|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 12:05:55   
Anonimen
Sej nemorem verjet .Kakšen dan nazaj me je poklical partner in mi rekel ,da ga je klical sin da ga je lastna mati kazensko ovadila češ da ji je grozil in nevem kaj še vse.Otrok je ravno dopolnil 18 živi pri nama njegova bivša še pa v šestih letih praktično sploh ni brigala za njega oz oba otroka sta namreč dvojčka.Mogoče je poklicala enkrat na leto pa še to nevem če je da o kaki finančni podpori niti ne govorim .Zadnjič pa se je začelo,ko je nekega večera poklicala na moj tel in je začel njen kobajagi zdajšni partner grozit meni in mojemu da nas bo pobil kot zajce celo družino itd.Sam ker nisem imela nobenih pisnih dokazov nisem mogla nič.Otroka sta se potegnila za naju in rekla svoji mami naj da mir in naj neha težit .Drugi dan pa to .Nemorem razumet kako lahko ena mati ,ki je rodila tedva otroka stori kaj takega .
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 12:08:41   
lelaval
Nemorem razumet kako lahko ena mati ,ki je rodila tedva otroka stori kaj takega

Ne moreš verjet, a v dejanskem življenju se to dogaja. Imam kolega, ki mu je lastna mati isto naredila.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 12:09:33   
Anonimen
Nemorem razumet kako lahko ena mati ,ki je rodila tedva otroka stori kaj takega .


Pravijo, da tudi mame imajo nekje mejo. Grožnja vsekakor neka meja je.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
28.11.2007 12:10:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 12:12:39   
Anonimen
Meni je pa čudno, da se takoj nekaj obsoja. Saj ne vemo kako je bilo zares. Tudi 18.letni otroci niso vsi angelčki.
So že anonimne podobno pisale, potem se je izkazalo, da je v ozadju še marsikaj drugega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 12:13:09   
natasaom
kaj moraji vse otoci prenest??? nej se nič ne sekira,ker je to kriva ovadba-to pa je zelo kaznivo!
za vsako grožnjo pa le prijavi.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 12:13:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Meni je pa čudno, da se takoj nekaj obsoja. Saj ne vemo kako je bilo zares. Tudi 18.letni otroci niso vsi angelčki.
So že anonimne podobno pisale, potem se je izkazalo, da je v ozadju še marsikaj drugega.



no saj nekaj podobnega sem napisala tudi jaz. Seveda med vrsticami.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 12:18:01   
lelaval
Meni je pa čudno, da se takoj nekaj obsoja. Saj ne vemo kako je bilo zares. Tudi 18.letni otroci niso vsi angelčki.
So že anonimne podobno pisale, potem se je izkazalo, da je v ozadju še marsikaj drugega.


Točno tako. In v človeški naravi je, da govori v svoje dobro. Mogoče pa tudi anonimna, ki je odprla post ne ve, kaj vse se je resnično dogajalo. Nenazadnje najstniki le ne povedo vsega.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
28.11.2007 12:24:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 12:25:48   
Nea_teja_
Punce verjemite mi da od tega kar je napisano ni nič lažno.Povejte katera mamti v 6 letih komaj kaj pokliče in vpraša kako sta a mogoče kej rabita .In kaj so 18 letniki vem dobro saj jih zadnja leta vzajam jaz in sem jima praktično mama in veerjamem ,da ji nista oz ji ni nobeden grozil kakor je ona nam in nam nagaja kadar se spomne.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 12:26:58   
Nea_teja_
No pa nisem več anonimna  sicer je pa vseeno sej nisem jest nič kriva

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 12:40:39   
bt08
Nea teja,ne sekiraj se če si pokazala kdo si.Če imate čisto vest,če imata otroka čisto vest,naj te ne skrbi.
Jaz če bi mi sin krkoli naredil,ne vem kaj ga ne ovsdim,to je moj meso,moja kri.....To je tko kot če bi sama sebe.Bi m pa pomagala ponajboljših močeh.Upam da me kaj takega ne doleti.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 13:04:11   
Nea_teja_
Je klical veraj en policaj tamalga nevem iz katere postaje ,da se mora zglasiti tm ker ga je ta pa ta kazensko ovadila me je skor kap ker nisem verjela ,ko mi je partner to povedal zdej je pa vse črno na belem.Matr baba zmešana da bi jo kr........

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 13:41:30   
andrej77
zdej pa jst nečesa ne razumem... a ti ne odobravaš tega, da je recimo temu žrtev (mati) prijavila kaznivo dejanje grožnje, ali da je storilec - sin - (domnevno) grozil?

prijaviteljica (oziroma policija) bo morala domnevnemu storilcu dokazati storitev kaznivega dejanja, verjetno  pa bo samo beseda proti besedi, kar se bo dokazovalo na sodišču, če bo tožilec presodil, da je zadeva zrela za sodišče. lahko pa da bo že policija odkrila, da ni suma kaznivega dejanja in bo zadevo odstopila tožilcu "v vednost" kot poročilo.

enako velja tudi za tvoj primer, ko ti (naj bi) grozil partner od te ženske...

drugače pa so verbalne grožnje lahko začetek za kaj hujšega kot samo besede in se hitro sprevržejo v kakšno telesno poškodbo ali pa še kaj več... in verjemi mi, vsak je sposoben v določenih okoliščinah storit tudi najgrozovitejša kazniva dejanja... pa ni važno kako "zlati" človek je bil pred tem, in ni važno, katerega spola je

to sem napisal iz lastnih (profesionalnih) izkušenj  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 17:34:11   
Anonimen
Je mogoče v ozadju kakšna dediščina? Kaj drugega? Potrebujejo oni denar?
LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 17:57:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

zdej pa jst nečesa ne razumem... a ti ne odobravaš tega, da je recimo temu žrtev (mati) prijavila kaznivo dejanje grožnje, ali da je storilec - sin - (domnevno) grozil?

prijaviteljica (oziroma policija) bo morala domnevnemu storilcu dokazati storitev kaznivega dejanja, verjetno  pa bo samo beseda proti besedi, kar se bo dokazovalo na sodišču, če bo tožilec presodil, da je zadeva zrela za sodišče. lahko pa da bo že policija odkrila, da ni suma kaznivega dejanja in bo zadevo odstopila tožilcu "v vednost" kot poročilo.

enako velja tudi za tvoj primer, ko ti (naj bi) grozil partner od te ženske...

drugače pa so verbalne grožnje lahko začetek za kaj hujšega kot samo besede in se hitro sprevržejo v kakšno telesno poškodbo ali pa še kaj več... in verjemi mi, vsak je sposoben v določenih okoliščinah storit tudi najgrozovitejša kazniva dejanja... pa ni važno kako "zlati" človek je bil pred tem, in ni važno, katerega spola je

to sem napisal iz lastnih (profesionalnih) izkušenj  


Točno tako. Kot sem ti že sama povedala na kavici.user posted image

Do 3 kolena je samo ovadba in nič drugega. Do tega kolena moraš civilno tožit, kot ti piše v kazenskem zakoniku.

http://www.uradni-list.si/1/objava.jsp?urlid=200495&stevilka=4208



Če pa želi on nagajati njej, pa naj jo prijavi centru za socialno delo, da ga zanemarja, ker je konec koncev še šoloobvezen.user posted image

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 18:04:23   
Anonimen
Policist je samo opravil svoje delo, da je naredil zapisnik. To ne pomeni nič. In ker morajo to zdaj dokazat (baba!!!), bodo šele takrat podali policisti ovadbo na pristojno državno tožilstvo. Tožilstvo bo pa ali ukrepalo ali zavrnilo. Ker pa je to 1 koleno mati-sin, bodo zavrnili in obrazložili, naj se obrne na civilno tožbo baba.

Nimate se kaj bat.user posted image user posted image user posted image

Piešem ti iz lastnih izkušenj. Da povem štorijo, prijavila sem strica, ki me je lasal in tolkel po avtu. Posnela ga je kamera. In so zavrnili. Še prej policist ni hotel spisat niti ovadbe, ker kao to ne velja za prekršek. Sem ga zabila nazaj, da to pomeni, da če je on moj stric, mu bom s ključem podrsala avto in ne bom nič kriva. user posted image user posted image user posted image  ja, je zapru kljun.user posted image  Pa še sem imela štorij, reševala sem pa z odvetnikom. Tak da vem,. da tole ne bo šlo skozi.

Pa še to. Tudi, če bi snemali tale prepir z žaljivkami, tožbe nebi dobila, ker zvok sodišče ne upošteva za dokaz. user posted image  Samo namensko prisluškovanje, kar pa je druga štorija.

Pa nisem doktorat naredila iz tega, samo vem kako to gre, pa še ena fajn punca mi je takrat v tistih situacijah tukaj pomagala. In hvala ji.user posted image
Tok mi je pomagala, da sem okrajnega sodnika v našem kraju dobesedno zmlela v njegovem delu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 18:13:39   
*BeiiBii*
problemi  baba zmešana bi ji jest že dala če bi bla moja matuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

WaaWiii JeSt BooM pa MoDeRnA Pa Si BoM NiCk SpReMeNiiLa V....x]...HeCaM Se=)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 18:15:52   
Anonimen
Ma ni kej. user posted image
Ko se ta kalvarija konča (se končujeuser posted image ) pa napišem vse kar se je zgodilo. Bom k Kerensa ratala.user posted image  Cela knjiga.user posted image

(odgovor članu *BeiiBii*)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 20:37:38   
Nea_teja_
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Je mogoče v ozadju kakšna dediščina? Kaj drugega? Potrebujejo oni denar?
LP


Ma kaka dediščina ji jo bom jest že dala z valarjem po glavi babi zmešani v življenju se ni brigala za nikogar razen zase kaj šele za otroke.
Zdej misl pa men srat me še ne pozna mojo familjo bom branila kot lev sam nej kej poskuša.
Ja mogoče ona kej hoče dnarja zdej od otrok izstisnt k sta polnoletna pa neve na kak način pa je usekala to foro.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 20:52:45   
natasaom
mene so na policiji začeli resno jemat šele zdaj-po enem letu.nas je pa moj brat hotel zakurt..da so me prvič poslušali sva se s policajem najprej hudo skregala.sedaj je drugače ampak da prideš do tega,da te resno vzamejo lahko pride do tragedije.to pa samo zato,ker vsak ki mu pokažeš narobe prst lahko poda ovadbo proti tebi.
na razgovor-zaslišanje te pa morajo poklicat.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 22:36:21   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

Nemorem razumet kako lahko ena mati ,ki je rodila tedva otroka stori kaj takega .


Pravijo, da tudi mame imajo nekje mejo. Grožnja vsekakor neka meja je.

se strinjam

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kazenska ovadba za otroka
28.11.2007 22:36:55   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

mene so na policiji začeli resno jemat šele zdaj-po enem letu.nas je pa moj brat hotel zakurt..da so me prvič poslušali sva se s policajem najprej hudo skregala.sedaj je drugače ampak da prideš do tega,da te resno vzamejo lahko pride do tragedije.to pa samo zato,ker vsak ki mu pokažeš narobe prst lahko poda ovadbo proti tebi.
na razgovor-zaslišanje te pa morajo poklicat.

ojojuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kazenska ovadba za otroka
29.11.2007 7:59:15   
Nea_teja_
Punce tamal ji ni nič grozil zato nima nobene podlage sam ona  teži in NAM grozi .

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kazenska ovadba za otroka
29.11.2007 8:04:19   
natasaom
sej zato se pa nimate kej bat.tud men je bilo grozno hodt na policijo za vsako ovadbo-bilo jih je najmanj 10. policaji morajo poklicat na zaslišanje....če pa vidjo,da je ovadba kriva pa sami dajo pledlog za pregon,tako,da ta ženska lahko fajn plača zato kar vam dela

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?