|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:05:21   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: madela

Namreč Tjazy ga je imel za egoista,ker si ne želi,da gre žena z drugim.user posted image   


Ne ne ne.. zato.. ker si ne zeli.. ampak ker je ni poiskusal razumeti.. ker zihr ima tudi on svoj delez pri tem.. da hoce ona it z drugim..


Torej,a misliš da bi bilo to njej zadost,da bi jo on rekel:Ja ljubica,saj te razumem.user posted image   Razumeti je eno,preiti v dejanja pa nekaj povsem drugega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:07:02   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

ženi tale dvojček33 ni več dovolj.. probava drugje.. dokler ne bo en, ki ji bo dal več.. trenutno ima zagotovljeno "varnost".. naivnega moža, ki ji vse oprošča.. in kup ****ačev v vrsti.. počasi bo šla skozi vse.. precenila kje je bolje.. in tja tudi šla.. potem bo pa tale dvojček33 gledal kot tele v nova vrata.. "saj sem ti dal priložnost"..


user posted image user posted image user posted image  Aja?? Kjer je boljsi sex, tam je najboljse??user posted image user posted image user posted image

Pejd si prebrat prejsnjo (prvo) temo!!!!


ne bom bral.. se mi ne da user posted image

samo tam kjer je sex zanič.. pa toliko zanič, da more žena sexat z drugimi.. pol tam ni več najboljše.. in se pač more jit narazen..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:09:35   
dvojcek33
No jaz pa vem , da ni tko. Zdaj ste pa mal zabluzili tlele. Nobeden naju ne pozna in sam midva veva kakšna sva. Ni bilo to kar naenkrat ,sva se pogovarjala o tej možnosti skor en let, da bi oba enkrat to probala. Men zaenkrat ni bilo do tega, da bi šel  s kakšno, zavedam se pa da sem lahko sam v takšni situaciji k bom pr 40tih in me bo začel kej metat. In vem , da takrat bom lahko tudi jaz imel odprte stvari in si privoščil kej. Ona si je zdaj to privoščila. Jaz si bom lahko pa pol , če bom seveda to hotu. Jaz tko jamljem zdaj te stvari. 

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:09:56   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Ne ne ne.. zato.. ker si ne zeli.. ampak ker je ni poiskusal razumeti.. ker zihr ima tudi on svoj delez pri tem.. da hoce ona it z drugim..


pomoje jo je samo narobe razumel user posted image

ni pa ujel bistva (ali ga pa ni hotel), da žena pač hoče stran.. da ji on ni več zadosti.. oz. da ni več dovolj dober..

dokler pa ne bo boljšega na sporedu.. bo pa on čisto zadovoljil.. saj ji ponuja vse.. in ji oprošča porivanje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:10:49   
baguSka
ko bo zbral za dovolj trdno hrbtenico in si priznal, da je naiven.. jo bo mogoče sunil v rit.. do takrat bo pa samo oproščal.. in govoril o nekih bedastih bonusih


Jao jao jao... GLih on ma zlo trdno hrbtenico!!! Se ti ne zdi kok mocna osebnost si lahko, da zeni izpolnis tako zeljo??? Ni bolj mocne hrbtenice, kot jo ima tak clovek... O bonusih sploh nebi. Vsak clovek ima svojo mejo. Jaz osebno bi svojemu partnerju tako zeljo nedvomno izpolnila. Res se samo enkrat zivi. Zakaj bi mu to pravico do zivljenja s svojim obnasanjem in omejevanjem vzela. Seveda bi to pocela vse dokler se nebi vec pocutila 'grdo' in izkoriscano in slabo in naivno in ne vem kaj se... Ampak veliko lazje je obrnit hrbet osebi, ki jo ljubis s tem da jo skenslas, kot da ji pomagas in se ne pocutis izigranega al whatever pac...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:11:47   
baguSka
Ja pa se to: tuki se sploh ne govori o oproscanju... On je u bistvu vedu za to. Ne?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:12:50   
baguSka
ne bom bral.. se mi ne da



potem naj se ti tud odgovarjat ne da... ker nimas pojma..user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:12:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula



A če nimaš take želji si pa podn in dolgočasna nuna ali kaj?user posted image


Sorri... nisem znal dobr razlozit.. in zato si tko razumela..

Sam tko.. ce jst med seksom recem.. da ce si zeli zdej enga se fafat.. al pa ce recem.. kaj bi se z eno bejbiko pocela.. in lahko je to cist domisljisko.. in ce mi ne sledi v tej igrici.. in ce ji je to bedno.. pol bom naslednjic tiho.. in mi bo strasansko dolgcas.. in seksa bo vedno manj.. in tko bova vedno dlje.. in vse skupi bo brez veze...
Sej to ni pac za vsek seks tko.. lahko je 1 x na 2 meseca.. ampak takrat ko je.. ko obema tko zapase.. in ce nikol ne sledita en drugemu v teh idejah.. enemu zihr postane zlo dolgocasno.. in brez veze.. V vseh obdobjih ti tko pac ne sede.. ampak laif je kr dolg.. in takrat ko ti sede.. je tko mal.. dolgocasno no... ce pa partnerju nikol ne pase kej podobnega..




(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:13:32   
Taula
Res pa je , da mi je to povedala šele zdaj , ko se je mesec po svoji izkušnji zapletla še z enim moškim sicer ni prišlo do sexsa je bilo pa vse skupi delano na tem in zelo blizu, če ne bi zvedel da se nekaj plete.

Vedel..ali slučajno izvedel? Ne vem če bi mu povedala.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:13:38   
Dejča
Res si naiven, dragi dvojček - saj bi bilo čisto OK, če bi bila oba takšne sorte in bi ga oba tupila naokrog, ne pa da ti čakaš, da jo bo en res fejst nateg... A boš kar dovolil, da ti govori, da je bila pri prvem postranskem seksu razočarana? Misliš, da jo bo ustavilo? Po moje čaka, da doživi nekje 10 orgazmov enega za drugim. Takšna ženska se ne bo več pred ničemer ustavila, ko je enkrat dobila tvoj blagoslov. Pa ji reči, da boš še ti malo pogledal naokrog. Me zanima, kako bo odreagirala.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:14:55   
Anonimen
Bog pomagajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:15:35   
Taula


A če nimaš take želji si pa podn in dolgočasna nuna ali kaj?


Sorri... nisem znal dobr razlozit.. in zato si tko razumela..

Sam tko.. ce jst med seksom recem.. da ce si zeli zdej enga se fafat.. al pa ce recem.. kaj bi se z eno bejbiko pocela.. in lahko je to cist domisljisko.. in ce mi ne sledi v tej igrici.. in ce ji je to bedno.. pol bom naslednjic tiho.. in mi bo strasansko dolgcas.. in seksa bo vedno manj.. in tko bova vedno dlje.. in vse skupi bo brez veze...


Sej lahko slediš tej igrici..a je samo igrica...tega ne uresničiš. In ne boš verjel..tej igrici sledijo tudi osebe, ki ne porivajo z drugimi. Kdo bi si mislil.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:16:27   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Sam tko.. ce jst med seksom recem.. da ce si zeli zdej enga se fafat.. al pa ce recem.. kaj bi se z eno bejbiko pocela.. in lahko je to cist domisljisko.. in ce mi ne sledi v tej igrici.. in ce ji je to bedno.. pol bom naslednjic tiho.. in mi bo strasansko dolgcas.. in seksa bo vedno manj.. in tko bova vedno dlje.. in vse skupi bo brez veze...
Sej to ni pac za vsek seks tko.. lahko je 1 x na 2 meseca.. ampak takrat ko je.. ko obema tko zapase.. in ce nikol ne sledita en drugemu v teh idejah.. enemu zihr postane zlo dolgocasno.. in brez veze.. V vseh obdobjih ti tko pac ne sede.. ampak laif je kr dolg.. in takrat ko ti sede.. je tko mal.. dolgocasno no... ce pa partnerju nikol ne pase kej podobnega..







To kar si opisal so FANTAZIJE!!! Tukaj pa govorimo o tem,da si je žena te fantazije uresničila user posted image

BTW,tud midva z user posted image  imava take in drugačne fantazije,da je bolj lepo in bolj noro,pa kaj jih moram zato uresničit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:18:13   
baguSka
verjemi pa, da če ona ve da si ji oprostil 1x.. ji boš tudi 5x..


user posted image user posted image user posted image user posted image  tud to splooooooh ni res!!!!! eni ne oprostijo nikoli, enkrat prvic spregledajo in potem nikoli vec... itd.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:20:16   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Jao jao jao... GLih on ma zlo trdno hrbtenico!!! Se ti ne zdi kok mocna osebnost si lahko, da zeni izpolnis tako zeljo??? Ni bolj mocne hrbtenice, kot jo ima tak clovek... O bonusih sploh nebi. Vsak clovek ima svojo mejo. Jaz osebno bi svojemu partnerju tako zeljo nedvomno izpolnila. Res se samo enkrat zivi. Zakaj bi mu to pravico do zivljenja s svojim obnasanjem in omejevanjem vzela. Seveda bi to pocela vse dokler se nebi vec pocutila 'grdo' in izkoriscano in slabo in naivno in ne vem kaj se... Ampak veliko lazje je obrnit hrbet osebi, ki jo ljubis s tem da jo skenslas, kot da ji pomagas in se ne pocutis izigranega al whatever pac...


niti ne.. ni močna osebnost.. čusti se strah v njegovih besedah.. strah pred tem, da bo odšla, če bi ji to preprečil.. zdaj pa trpi.. in upa, da tega ne bo več storila.. vendar se moti..

če bi imel hrbtenico.. do tega sploh nebi prišlo..

in še tole.. to so stvari adolescence... če se takrat ne izživi tega.. potem se tega nikoli ne bo.. večna bo želja po spoznavanju drugih partnerjev..

tako, da.. kufri.. hvala.. adijo...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:20:23   
baguSka
jasno.. al pa rabi enga kolega k bi ga mal nabrcu v rit.. pa mu povedu kako se to dela..


Zakaj pa bi kolega njega brcu v rit???user posted image  Saj ne zivi njegovega zivljenja...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:21:55   
dvojcek33
Res si naiven, dragi dvojček - saj bi bilo čisto OK, če bi bila oba takšne sorte in bi ga oba tupila naokrog, ne pa da ti čakaš, da jo bo en res fejst nateg... A boš kar dovolil, da ti govori, da je bila pri prvem postranskem seksu razočarana? Misliš, da jo bo ustavilo? Po moje čaka, da doživi nekje 10 orgazmov enega za drugim. Takšna ženska se ne bo več pred ničemer ustavila, ko je enkrat dobila tvoj blagoslov. Pa ji reči, da boš še ti malo pogledal naokrog. Me zanima, kako bo odreagirala.

(odgovor članu Zahi)



Kje sem pa rekel , da je dobila moj blagoslov. Dobr ve da ni več zajebancije in je konec zgodbe. Skrit se pa tako al tako ne da .

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:22:05   
maruškaŠ
Zakaj pa bi kolega njega brcu v rit??? Saj ne zivi njegovega zivljenja...


Ker naj bi ti prijateli hoteli dobro. Nabrcal zato, da mu morda odpre oči, o tem, kaj mu žena dela.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:22:31   
Taula
niti ne.. ni močna osebnost.. čusti se strah v njegovih besedah.. strah pred tem, da bo odšla, če bi ji to preprečil


To je res. Žal.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:23:02   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: dvojcek33

No jaz pa vem , da ni tko. Zdaj ste pa mal zabluzili tlele. Nobeden naju ne pozna in sam midva veva kakšna sva. Ni bilo to kar naenkrat ,sva se pogovarjala o tej možnosti skor en let, da bi oba enkrat to probala. Men zaenkrat ni bilo do tega, da bi šel  s kakšno, zavedam se pa da sem lahko sam v takšni situaciji k bom pr 40tih in me bo začel kej metat. In vem , da takrat bom lahko tudi jaz imel odprte stvari in si privoščil kej. Ona si je zdaj to privoščila. Jaz si bom lahko pa pol , če bom seveda to hotu. Jaz tko jamljem zdaj te stvari. 


Nekaj mi ni jasno.Po eni strani pišeš,da je izkoristila tvoj "bonus" in da si prizadet,ker ti je lagala,zdaj pa pišeš spet drugače,da je to vajina stvar! Saj je vajina stvar,sam ne vem kaj želiš od nas,da ti čestitamo,ker dovoliš da te žena vara,da si ji oprostil,al kaj..res ni mi jasno user posted image  Le malo je takih,ki ti bodo čestitali,dobil boš samo nasvete,da raje pojdi zdaj in zaživi na novo z osebo,ki te bo znala cenit in bo samo tvoja,ali pa povečaj svoj "bonus" doživljensko!
Oprosti,ampak stvar je pač takšna,prej boš to spoznal bolje bo zate.

(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:23:05   
Taula
Kje sem pa rekel , da je dobila moj blagoslov.


Vidiš Baguška.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:24:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dvojcek33

Ona si je zdaj to privoščila. Jaz si bom lahko pa pol , če bom seveda to hotu. Jaz tko jamljem zdaj te stvari. 


Sam ni to glih to.. o cemer sem jst pisal.. in kot jst to dejemam.. user posted image

(odgovor članu dvojcek33)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:24:45   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Dejča

Res si naiven, dragi dvojček - saj bi bilo čisto OK, če bi bila oba takšne sorte in bi ga oba tupila naokrog, ne pa da ti čakaš, da jo bo en res fejst nateg... A boš kar dovolil, da ti govori, da je bila pri prvem postranskem seksu razočarana? Misliš, da jo bo ustavilo? Po moje čaka, da doživi nekje 10 orgazmov enega za drugim. Takšna ženska se ne bo več pred ničemer ustavila, ko je enkrat dobila tvoj blagoslov. Pa ji reči, da boš še ti malo pogledal naokrog. Me zanima, kako bo odreagirala.


99% ji bo čisto ravno kaj dela tale bogi naivni dvojček.. samo da ji da mir pri njenem iskanju boljšega ****ača..

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:24:59   
Taula
Zdaj ste pa mal zabluzili tlele. Nobeden naju ne pozna in sam midva veva kakšna sva.


Nekako se mi zdi da hočeš nekaj slišati..a tega ni napisanega. Mogoče boš manj trpel, če boš dobil te besede.user posted image  Kaj pa ona...ji je vseeno za tvoje trpljenje?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 13:25:49   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

jasno.. al pa rabi enga kolega k bi ga mal nabrcu v rit.. pa mu povedu kako se to dela..


Zakaj pa bi kolega njega brcu v rit???user posted image  Saj ne zivi njegovega zivljenja...


vsakemu kolegu bi pomagala priti v realni svet.. in tale dvojček je daleč od tega.. poleg tega pa rabi trd prijem, da si mogoče zgradi hrbtenico..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?