|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:46:10   
jade1
Eh no saj se ni odpovedal otrokom, če je šel stran od žene. In ločil se je od žene ne od otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:46:44   
trojči
Jade, brala sem o teh ženskah, njihova čustva in travme so resnične in ne izmišljene, ne delajo tega iz hudobije, ampak ker ne morejo drugače. Podobno kot pri depresiji. Mislim, da bi moral bivši mož ali pa morda kdo od otrok taki ženski pomagati odpreti oči in ji svetovati zdravljenje pri psihiatru. Da pridobi na samozavesti, da prepozna svoje težave, odkod izvirajo in se nauči zdraviti jih.

Je pa veliko vprašanje, če je ta ženska v resnici taka. Ne vemo.

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:48:06   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


SEVEDA ANONIMNO. Ker je pač bolje da oče in mama skupaj trpita čeprav se ne marata. Kako ste eni zlobni in hudobni. user posted image  Ščuvate lastne otroke nad partnerje, katere sami niste znali zadržati v zakonu. Kdo vam je to kriv? Ljubica? En mora biti kriv vi seveda ne. Otroke žalostite, preprečujete stike.

Sramota.user posted image  Da jih toliko nimate radi da bi jim pokazali da jih oče/mama še vedno ljubi. Ker pač vaš egotip trpi. Buhuhu..zapustil me je...revež sem jaz...buhuhu....veš sinček..ona je coprnica, očka ti je kradla.user posted image  Če noče biti več z mano tudi z otrok ne bo imel stika. A je otrok vaša last? A je partner vaša last mogoče?

Pa ja spljuvajte me. To se nanaša na vse anonimneže in vse ki to delajo...same vedo katere so. Ljubezen do otroka....my ass.user posted image   Ljubezne do svoje sebične riti je to.



Taula, bravo, bravo, bravo. Se podpišem.

In ena anonimna je napisala, da je aandreja razdrla zakon. Ja seveda. Če on ne bi hotel in želel, bi se lahko na trepalnice postavila pa ne bi zapustil žene.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:48:16   
jade1
Ma dobro travme gor al dol, ampak s tem obremenjevat otroke se meni ne zdi prav.



< Sporočilo je popravil jade1 -- 21.6.2007 12:49:39 >

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:53:43   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Se postavim na mesto tega 15-letnika. Vzela si mu očeta,sedaj pa pričakuješ,da bi se razumel s tabo user posted image



Ojej, ojej, nisem vedela, da si ga kljub njegovemu upiranju ugrabla. Packa! user posted image user posted image

Kako ga lahko vzame, no, tudi on je moral imeti nekaj pri tem. Če je bil on tolk neodgovoren, da je varal ženo....Očitno je že moralo kaj škripati...




_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:55:29   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Taula


SEVEDA ANONIMNO. Ker je pač bolje da oče in mama skupaj trpita čeprav se ne marata. Kako ste eni zlobni in hudobni. user posted image  Ščuvate lastne otroke nad partnerje, katere sami niste znali zadržati v zakonu. Kdo vam je to kriv? Ljubica? En mora biti kriv vi seveda ne. Otroke žalostite, preprečujete stike.

Sramota.user posted image  Da jih toliko nimate radi da bi jim pokazali da jih oče/mama še vedno ljubi. Ker pač vaš egotip trpi. Buhuhu..zapustil me je...revež sem jaz...buhuhu....veš sinček..ona je coprnica, očka ti je kradla.user posted image  Če noče biti več z mano tudi z otrok ne bo imel stika. A je otrok vaša last? A je partner vaša last mogoče?

Pa ja spljuvajte me. To se nanaša na vse anonimneže in vse ki to delajo...same vedo katere so. Ljubezen do otroka....my ass.user posted image   Ljubezne do svoje sebične riti je to.



Taula, bravo, bravo, bravo. Se podpišem.

In ena anonimna je napisala, da je aandreja razdrla zakon. Ja seveda. Če on ne bi hotel in želel, bi se lahko na trepalnice postavila pa ne bi zapustil žene.


Se podpišem, seveda! user posted image user posted image user posted image

AAndreja, kaj pa če bi probala ti stopiti v stik s sinom ali mogoče z njegovo mamico, če ni bilo že preveč hudega?


_____________________________



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:57:10   
trojči
Babnce user posted image , če nje ne bi bilo, bi bil on danes še vedno tam. Ker je slabič in samo to je važno. Takega ne bi hotela. Bleks.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:59:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


SEVEDA ANONIMNO. Ker je pač bolje da oče in mama skupaj trpita čeprav se ne marata. Kako ste eni zlobni in hudobni. user posted image  Ščuvate lastne otroke nad partnerje, katere sami niste znali zadržati v zakonu. Kdo vam je to kriv? Ljubica? En mora biti kriv vi seveda ne. Otroke žalostite, preprečujete stike.

Sramota.user posted image  Da jih toliko nimate radi da bi jim pokazali da jih oče/mama še vedno ljubi. Ker pač vaš egotip trpi. Buhuhu..zapustil me je...revež sem jaz...buhuhu....veš sinček..ona je coprnica, očka ti je kradla.user posted image  Če noče biti več z mano tudi z otrok ne bo imel stika. A je otrok vaša last? A je partner vaša last mogoče?

Pa ja spljuvajte me. To se nanaša na vse anonimneže in vse ki to delajo...same vedo katere so. Ljubezen do otroka....my ass.user posted image   Ljubezne do svoje sebične riti je to.

user posted image user posted image user posted image

Drugače pa Andreja, ne vem, kaj bi ti svetovala. Druge punce so ti že veliko argumentov dale, zakaj je trapasto, da bi on zaradi sina šel stran. Mogoče ga boš pa pač morala spustit. Na silo ne bo šlo nič. Verjamem pa, da boli in je hudo. Vendar, če mu bo to skoz viselo nad glavo in tega ne more razčistit pri sebi, vprašanje, kako srečna bi vidva lahko bila.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 13:05:11   
jade1
user posted image  Trojči saj ni osvajal tebe ampak njo. user posted image  In če ne bi bil pri njej bi bil mogoče res pri ženi ampak ves zafrustriran in nesrečen in bi otroci dobili občutek, da morajo vstrajati v zakonu tudi, če ni srečen. Mogoče pa bi bil pri drugi pa bi zdaj ono drugo sekirali.user posted image  
Pač nimaš kaj ona se je zaljubila vanj, on v njo. Pa kaj češ, če je bil vezan.
Mene osebno bi to, da ni samski takoj odbilo, ker ne bi verjela, da je nesrečen z ženo, če bi bil še pri njej, ampak andreja si je pač izbrala njega in konec.
Kaj, če naredimo eno akcijo in najdemo fanta bivši ženi, pol ne bo mela več časa bivšega sekirat. user posted image user posted image
(ndreja oprosti, sem se morala malo pohecat.)

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 13:24:55   
trojči
Andreji bi moralo itak dol viset zato, kar mislim jaz in kaj misliš ti, tako kot meni dol visi za vse ostale. Na kogar ne morem vplivati, ga spreminjati, ne morem biti odgovorna zanj in se potemtakem tudi sekirat ne rabim zanj. Ona bo tako naredila tako kot njej paše. Pomembno je, da vsi odgovarjamo sebi. Pošteno ni bilo, da je prišla v ta zakon, ker ko pridejo ljubice, je pri slabičih, ki doma sploh ne upajo povedati, da je kaj narobe in veselo seksajo še, ko že majo kufre spakirane v avtu user posted image , vsako zakonsko svetovanje prepozno in neizvedljivo. Če pa do njega slučajno pride, pa itak ni uspešno, ker jih čaka ena dobrovoljka, pri ženi pa bi se morali truditi z gospodinjstvom, osvajanjem, nežnostmi, da bi jim sploh lahko po prevari še kdaj zaupala. Poštenosti ni bilo in to je narobe. To te potem tepe. Skoz. Če si ne priznaš, pa v notranjosti. Laži, skrivanje, prevara....partner ima pravico vedeti in se odločiti.

< Sporočilo je popravil trojči -- 21.6.2007 13:27:56 >

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 13:33:14   
sneška_
Ja, jaz sem bila vzrok, da je šel od nje





Si sigurna da si ti vzrok? 


Če on ne bi hotel iti stran od svoje bivše verjami da se ne bo zgodilo to kar se je.Mislim da si ti bila samo kapljica vode v prepolnem  lončku.  



SEVEDA ANONIMNO. Ker je pač bolje da oče in mama skupaj trpita čeprav se ne marata. Kako ste eni zlobni in hudobni. user posted image  Ščuvate lastne otroke nad partnerje, katere sami niste znali zadržati v zakonu. Kdo vam je to kriv? Ljubica? En mora biti kriv vi seveda ne. Otroke žalostite, preprečujete stike.

Sramota.user posted image  Da jih toliko nimate radi da bi jim pokazali da jih oče/mama še vedno ljubi. Ker pač vaš egotip trpi. Buhuhu..zapustil me je...revež sem jaz...buhuhu....veš sinček..ona je coprnica, očka ti je kradla.user posted image  Če noče biti več z mano tudi z otrok ne bo imel stika. A je otrok vaša last? A je partner vaša last mogoče?

Pa ja spljuvajte me. To se nanaša na vse anonimneže in vse ki to delajo...same vedo katere so. Ljubezen do otroka....my ass.user posted image   Ljubezne do svoje sebične riti je to.




Taula se podpišem pod tvoj post



_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 13:36:40   
sneška_
Zakaj zdaj...mislim, da zato, ker sva se nameravala seliti na svoje, ustvariti družinico...sam mi je priznal, da ga je strah si ustvariti novo družino. Pravi tudi, da bi rad da bi bila jaz srečna, ker z njim ne bom mogla biti (zaradi njegove preteklosti)...
IZVIRNO SPOROČILO: AAndreja






To da ga je strah to verjamem  ampak da njegova preteklost pretstavlja omejitev za srečo ni mi jasno.

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 14:57:49   
Julija08
Hvala vsem za vaša mnenja, upam, da bova tudi to prebrodila. Bomo videli, rekel je da bo šel za par dni nekam sam, da razčisti kaj sploh hoče od življenja.

lp

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 15:12:35   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: AAndreja
Vem, da sem bila jaz kriva, da sta šla narazen, ampak čustva so bila premočna nisem mogla nič.

In ti bi rada, da te bi imeli njegovi otroci radi? Z žensko, ki jim je vzela očka, da ne morejo več biti skupaj z mamico naj hodijo na tortice in sladoled? S tisto jim je razdrla občutek varnosti, družino naj grejo na morje?

In potem praviš kako že "da nisi tak zmaj"? Ob tem, da uničiš temelj otroške varnosti? (Je vseeno, ali bi jih oče zapustil tudi z drugo. Zapustil jih je s tabo.)

Svet je res poln bolnih ljudi.

Če jih imaš res tako rada, jim pusti očeta.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 15:14:37   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: trojči
Andreji bi moralo itak dol viset zato, kar mislim jaz in kaj misliš ti,

Njej predvsem dol visi, kako druge prizadane, le da ona dovolj "čuti".

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 15:15:50   
Mina1
In ti bi rada, da te bi imeli njegovi otroci radi? Z žensko, ki jim je vzela očka, da ne morejo več biti skupaj z mamico naj hodijo na tortice in sladoled? S tisto jim je razdrla občutek varnosti, družino naj grejo na morje?

In potem praviš kako že "da nisi tak zmaj"? Ob tem, da uničiš temelj otroške varnosti? (Je vseeno, ali bi jih oče zapustil tudi z drugo. Zapustil jih je s tabo.)

Svet je res poln bolnih ljudi.

Če jih imaš res tako rada, jim pusti očeta.


tehnofil, spet imaš prav in točno tako je, vem iz prve roke, tako da...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 15:27:12   
Anonimen
Ne razumem zakaj bi jim ona morala pusiti očeta saj je verjetno on odšel stran.verjetno ga ni kar odpeljala.Moje mnenje je da se mora predvsem oče otrok odločiti kako naprej.Je pa res da bo kakeršna koli odločitev imela svoje žrtve.SREČNO!

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 15:31:11   
Mina1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne razumem zakaj bi jim ona morala pusiti očeta saj je verjetno on odšel stran.verjetno ga ni kar odpeljala.Moje mnenje je da se mora predvsem oče otrok odločiti kako naprej.Je pa res da bo kakeršna koli odločitev imela svoje žrtve.SREČNO!


ma saj bi se dalo o tem na dolgo in široko, pa ne bi prišli do konca. Hudo je takrat, ko so otroci vpleteni, to je najhuje, vem, kako je bilo pri meni in tudi jaz sem drage moje rabila čas, da se se pobrala, bilo pa je grozno, ne privoščim nobenemu, ko sta potem moj in ljubica veselo skakljala po klopcah in se drajsala.

Evo, sem se pobrala, življenje gre dalje, otroka rasteta, se obiskujejo, jaz pa spet cvetim. Ampak za vsako rit palica raste, tako  da...



_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 16:31:48   
Anonimen
in zakaj si sploh drezala  v neko družino, ki ima že dva otroka?? samo mlado družino si uničila in naredila največ groze ubogim otrokom.
žal ampak tako je.ne razumem nekaterih žensk, ki jim je v tako veselje razdirat družine.potem pa govorijo.joj kako ga ljubim, usojena sva si,bla, bla, bla

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 17:07:30   
jade1
Ah dajte no. Se pravi, da če se z nekom poročiš moraš biti z njim za vse večne čase pa tudi, če si nesrečen.
Zdaj tako pišete kot, da ga je brcajočega in upirajočega se vlekla ven iz stanovanja in ga ugrabila in ukradla ženi.
Ni ona za vse kriva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 17:08:27   
jade1
Ne rečem, da bi si jaz izbrala vezanega tipa, ampak ona si ga pač je in kaj češ zdaj, kar je je.

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 17:10:38   
Anonimen
Samo tisti, ki je to kot otrok doživel na lastni koži, ve kako se ta otroka počutita.

Dokler se mama ne bo pobrala, ne more biti bolje. Podrla jima je družino, varnost, najhuje pa je gledati mamo, ki se po koščkih sestavlja nazaj zaradi otrok. Tudi če se trudi bolečino in jezo prikriti pred otrokoma, ni mogoče.
Mi otroci to čutimo.

Čeprav je star 15 let, je med dvama ognjema. Ne more razmišljat čisto s svojo glavo.

Samo upam, da ta oče ne bo obupal nad otrokoma! On se mora truditi, da stvar zalaufa, ne otroka.

Če se bo dovolj trudil in ne bo obupal, predvsem pa ne bo ničesar rekel čez mamo, lahko to uspe.

Torej, otroka sta tu večja reveža kot ti!
Zato, če ga res tako ljubiš, se potrudi in ne obupat. Daj čas in prostor očetu, da ga preživi z otrokoma sam. Kasneje te bosta želela zraven.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 17:21:04   
Julija08
Vem kako se otroka počutita, tudi jaz sem iz ločene družine. Ampak jaz sem sčasoma sprejela partnerja od mame in očeta, nikoli nisem delala problemov, hotela sem da sta oba srečna.
Nisem izbirala poročenega moškega, tudi jaz sem bila takrat v resni vezi, ampak zgodilo se je...težko je bilo. Ko sva se spoznala so prvi dan skakale iskre od tistega dne sva non stop mislila eden na drugega (preden se je karkoli zgodilo med nama), dolgo sva se upirala...ampak ljubezen je bila premočna...ni šlo...odločila sva se...zdaj se sprašujem če pravilno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 17:27:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


Sej sama veš katere to pišejo pod anonimnostjo. Zafrustrirane babnice katerim je ušel dec z drugo. One seveda nič krive.user posted image  Nope..one pa ne. user posted image




Veš kaj Taula user posted image  jaz sem odličen primer neanonimnosti na tem forumu, pa še bivšega moža sem dobila v postelji s svojo prijateljico. Sam tolk user posted image

Andreja, kar pogumno user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 17:42:43   
Julija08
Sunqueen - hvala ti za tvoje besede.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?