|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:12:32   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Itak da to lahko reče samo moški.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


seveda.. in samo ženska tega ne more razumet user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:13:13   
baguSka
dejanske aktivnosti pa ne sodijo več v zvezo.. in so tolerirana kot VARANJE


ja NE, ce partner ve za to, to potem NI varanje!!! ne more bit!!! varanje obstaja samo takrat, ko en partner ne vem, da mu drugi to pocne!!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:13:46   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Itak da to lahko reče samo moški.




seveda.. in samo ženska tega ne more razumet


Kufri že letijo Zahi.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:14:20   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

dejanske aktivnosti pa ne sodijo več v zvezo.. in so tolerirana kot VARANJE


ja NE, ce partner ve za to, to potem NI varanje!!! ne more bit!!! varanje obstaja samo takrat, ko en partner ne vem, da mu drugi to pocne!!!


jasno.. samo če je partner proti temu.. pa drugi to vseeno dela.. potem je to varanje..

če pa tega ne dela.. pol pa sploh ni potrebno diskutirat kle .. ker varanja ni user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:16:32   
maruškaŠ
dejanske aktivnosti pa ne sodijo več v zvezo.. in so tolerirana kot VARANJE

ja NE, ce partner ve za to, to potem NI varanje!!! ne more bit!!! varanje obstaja samo takrat, ko en partner ne vem, da mu drugi to pocne!!!


V bistvu varanje je tudi, če druga partner ve, a tega ne odobrava. Prvi pa to počne, čeprav ve da drugi to ne odobrava.

Če pa je obema vse kul, pa itak sama vesta.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:16:54   
Zahi
samo point teme je ta.. da je bogega dvojčka njegova žena prevarala.. in po mojem mneju ga vara še zdej..

on ji je oprostil.. in žal mi je za njega.. ker bo pristanek na realna tla precej trd in boleč..

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:17:10   
CIPRESA
Ojej nisem vedla da imamo tudi bonuse??? Koliko jih pa je 1, 2,3,.....

Tjazy ima večkrat pomešane pojme (pa mi oprosti Tjazy le jaz tako dojemam tvoja pisanja) oz. zabriše eno stvar z drugo.  Mož in žena nikakor nista lastnika eden drugega,  spremeniti nemoreš ničesar pri nekomu drugemu, LAHKO PAAAAAAAA sam postaneš zrela oseba in si dovoliš odpreti oči ko te nekdo po domače  j.....  v glavo.  Ne razčiščuj pri svoji ženi dvojček ampak sam pri sebi.
Zame namreč to ni hvale vredno in niti najmanj smešno kako ti je Tjazy dal idejo da se iz norčka naredi še večji bedak, da se pustiš  da si te oseba deli in da vskočiš vmes le ko ni drugega. Sam sebe ponižuješ in vzel si si še tisto malo dostojanstva kar ga lahko premoreš. Mirno poslušaš in gledaš in se še celo ubadaš s tem kdaj in kam bo tvoja preljuba žena spet skočila ko ji bo dolgčas in premišljuješ ali bo iskrena ali neuser posted image In ti se še trudiš po vsem tem  in iščeš iskrenost??? Lepo te prosim, kakšno življenje pa je to??? In ti si se sprijaznil z najslabšo varianto ki je možna???  Verjemi imaš še druge lepše možnosti in živiš predvsem bolj mirnejše!!!




_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:18:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Pa kolkr sm jst Tjazyja razumela pri temi o varanju, je bla njegova teorija (naj me popravi če se motim), da če partnerju daš vedeti, da tut če bi se mu zgodilo (meni neljuba beseda) da bi bil z drugo / drugim in bi mu to dotični partner oprostil (torej ne bi bli kufri) - ravno zaradi tega ta partner ne bi varal.

pri dvojčku pa ni bla zgodba takšna.


Jah.. obicajno pac je tko.. tuki pa pac ni blo.. ampak nc hudga da ni blo.. ker ce iskreno mislis.. da tud ce bi se zgodilo.. ne bi bil problem.. potem pac ni problem.. tud ce se zgodi.. kar pa se je zgodilo.. torej problema ni...

Postavte se v vlogo dvojckove zene.. Prjelo jo je.. ocitno zlo mocno.. hotla je to nardit.. a jo je zato treba obsojat?
Nekdo si kupi motor.. ker tko hoce.. a ga je treba obsojat? pa je mimgrede velik bolj nevaren.. in velik bolj lahko prizadene partnerje.. ce se ubije z motorjem.. kot en **** z drugim.. user posted image  Ampak to je vse v redu..

Pa eni se radi mal napijejo s kolegi in pol pijani vozijo domov.. in to je tud se vse kolikor toliko ok.. nihce ne razmislja o kufrih.. pa je spet bolj nevarno in bolj bi prizadeli partnerja.. ce se sesujejo kje na cesti.. pa ze s tem.. ce jih policija dobi.. bolj ogrozijo financni proracun.. kot ce gre enkrat z drugim.. ker to pac hoce probat..

Sploh ne razumem.. zakaj so pri tem kufri.. pri zgornjih primerih pa ne?! user posted image user posted image  

Spostovanje?! Spostovanje lahko obracas tko al pa drugace.. tko da po tej poti ne bo slo..

Oziroma razumem.. zato ker so vsi tko vzgajali.. da je potrebno partnerja lastninit.. da je to tvoja last.. da mora zenska poslusat moskega.. da zenska ne sme druzga pogledat.. ker mimogrede.. zenske itak bolj obsojajo.. ce pogleda druzga.. kot pa moske.. in celo na tko nivojsko zlo kvalitetnem forumu se vedno eni padajo na te fore..

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:19:51   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

dejanske aktivnosti pa ne sodijo več v zvezo.. in so tolerirana kot VARANJE

ja NE, ce partner ve za to, to potem NI varanje!!! ne more bit!!! varanje obstaja samo takrat, ko en partner ne vem, da mu drugi to pocne!!!


V bistvu varanje je tudi, če druga partner ve, a tega ne odobrava. Prvi pa to počne, čeprav ve da drugi to ne odobrava.

Če pa je obema vse kul, pa itak sama vesta.


no.. temu se pa reče swinganje user posted image  in pozdravljam vse swingerje.. zanimiva veza.. sicer zame totalno nesprejemljiva..

so pa spoštovanja vredni.. saj to delajo v vednosti in prisotnosti partnerja user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:26:52   
maruškaŠ
Postavte se v vlogo dvojckove zene.. Prjelo jo je.. ocitno zlo mocno.. hotla je to nardit.. a jo je zato treba obsojat?


Ker je to naredila kljub njegovemu neodobravanju? - JA.  Tut avto (kot osnovno prevozno sredstvo)je lahko nevarno. Ampak te primerjave nekak ne grejo skupaj. Vsaj meni ne. Zame je varanje, varanje (varno ali nevarno), vsekakor pa podlo in nizko. In trdno stojim za tem varanje = kufri.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:27:36   
baguSka
Pa eni se radi mal napijejo s kolegi in pol pijani vozijo domov.. in to je tud se vse kolikor toliko ok.. nihce ne razmislja o kufrih.. pa je spet bolj nevarno in bolj bi prizadeli partnerja.. ce se sesujejo kje na cesti.. pa ze s tem.. ce jih policija dobi.. bolj ogrozijo financni proracun.. kot ce gre enkrat z drugim.. ker to pac hoce probat..


Zdele si me pa v jok spravu....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:28:57   
Taula
Zavedam se, da bi morala biti za uresničitev tega oba na dosti višji duhovni in čustveni ravni, da nama po-tem ne bi to predstavljalo ovir in problemov. Da bi mogoče vse jemala kot igro in da bi se v to igro spustila z nekom, ki bi bil ravno tako zrel in čustveno zelo

Zelo zanimive besede žene, ki meni ne sovpadajo z stavkom...

Kje sem pa rekel , da je dobila moj blagoslov.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:29:53   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Postavte se v vlogo dvojckove zene.. Prjelo jo je.. ocitno zlo mocno.. hotla je to nardit.. a jo je zato treba obsojat?


Ker je to naredila kljub njegovemu neodobravanju? - JA.  Tut avto (kot osnovno prevozno sredstvo)je lahko nevarno. Ampak te primerjave nekak ne grejo skupaj. Vsaj meni ne. Zame je varanje, varanje (varno ali nevarno), vsekakor pa podlo in nizko. In trdno stojim za tem varanje = kufri.


zakaj obsojat.. pa premlevat.. pa nevemkwa.. kufre.. pa naj gre.. jo lahko prime kadarkoli in to brez zadržkov user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:31:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
in če se to dogaja kljub partnerjevi prepovedi.. je to nespoštovanje ne? user posted image



ZE to. .da partner nekaj prepove.. je nespostovanje... user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:32:54   
Taula
Zavedam se, da bi morala biti za uresničitev tega oba na dosti višji duhovni in čustveni ravni, da nama po-tem ne bi to predstavljalo ovir in problemov. Da bi mogoče vse jemala kot igro in da bi se v to igro spustila z nekom, ki bi bil ravno tako zrel in čustveno zelo


Žena je rekla da bi to naredila če bi bila OBA ZA TO.

On reče:

Kje sem pa rekel , da je dobila moj blagoslov.

Ja zame je pol to varanje..ker nista bila OBA ZA TO.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:33:28   
Taula
ZE to. .da partner nekaj prepove.. je nespostovanje...


Če tebi žena prepove da enaga ubiješ..je nespoštovanje?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:33:31   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Pa eni se radi mal napijejo s kolegi in pol pijani vozijo domov.. in to je tud se vse kolikor toliko ok.. nihce ne razmislja o kufrih.. pa je spet bolj nevarno in bolj bi prizadeli partnerja.. ce se sesujejo kje na cesti.. pa ze s tem.. ce jih policija dobi.. bolj ogrozijo financni proracun.. kot ce gre enkrat z drugim.. ker to pac hoce probat..

Sploh ne razumem.. zakaj so pri tem kufri.. pri zgornjih primerih pa ne?! user posted image user posted image  



Tudi tega normalno uravnovešene osebe ne delajo sicer se pa meni zdi oboje eno in isto..........vedno nizko padeš!!!user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:34:43   
maruškaŠ
ZE to. .da partner nekaj prepove.. je nespostovanje...


Sej v bistvu ne prepoveš. Vsaj jaz nisem. Sem pa povedala partnerju kaj je zame nesprejemljivo in kaj ga čaka, če bi kaj takšnega naredil - kufri.

Torej če bo hotel drugo, se lahko že v tistem trenutku odloča med mano in njo. obe? NI varjante. Razumeš - lahko ima druge, če hoče. Samo potem ne bo imel mene.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:37:12   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Oziroma razumem.. zato ker so vsi tko vzgajali.. da je potrebno partnerja lastninit.. da je to tvoja last.. da mora zenska poslusat moskega.. da zenska ne sme druzga pogledat.. ker mimogrede.. zenske itak bolj obsojajo.. ce pogleda druzga.. kot pa moske.. in celo na tko nivojsko zlo kvalitetnem forumu se vedno eni padajo na te fore..



Tjazy... ogromno je razlogov za kufre.. in varanje je en izmed teh.. ker teče pač tema o tem.. se postavim na stran ki meče kufre..

ženska lahko gleda druge.. fantazira.. in vse to.. kar je seveda naravno.. varanje je pa zadeva nespoštovanja in netolerance..

in kot je dvojček reku.. ga je zelo zelo potrlo.. in še ga bo.. vse kar mu predlagam je da stopi na realna tla.. bolje prej kot kasneje..

to da je oprostil je v mojih očeh preprosta napaka.. iz treh razlogov..

1. s tem tolerira nespoštovanje svoje lastne žene
2. slej ko prej se bo zgodilo še enkrat.. če je bolelo prvič.. bo drugič še bolje..
3. ženska hoče drugega.. zakaj jo morit pa oproščat.. preprosto ji daš prosto pot.. požreš.. in se umakneš.. ona je vedela kaj dela..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:38:48   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
in če se to dogaja kljub partnerjevi prepovedi.. je to nespoštovanje ne? user posted image



ZE to. .da partner nekaj prepove.. je nespostovanje... user posted image


nope.. v zvezi so pač dogovori katere se spoštuje.. če se dogovori tako, da se to prosto dela.. potem ni nobenega problema..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:38:49   
baguSka
Če tebi žena prepove da enaga ubiješ..je nespoštovanje?


ti nobenemu ne mores nicesar prepovedati, kar je v njegovi volji!!!!! kaj vam tuki ni jasno??? sploh pa ne osebi, ki jo ljubimo!!!! sama prepoved ljubljeni osebi je nespostovanje!!!!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:39:35   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Sej v bistvu ne prepoveš. Vsaj jaz nisem. Sem pa povedala partnerju kaj je zame nesprejemljivo in kaj ga čaka, če bi kaj takšnega naredil - kufri.

Torej če bo hotel drugo, se lahko že v tistem trenutku odloča med mano in njo. obe? NI varjante. Razumeš - lahko ima druge, če hoče. Samo potem ne bo imel mene.


user posted image user posted image user posted image

TOČNO TAKO!!! user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:40:40   
Anonimen
Eh dvojček tak ti je to dragi moj. Nikdar ne daj ženski vedet, da ne moreš brez nje.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:40:48   
maruškaŠ
ti nobenemu ne mores nicesar prepovedati, kar je v njegovi volji!!!!! kaj vam tuki ni jasno??? sploh pa ne osebi, ki jo ljubimo!!!! sama prepoved ljubljeni osebi je nespostovanje!!!!


Sej ji ne prepoveš (ker dejansko ni tvoja last) - ji pa jasno razložiš pravila - oziroma posledice določenih dejanj.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 14:41:31   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ti nobenemu ne mores nicesar prepovedati, kar je v njegovi volji!!!!! kaj vam tuki ni jasno??? sploh pa ne osebi, ki jo ljubimo!!!! sama prepoved ljubljeni osebi je nespostovanje!!!!


kot je rekla maruška..

ne gre za prepoved.. ampak dogovor.. in ker je efekt nespoštovanja dogovora znan.. potem ni tukaj kaj..

če varanje pomeni kufri.. potem je to tako.. in je pa na partnerju potem ali ima raje kufre.. ali partnerja..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




izobraževanje in zaposlitev
nčččččččč

Za katero delo se odloča vaš otrok

zdravstvena smer (26%)

delo v vrtcu/šoli (14%)

odvetnik/ca (12%)

igralec/ka (5%)

kuhar/ica (0%)

drugo (43%)


Število vseh glasov: 65

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!