|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 17:57:13   
Anonimen
Nihče te nima pravice obsojati. Na kakšen način sta vidva prišla skupaj, je samo vajina stvar,ker nihče nikogar ni v nič prisilil. Zmeraj je težko, kadar so v igri otroci, in iz tvojega posta se vidi, da si se pripravljena potruditi, da bi lažje funkcionirali, ti, on in otroci.Imaš srce, ker če ga ne bi imela,bi te brigalo kako se otroci vedejo, saj bi ti bila pomembna samo tvoja sreča in bi ti njihova čustva bila na zadnjem mestu.Ampak tebe boli, ker te ne sprejmejo in si se pripravljena truditi, to pa o tebi dosti pove.
Veš z otroci je vedno težko, kadar eden od staršev najde drugega partnerja, ker se bojijo, da bodo zgubili njihovo ljubezen in pozornost, zato je njihovo obnašanje včasih grozno, čeprav so v srcu ranljivi, samo čustva skrivajo s svojim ,včasih težkim obnašanjem.
Če bosta ostala skupaj,poskusita narediti vse, kar je v vajini moči, da bosta otroka nekega dne sprejela vajino veze, samo nič prehitevati, ampak počasi, ter s polno mero strpnosti.
Upam, da se vam bo dobro izšlo.Držite se vsi skupaj.

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 18:03:57   
Anonimen
Tudi jaz pravim, da je mama tista, ki govori otrokom, ja ona ti je očeta ukradla, ....... Jaz ti nevem svetovati, kaj v tem primeru storiti user posted image Probaj se na samem pogovoriti, mogoče ga pa samo puberteta daje, saj veš kakšni smo bili kot pubertetniki... Upam, da se dobro izteče, in da bosta ostala skupaj

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 18:14:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

in zakaj si sploh drezala  v neko družino, ki ima že dva otroka?? samo mlado družino si uničila in naredila največ groze ubogim otrokom.
žal ampak tako je.ne razumem nekaterih žensk, ki jim je v tako veselje razdirat družine.potem pa govorijo.joj kako ga ljubim, usojena sva si,bla, bla, bla



Ja sevedauser posted image  Revež ubogi se je pa s kolom branil, ko ga je napadalauser posted image  Če si doma srečen, ne iščeš drugje. In če doma več ne gre, je boljše prekinit agonijo in začet znova. Takrat boli kot user posted image , na dolgi rok je pa ta rešitev najboljša za vse.
Zelo nefer je od staršev, da svoje medsebojne težave in razprtije rešujejo prek otrok. Otroci niso nič krivi.
Andreja - tvoj dragi bo moral sam razčistit s svojim sinom. Če pa že cinca in se izmika, se moraš pa ti vprašat, če je ljubezen z njegove strani res tako močna in intenzivna kot tvoja. Ti ne moreš naredit nič. Lahko mu samo stojiš ob strani. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 18:29:29   
plenicka
In Bog ne daj, da se gre Andreja pogovarjat z bivšo ali celo z njegovim sinom o tej zadevi. Bo še več ognja v strehi.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 19:12:13   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: AAndreja
Vem, da sem bila jaz kriva, da sta šla narazen, ampak čustva so bila premočna nisem mogla nič.


In ti bi rada, da te bi imeli njegovi otroci radi? Z žensko, ki jim je vzela očka, da ne morejo več biti skupaj z mamico naj hodijo na tortice in sladoled? S tisto jim je razdrla občutek varnosti, družino naj grejo na morje?

In potem praviš kako že "da nisi tak zmaj"? Ob tem, da uničiš temelj otroške varnosti? (Je vseeno, ali bi jih oče zapustil tudi z drugo. Zapustil jih je s tabo.)

Svet je res poln bolnih ljudi.

Če jih imaš res tako rada, jim pusti očeta.



Iz katerega stoletja ste ljudje božjiuser posted image Po vašem je bolje da je skupaj oče z mamo ki je ne ljubi. Otroci niso neumni, to vidijo. PARTNERJI NISO VAŠA LAST!! Ene se vedete kot da so..kao skupaj imava otroka, za vedno mora biti moj mož.  Občutek varnosti je verjetno zelo prisoten v družinah kjer se starši prepirajo, kjer se oče in mama grdo gledata, kjer spita narazen. Jap prisoten je.user posted image  Varnost čez vse.

in zakaj si sploh drezala  v neko družino, ki ima že dva otroka?? samo mlado družino si uničila in naredila največ groze ubogim otrokom.
žal ampak tako je.ne razumem nekaterih žensk, ki jim je v tako veselje razdirat družine.potem pa govorijo.joj kako ga ljubim, usojena sva si,bla, bla, bla

 
Bla, bla, bla...kdo je rekel da je bila srečna družina?user posted image Vidi se vam da imate svoje komplekse katere ne morete preboleti. Verjetno ste ločene ali pa so vaši starši ločeni. Če je mama srečna bila z možem, a on ne z njo to NI srečna družina. Uničila je ni ona, družina bi tako ali tako razpadla.

V veselje razdirati? No ja..sej vem da iz tebe govori gnev prevarane žene. Kje je rekla da ji je v veselje kot prvo in kot drugo..če bi mož bil srečen z ženo, druge že pogledal ne bi. Nihče ga v to ni prisili.

Osebe ne moreš prisiliti da te ljudi,čeprav ti ljubiš njo. Lahko ji ponujaš nebesa, a če on tega ne čuti več do tebe ne moreš nič narediti. In še nekaj..kaj ste raje same in nekaj časa nesrečne..ali raje vidtite da spi mož ob vas in misli na drugo? Da vam da vedeti da je z vami samo zaradi otrok, da vas ne ljubi več, da ga ne privlačite več?

V kolikor ste raje z njim...smilite se mi.



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu plenicka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 19:35:08   
trojči
IZVIRNO SPOROČILO: Taula




Iz katerega stoletja ste ljudje božjiuser posted image

Če bi se pisalo leto 1807, bi razumela, da je tip ostal z ženo v nesrečnem zakonu, dokler ni našel ljubezni svojega življenja. Če bi bil zakon res tako nesrečen, bi bil dandanes že ločen. Druga opcija je, da je slabič in ni zmogel povedati ženi resnice, da je ne ljubi. In najbrž je imel tudi koristi, da je živel tam. Torej stoletje ne govori v prid temu človeku.


Po vašem je bolje da je skupaj oče z mamo ki je ne ljubi. Otroci niso neumni, to vidijo.


Katera je rekla, da je bolje z mamo, ki je ne ljubi? Nobena. Sem za to, da sta dva skupaj, dokler se rada zbujata en ob drugem. V dobro otrok. Če ni bil srečen, zakaj ni šel? Morda je bil napol srečen in bi zakonsko svetovanje pomagalo. Morda pa je samo slabič, ki je iz koristoljubja živel  v skupnem gospodinjstvu in si kot izgovor našel "dobro otrok". Groza.

PARTNERJI NISO VAŠA LAST!! Ene se vedete kot da so..kao skupaj imava otroka, za vedno mora biti moj mož.  Občutek varnosti je verjetno zelo prisoten v družinah kjer se starši prepirajo, kjer se oče in mama grdo gledata, kjer spita narazen. Jap prisoten je.user posted image  Varnost čez vse.


Beri zgoraj.

in zakaj si sploh drezala  v neko družino, ki ima že dva otroka?? samo mlado družino si uničila in naredila največ groze ubogim otrokom.
žal ampak tako je.ne razumem nekaterih žensk, ki jim je v tako veselje razdirat družine.potem pa govorijo.joj kako ga ljubim, usojena sva si,bla, bla, bla

 
Bla, bla, bla...kdo je rekel da je bila srečna družina?user posted image Vidi se vam da imate svoje komplekse katere ne morete preboleti. Verjetno ste ločene ali pa so vaši starši ločeni. Če je mama srečna bila z možem, a on ne z njo to NI srečna družina. Uničila je ni ona, družina bi tako ali tako razpadla.

V veselje razdirati? No ja..sej vem da iz tebe govori gnev prevarane žene. Kje je rekla da ji je v veselje kot prvo in kot drugo..če bi mož bil srečen z ženo, druge že pogledal ne bi. Nihče ga v to ni prisili.

Osebe ne moreš prisiliti da te ljudi,čeprav ti ljubiš njo. Lahko ji ponujaš nebesa, a če on tega ne čuti več do tebe ne moreš nič narediti. In še nekaj..kaj ste raje same in nekaj časa nesrečne..ali raje vidtite da spi mož ob vas in misli na drugo? Da vam da vedeti da je z vami samo zaradi otrok, da vas ne ljubi več, da ga ne privlačite več?

V kolikor ste raje z njim...smilite se mi.





Meni in vsaki se smilijo ženske odvisne od odnosov. A kot že v začetku povedano, piše se leto 2007, če je ženska bolna (odvisna od odnosa), jo je treba zdraviti, ji postaviti ultimat, kot alkoholiku ali pa jo pustiti. Ne pa čakati in oditi, ko si najdeš novo. To je podlo.

Soditi, kaj je na stvari pri Andreji, ne moremo, ker še ona ne ve vsega oz. ve "resnico", ki ji jo je on povedal in "resnico", ki jo je takrat hotela slišati. Vem, ker smo ljudje taki, da v navalu strasti ne razmišljamo gor pa dol, pa počez user posted image , tak da nima smisla kaj veliko o tem. Pa tudi o tem, da so eni slabi, drugi dobri, ker se zahaja v skrajnosti. Poprek in počez obsojati nikomur ne koristi. Jaz sem povedala o mojih izkušnjah, vem kaj se godi okrog mene in sem si na podlagi tega ustvarila mnenje. Nekaj izkušenj, nekaj teorije, sedaj mislim o ljubicah to, kar mislim. Še pred par leti, ko se nisem tako poglabljala, ker doma še nisem imela interneta, sem pa zagovarjala trditev, da ljubica ni kriva.


Ja, še to, na začetku je zaljubljenost, strast, živalska privlačnost, ki se ji da upreti, ljubezen pride baje šele po nekaj mesecih in je v veliki meri stvar odločitve, tako da izgovori ala ljubezen je bila premočna ne zdržijo, ker še ni moglo iti za ljubezen. Pri zaljubljenosti se pa tudi ni treba dol dat, možno je obdržati noge skup, res. user posted image

< Sporočilo je popravil trojči -- 21.6.2007 19:42:14 >

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 21:28:50   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil


Če jih imaš res tako rada, jim pusti očeta.



Saj jim ga ne jemljeuser posted image  Sam se je odločil. Ne nosi ona njegovih možganov. Ali pačuser posted image  A je kje napisala, da noče, da ma on stike z otroci? Ali je napisala, da želi, da jo otrok sprejme in da se razumejouser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 21:31:12   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: nežna

Nihče te nima pravice obsojati. Na kakšen način sta vidva prišla skupaj, je samo vajina stvar,ker nihče nikogar ni v nič prisilil. Zmeraj je težko, kadar so v igri otroci, in iz tvojega posta se vidi, da si se pripravljena potruditi, da bi lažje funkcionirali, ti, on in otroci.Imaš srce, ker če ga ne bi imela,bi te brigalo kako se otroci vedejo, saj bi ti bila pomembna samo tvoja sreča in bi ti njihova čustva bila na zadnjem mestu.Ampak tebe boli, ker te ne sprejmejo in si se pripravljena truditi, to pa o tebi dosti pove.
Veš z otroci je vedno težko, kadar eden od staršev najde drugega partnerja, ker se bojijo, da bodo zgubili njihovo ljubezen in pozornost, zato je njihovo obnašanje včasih grozno, čeprav so v srcu ranljivi, samo čustva skrivajo s svojim ,včasih težkim obnašanjem.
Če bosta ostala skupaj,poskusita narediti vse, kar je v vajini moči, da bosta otroka nekega dne sprejela vajino veze, samo nič prehitevati, ampak počasi, ter s polno mero strpnosti.
Upam, da se vam bo dobro izšlo.Držite se vsi skupaj.


Samo podpišem se lahko.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 21:35:05   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: sunqueen

IZVIRNO SPOROČILO: Taula


Sej sama veš katere to pišejo pod anonimnostjo. Zafrustrirane babnice katerim je ušel dec z drugo. One seveda nič krive.user posted image  Nope..one pa ne. user posted image




Veš kaj Taula user posted image  jaz sem odličen primer neanonimnosti na tem forumu, pa še bivšega moža sem dobila v postelji s svojo prijateljico. Sam tolk user posted image

Andreja, kar pogumno user posted image



Ojej. S tabo pa je nekaj narobe. Prevarana ženska, pa andreji daješ potuho.user posted image

Šalo na stran. Vsa čast tebi. Res. Občudujem te.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 21:46:46   
mamsi
Mislim, da je to popolnoma in izključno odločitev tvojega partnerja. Če ga imaš rada, to njegovo dilemo lahko razumeš in da je pred izredno težko odločitvijo. Zato ga jaz na tvojem mestu ne bi tiščala s svojimi željami, ker bi bil še pod hujšim pritiskom in se bi verjetneje napak odločil. Dala bi mu vedeti, kaj čutim in kaj si želim, ampak da naj se odloči sam. Tako bo najbolj prav za tvojo in vajino prihodnost. Če bo s tabo, pa sam ne bo najbolj prepričan, da se je odločil prav, ga bo občutek krivde zaradi sina še močneje razžiral in bo potem popustil, ko bo sin svojo grožnjo izpeljal. Če pa se bo znal soočit s sinom, potem ga njegov odpor ne bo premaknil.

Vso srečo, res si v sitni situaciji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 21:59:29   
Anonimen
po moje: če te ima partner zares rad in si predstavlja in želi življenje s tabo, bo svojemu 15letniku že znal razložit, zakaj si želi bit s tabo in zakaj naj sin to sprejme.
Če ga ne, je jasno: ali se ni dovolj potrudil z razlago ali pa je sin res problematičen in sebičen. Potem pa je res vprašanje, koliko se naj oče na sina v tem primeru ozira. Tudi takšne zamere (s strani sina) so lahko hitro pozabljene, sploh če bo sin videl, da je oče (in tudi ti) srečen.

(odgovor članu mamsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 22:08:16   
mamsi
Po moje to, kaj je prav, ne igra bistvene vloge v tvojem primeru, ampak to, kako razmišlja tvoj partner. Četudi je prav, da se sinu postavi "po robu", pa je on premehak, tega pač ne bo mogel storiti, ne bo zmogel. Ker si nismo vsi enaki, in ker ne veš, kako čuti do sina, je prav samo to, kakor se bo on odločil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 22:22:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


SEVEDA ANONIMNO. Ker je pač bolje da oče in mama skupaj trpita čeprav se ne marata. Kako ste eni zlobni in hudobni. user posted image  Ščuvate lastne otroke nad partnerje, katere sami niste znali zadržati v zakonu. Kdo vam je to kriv? Ljubica? En mora biti kriv vi seveda ne. Otroke žalostite, preprečujete stike.

Sramota.user posted image  Da jih toliko nimate radi da bi jim pokazali da jih oče/mama še vedno ljubi. Ker pač vaš egotip trpi. Buhuhu..zapustil me je...revež sem jaz...buhuhu....veš sinček..ona je coprnica, očka ti je kradla.user posted image  Če noče biti več z mano tudi z otrok ne bo imel stika. A je otrok vaša last? A je partner vaša last mogoče?

Pa ja spljuvajte me. To se nanaša na vse anonimneže in vse ki to delajo...same vedo katere so. Ljubezen do otroka....my ass.user posted image   Ljubezne do svoje sebične riti je to.


se podpišem.Neverjetno koliko anonimk, sem pa prepričana, da tiste ki so jih partnerji zapustili spljuvajo vsako "ljubico", čeprav je andreja sama povedala, da družina ni bila srečna, da želi imeti dobre odnose, ....

andrejaa bori se za svojo ljubezen. Res je taka se zgodi le enkrat v življenju! Glede otrok pa pusti naj on uredi zadevo. ti si svojo pripravljenost pokazala!!!

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 22:32:11   
trojči
Da ta družina ni bila srečna? Zakaj pa je potem sin tako proti? Če bi se mama in oče ves čas kregala, šla tihe dneve, bi bila otroka srečna, da so šli narazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 22:46:54   
Anonimen
pusti  bogo mlado družinico pa si najdi drugega..pa če bi bil že dec za to, da bi imel otroke bi jih imel! očitno jih pa noče.ti pa še vedno rineš v njega.

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 23:03:32   
Marogica
Ene ste pa res čudne, to je samo milo rečeno. In resnično se čudim, da kljub razmišljanju iz 17. stoletja in IQ-ja šimpanza, si še sploh "upate"  in znate uporabljati računalnik. Ke to troje namreč ne gre skupaj.

p.s. Da ne bo pomote- s to primerjavo sem žalila šimpanza....


AAndreja, tebi pa vso srečo in upam, da se bo za vse razvilo tako, kot si želite...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 23:50:49   
Anonimen
Kar zanimiva situacija.

Zdi se mi, da je med vami veliko neizraženih, nepovedanih čustev, ki visijo v zraku in ustvarjajo napetost in status quo,ki za nikogar ne izgleda dober. Zudi za partnerja, ki naj bi si želel na svoje, ne.

Kaj če bi se za začetek kvalitetno skregali in vsal malo sprostili čustva?

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 7:27:09   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Ene ste pa res čudne, to je samo milo rečeno. In resnično se čudim, da kljub razmišljanju iz 17. stoletja in IQ-ja šimpanza, si še sploh "upate"  in znate uporabljati računalnik. Ke to troje namreč ne gre skupaj.

p.s. Da ne bo pomote- s to primerjavo sem žalila šimpanza....


AAndreja, tebi pa vso srečo in upam, da se bo za vse razvilo tako, kot si želite...



user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 8:00:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


Sej sama veš katere to pišejo pod anonimnostjo. Zafrustrirane babnice katerim je ušel dec z drugo. One seveda nič krive. Nope..one pa ne.


lubica, kako si glasna in korajžna, zakaj, ker si na strani ljubice, kako pa bo, ko boš na strani prevarane, bo krasno in jasno. Brzdaj se in ne lajaj. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 8:05:24   
Anonimen
noben ne obsoja nežna, kaj pa je A mislila, je pa druga zgodba, medaljo mogoče?

Malo manj ga serite, pa bo, bomo vsi bolj srečni in zadovoljni, pa manj zdrah bo okoli družinic z otroci, kajne A. TIsto, kar ni tvoje se pusti na miru veš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 8:22:45   
lemavrica
Joj Anonimne kok ste pogumne ko se lahko skrivate. Očitno vam je nekdo na žulj stopil zdej pa žalite po forumu.

Ja nejbrž ga AAndreja ni zvezala in prisilila da je z njo, tko da ni samo njena krivda. Priznam da sama bi bila sprva zelo jezna na oba, če bi se mi to zgodilo ampak še zmeraj pa pravim daje prvotna krivda na prevaro na strani vezanega in ne ljubice/ljubčka.

Tebi AAndreja pa predlagam en konkreten pogovor s tvojim partnerjem, prvo razčistita kaj si on želi in kaj si ti želiš, potem pa počasi nadaljujta z reševanjem problemov okoli njegovih otrok in bivše žene.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 8:25:41   
Mina1
Jaz pravi takole: vedno sta kriva oba, da pride nekako do razhoda, odtujitve, da doma ni več tiste energije, žara, poželenja in tako...zdaj pa, kdo je kam lezel v mednožje, je pa druga zgodba ne...

Jaz sem bila v vlogi grdo prevarane, še na porodniški in verjamite mi, hudo, zelo hudo in še huje, pa ignoriranje doma, pa zapostavljanje, ko se je njemu na kubik dogajalo. Samo toliko z moje strani.

Si pa vsak zasluži srečo, tako da želim vsem, da se imamo fajn in da smo srečni, pa karkoli že je, kajne...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 8:27:20   
Anonimen
Moja mat si je omislila novga partnerja, ko sem bila stara 14 let. Ko mi je to povedala, sva obe kukale skozi okno, kakšen je. Jaz kot pubertetnica sem bila srečna, da si je končno našla enega. Sam da mi je dala miruser posted image .
Očeta sem vsak dan videvala, zato je bil nov mamin partner pravo olajšanje.
Ni mi bilo pa vseeno, ko sem pri 20 letih spoznala novo očetovo partnerico. Ta je imela dva majhna otroka. Rekla nisem nič, sem jo pa hudo gledala in verjamem, da ji ni bilo prijetno. Zanimivo je to, da sem živela pri mami, ne pri očetu. Ampak me je prizadelo, ko je oče imel novo. Pri mami pa ne.user posted image Kdo bi to razumel.
Otroci so občutljivi. In na otroke se lahko močno vpliva, če starši rečejo kaj neprimernega za druge partnerje. Vsaka malenkost jim ostane v spominu in so jezni.
Tako sem jaz to sprejemala.

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 8:30:57   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica



prisilila da je z njo,




Seveda je. Pištolo mu držala na tilnik, podstavila bombe, grozira s terorističnimi napadi, s pokolom cele njegove familije....user posted image



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 10:05:50   
Anonimen
lahko je govorit, ko nimaš pojma kako je , ko se družina razide in gredo vsak svojo pot. otroci trpijo , nihče drug. in res žal mi je , da ste takšni starši svojim otrokom.ubogi vaši otroci..
pa ne govorit, da če ne klapa v družini je pa treba it narazen. malce več pogovora, pogovora pa vse probleme sproti reševat, pa mislim, da do tega skoraj ne more prit.če pa vsak dela po svoje in vleče na svojo stran potem pa res nikakor ne more klapat v zvezi dveh.
saj se v vsaki familiji skregajo, ampak  lepa beseda lepo mesto najde

pa še to: veliko je žensk, ki same izzivajo moške.tako, da je veliko na ženski.od  moškega je pa odvisn al bo zagrabil za vabo ali ne.pa mislim, da skoraj vsak pade na določene fore..

lep pozdrav

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?