:03   
Raho
Hm... Ker sta moja2 fanta zunaj in ker ju že dodobra pogrešam, bom skušala odgovoriti na vprašanje iz te jare kače. Še vedno stojim za tem, kar sem napisalana začetku in še vedno se popolnoma strinjam z Rijo in še nekaterimi uporabnicami.

Že na samem začetku se pojavi klasično vprašanje: Ali je Mičica otrok, ki je bil spočet iz ljubezni ali zaradi ljubezni. In odgovor imamo na dlani. Tedaj nobeden od staršev, ne Mič in ne njen partner nista razmišljala o vseh posledicah, ki jih prinese dejstvo imeti otroka in biti ločen več 100 km. In tukaj je dokaz, da je napaka bila narejena v osnovi. Imeti otroka in ne načrtovati skupne prihodnosti ne vodi k skupnemu cilju, ampak le k dejstvu, da se bo pač enkrat v prihodnosti potrebno odločiti, kaj bova s tem otrokom, ki sva ga spravila na svet.

In sedaj se Mič sprašuje, kje je ljubezen? Ljubezen na daljavo na dolgi rok ne obstane. Tudi z otrokom ne. Veste, kako pravijo: Daleč od oči, daleč od srca. In se sprašuje, ali je storila prav, da je dovolila, da je Mičica pri očetu. Načeloma nobena razbita družina ni idealna. MIčica bo, ne glede na dejstvo, ali bo živela z mamo ali z očetom, kmalu začela čutiti pomanjkljivosti enostarševske družine. Otroku je težko, ko vidi, da si ga starša podajata, ne gelde na dejstvo, da ga še tako ljubita.

S tem, da Mič vse svoje pomanjkljivosti in strahove skriva za masko navidezne hladnosti, za pretvezo, da s svojimi "moralno-tolernatnimi" odgovori skuša prikriti svoje lastne strahove, da na vprašanja, ki se dotikajo nje odgovarja z vprašanji in da se nekako trudi vse "zapakirati" v dvomljivo-ironični paket, s katerim bode druge. S tem, da si vzame dovolj časa, da preštudira osebo ter da najde njene šibke točke. Zanimivo je, da vsakega skuša na nek način vsaj navidezno "prizadeti", ker v tem pač čuti neko vsaj delno zadoščenje in ob težavah drugih njene niti niso tako grozljivo velike. In šele sedaj sem ugotovila, da se za to virtulano osebo pravzaprav skriva duša polna strahov in dvomov in da je vso njeno "nastopaštvo" na RRju pravzaprav samo krinka, da ne bi ugotovili, kako ranljiva je v svojem bistvu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Danes sem tako čudno....
3.12.2007 20:47:03   
Anonimen
Že na samem začetku se pojavi klasično vprašanje: Ali je Mičica otrok, ki je bil spočet iz ljubezni ali zaradi ljubezni. In odgovor imamo na dlani.

In tukaj je dokaz, da je napaka bila narejena v osnovi.


Takole, da zaključimo to debato user posted image .

Vest je izprašana, hvala vsem, ki ste sodelovali in mi pomagali iskati odgovor(e) in postavljati vprašanja.

Pa bom vzela za izhodišče kar tole vprašanje :). Ne vem sicer, kakšen odgovor ima na dlani Raho, vem pa kakšnega imam v srcu jaz in enkrat si upam celo trditi, kakšnega ima v srcu in glavi očka.
Bil  je tisti promil ali dva, saj več ne vem, kakšna so trenutna dejstva na področju kontracepcije in ja, odločila sva se za otroka kljub razdalji 500-ih kilometrov. Otrok, ki je tak borec, da pride iz Splita in še čez tisti promil ali dva, je pač otrok, ki se mora roditi. O tem, koliko je bila najina odločitev v tistem trenutku zrela ali ne in koliko sva mislila vnaprej, danes ne bom več sodila, ker je to popolni nesmisel. Dejstvo je, da je Mičica tukaj, vsa živa, vsa vesela in vsa ljubljena, da midva živiva vsak zase, da ne moreva živeti skupaj in da se o vseh stvareh, ki se tičejo Mičice več kot ljubeznivo pogovarjava in dogovarjava. In dejstvo, da ne moreva živeti skupaj, ne pomeni, da mora Mičica živeti brez človeka, ki ji je Oče z velikim O. Nerada pišem  drugih, ker zna to pogosto soditi v kategorijo opravljajmo do nezavesti….ampak….ne omogočiti svojemu otroku, da preživi del svojega otroštva s človekom, kot je njen očka, bi bilo tisočkrat bolj neumno dejanje kot ne-odločiti se za otroka kljub razdalji petstotih kilometrov.


Pa pejmo od začetka, kaj sem spraševala:

Stokrat postavljeno vprašanje, ali sem se odločila prav, da živimo kot živimo in ali ne obstaja boljša rešitev in že stokrat isti odgovor, da je v danih okoliščinah za vse, še najbolj pa za njo, tako najboljše.


Ne, ne obstaja boljša rešitev. Tako je dobro in samo upam lahko, da bo tako tudi vnaprej. Hvala vsem, ki mi pri tem pomagajo (draga moja sosedka :) in vsem mojim, ki brez besed razumejo vse moje žute minute in vso mojo tišino. In ja, težko je, na trenutke boleče do zadnjega atoma….ampak tako je. Danes sem naredila novo zalogo robčkov….ker robčki so zato, da se rabijo :). Je bolečina in je ravno tako nepopisno veselje, vmes pa enostavno zadovoljstvo, da Mičica je tukaj. In hvala dragi moj bivši skoraj sosed, da v teh trenutkih čvekaš z mano :).

Tako da…..vas moram razočarat, vse tiste "moraliste”, ki apripori menite, da otrok mora biti z mamo. Ne, tudi vnaprej ne bo z mano 24/24. Ker si celo upam priznati, da nisem popolna mama, da premorem en kup pomanjkljivosti, en kup dovomov , da preživim kakšen v iber tečen vikend in si celo upam priznati, da oče premore ogromno ljubezni in neskončno potrpežljivosti z Mičico. In to bom omogočila Mičici pa čeprav spraskam vse črke na tipkovnici in nanjo zalepim vso zalogo žvečilnih gumijev.
Veste, tako lahko bi bilo spakirati kufre…tako lahko bi bilo igrati žrtev….tako lahko bi bilo reči oh ti dedci…..tako lahko bi bilo dajati videz popolne in brižne mame…tako lahko bi bilo reči zanemarja mene in otroka in taščo podpihuje proti njemu…..in ko bi spokala kufre, bi mi vserazumevajoča javnost ploskala…ampak to me ne zanima.

Ja, in črv dvoma se bo pojavljal….jutri, pojutrišnjem…..kadarkoli. Vedno se bom spraševala o tistem, kar je ostalim popolnim mamam prihranjeno. Vedno si bom postavljala vprašanje, ali bi lahko naredila bolje. Ljubezen nam pomaga, da izrazimo svoja največja veselja….in v nas vzbudi največje dvome….ker je ljubezen, nežna, občutljiva, skrivnostna in močna.


Tako, zdaj sem vam povedala vse.

In  vse, kar vam lahko zaželim je, da bi kdaj spoznali človeka, do katerega boste kljub vsem težavam gojili toliko spoštovanja kot jaz do nekoga. Čeprav tukaj ni več tiste ljubezni (kot je ponovno pravilno ugotovila Nivess :) ki dva človeka drži skupaj do konca življenja, je tukaj toliko spoštovanja kot ga marsikatera idealna in popolna družina (vključno s psom:), ne bo doživela do konca življenja.

In Raho, tukaj ni dokaz, da je bila napaka narejena v osnovi. Tukaj je samo dokaz, da niti ne veš, niti nimaš občutka, da bi lahko o čemerkoli sodila, ker za to nisi poklicana.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Danes sem tako čudno....
3.12.2007 21:03:47   
nejcko
Uau, mič, tako dolgega posta od tebe pa še neuser posted image  Naenkrat si dobila malo bolj človeško podobouser posted image

Kot sem ti že  napisala; na nek način te zelo dobro razumem, ampak, saj veš, me tisti dve tretjini malo spodnašatauser posted image .

Kakorkoli se bo obrnilo vaše življenje, vam želim vse dobrouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Danes sem tako čudno....
3.12.2007 21:21:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Kot sem ti že  napisala; na nek način te zelo dobro razumem, ampak, saj veš, me tisti dve tretjini malo spodnašatauser posted image .

Kakorkoli se bo obrnilo vaše življenje, vam želim vse dobrouser posted image


Tudi tebi vse dobro :).

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Danes sem tako čudno....
3.12.2007 21:39:25   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

In Raho, tukaj ni dokaz, da je bila napaka narejena v osnovi. Tukaj je samo dokaz, da niti ne veš, niti nimaš občutka, da bi lahko o čemerkoli sodila, ker za to nisi poklicana.


Oprosti, ampak če dobro vidim, si to temo odprla ti. Kako potem lahko naenkrat trdiš, da nima nihče (mene si pač izpostavila) pravice soditi, ker ni poklican. Vse, ki smo sodelovali pri tej temi tako ali drugače, si poklicala že z dejanjem, ko si temo odprla.

Je pa pač tako, da je življenje enostavnejše, ko se pozornost preusmeri na druge in se moralizira drugim, sebe pa se skriva za tančico moralnosti in navidezne neprizadetosti, ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Danes sem tako čudno....
3.12.2007 21:50:43   
solatja
Mič, nobena umetnost si ni priznati, da nisi popolna mama. veliko težje si pa je priznati, da si popolna mama. zame je popolna mama tista, ki zna v vsakem trenutku svojega in otrokovega življenja presoditi tako, da je za otroka najboljše. to je zame popolna mama svojemu otroku. taka, ki zna kdaj reči otrku NE samo zato, da si malo oddahne, ki se ne razdaja tako za otroka, da se izkuri.
in ja, pri stereotipu dandanašnje popolne mame (ki ima neskončno energije za otroka, je v detajle poučena o njegovem razvoju in igrah, ki ga vzpodbujajo, vsak dan skuha 100% zdrav obrok hrane, ji nikoli ne popustijo živci in vedno ve, kako odreagirati ob otrokovem obnašanju,...) - stereotipu, ki je na tudi RR izredno prisoten, se dobro držiš, ker si daleč od njega v stvari, ki je večina mam niti ne predstavlja: biti vsakodnevno stran od otroka. težko je biti samorastnik. za to potrebuješ močno hrbtenico in veliko podpore. če še nimaš, si priskrbi oboje, da se ne zlomiš. vedi pa tudi, da se moraš občasno upogniti, da se lahko potem spet zravnaš. večkrat premisli svoje odločitve, tudi medtem ko tečejo, in stoj za njimi. dober zgled in ljubezen je največ, kar lahko daš otroku.

sprejmi se, z vsemi svojimi napakami, z vsemi stvarmi, ki te oddaljujejo od tega stereotipa, in bodi popolna v svoji nepopolnosti!! bodi popolna!! user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Danes sem tako čudno....
3.12.2007 21:57:33   
Anonimen
Vse, ki smo sodelovali pri tej temi tako ali drugače, si poklicala že z dejanjem, ko si temo odprla.


Ja, in vprašanje je bilo jasno.

In tukaj je dokaz, da je napaka bila narejena v osnovi.

In ne sodi o tem ali sva se v osnovi odločila prav, ko sva se odločila za Mičico ali ne. Ker to ni bilo vprašanje. In ker nisi poklicana za ta odgovor.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Danes sem tako čudno....
3.12.2007 22:01:07   
purple
Po vsem tem branju si mislim o tebi samo svaka ti čast. Vem, da je težko, tako in drugače.Moraš biti zelo močna oseba, da lahko sprejmeš takšne odločitve.

Pri sebi vem, da če bi se karkoli naredilo med nama- da bi šla narazen- da vsekakor bi se odločala v dobrobit otrok, ne v mojo.

Nihče od nas ne more vedeti kaj je bolje zate in za tvojo Mičico. Zato, ti lahko rečem samo to- svaka ti čast.user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Danes sem tako čudno....
3.12.2007 22:18:57   
tincci
Ni čudnega, da "si danes čudno", še marsikdaj boš, ti boš do konca življenja čudno.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Danes sem tako čudno....
3.12.2007 23:54:53   
Anonimen
Mič, v bistvu te ne poznam, se mi pa zdi, da te kar dobro čutim. Saj niti ne vem, kaj oz. kako bi ti rekla. Nekak ne najdem besed za to, kar bi ti rada rekla. Zato samo user posted image user posted image .

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Danes sem tako čudno....
4.12.2007 18:12:19   
piščanc
no pa smo prišli do dna zadeve. mič in oče mičice nista za skupaj. in to je ugotovila mič v splitu.

bi bilo bolje, da to napišeš že na začetku, namesto, da se zgovarjaš na službo in zakompliciraš zadevo do amena

in lepo, da si jo pripravljena deliti, se ji skoraj odpovedati, pa predvsem težko, kot si tudi sama ugotovila. marsikatera od nas tega ne bi bila sposobna ali sploh pripravljena storiti. tudi jaz ne. upam, da kdaj najdeš tudi pravo ljubezen

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 19 [20] 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 19 [20] 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?