|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: meja vaše intimnosti
17.8.2007 8:09:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Blagor tistim, ki imate tako odprt odnos s partnerjem glede samozadovoljevanja. Moj to raje počne sam. Sem že večkrat namignila, če bi to vključila v sex, da bi se opazovala (jz njega, on mene), pa ni želeluser posted image  A mi zna to kdo razložiti, zakaj so eni moški takšni?


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: meja vaše intimnosti
20.8.2007 10:47:01   
beli
moj dragi je zelo odprt in nesramežljiv in jaz sem se nalezla od njega. Na začetku sem ga čudno gledala, zdaj se mi pa fajn zdi, da sem sama postala neobremenjena s tem in bi se česarkoli sramovala. Edino ob menstruaciji sem raje sama v kopalnici, ker ne mara tiste krvi in sem takrat bolj diskretna. Sva pa že seksala ob menstruaciji, ampak ponavadi ne. lp

(odgovor članu žirafica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: meja vaše intimnosti
23.8.2007 12:55:20   
Tia27
Vidim da sem kr konzervativna kar se tega tiče.Ne vrtam si po nosu pred njim, tud ne prdiva en pred drugim,rigava tud ne,wc je pa res meja,to se mi zdi lepo,ker vse "svinjske" vrline res nerada pokažem tako ne pred njemu kot ne pred drugimi,posebej ne pred otroci.Sva pač bolj fine sorte, nama čist ustreza tako,si ne predstavljam da bi vsi doma kar prdeli in rigali ter opravljali veliko potrebo pred drugimi.

(odgovor članu beli)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: meja vaše intimnosti
23.8.2007 13:29:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tia27

tako,si ne predstavljam da bi vsi doma kar prdeli in rigali


Jaz si pa, ker imamo sproščen odnos.user posted image

(odgovor članu Tia27)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: meja vaše intimnosti
23.8.2007 20:57:10   
Tia27
če imaš sproščen odnos doma,zakaj se pa skrivaš pod anonimno?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: meja vaše intimnosti
23.8.2007 20:58:30   
Anonimen
Zato, ker imam sproščen odnos samo doma in s svojim možem.user posted image

(odgovor članu Tia27)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: meja vaše intimnosti
24.8.2007 9:38:32   
dana
Ne vem, meni se vse te stvari, ki ste jih naštevale, zdijo nekak naravne in ne vem čemu bi se skrivala pred partnerjem oz. on pred mano? Kaj pa če bi, bog ne daj, prišlo do tega, da bi morala partnerja negovati???

Poznam pa kolega, ki ga žena še med tuširanjem ne sme zmotiti. WC in kopalnico imata skupaj, tako da mora pač počakati, da se on stušira do konca, potem pa gre lahko ona noter da si umije zobe ali gre lulat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: meja vaše intimnosti
24.8.2007 12:55:30   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: dana



Poznam pa kolega, ki ga žena še med tuširanjem ne sme zmotiti. WC in kopalnico imata skupaj, tako da mora pač počakati, da se on stušira do konca, potem pa gre lahko ona noter da si umije zobe ali gre lulat.


Torej skupno tuširanje in vse kar pride zraven odpade. Drugače pa tudi jaz imam z možem sproščen odnos.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: meja vaše intimnosti
24.8.2007 13:05:04   
Tia27
Bom dala odgovor:men se ne zdi očarljivo in nič kaj privlačno,če on "serje" ko si jaz umivam zobe,al pa če za mizo "riga" ko vsi jemo, saj so zraven še otroci ki povzemajo navade od doma,enostavno povedano so tudi stvari ki jih pač ni glih za pokazat pred partnerjem,se mi zdi da tako ostanem le malo bolj privlačna,ker pač to  oba dva en od drugega pričakujeva.
Bolezen pa je druga stvar,ker delam v zdravstvu sem prepričana da bi za svojega moža naredila vse, takrat gledaš z drugačnimi očmi in drugače razmišljaš,imela sem že te izkušnje in sem mu pomagala.To pa nima nič opraviti z vsakdanjimi življenjskimi navadami.
V službi sem imela večkrat debato z sodelavci,ki so vezani že dlje časa,poročeni in neporočeni ,in veliko teh mi je potarnalo kaj jih moti pri partnerkah npr. ko smo se spustili v debato,ne bi verjele, da npr. enega celo moti, če  svojo vidi kako se brije, ampak ji pač tega ne pove,eden ne prenese da se zvečer ko gresta spat napravlja pred njemu,kao da hoče da pride že naštimana,v glavnem.
Tud porod gledat marsikateremu ni seksi, moj je bil zraven, je bilo vse krasno in fajn,je pa priznal da je tista zadevca prav čudna ja ko rojevaš,pa so marsikateri tiho o tem.
Nek čar poskušam pač ohranjat dokler se da, sem pač bolj fine sorte,moj mož tud in zato sva en za druzga,pa nisva en let skupaj.Nama je obema čist jasno kako se obnašava in kaj je enemu prav in kaj drugemu ne.
Zaključek:ne maram prdečega,rigajočega,vampastega,umazaneg,smrdečega po piru moškega,kaj pa šele da bi pred mano opravljal veliko potrebo.Rada imam intelegentnega,  kulturnega,urejenega,pobritega in dišečega moškega.On pa ima tudi rad urejeno,nekosmato,naličeno,dišečo žensko.Zdaj pa če je kteri prav ali ne mi dol visi,lp

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: meja vaše intimnosti
24.8.2007 13:31:46   
Anonimen
Tudi prav, kakor komu paše.

(odgovor članu Tia27)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: meja vaše intimnosti
24.8.2007 15:16:30   
Dejča
Sama se tudi strinjam s Tio27, pa se tudi ne sramujeva svojih dejanj eden pred drugim, vendar se mi zdi, da riganje in prdenje kar povprek ne sodi za "mizo" in v vzgojo otrok. Se ne sekiram, če se to zgodi, toda da bi to naglas počeli kar naprej in pred vsemi (sem štejem tudi partnerja in otroke), se mi pa ne zdi najlepše user posted image . Pa nisem fina, saj tudi midva lulava eden pred drugim in pred user posted image , če sva istočasno v kopalnici, pa še marsikaj bi se našlo. Toda nekaj intime naj le ostane user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: meja vaše intimnosti
24.8.2007 18:29:09   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

ravno zato je moj partner, ker mi pred njim ni nič nerodno in sem popolnoma sproščena


Se podpišem. No, edino pri veliki potrebi hočem mir in pri menjavanju vložkov ali tamponov.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: meja vaše intimnosti
24.8.2007 20:49:19   
čaki
kao pa pred otroki prakticirate wc? moj je star 8 let in ko vidi mene na wc se sam hitro umakne. ko se pa tuširam pa ni blema, si ponavad umiva zobe

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: meja vaše intimnosti
24.8.2007 21:59:12   
Anonimen
Kdo pa je rekel, da ostali pa prdimo in rigamo za mizo in kar vsepovprek user posted image . Vsaj za naju dva vem, da to počneva, a vseeno koliko se da diskretno in ne mestih kjer to ni primerno.

(odgovor članu čaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: meja vaše intimnosti
24.8.2007 22:52:15   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Tia27

Zaključek:ne maram prdečega,rigajočega,vampastega,umazaneg,smrdečega po piru moškega,kaj pa šele da bi pred mano opravljal veliko potrebo.Rada imam intelegentnega,  kulturnega,urejenega,pobritega in dišečega moškega.On pa ima tudi rad urejeno,nekosmato,naličeno,dišečo žensko.Zdaj pa če je kteri prav ali ne mi dol visi,lp


Srbi bi rekli, da si "tako fina, da čak i ne kakiš".user posted image

kdo je pa rekel, da so možje in žene, ki tudi prdijo in rigajo kosmati, zavaljeni, srdeći po piru, neinteligenti...user posted image  če ne bi mogla doma kakega sproščeno spustit, me še pobere. pa bog mi pomagaj, če bi morala z mojim črevesjem bit fina pred možem na potovanjih npr, kjer obvezno in vedno fašem drisko. kaj vse sva dala skozi, pa naju je to samo še bolj povezalo. v dobrem in slabem.

seveda mi ni prav, da bi to delali npr za kosilom, ampak sicer je pa to naravno. tako kot imamo usta za jesti, imamo ritke za odpadke ven spustiti. in predvsem nočem svojim otrokom kake travme s sračkanjem narest. naj vedo, da je to naravno in bodo imeli manj težav s prebavo. in življenjem nasploh.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 65
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?