|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zlomljeno srce
2.12.2007 21:29:43   
Anonimen
se opravičujem ker sem anonimna.
Pred eno uro sem doživela zlom srca. Z partnerjem sva se tako ruknila, da sem ga nagnala iz stanovanja. Obdolžil me je da se "****m" na računalniku! Je rekel da je stal 10 min, pred vrati in da poslušal, kako mi piska msn, čez pet minut je izjavil, da je stal 5 min pred vrati in poslušal, čez 10 min, pa je rekel, da je 3 min stal pred vrati! Res sem bila na msn in govorila z mojim zelo dobrim prijateljem, katerega pa on ne prenese. In ker ga ni bilo pri meni sem lahko klepetala. Ampak njemu se pa res ne da dopovedat, da sva samo kolega in da ga poznam že dosti dlje kot njega. Potem pa me je žalil in poniževal. Vse sem bila samo človek ne! Najhujše poniževalke in žalitve! In to od človeka, ki ga ljubim. Nikoli nisem niti pomislila da bi ga varala, pa je bilo razlogov in priložnosti več kot dovolj! Nimam več volje, nimam nič! In za piko na i, je vse še poslušal moj sin!! Nimam več srca! Nikoli nisem nič vredna. Nič ne naredim prav! Vse mi sponaša, kar je kupil za stanovanje in mi govori, da brez njega sem nula. Sem mu povedala, da naj vse pobere in se spoka iz mojega življenja in življenja mojega sina. Zdaj pa me nenehno gnjavi po telefonu, da jaz nisem normalna, da naj grem na kliniko, ker nisem normalna!!!! Vem da je vedno tako da je treba slišati 2 plati, ampak verjemite, ne lažem.
Tavam po labirintu, bom našla izhod?
Hvala da ste me brale, nekomu sem mogla povedati.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zlomljeno srce
2.12.2007 21:43:16   
natasaom
sej nimam kej pametnga povedat razen tega,da nared tko kot čutiš.ni pa treba prjatlov pustit zarad ljubosumnga moža,čeprav ga ljubiš..ne vem kaj bi jest nardila,najbrž isto kot ti...
drži se pa nobena juha se ne poje tolk vroča kot se skuha..pogovor se,če ti je do tega,da ostaneta skupej....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zlomljeno srce
2.12.2007 21:48:56   
Anonimen
saj to je problem, ko pride čez dva dni cel pocukran in oh in sploh. Pa nevem nikoli kako dolgo bo trajalo, do naslednjega izbruha! Sem mu povedala, da bom ga prijavila policiji, če se še mi enkrat približa!!!

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zlomljeno srce
2.12.2007 21:52:53   
natasaom
če si se 100% odločla da je konc,pol ustrajej pei svojem.enkrat boš že imela mir.pride nazaj pocukran pa zato,ker ve da ga boš vzela nazaj.pa obnaša se tud tako zato,ker ve,da boš čez dan-dva popustila.upam,da ni agresiven pa da te ne pretepa,ti pa popuščaš...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zlomljeno srce
2.12.2007 22:02:19   
Anonimen
ne pretepa me pa res ne, ker potem ga nebi bilo res ne več med živimi. Tega pa ne dopuščam, čeprav je velikokrat psihično nasilje bolj boleče od fizičnega!! 

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zlomljeno srce
2.12.2007 22:11:17   
lelaval
Nagnala si ga, torej si sama, v miru pretehtaj svojo odločitev (ker v jezi dostikrat človek reče kaj, kar sicer ne bi), ko te bo poklical, pa pojdi z njim na kavo in se pogovorita kot 2 normalna človeka kako in kaj z vajino zvezo. Če je že večkrat naredil to, da je prišel pocukran in je bilo dalje normalno, bo tokrat zopet upal na to. In, če si se ti odločila, da tako ne gre, mu to lepo povej.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zlomljeno srce
2.12.2007 22:15:24   
Anonimen
hvala vam za podporo, ampak jaz vem, da se z njim ne da nič dogovarjati, ker se začne takoj dreti in kričati! Tolikokrat sem ga že prosila, da se dajva pogovorit in rešit stvari, pa z njim to ni mogoče. mislim, da sem se prav odločila! Če pa bo hotel odnesti stvari, pa si naj kaj misli. Za nič ga nisem jaz prosila, da mora kupiti. In kar je dano, je kot bi bilo zakopano!

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zlomljeno srce
2.12.2007 22:16:56   
Anonimen
Ker omenjaš psihično nasilje in policijo, ti jaz lahko samo čestitam za to, kar si naredila. Res.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zlomljeno srce
2.12.2007 23:10:02   
Anonimen
Anonimna, do zadnje besede ti verjamem, ker je ravno tako kot bi jaz pisala svojo zgodbo. (HB, je zdaj to mimo)Človek je bolestno ljubosumen, si vse samo človek ne, jaz naj bi se celo ku+++la s svojim bratom ( ga ravno tako ni prenesel, kot tvoj tega kolega) preverjal gsm, brskal po torbici, žepih, omarah, celo predale ven jemal in gladal kaj je za njimi. In podlost od vsega??? Mini kamero je skril v kopalnico, tako da me je opazoval tudi pri najbolj intimnih stvareh. Nisem bila človek, moji dokumenti (osebna, zdravstvena..) so njegovi, ker jaz sem popolnoma njegova last. Takrat se mi je totalno zmešalo. Padla sem v tako depresijo, da sem se celo omar in pohištva bala. Ko sem spala( se delala da spim) me je taka groza grabila, da me bo z prvo stvarjo pokončal, ki mu bo prišla pod roke. Aja tisto s kamero ni bil višek, Izjavil je celo, da bi tudi otroka ( najinega) ubil samo zato, da bo lahko gledal kako mi je hudouser posted image user posted image user posted image .
Zato - verjamem. Nasveta ti ne morem dati, ker sem sama rabila doooolga leta,da sem prišla k sebi. Želim ti VSO SREČO, da boš našla pravo rešitev. Res iz srca.

p.s pa ne zgleda na zunaj kot kakšen psihopat, ampak popoln družinski oče, ter partner in uspešen človek v svoji karieri. Še mama dolgo časa ni verjela da se take stvari res dogajajo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zlomljeno srce
2.12.2007 23:42:15   
natasaom
vem,da je psihično nasilje tud hudo.vstrajaj pri tem kar si se odločila..danes pa jutri boš jezna,pol žalostna....najhuj ti bo ko ga boš pogrešala...sam zdržat moraš,ker tud zate je nekje sreča..
marsikaj se dogaja za zaprtimi vrati idealnih družin user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zlomljeno srce
3.12.2007 8:13:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ne pretepa me pa res ne, ker potem ga nebi bilo res ne več med živimi. Tega pa ne dopuščam, čeprav je velikokrat psihično nasilje bolj boleče od fizičnega!! 
       S tem se pa strinjam!!!user posted image Res je včasih huje psihično nadlegovanje kot fizično.Pri fizičnem bolečina mine ,tu pa ostane ranjena duša,ki se zelo teško celi. Moj nasvet: Vztrajaj pri svojem ,lažje sedaj ko je en otrok.Tak moški se ne bo nikoli spremenil ,ampak bo vedno hujše.želim ti da rešiš svoje težave ,na čim manj boleč način ,kljub temu da ga ljubiš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zlomljeno srce
3.12.2007 8:16:08   
Anonimen
marsikaj se dogaja za zaprtimi vrati idealnih družin
Točno tako,ni vse zlato kar se sveti.Pusti ga in uživaj življenje brez njega.Bolje ti bo ,če ne takoj ,pa čez par let.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zlomljeno srce
3.12.2007 8:19:01   
Anonimen
p.s pa ne zgleda na zunaj kot kakšen psihopat, ampak popoln družinski oče, ter partner in uspešen človek v svoji karieri. Še mama dolgo časa ni verjela da se take stvari res dogajajo.

IZVIRNO SPOROČILO: natasaom


marsikaj se dogaja za zaprtimi vrati idealnih družin user posted image
d

Saj to je popolnoma res! Ko sva se tako ruknila včeraj in sem ga nagnala, veste kaj je naredil??? K mojim staršem je šel na obisk. Kot da je vse v najlepšem redu!!!Potem pa se jaz sprašujem kdo je tu bolan. Pa to še ni vse! Ko sem jaz govorila z mojo mamo in ji  povedala kaj se je zgodilo, je on stal pred vrati mojega stanovanja in poslušal!!!user posted image user posted image Kako vem, se boste zdaj vprašali???  Če pa mi je poslal sms, da ni lepo da sem mami povedala kaj je bilo in da sem se ji zlagala, ker on meni hoče samo dobro!!

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zlomljeno srce
3.12.2007 8:22:38   
Anonimen
Kreten!!!user posted image Saj se obnaša kot otročaj ,madona.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zlomljeno srce
3.12.2007 8:28:05   
Marogica
Anonimna, ta tvoj tipček pa očitno stoji več pred vrati kot pa je bil v stanovanju...Najprej posluša tebe, kako diskutiraš s kolegom, potem, kako govoriš z mamo....user posted image  Mogoče pa je njegova želja biti akviziter? Ti prodajajo od vrat do vrat, pa še zaloputnemo jim jih radi pred nosom ali pa sploh ne odpremo.... Kot v vajinem primeru...

Ti pa nehaj z njim dikskutirat, saj vidiš, da to nikamor ne pelje. Če si se odločila, da je konec, je konec, drugače pa ga kar sedaj nazaj vzemi.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zlomljeno srce
3.12.2007 8:36:10   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Nagnala si ga, torej si sama, v miru pretehtaj svojo odločitev (ker v jezi dostikrat človek reče kaj, kar sicer ne bi), ko te bo poklical, pa pojdi z njim na kavo in se pogovorita kot 2 normalna človeka kako in kaj z vajino zvezo. Če je že večkrat naredil to, da je prišel pocukran in je bilo dalje normalno, bo tokrat zopet upal na to. In, če si se ti odločila, da tako ne gre, mu to lepo povej.


Se strinjam. Malo prespi vse skupaj, ta hip si čisto aut, saj ne moreš normalno funkcionirat. Vzami si čas, da se skulirš in mu šele potem lepo razloži, če pa noče, potem pa pač nič.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zlomljeno srce
3.12.2007 8:42:01   
Anonimen
Nič ga nebom nazaj vzela. Saj nisem KARITAS za božjo voljo. Lepo sedim za računalnikom in sem čisto tiho. Malo me je groza da bo kar na vrata mi prišo. Pa lepo uživam sama. Čisto se mu je strgalo, saj če imaš nekoga rad, mu ne moreš početi takih stvari. On še sam sebe nima rad, ker če bi se imel, potem nebi tega počel sam sebi in meni.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zlomljeno srce
3.12.2007 8:47:41   
Anonimen
no nisem rabila dolgo čakat. in sem ga dočakala!Stoji pred vrati!!!! Niti pozvonil ni. Je pa zato njemu telefon v žepu!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kar je noro je noro. Eni pa res nizko padejo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zlomljeno srce
3.12.2007 8:49:41   
Anonimen
Punca pazi se ga, ker to je psihopat. Lahko ti še kaj naredi, zato mu ne odpiraj.Ugasni svoj mobi, da ne bo vedel, da si doma.Bodi previdna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zlomljeno srce
3.12.2007 8:49:49   
Anonimen
Dej vpraši ga ,če so mu všeč vrata ,al kaj...In kaj boš storila ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zlomljeno srce
3.12.2007 8:52:54   
Anonimen
sedim čisto tiho za mizo. vsi telefoni so na tiho, hišni pa izklopljen.  Bom čez kakih 15 min pogledala ven, pa bom videla. Čez kukalo na vratih bom pogledala!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zlomljeno srce
3.12.2007 8:53:48   
mojamura
ker sem podobno in še kaj poleg doživela tudi na lastni koži ti povem samo nekaj oz. svetujem:
- menjaj GSM številko
- če bo težil idi na policijo
- tvojim staršem povej naj mu več ne dovolijo v njihovo stanovanje
- izogibaj se ga

še nekaj me zanima....tvojemu sinu je on oče, ali kdo drug


ja in vem, taki dvoličneži so najbolj nori. pred drugimi je super doma pa...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zlomljeno srce
3.12.2007 8:54:01   
Anonimen
Dej vpraši ga ,če so mu všeč vrata ,al kaj...In kaj boš storila ?
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Božičku bom pisala naj mu vrata prine, če tako rad stoji pred njimi.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zlomljeno srce
3.12.2007 8:54:51   
Anonimen
A pa ve ,da si doma???Le pazi,da ne bo kaj razbil.user posted image Enkrat se bosta morala pogovoriti ,če ne zaradi sebe pa zaradi otroka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zlomljeno srce
3.12.2007 8:56:47   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

no nisem rabila dolgo čakat. in sem ga dočakala!Stoji pred vrati!!!! Niti pozvonil ni. Je pa zato njemu telefon v žepu!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kar je noro je noro. Eni pa res nizko padejo!





verjami da eni padejo še nižje....ampak idi pa pokliči nekoga da pride k tebi....nekega soseda, naj pride 2 da ne bi blo kaj narobe.

pol ko se to razreši pa na policijo, pa povej da te bivši zalezuje

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Kdaj je vaš otrok shodil?
uršula83



pred 9. mesecem (12%)

pri 10. mesecih (15%)

pri 11. mesecih (15%)

pri 12. mesecih (22%)

pri 13. mesecih (15%)

kasneje (21%)


Število vseh glasov: 385

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!