|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako prepičati taščo...
4.12.2007 17:32:24   
Anonimen
... da si njegov mož (moj tast) ne zasluži marsičesa?

Tast na veliko pije,...je v penziji in hodi s kolegi od gorce do gore. Ampak odkar sem pri hiši je postal zelo nesramen in aroganten, pervezen.

Noče jesti kar skuha tašča, čeprav je kuharica po profesiji in po duši (BTW mi vsi noro obožujemo njeno kuho, saj perfektno kuha), vsak dan bi jedu 3x juho, noče kruha iz skrinje, kr neki gobezda in sploh se z njim ne da več pogovarjat. Tašča se je že večkrat ker jo zmerja zjokala, jaz pa komaj čakam trenutek da mu vse vržem pod nos, saj smo zaradi njega imeli pri hiši že večkrat pravi kaos, moj pa se je tud na začetku najine veze preselil k meni, saj je tast delal na temu da naju spravi narazen.

Ratal jeuser posted image  in pol. Čisto nič ne pomaga taščiuser posted image  pa sam jamra kok ga vse boli "***** od pitja alkohola*** sej ga bo še pobralouser posted image

V glavnem jaz sem tašči rekla da naj mu preprosto neha kuhat in naj se znajde sam (še nikol si ni vzel sam kej za jestuser posted image ) streže mu spred in odzaduser posted image  (jaz ga s špičakom u rit nabijemuser posted image )

No v glavnem če pride tašča k nama gor se lepo sprosti in meni vse pove, saj vem da ji je težko, ker je takrat delal same prepire in zdrahe med nama z možem, ampak kr vidim kako težkoji je iti nazaj dol. Tud otroci ga ne marajo preveč ker se kr naprej dere nad njima.

Če kdaj pride po njo k nama samo stoji pred vrati in trka-nikoli ne vstopi-kljub temu da se normalno pogovarjamo, pol se pa dere češ kaj da ne sliši noben da trka že ne vem kak dolgo-jaz mu pa vedno zabijem da imajo vrata kljuko in da se dajo odpret-drgač mamo pa tud tolkalouser posted image  in da si je sam kriv kak dolgo čaka.

Kaj bi ve na mojem mestu svetovale svoji tašči?

Komaj čakam prvo priložnost da mu vse vržem pod nos.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako prepičati taščo...
4.12.2007 17:37:07   
Mlada mamica
Mislim,da človek sam mora prit do tega spoznanja....dokler sama ne bo spoznala kaj si zasluži in kaj ne po moje ne bo nič pomagalo!
Stoj ji ob strani in ji stvari povej relativne(kot so)!Kaj pa sin?Nič ne pove svojemu očetu glede takega početja?

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako prepičati taščo...
4.12.2007 17:37:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Komaj čakam prvo priložnost da mu vse vržem pod nos.user posted image



Prva usodna napaka ki jo boš naredila v hiši tasta in tašče.
Tako kot si ti ne želiš, da se tašča in tast vtikata v tvoj zakon, se tudi ti ne vtikaj.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako prepičati taščo...
4.12.2007 17:38:20   
caillou
Kaj bi ve na mojem mestu svetovale svoji tašči?


Jest se v njune zadeve definitivno ne bi vtikala. Če tašča ne premore kančka samozavesti, pa tud klinc.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako prepičati taščo...
4.12.2007 18:01:09   
Anonimen
Tudi moj odgovor je; NE VTIKAJ SE. Marsikdaj človek želi dobro, nazadnje je pa sam najbolj usran. Ti si prišlek, zato še toliko bolj. Nikdar ne veš, kako se bo še plošča obrnila.  S taščo spij kavico, jo poslušaj ....in to je vse. Naj sama pride do tega, naj sama prosi za pomoč. Kaj pa tvoj  mož?Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako prepičati taščo...
4.12.2007 18:27:26   
Anonimen
Imala sem podoben primer. Tašča se je vedno zatekla k meni in potožila. Na tasta sem bila že tolk jezna, da sem se ga izognila kolikor sem se lahko.
Svetovala bi ti tkole:
Ti sama lahko tašči pomagaš le na ta način, da ji prisluhneš, kaj več ne moreš storiti.
Kaj več lahko stori tvoj mož. Le on je ta, kateri lahko kaj stori v tej situaciji in samo njegove besede bodo uslišane pri tastu, tvoje ne.
Tašča bo itak navsezadnje potegnila za svojega moža in ti, če se boš kaj tle zram vmešavala boš navsezadnje najslabša v tej hiši.
Edino kar lahko storiš je da prepričaš svojega moža da kaj stori.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako prepičati taščo...
4.12.2007 18:34:52   
cindy
Ves to je stara sola, babe mislijo da morajo biti z takim cepcem do smrti. Moja mat prezivlja mojega gnilega fotra streze mu kot njegova dekla on pa sedi na riti za racunalnikom in se coha po j..... Zgleda da raje trpijo ker mislijo da zdaj v zrelih letih ne morejo dobiti drugega deca. Ti se brigaj zase ida ne bos ta grda izpadla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako prepičati taščo...
4.12.2007 18:37:26   
Anonimen
To je stvar tasta in tašče.Tudi sin se nima pravice vmešavati, kakor tudi vidva ne želita, da se drugi vmešavajo v vaju. Tašča je dovolj stara, in če ji takšen način življenja ne bi odgovarjal bi nekaj ukrenila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako prepičati taščo...
4.12.2007 18:47:23   
natasaom
jest pa mislim,da sin ima pravico fotra mal u roke vzet,če žali njegovo mamo..moj se ni umiru dokler ga ni brat nazaj na gobec ruknu.po tem dogodku mamo vsaj udaru ni več pa mal lepš se je tud obnašal do nje,,pa od mojga bivšega fotr je tud nenormalno pil.pa so se otroc skup uzel in mu dal ultimat.zdej sta pa kot zaljubljenca v pokojuuser posted image .
tko,da tvoj mora po miz užgat-ti pa res nimaš pravice se umešavat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako prepičati taščo...
4.12.2007 18:50:55   
Anonimen
Zato nataša, ker oče nima spoštovanja niti do sina, zato mislim, da ne bi zaleglo. Ker, če bi spoštoval svojega otroka, ne bi tako počel z njegovo materjo.Tukaj glavno vlogo igra alkohol, in dokler ta problem ne bo rešen jim ni pomoči.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako prepičati taščo...
4.12.2007 18:57:32   
natasaom
ja,to imaš prav,ampak,če mu tud sin nič ne reče,si misli,da mu da prav! ne mislim,da se mora vmešat v zakon,lahko mu pa pove par krepkih,ker njegovo mamo žali

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako prepičati taščo...
4.12.2007 19:32:54   
Moyca_
pusti jo pri miru
Mislim da ni potrebno nič dokazovat

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako prepičati taščo...
4.12.2007 20:56:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
pa sam jamra kok ga vse boli "***** od pitja alkohola*** sej ga bo še pobralouser posted image


Upam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako prepičati taščo...
4.12.2007 21:47:46   
Anonimen
Mislim, da se res nimaš kaj za vtikovat... Njuna stvar, ženska si je sama kriva, ker to dopušča.. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako prepičati taščo...
4.12.2007 22:32:34   
m76
Tast na veliko pije,...je v penziji in hodi s kolegi od gorce do gore. Ampak odkar sem pri hiši je postal zelo nesramen in aroganten, pervezen.
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tukaj nekaj ne razumem. Ali je bil skozi tak do nje, ali odkar si ti pri hiši? 

Mislim, da bi bilo bolje, če se ne bi direktno vmešvala v njune zadeve, ampak tašči nudila oporo takrat, ko jo bo sama iskala pri tebi.Za tasta pa naj kaj stori tvoj mož, saj je njegov sin.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako prepičati taščo...
5.12.2007 7:59:00   
sneška_
 Prisluhni tašči  in bodi tiho.Sin se rabi pogovoriti z očetom .

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?