|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali moram res vse slabo pozabiti?
10.4.2007 21:42:52   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: srček

ne pa da imaš 4 pare oči nalepljene na joško, pol pa ponavljata vsak otrokov zvok ki ga naredi.....


Ti mi misli bereš. user posted image  Točno to mi počne, znorekal bom, ker na 20 centi gleda v mojo joško, ko dojim. user posted image  Pa nočem nič rečt, moj pa tud ne, pa sem mu že stokrat rekla, naj on reče, naj ne bulji tako, ko ji dajem jesti.



Oprosti, ampak sama od sebe ne bo skapirala, če ti je nelagodno, da te gleda ko dojiš. Povej ji ti sama. Ali pa pojdi dojit v drugo sobo, da bosta imele mir z dojenčico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali moram res vse slabo pozabiti?
11.4.2007 0:12:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dejča

Če ste vseskozi tiho in jim nič ne rečete - kako naj vedo, da vam gre vse v nos.

Nekateri enostavno ne poslušajo. Ne moreš verjet, kakšne ignorance so sposobni. Lahko se samo sam s sabo pogovarjaš in sam sebi pizdiš. To te tako odklopi, ko hočeš kaj povedat, da se pomoje dejansko ne spomni, da si sploh kaj hotel rečt.

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali moram res vse slabo pozabiti?
11.4.2007 8:14:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

IZVIRNO SPOROČILO: Dejča

Če ste vseskozi tiho in jim nič ne rečete - kako naj vedo, da vam gre vse v nos.

Nekateri enostavno ne poslušajo. Ne moreš verjet, kakšne ignorance so sposobni. Lahko se samo sam s sabo pogovarjaš in sam sebi pizdiš. To te tako odklopi, ko hočeš kaj povedat, da se pomoje dejansko ne spomni, da si sploh kaj hotel rečt.



user posted image  O fak, ti me bereš kot odprto knjigo! user posted image  Oziroma imava iste izkušnje. Srhljivo skoraj.
Ravno prejšnji teden me je tašča spraševala, če kupi naši user posted image  kakšno oblekco (prej ji je kupila že žametke, ki ji bood prav poleti, full škoda, pa zdaj kavbojke, ki ji bodo tudi poleti prav, pa že ene itak ima). Torej kakšno oblekco, pa sem rekla, da raje nič, ker ma itak že tri za zdele, pa ker je šele par mesecev stara, je brezveze, ker oblekce ful niso praktične za nosit za tako male dojenčke. Sem rekla, da ji bo raje kakšno kupila, ko bo user posted image  začela hodit. Pa je par sekund tiho, pa reče, no potem ji vzamem velikost od 4 do 6 mesecev? user posted image user posted image user posted image

In če ji potem rečem, da me moti, da me bulji v joške, ko dojim, resnično mislite, da tega ne bo več počela?!?! Ja, seveda in svizec... user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali moram res vse slabo pozabiti?
11.4.2007 8:28:41   
MarijaPo
Podobno zgodbo je opisala neka druga uporabnica RRja pod naslovom tasca - ne morem vec al neki takega.
Meni se zdijo te stvari take, da je najbols, da kadar ima tasca otrocicka pocne pac z njim kar koli (kar seveda otroku ne skoduje), potem doma imate pa seveda drugace urejene zadeve. Torej, ce tasca budi in nosi otroka po rokah, naj to pocne. Tamali ze pri parih mesecih dojamejo, da se ljudje razlicno obnasajo in to tud sprejmejo. Vsaj nasa Eva je taka. Ti se probaj oddaljit od tega, torej, ce samo hodite tja na obiske, ali oni pridejo k vam, potem verjamem, da ti gre situacija na jetra, ce bi otroka tam pustila za kaksno urico in sla na sprehod ali kaj podobnega, bi te stvari manj motile.

Upam, da boste zadevo resili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali moram res vse slabo pozabiti?
11.4.2007 18:01:24   
Gina
Jaz pa nikoli ne bom mogla razumet, kako lahko nekdo vpraša, ali naj pozabim...... Ne, najboljše, da se do konca življenja valjaš v grdih, umazanih, neprijetnih, slabo voljo zbujajočih mislih in jih potenciraš s pisanjem na forum, kako si boga, ker hoče tašča crkljat otroka, mu kupovat reči in te povabit na večerjo...... V resnici itak ne-pozabljanje, ne-oproščanje največ slabega naredi samo tebi, a ti ni to jasno!

Potem pa še nekaj...to, o čemer pišeš, je prijaznost s strani starih staršev. To, kar te moti je pa to, da imata tašča in tast otroka rada!!! Overprotective si. Moja babica je mene ful crkljala, tudi dedek in babica, pa kupovali so mi reči, ki mi jih starša nista mogla. Pa vzeli so me na počitnice s sabo, pa čokoladke kupovali.....Pojma nimaš, kolk je bilo fajn. Prekrasne spomine imam. In tvoj otrok bi jih imel tudi, samo ti si preveč ljubosumna. Groza.  Pa še to...moji otroci nimajo babic in dedkov, ali so umrli, ali pa so predaleč in zelo bolani. Vse na tem svetu bi dali mi vsi, da bi jih kdaj kakšna babica pocrkljala, počuvala, skuhala eno samo kosilo v desetih letih, da bi jim kupila karkoli, (ne pa da bi se preseravali, kolk je to grozno!), da bi jih počuvala, vzela na počitnice.....karkoli sploh.
Jaz vidim problem v tebi, ne v njima. Ti pa glej na dobro otroka, in četudi si ti preveč ne-svobodo-ljudem-puščajoča (beri ljubosumna), pusti otroku veselje. Babice so zaklad, četudi se s snahami ne razumejo.
p.s.: kako hudiče te lahko moti, če jo cmoka!!!!!??? kaj je to slabega? Vsak človek ima potrebo po tem, samo ti je menda  ne boš imela, ko boš imela 60 let.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali moram res vse slabo pozabiti?
11.4.2007 18:30:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Jaz pa nikoli ne bom mogla razumet, kako lahko nekdo vpraša, ali naj pozabim...... Ne, najboljše, da se do konca življenja valjaš v grdih, umazanih, neprijetnih, slabo voljo zbujajočih mislih in jih potenciraš s pisanjem na forum, kako si boga, ker hoče tašča crkljat otroka, mu kupovat reči in te povabit na večerjo...... V resnici itak ne-pozabljanje, ne-oproščanje največ slabega naredi samo tebi, a ti ni to jasno!

Potem pa še nekaj...to, o čemer pišeš, je prijaznost s strani starih staršev. To, kar te moti je pa to, da imata tašča in tast otroka rada!!! Overprotective si. Moja babica je mene ful crkljala, tudi dedek in babica, pa kupovali so mi reči, ki mi jih starša nista mogla. Pa vzeli so me na počitnice s sabo, pa čokoladke kupovali.....Pojma nimaš, kolk je bilo fajn. Prekrasne spomine imam. In tvoj otrok bi jih imel tudi, samo ti si preveč ljubosumna. Groza.  Pa še to...moji otroci nimajo babic in dedkov, ali so umrli, ali pa so predaleč in zelo bolani. Vse na tem svetu bi dali mi vsi, da bi jih kdaj kakšna babica pocrkljala, počuvala, skuhala eno samo kosilo v desetih letih, da bi jim kupila karkoli, (ne pa da bi se preseravali, kolk je to grozno!), da bi jih počuvala, vzela na počitnice.....karkoli sploh.
Jaz vidim problem v tebi, ne v njima. Ti pa glej na dobro otroka, in četudi si ti preveč ne-svobodo-ljudem-puščajoča (beri ljubosumna), pusti otroku veselje. Babice so zaklad, četudi se s snahami ne razumejo.
p.s.: kako hudiče te lahko moti, če jo cmoka!!!!!??? kaj je to slabega? Vsak človek ima potrebo po tem, samo ti je menda  ne boš imela, ko boš imela 60 let.



user posted image user posted image user posted image  kar zjokala bi se ob tako lepih besedah.
user posted image user posted image user posted image Se v celoti strinjam s tabo!

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali moram res vse slabo pozabiti?
11.4.2007 20:29:24   
Anonimen
Mene tašča ni sprejela.
Sem rekla OK.Nisi edina na svetu, user posted image  naj te vzame.Jaz sem se odločila da živim z mojim možom in ne z njo.In sem ji oprostila, pozabila pa ne.
hvala bogu.Kakšno napako bi naredila, če bi pozabila.Ker spremenila se ni niti za promil. Vedno nezadovoljna ženska. Njena popolna snaha bi bila butara, katera bi ne imela svojih možganov, da bi ji potem lahko ona ukazovala, pa jo filala z svojo modrostjo. In ker imam možgane, ji ne morem ustreči v tem.
Bi pa rada da se vsaj za silo razumemo, ker je mama mojim otrokom.ampak za to ne bom požirala in se klanjala.NE!Sem tolerantna, vendar nič več kot to.Če je nesramna, če naredi, nekaj kar mi ni všeč ji po novem tudi povem.Potem naj pa ona pozablja, se dela kot da nič ni bilo.Jaz ne bom več!
Ti pa se boš morala sama odločiti!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?