|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A pase skupaj..
13.5.2007 13:11:33   
Strawberrie Cherrie
Mi bomo delali približno takole sobico http://www.loopoo.de/shop/statisch/images_div/H8500_489.jpg , nalepke so pa enake safari.

Seven, kaj pa tišler? če se zmeniš s katerim (jaz imam tako zmenjeno), da ti kupiš les, on ti pa računa samo delo. Neki povprečni tišlerji imajo okoli 8€ na uro, za les boš dala okoli 200,250€, lahko pa kombiniraš naravni les + barvna iverka (tam, kjer želiš imeti barve), pa te pride še bolj poceni.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A pase skupaj..
13.5.2007 13:34:07   
Strawberrie Cherrie
Pa še to:
Ikea ima še dve seriji otroških sob: ena v naravnem lesu z modro barvo in ena rdeča:
oba sta ful cute, ko jih vidiš postavljeni in obe bi šli z rumenimi stenami: predvidevam, da stene so že pobarvane?

Evo naravna:
http://www.ikea.com/PIAimages/53899_PE157668_S4.jpg

Pa rdeča:
http://www.ikea.com/PIAimages/17072_PE087498_S4.jpg

K obema sobicama pripadajo še poleg postelje in omar (nekatere imajo gor tudi TABLE ZA RISANJE), še stoli, mizica, potem lahko dodajaš razne zaboje, pisane zavese...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A pase skupaj..
13.5.2007 14:40:36   
lolipop
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

No, ja, a je mogoče katera poštudirala da tele nalepke stanejo 50€?

A je katera razmišljala kako obožujejo otroci tele Ikea stole?



Ne, ker to ni bilo vprašanje. Povem kar mislim, ker tudi jaz pričakujem iskrene odgovore.

Ti pa pametuješ, potem pa prideš do istega zaključka kot jaz.




_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A pase skupaj..
13.5.2007 16:30:06   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: lolipop

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

No, ja, a je mogoče katera poštudirala da tele nalepke stanejo 50€?

A je katera razmišljala kako obožujejo otroci tele Ikea stole?



Ne, ker to ni bilo vprašanje. Povem kar mislim, ker tudi jaz pričakujem iskrene odgovore.

Ti pa pametuješ, potem pa prideš do istega zaključka kot jaz.





No ja...mogoče bo pa moje 'pametovanje' komu pomagalo, tvoj odgovor pa niti ne.
user posted image

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A pase skupaj..
13.5.2007 23:38:18   
Annny
Nalepke izgledajo super, je pa veliko vprašanje, koliko časa bodo ostale na steni...naša se je lepega dne odločila in vse potrgala dol in jih nalepila po omarah in vratihuser posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A pase skupaj..
14.5.2007 9:49:03   
Tiki
Tudi to je za razmislit, ja. Ne vem če je smiselno prilagajat opremo nalepkam ker kot pravi Annny... Pri nas najverjetneje tudi ne bi ostale na svojem mestu, zato jih tudi nismo nalepili. Imam pa lepo spravljene, za malo kasneje mogoče. Res bi se dalo še malo bol uskladit tvojo izbiro Seven, a kot sem že rekla se meni ne zdi napačna.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A pase skupaj..
14.5.2007 14:07:48   
facka
hja, pa še en problem je, najprej je pa treba otročaja prepričat, da bo šel v svojo sobo, je katera o tem razmišljala, ne samo o pohištvu? Mi smo ga imeli do 4. leta v spalnici, res je spal v svoji postli, pa smo ga komaj naluštal, da je šel ven, potem je pa v vrtcu menjal vzgojiteljico in smo meli full štalo in smo spet selili nazaj v spalnicouser posted image . Tako, da potem se je pa šef odločil tam nekje po petem letu in sedaj je v svoji sobi.

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A pase skupaj..
14.5.2007 20:53:50   
k1
ko smo mi iskali otroško v ikei, tamala ni šla več stran od te. skozi se ful dosti zadržuje v njej in res služi svojemu namenu. seven, priporočam, da sobico izpopolniš še z temi poličkami (obeh barv), pa jih malo neenakomerno razporedi po steni - ful poživi sobo.

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A pase skupaj..
15.5.2007 7:54:15   
mika
najprej je pa treba otročaja prepričat, da bo šel v svojo sobo, je katera o tem razmišljala, ne samo o pohištvu?


saj ravno s pohištvom in dodatki lahko pritegnemo otroka. in če takšno pohištvo, ki ga je izbrala Seven, ne bo dovolj mamljivo, potem ga ne bo nič prepričalouser posted image .

tudi cena se mi zdi sprejemljiva
Seven, dobro si izbralauser posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 15.5.2007 7:57:53 >

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A pase skupaj..
16.5.2007 9:38:33   
Meggi
 K o ste govorile o naravnem lesu in možnih variantah,..
user posted image

    v žurerskem in razmetanem stanju,...

      Služi namenu, to je pa najbolj važno.

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?