|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
18.5.2007 11:18:28   
beba76
TRIXI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zarečen kruh pa to...
Žolčno dieto imajo bolniki z žolčnimi kamni - logično. Je pa dieta, ki je katastrofalna!! Nič svežega sadja in zelenjave, nič maščob, nič pohanega, nič sladkega, nič konzerviranega, ne mlečnega, nič.....NIČ!! Skratka skoraj crkneš, ješ pa vsak dan isto tisto, kar pač lahko. Dovoljen je kruh - star vsaj en dan, pudingi, kake nemastne juhe, zelenjavne juhe, pa ne spomnim se več, ker je že dobri dve leti od tega, ko sem mela to sranje.

AAndreja, nekje na začetku teme je prilimana dieta user posted image , samo ene malo goljufajouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
18.5.2007 22:21:56   
stuhica
Ojla bejbe kdaj mislite spet začet???

Jaz bi rada potem verjetno še počakam drug teden ko imamcel teden predavanja pol bi pa začela še 1x. Prvič je bilo uspešno in je šlo sicer pri kršenju pravil 2,5 kg dol, ampak ok tud to je nekaj kajneda!!

Čav bav

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   [Brisano sporočilo]
21.5.2007 9:30:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu stuhica)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
22.5.2007 8:18:10   
tiasha77
Punce sam da vam napišem moj rezultat: zgubila dobre 3 kg, ker se ta drugi teden nisem več strogouser posted image user posted image user posted image držala (ja sej vemuser posted image user posted image user posted image ). Se mi zdi pa fina dieta že s tega stališča da ti malo omeji hrano, ker drugače jst pojem vse kar mi pride pod rokeuser posted image . Tak da beba hvala za dieto, mogoče probam še kdaj, če ne prej, takrat ko se bo treba dat v kopalkeuser posted image . Drugače pa imam po kg isto kot pred nosečnostjo, samo nekak drugače se je tale moj špehek razporedil (manj ga je v zizah, pa več na trebuhuuser posted image ).

Kak je pa drugim uspelo? Todi, Tanyka, Lampica?

Huanita in Stuhica in vse ostale, ki ste še za nami, kar pogumno vztrajatuser posted image .


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
22.5.2007 9:53:54   
TODI
Moj rezultat je -5kguser posted image  user posted image , pa se tudi nisem tazadnji teden čist držala oz sem bolj nič kot kaj jedla, tako da kar vredu, sedaj sem pa že drugi dan na ločevalni dieti, ke rsem si zadala, da moram obleči tisto oblekco, ki sem jo nosila pred prvo nosečnostjo, tako da bomo videlai kako pa kaj!

Beba hvala za dieto, je kar fajn, sploh če se učiš in si na računalniku, ti še kuhati ni potrebno, ker sploh nisi lačen in potem tudi nič ne ješ!!

Pa ostale??



_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
22.5.2007 10:57:36   
Tanyka
- 4 kguser posted image user posted image user posted image
Sem drugi teden fejst grešilauser posted image user posted image
 
Ja nič punce za mene se je včeraj začel novi teden hujšanja, če lahko temu tako rečemuser posted image .
Jedla bom tak vse do morja (20.7), ne vsak dan ampak čimvečkrat.
Upam, da mi uspe prit do 80kg, mogoče celo 79kguser posted image user posted image user posted image .
 
Če pa bo spredaj res 7 pa pijemo-častimuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
22.5.2007 19:13:26   
lampica
Ja jz sem uspela tud zgubit sam -3kguser posted image user posted image . je pa res, da sem kar dost grešila. tud jz bom poskusila čim večkrat jest tako in po možnosti malo kombinirat z ločevalno.
lahko bi se še naprej spodbujale.

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   [Brisano sporočilo]
22.5.2007 22:19:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lampica)
  Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
22.5.2007 22:54:03   
tiasha77
Bravo user posted image user posted image user posted image  punce za izgubljene kg, naj se ne vrnejouser posted image !

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
23.5.2007 22:27:01   
stuhica
BRavo punce za izgubljene kg!user posted image user posted image user posted image user posted image

Je katera za štart v ponedeljek ??? Upam da se mi še katera pridruži jaz bi mogla zgubit vsaj 9-10 kg!! Bi bilo več kot dobrodošlo, pa če bi jih izgubila najmanj 5 bi bil to res že velik napredek!!

Dejte mi sporočit če bi še ktera spet začela za dva tedna!!

Čav bav

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   [Brisano sporočilo]
30.5.2007 15:29:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu stuhica)
  Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
3.6.2007 15:40:47   
TODI
Morrak jaz sem na ločevalni in do sedaj je šlo dol 7kg, tako da še vsaj 7 bi jih morala dol dat, bomo pa videli koliko časa bom zdržala.

_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
5.6.2007 10:52:12   
lampica
Jz se tudi trudim iti malo diete. Samo kaj ko mi ne uspeva vedno. jz ful rad jem kruh in zaadnej dni sem čist v njega padla. Ampak je konec s tem.

jz bom probala iti naprej z ločevalno tak, da upma, da mi vsaj malo uspe.


(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.6.2007 22:45:14   
stuhica
kaka ki bi ponovno začela s to dieto ? Meene ima gffil da bi že jutr spet začela pa vem da sama bom bolj težko!


_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu lampica)
Neposredna povezava do sporočila: 214
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?