|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pikica Alina
28.7.2007 14:55:42   
žabica 24
Jjoj koliko se je zgodilo, medtem ko me ni bilo!

Bibyzan - čestitam! Veliko cartanja in veselih dni!!!

Biba 78 in nosečkica - vama pa želim da čim prej dočakata ta veseli in prav poseben dan in odneseta vajini pikici domov!!!

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Pikica Alina
28.7.2007 15:05:05   
žabica 24
Samo to še dodam: obe, Alina in Vesna sta resnično krasni srčkani pupiki!!!

(odgovor članu žabica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Pikica Alina
28.7.2007 15:57:48   
Noseckica
Hej biba 78, res sem vesela, da sva še v živo poklepetali in se spoznali. user posted image  Tvoja Alina je že prava frajla, prava lepotička je. user posted image
Aja, lahko bi me opozorila, da je dr. Pogorevc tako fejst.... user posted image

Vesela sem, ker je moja punčka že 31 ur brez respiratorja (CPAP 30% kisik). user posted image

Mamice, lepo se imejte! user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Pikica Alina
28.7.2007 18:21:50   
biba 78
Oj, Nosecka, tudi mene je veselilo poklepetat s tabo. Me zanima iz kot si?

Ja glede dr. Pogorevca, je res fejst, danes še posebaj s tistimi kitkami po glavi. Pa tudi zelo je prijazen in človeški, tako da sem zelo vesela, da ima on Alino prek. Sem se že nekak navadla nanj in sem ga kar malo že pogrešala, ko je bil na dopustu.

Maruša je tudi prava lepotička. Pa tvoj partner je zelo prijazen. Očka na mestu. Sem ga malo opazovala, kako se suka okrok dojenčice. Mama srečo, da imama tako vredu fante, ne?user posted image user posted image

Se vidimo....

Lp

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Pikica Alina
28.7.2007 22:41:02   
Noseckica
Ja, biba 78, res sva lahko srečni, da imava taka zlata fanta oz. ateka. user posted image  

Sem pa oz. sva iz Maribora. Pa vidva?

Prej sem klicala v bolnico in vprašala, če so kakšne spremembe pri moji user posted image , pa jih ni.
Jupiiiii, brez respiratorja je že več kot 37 ur. Juhuhu. user posted image

Lahko noč!

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Pikica Alina
29.7.2007 13:02:15   
biba 78
No vidiš, vse se bo uredilo. Mislim, da bo zdržala na CPAP-u in je ne bojo več dali nazaj na respirator. Držim pesti.

Midva sma pa iz Poljčan, blizu Slov.Bisrtice.

Naša pupa ima že 2000g. Drugače pa je vse po starem.


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Pikica Alina
29.7.2007 15:00:43   
tamalaursa
Pozdravljene! Že dolgo spremljam vašo zgodbo in čeprav še nisem mama in še dolgo ne bom vas moram spremljati saj mi je zanimivo koliko lahko naredijo taki mali borciuser posted image user posted image user posted image user posted image . Sama imam 2 nečakinji. Laro (3 leta) in Nives (2meseca) in ko to berem se samo zahvaljujem bogu da mi je naklonil tako lepi in zdravi nečakinji.user posted image Držim pesti za Alino saj je bila tudi Nives nekaj časa na intenzivni ker  je imela neko bakterijo in napovedovali so ji tudi Davnov sindrom, na srečo je sedaj vse popolnoma vredu samo bilo je pa strašno. Meni pa vsega tega niso upali povedati zaradi težav v šoli (stara sem le 16 let).

Alina drži se!

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Pikica Alina
29.7.2007 16:14:42   
Noseckica
Pozdravljene.

Danes pa sva bila zelo presenečena, ko sva zagledala najino dojenčico. Bila je namreč brez CPAPa. user posted image  Sicer ji ga je sestra potem dala nazaj, ker še potrebuje kisik (25%), ampak vseeno, tako lepo jo je bilo videt brez vseh tistih cevk. user posted image

In če bo mala tako pridna še naprej, se v prihodnjih dneh že cartamo...prvič user posted image user posted image user posted image .

Lepo se imejte!

(odgovor članu tamalaursa)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Pikica Alina
29.7.2007 21:43:51   
biba 78
Super. user posted image user posted image user posted image user posted image  Potem boš pa končno vidla, kakšen dober občutek je to, ko končno dobiš svojega otročka v naročje. Jaz sem jokala kot dež, od sreče in če bi bla tisti trenutek sama z Alino v sobi, bi verjetno tulila. Nepozabni občutki. Nekaj najlepšega.

Se vidimo jutri.

Nočka

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Pikica Alina
29.7.2007 23:48:39   
Noseckica
Ja, ti verjamem biba 78 (je 78 letnica rojstva?), da si jokala, ko si prvič dobila Alino v naročje. Kolikor se poznam, bom jaz tudi. Joj, kako se veselim tega trenutka. user posted image


Praviš, da ima Alina že 2000 g? Super.....pa saj se ji vidi, da je že prava babika.


Se vidimo jutri, lahko noč!

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Pikica Alina
30.7.2007 0:05:25   
* Mateja *
Cau punce!
Meni pa se na dopustu ne greste z glave, se mogla mal pogledat kako je z vasimi otrocki!
Drzim pesti se naprej!!
Lepo se imejte!



(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Pikica Alina
30.7.2007 13:07:53   
biba 78
Oj Noseckica, imaš prav, res je 78 letnica rojstva. Še malo pa bo okrogla obletnica.user posted image user posted image user posted image  

Kaj so ti že kaj rekli, kdaj bo Maruška prestavljena v toplo posteljico? Upam, da čimprej in da bosta prišle k nam v sobico.

Mateja, upam, da uživaš na dopustu.

Lp

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Pikica Alina
30.7.2007 18:02:54   
Noseckica
Biba 78, kako to, da se danes nisva videli? Midva sva prišla ob 15.50 in sva šla ob 17.05. Smo se zgrešili ali vaju ni bilo? user posted image

Nič konkretnega še ne vem o "selitvi"......sestra mi je samo rekla, da se bomo ta teden že cartali, če bo pupika tako pridna, malo mora še na teži pridobit, potem pa bo. Z dr. Megličevo pa sva danes samo par besed spregovorili, ker jo je potem zmotil telefon. Je pa rekla, da je zelo zadovoljna z mojo dojenčico in to mi je najbolj važno. user posted image

Lep večer!

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Pikica Alina
30.7.2007 18:10:39   
Noseckica
Aja, biba 78, tudi moja letnica je 78.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Pikica Alina
30.7.2007 20:40:13   
biba 78
Pozdravček, danes pa smo se res zgrešli, midva sma prišla nekaj minut po četrti in sma šla točno ob petih. Tak, da škoda. No pol pa se nisem zmotla, da sma približno istih let. 

Naša pupa je danes skoz spala, zgleda, da se je namatrala, ker je spet po steklenički popila 30 ml mlaka, 20 pa po sondi. Dva dni nazaj pa ji je celo dva obroka po 50ml uspelo po steklenički. Tak sem vesela, da ima ta sesalni refleks razvit. Kak pa tvoja kaj reagira na dudo? Ko sma ji midva prvič prinesla dudico (najmanjšo, kar je možno, pa še ta ji zakrila skoraj pol obrazauser posted image ) je kar hitro pogruntala, kak se s tem dela. Tak je vlekla, da je kar cmokala zraven.



_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Pikica Alina
31.7.2007 11:54:23   
arielca
biba in Noseckica, zares vaju občudujem user posted image user posted image user posted image ... Krasni mamici sta in vajini princeski sta lahko res srečni! Iskreno si želim, da bi bili kmalu vsi skupaj doma in da bi se brez skrbi cartali. Mislim na vas user posted image !

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Pikica Alina
31.7.2007 13:06:23   
Janeja
Koliko lepih novic izvem, ko po 10 dneh dopusta spet najprej pokukam k nedonošenčkom. user posted image in še enkrat user posted image za vse male pikice.

Bibyzan čestitke, zdaj pa le uživajte in se lepo imejte z malo princesko doma.

Biba 78 tvoja Alina pa res super napreduje. Bravo mala - velika borka. Zdaj, ko je dosegla 2 kg bo šlo pa brzinsko navzgor! Pa če že sama popije dva obroka po steklenički si lahko sigurna, da ste že zelo blizu domu.

Nosečkica  tvoja punčka pa tudi super napreduje. Priti iz respiratorja na CPAP je res en velik korak. Pa tudi kisika ima malo, tako da jo boš kmalu našla samo z brčicami (naša Lea je imela CPAP 14 dni, potem pa še par dni brčice).

Pa še veliko lepih novičk od vseh malih pikic!



(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Pikica Alina
31.7.2007 14:06:04   
Noseckica
Pozdravljene mamice! user posted image

Najprej hvala za vse vzpodbudne besede. user posted image

No, mojo pupiko bodo pa zdaj poskusili "rešiti" še tega CPAPa.
Dr. Megličeva pravi, da bodo poskušali par dni po par ur dnevno brez CPAPa. user posted image

Tako sem ponosna na svojo hčerkico....

Ja, biba 78, najini sta že pravi frajerki. user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Pikica Alina
1.8.2007 13:08:26   
biba 78
No super, same dobre novice. Noseckica, mene zanima, če potrebuješ mogoče lončke za shranjevanje mleka. Če rabiš, ti jih z veseljem nekaj podarim, ker jih imam doma 100 in jih ne rabim več, ker nimam več veliko mleka. Pa še shranjevat ga več ne smem, zaradi tablet. Tako, da , če hočeš, jih dobiš. Javi.

Janeja, lepo, da si se spet javila, sem ravno razmišljala o tebi, zakaj se nič ne javiš. Kako sta kaj z Leo? Jaz se toliko krat spomnim na vašo pikico, kakšno srečo je imela, da je šlo pri njej vse tako hitro. Glede na to, da je bla še lažja od Aline. Prava borka. Naša pa se kar ne more rešit CPAP-a. Jaz bi že bla tak srečna, da bila že na brčicah. Jo že nosek boli in jo zelo moti maskica. Pa zdaj ko je že večja, jo že tak vse moti. Pokakana planica, če ji je vroče, naredi pravi halo. Skratka, kak ni kaj po njeno, se kar nekaj razburja...user posted image   Vsaj nekaj ima po meni.user posted image

Lp

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Pikica Alina
1.8.2007 14:08:28   
Noseckica
Biba 78, hvala, ampak imam ogromno lončkov za shranjevanje mleka.
Res, hvala še enkrat.

Mi se bomo pa danes popoldne prvič cartali..... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Pikica Alina
1.8.2007 14:37:27   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: biba 78

Janeja, lepo, da si se spet javila, sem ravno razmišljala o tebi, zakaj se nič ne javiš. Kako sta kaj z Leo? Jaz se toliko krat spomnim na vašo pikico, kakšno srečo je imela, da je šlo pri njej vse tako hitro. Glede na to, da je bla še lažja od Aline. Prava borka. Naša pa se kar ne more rešit CPAP-a. Jaz bi že bla tak srečna, da bila že na brčicah. Jo že nosek boli in jo zelo moti maskica. Pa zdaj ko je že večja, jo že tak vse moti. Pokakana planica, če ji je vroče, naredi pravi halo. Skratka, kak ni kaj po njeno, se kar nekaj razburja...user posted image   Vsaj nekaj ima po meni.user posted image



Smo bili 10 dni na dopustu.
Lea je super, še vedno (ali pa celo še večji) razgrajač in divjak. Na morju je bila več pod vodo kot zunaj. user posted image   Sem samo slišala "hop u vodo" pa je že ni bilo več user posted image . So se ji vsi okoli smejali.


Drugače pa je Leo na EINT tudi vse motilo in se je kar nekaj razburjala. Že od začetka je uveljavljala svojo voljo in tako je tudi prav. Tudi tvoja Alina je na dobri poti, da vas bo kmalu vse obračala po svoje. user posted image   Pa tudi maskice se bo rešila, boš videla. Pljučka so se še vsem prej ali slej razvila, tako da v to sploh ne dvomim. Verjamem pa ti, da je vse skupaj že malo mučno, da se ti po toliko preživetih dneh na intenzivni že vse skupaj vleče in si zelo želiš Alino dobiti domov. Tudi sama sem bila taka.  Pa vseeno jim je treba dati čas. Že tako so naši mali borci naredili ogromno in  se odločiti ostati z nami celo življenje. Kaj pa je teh nekaj dni tam več, proti vsem srečnim letom, ki vas potem čakajo. Zdaj rabiš samo še potrpljenje in seveda zaupanje v Alino. Pa saj sploh ne dvomim, da to slednje imaš. 
Zdrži, uživaj v cartanju z Alino in naj ti čas do odhoda domov čim hitreje mne.


Nosečkica - danes te čaka zelo čustveno nabit čas, ko boš lahko prvič čisto zares pocartala svojo pikico. Jaz sem tako jokala od sreče, Lea pa je čisto mirno spala. Se spomnim kot bi bilo danes in spet imam solzne oči. Tokrat sem srečna za tebe, da si to dočakala. Uživaj! user posted image



(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Pikica Alina
1.8.2007 14:51:52   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja
Nosečkica - danes te čaka zelo čustveno nabit čas, ko boš lahko prvič čisto zares pocartala svojo pikico. Jaz sem tako jokala od sreče, Lea pa je čisto mirno spala. Se spomnim kot bi bilo danes in spet imam solzne oči. Tokrat sem srečna za tebe, da si to dočakala. Uživaj! user posted image


Kar solze so me oblile.........kako lepo je jokati user posted image ......od sreče. user posted image  
Komaj čakam, da bo ura 16.00

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Pikica Alina
1.8.2007 19:26:51   
Pinokio
Biba 78.........full maš luškano punčko, je že prava baba...........CPAP-a se bo pa kamalu rešila boš vidla...........tud našo je motila maskica in je full jokala, da ji je ena prijazna sestra dala zloženčke not, da je ni žulilouser posted image  in pol je bla zadovoljna.
Tud jest se še živo spomnem ko mi mojo pikico sestra položila na prsa............kot en mejhn mucek je bla........res ni tako lepega občutka, ko začutiš svoje detece na prsih.......solze sreče so polzele po licih!
Bibyzan čestitke za prihod domov...................biba78 in nosečkica......za vaju pa držim pesti, da bo kmal prišel dan, ko se boste poslavljali od sester in zdravnikov:)

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Pikica Alina
1.8.2007 19:47:32   
biba 78
Janeja in Pinokio, hvala za vspodbudne besede. Sem vesela za Leo, da je vse tako kot je treba. Upam, da bo naša pikica tudi oboževala morje in vodo. Se že veselim poletja, ko jo boma prvič peljala na "dopust".

Noseckica, jaz imam močan občutek, da se je nekdo danes cartal. Predvidevam pa zato, ker sem slišala sestro Ireno, ko je spraševala, kako vam gre in še vrata ste imeli zaprta. Hitro poročaj, kako je bilo. Upam, da se ne motim. Za lončke pa nič hudega, upam, da jih bom spravla nekaj v promet, ker jih res tolko ne rabim.

Lp



_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Pinokio)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Pikica Alina
1.8.2007 20:54:16   
Noseckica
Ja, res je. Prvič smo se cartali. Sploh ne znam opisat kako lepo je bilo. Mislim, da prvih par minut, ko mi je sestra Irena dala mojo dojenčico v naročje, sploh nisem dihala. V šoku sem bila! user posted image
Čez 10 minut, ko sem se začela zavedat kaj se dogaja, so me pa solze oblile. user posted image Nepopisno lepo. Moja punčka je spala kot angelček na mojih prsih. user posted image  
Malo sva se celo poskusili dojiti. user posted image  2x je "potegnila", potem je pa tak mlekec pritekel, da je bila cela bela okrog ust. user posted image

Janeja, bolj se ne bi mogla strinjat s tabo: res zelo čustveno nabit čas.

Lepo se imejte!

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?