|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hud problem
25.4.2007 9:55:11   
veronical
IZVIRNO SPOROČILO: rija

a boš tudi službo menjala?


ne, zaenkrat to ni v mojem planu.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: hud problem
25.4.2007 9:55:56   
karmy
Še večji problem je v tem, ker jaz nisem podredljiva.
Ja, res je, da ima on klišejsko predstavo o popolni ženi+mami, urejeni družini, s hišo in psom in vse oh in sploh.In ga tole zdaj res meče s tira-prelomljena obljuba.Da sva se nekaj dogovorila in da jaz zdaj ta dogovor prekinjam.


najbolj me je zabodlo v oči to kar si napisala da nisi podredljiva..ja zgleda da si POPOLNOMA  podrejena ker si popustila pri drugemu otroku, in bo tudi kmalu ko boš popustila za tretjega samo zato ker on hoče in zato ker oba hočeta..

kakšen dogovor? kakšen moški bo svoji ženi striktno povedal takrat in takrat hočem otroka če mi ga ne daš, grem.. jaz bi mu vrata pokazalauser posted image



< Sporočilo je popravil karmy -- 25.4.2007 9:56:16 >


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: hud problem
25.4.2007 9:56:32   
rija
ok....potem pa nimam pametne ideje user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu veronical)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: hud problem
25.4.2007 9:58:06   
Taula
Otrok bo ker:

- ga ti želiš?
- ga on želi?
- ga oba želita?
- ali ker se bojiš da te bo zapustil?





- ga jaz eno, ampak res cisto majckeno tudi mogoce želim (najbrz samo zaradi njega, ne vem)
- predvsem, ker ga on želi
- isto kot prejšnji odgovor
- se bojim, ja


Luba duša, noben moški ni vreden da zatreš svoja čustva in se mu podrediš. Pa tudi če imaš z njim otroka..kše vedno te lahko zapusti. Tudi preden si ga spoznala si lepo živela, in tudi če bi šla narazen bi lepo živela. Zdi se mi da ti je izbil vso tvojo samozavest in te prepričal da drugega deca itak nikoli ne boš našla in da je on največ kar lahko dobiš.user posted image  Meni se smiliš, ker tako živiš.user posted image
Dvigni si samozavest. Nujno.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu veronical)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: hud problem
25.4.2007 9:58:23   
veronical
ok....potem pa nimam pametne ideje
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ok....potem pa nimam pametne ideje user posted image


ne razumem, rija...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: hud problem
25.4.2007 9:59:47   
veronical
ja zgleda da si POPOLNOMA podrejena ker si popustila pri drugemu otroku, in bo tudi kmalu ko boš popustila za tretjega samo zato ker on hoče in zato ker oba hočeta..
IZVIRNO SPOROČILO: karmy


Odločitev za njegovega prvega in mojega drugega otroka je bila obojestranska, sva si ga OBA hudo želela...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: hud problem
25.4.2007 9:59:48   
rija
ja, čisto tehnično stališče: če bi želela menjat službo, delat na neki karieri, bi bilo bolj praktično, poudarjam praktično, da bi imela otroka čimprej....ne pa ko bi dobila sanjsko službo.....

ampak....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu veronical)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: hud problem
25.4.2007 10:08:33   
Špacka
IZVIRNO SPOROČILO: veronical

To je prvi hujši problem.
Do sedaj nisva imela nobenih težav.




Seveda ne, ker je bilo vedno tako kot je on želel, zdaj se pa obnaša kot mali otrok...........



(odgovor članu veronical)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: hud problem
25.4.2007 10:10:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Špacka

IZVIRNO SPOROČILO: veronical

To je prvi hujši problem.
Do sedaj nisva imela nobenih težav.




Seveda ne, ker je bilo vedno tako kot je on želel, zdaj se pa obnaša kot mali otrok...........





Eh bejži no, ne pretiravat. Tega pa res ne moreš trdit.

(odgovor članu Špacka)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: hud problem
25.4.2007 10:12:53   
Taula
Eh bejži no, ne pretiravat. Tega pa res ne moreš trdit.


Trditi ne, samo se bojim da ni daleč od resnice, ker mi deluje ona brez samozavesti. Tako da pomembnejše odločitve so bile po moje njegove. Žal.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: hud problem
25.4.2007 10:14:54   
bskrle
Nisem brala vseh odgovor, ampak nujno potrebujeta družinsko svetovanje usposobljenega terapevta, pokliči na Betanijo ali na kak družinski center. Nujno in takoj!
Mi te lahko spodbujamo, držimo pesti zate.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: hud problem
25.4.2007 10:22:49   
VERONICA
Je pa res, da je malce ali pa precej patriarhalno naravnan...Še večji problem je v tem, ker jaz nisem podredljiva.


Še predno si to napisala sem že na to pomislila...
Namreč kakšen dogovor pa sta imela v zvezi  s tvojim faksom? Na začetku ti je ful pomagal, zdaj ko si pa čisto na koncu kakor da noče da ga končaš!
To meni zveni kakor da mu odgovarja ko si doma ker se učiš, (za njega varna situacija) mogoče ko si bila na prvem letniku sploh ni verjel da boš prišla tako daleč. Zdaj pa je USTRAŠEN, on želi podrejeno ženo, ne tako z faksom.

Neke vrste samopotrditev, uspeh, ponos - to ne gre skupaj s podrejenostjo. 

On hoče ženo vezanih rok - pa zaradi učenja ali otroka.

Ne vem ali je res tako ker te ne poznam in ne poznam tvojega. Je pač materijal za razmišljanje...

Ampak če tvoj res hoče podrejeno ženo ne se dat. Moški take žene ne spoštujejo.

Mogoče še ena ideja: pristaneš na delanje otroka TAKOJ ko on sprejme tistih par tvojih pogojev (katere si že omenila da ih noče). Tako vržeš žogico njemu nazaj. In vsaki krat ko ti to omeni rečeš "ali to pomeni da si se premislil glede...?"

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: hud problem
25.4.2007 10:25:48   
kaya2007
nujno potrebujeta družinsko svetovanje usposobljenega terapevta


ja in to bo full pomagalo, še posebej on mi tako deluje, da bo z veseljem šel na terapijo in tudi sodeloval user posted image

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: hud problem
25.4.2007 10:43:04   
vista
Pa saj ne prelamljaš obljube!! Saj si ti želiš otroka, ali ne?
Kolikor sem uspela prebrati, sta se dogovorila, da bosta otroka imela. Nista pa dorekla, da bo to na pomlad 2007. Pa kaj zdaj teh par mesecev boli?!?! Mah ne ga srat, dečko, no....

Jaz bi mu povedala, da si želim otroka, ampak mislim, da je primernejši čas jeseni.

Sicer pa - kdo pa je rekel, da boš zanosila v trenutku ko bo "car" tiča na ogled postavil. Halo?!?!

Saj ne vem, kako naj te potolažim ali kaj svetujem. Edini pravilni odgovor je verjetno - pogovor.

Mislim pa, da v zvezi ni mesta za izsiljevanje. Zdaj bo izsilil to, jutri nekaj drugega, spet pojutrišnjem nekaj tretjega. In zakaj že?!?!  Zato ker se mu bo ženička pustila. Pa saj se tako ne dela s partnerjem.....

(odgovor članu veronical)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: hud problem
25.4.2007 10:58:05   
Anonimen
Očitno ne želi, da končaš faks in te izsiljuje še z enim otrokom in sicer sedaj ali nikoli. Kot da je delanje otrok nekaj avtomatskega in se zgodi vsakič ko se nekdo pač odloči da je sedaj čas za touser posted image . Zakaj za vraga ne more počakati še do konca leta, to je dejansko samo še enih 6 mesecev....Ok, saj štekam, da te mori s tem že eno leto, ampak kam pa se mu pa mudi??? Zgleda da bi rad da imata tri otroke, da ti lepo ostaneš doma in skrbiš za dom in družino in kaj za vraga ti pa za to fax rabi. Zato te ne spodbuja, ti ne pomaga pri učenju in ga prav en drek briga a nardiš fax ali ne. Samo otroke rojevaj. Kakšnega spola pa sta otroka? A sta oba fantka in si na vsak način želi še punčko? Ker pol jih pa res lahko imaš še 5....

Drugo vprašanje je pogojeno z ljubeznijo. A on to pogojuje s številom otrok? Toliko kot jih boš rodila, toliko bolj rad te bo imel. In če jih ne boš rodila pa te ne bo imel rad, ali kako?user posted image  Torej z dvema otrokoma te nima rad, s tremi pa bodo cvetele rožce in med im mleko se bosta cedilauser posted image

Po drugi strani pa, če imaš še 8 izpitov in diplomo pred seboj in če po čudežu popustiš in zanosiš že kar v prvem poskusu, bo bil otrok rojen februarja 2008. Do takrat lahko narediš vseh 8 izpitov, 4 junija in 4 septembra, prijaviš diplomo, jo napišeš in oddaš. Sicer bo res težko že z dvema otrokoma in da ti tip ne daje podpore pri učenju, ampak z trdo voljo se da tud to. Mogoče pa lahko ti njega povratno izsiljuješ in zahtevaš od njega podporo pri vzgoji in varstvu, da ti čim prej fax končaš in da istočasno začneta delat na tretjem. Pa se vraga ja ne bo res v prvo prijelo in imaš časa še do naslednjega poletja da diplomirašuser posted image . Ampak ti nikakor ne predlagam da kloniš, če tega sama res ne želiš!!

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: hud problem
25.4.2007 11:16:49   
Taula
Saj si ti želiš otroka, ali ne?


Gor je napisala. Ona ga ne želi preveč, imela ga bo ker se boji da jo bo zapustil.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: hud problem
25.4.2007 11:25:03   
veronical
Mogoče pa lahko ti njega povratno izsiljuješ in zahtevaš od njega podporo pri vzgoji in varstvu, da ti čim prej fax končaš in da istočasno začneta delat na tretjem. Pa se vraga ja ne bo res v prvo prijelo in imaš časa še do naslednjega poletja da diplomiraš . Ampak ti nikakor ne predlagam da kloniš, če tega sama res ne želiš!!



Dobra ideja.
Glede 8 izpitov do februarja 2008- to ni možno, sem na zahtevnem faksu, kjer za izpit potrebuješ vsaj en mesec priprav - učenja od 20.30 do 22.30, poleg tega imam pri vsakem predmetu obsežne seminarske naloge...

Ja, zanosim lahko takoj, vsaj 2x se je to že zgodilo-v prvo!

Da ne bi želel, da dokončam faks-no na to nisem niti pomislila, čeprav se spominjam, da mi je nekoč rekel, da misli, da jaz tega faksa ne bom naredila.Lej, lej, mogoče ga pa res to skrbi, da se bom potem po izobrazbi pridružila njemu...
On pravi, da se je prekleto namatral, ko je svoj faks delal in da moj faks ni primerljiv z njegovim in da se mi ni treba tako pripravljati in ko omenim, da bom morala naredit še diplomo, mi reče da je to USPUT v isti sapi pa , da jo je on eno leto delal...
Vsekakor pa noče, da ostanem doma in skrbim za otroke, ker meni, da  ženska, ki ni v službi, zaradi zoprnije potem ni za prenašat, pa seveda finance...
In seveda tudi jaz NIKOLI ne bi ostala doma.
On pač hoče otroka in to zdaj, tudi zaradi tega da starostna razlika med malima ne bo prevelika.


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: hud problem
25.4.2007 11:30:07   
Anonimen
Draga moja, nesamozavesten je. Ti tudi. Hoče tri. Jaz sem samska s tremi. Veš kaj mi vsi pravijo? Da me s tremi nihče ne bo imel. Devet let sem že sama in res me nihče noče. Dobro zgledam, veliki joški user posted image , izobražena, a vsi bi samo seks. Tako je to.


Ne imej treh!

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: hud problem
25.4.2007 11:43:18   
veronical
Draga moja, nesamozavesten je. Ti tudi. Hoče tri. Jaz sem samska s tremi. Veš kaj mi vsi pravijo? Da me s tremi nihče ne bo imel. Devet let sem že sama in res me nihče noče. Dobro zgledam, veliki joški , izobražena, a vsi bi samo seks. Tako je to.


Ne imej treh!
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Draga moja, nesamozavesten je. Ti tudi. Hoče tri. Jaz sem samska s tremi. Veš kaj mi vsi pravijo? Da me s tremi nihče ne bo imel. Devet let sem že sama in res me nihče noče. Dobro zgledam, veliki joški user posted image , izobražena, a vsi bi samo seks. Tako je to.


Ne imej treh!


Tole me je pa potrlo.
Večkrat sem se že tudi jaz vprašala, kaj če bom ostala sama?In potem sama s tremi otroki?¸
V življenju je vse možno.Nikoli ne veš kaj te doleti.
On je še mlad (33), lahko se mu zgodi svašta, ko bo prišel v svojo drugo puberteto...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: hud problem
25.4.2007 11:47:49   
Anonimen
Drugo pubrteto.. ?! user posted image  A obstaja druga pubrteta za moske? A pr 33? user posted image

Kaj pa bos nardila z dejstvom, da manipulira s tabo?

(odgovor članu veronical)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: hud problem
25.4.2007 11:53:47   
Taula
Tole me je pa potrlo.
Večkrat sem se že tudi jaz vprašala, kaj če bom ostala sama?In potem sama s tremi otroki?¸
V življenju je vse možno.Nikoli ne veš kaj te doleti.
On je še mlad (33), lahko se mu zgodi svašta, ko bo prišel v svojo drugo puberteto...


Draga moja...tvoji odgovori mi delujejo takole. Zavedaš se da manipulira z teboj, a iščeš izgovore. Z tem se ne boš soočila. Nikoli se ne boš postavila dokončno zase, vedno boš popustila pod grožnjo da te bo zapustil ker si  ne predstavljaš življenja brez njega. Zanosila boš z njim, čeprav si tega ne želiš.

Zakaj? Ker nimaš volje da spremeniš svoje življenje. Žal.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: hud problem
25.4.2007 12:00:19   
FLASK_A
Če imaš otroke, ker tako čutiš in si tako želiš, je vse v najlepšem redu. Če pa jih imaš zaradi nekoga drugega in ker ti nekdo drug to vsiljuje, je pa po mojem mnenju neumnost.
Na sterševski šoli je bila mamica in so jo na psihološki pripravi (kot nas, vse ostale) vprašali, kako sta se s partnerjem odločila za otroka. (Partnerja seveda ni bilo zraven- nosečnost je kao njena briga.) In je boga reva zafarbala, se zvila v klobčič in rekla: ON JE TKO ŽELEL.....user posted image  Se mi je prav zasmilila, ker je bila nesrečna- nesrečnih mamic pa si noben otroček ne zasluži- ali pač ja????

V zvezi pa se pomoje tud ne sme tkole izsiljevat partnerja- je to ljubezen? Obljuba dela dolg- v ljubezni se gre zdej tko? Pol sm pa še fuuuul staromodna... Kaj pa mu je res tko težko počakat par mesecev, če si ti tako želiš. Saj spoštuje tvoje želje, no, moral bi...

Pa srečno!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: hud problem
25.4.2007 12:02:05   
veronical
Kaj pa naj, Tjazy, kaj pa naj naredim z dejstvom, da manipulira, da izsiljuje, da hoče na vsak način doseči kar hoče.

Ne bom popustila, sem se odločila, potem pa kar bo..pač bo...

Veš, ne da se mi še 1x skozi kalvarijo, ki sem jo že imela.Ne vem, če sem še dovolj močna za to...
Nimam volje, ne predstavljam si zopet tistih očitajočih pogledov ljudi..delitve premoženja...žalosti v otroških učkah...čeprav vem, da sem lutka, ampak ne morem več.Oklepam se tega razmerja kot rešilne biljke.
Pa čeprav čutim, da misli, da je nekaj več in mi na vsake toliko časa tudi pove, da je najboljši on in da ni boljšega od njega in da bolšega nikoli ne bi dobila, sploh ločenka z otroki.
In sem mu  že začela verjet.
Pravzaprav, če zelo premislim, pa res delam in plešem tako kot on hoče, že ves ta čas, že vseh pet let
Kot sem napisala, sem bila po prvem zakonskem polomu res na tleh, pa sem rabila njega, da mi pomaga-saj sem bila takrat najbrž tudi jaz sebična...Z moje strani na začetku ni bilo nobene ljubezni, ta je prišla potem kasneje..Ampak zdaj je tukaj

in kaj naj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: hud problem
25.4.2007 12:12:17   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: veronical
On hoče zdaj! Ali bo pa odšel.. Je možno, da me samo izsiljuje?


Rad bi te čim bolj zaposlil in okupiral z družino, da ne bi slučajno kukala preveč ven iz vajinega gnezda. Ti si absolutna njjgova lastnina, s katero želi razpolagati kot mu paše. Dobra si, da to zdržiš...

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu veronical)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: hud problem
25.4.2007 12:15:04   
Špacka
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: Špacka

IZVIRNO SPOROČILO: veronical

To je prvi hujši problem.
Do sedaj nisva imela nobenih težav.




Seveda ne, ker je bilo vedno tako kot je on želel, zdaj se pa obnaša kot mali otrok...........





Eh bejži no, ne pretiravat. Tega pa res ne moreš trdit.



Nisem bila daleč od resnice, žal.

Kako naprej ne vem, lahko ostane tako kot je sedaj, da ti lepo prikimavaš in delaš vse kar si on želi, ali pa nehaš to delat.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?