|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vohunjenje
24.8.2007 13:53:33   
Anonimen
Kaj ima folk od tega, da vohuni za drugimi??? Men gre kar na kozlanje, ko preberem razne debate, kako in kaj se je kakšni zgodilo:(
Poste skopirat, pa jih poslat domačim, staršem, partnerju????
Pa kaj je z vami folk? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sam resno, tok mi gre na kozlanje od vsega tega drekauser posted image user posted image user posted image

Vem za enih par tukaj gor, ki so to doživele ali pa drugačni način sramotenja.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 13:58:32   
Anonimen
Sem ena tistih, ki se jim je to zgodilo. Kaj naj rečem? Nikoli in nikdar ne bi več zaupala kakšno osebno stvar, pa čeprav na forumu, ki je za to ustvarjen.
Ljudje, ki to delajo so bolni v dno duše in namesto svojih težav raje nos vtikajo v druge.Potem se pa delajo fini in oh in sploh.Žal mi je, da sem zaradi takšnega osebka izgubila nekaj RR-jevk, ki so mi večkrat pomagale, ko sem se znašla v težki situaciji.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:00:37   
lemavrica
To tud meni ni jasno. Eni se spravijo celo tako daleč da poiščejo prav vse od določene osebe kar se da najti na netu in pol to objavijo oz. probajo s tem materialo kako drugače škodovati.
Pa od kje folku čas in volja za take stvari??
Zato tudi jest ne dajem nobenih preveč osebnih zadev na net.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:06:07   
srki
To jim je očitno tako všeč. Jaz ne vem. Ali pa so res malo moteni in nimajo razčiščenih osnovnih pojmov.

Da bi bila zasledovana, ne vem, pa tudi za nobenim drugim ne voham. Še albume si npr. ne ogledam, razen, če katera kaj napiše in potem reče, poglej v albumu...potem se spomnim, da obstajajo tudi albumi.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:07:25   
Tonchka
Saj je tudi v ne-virtualnem svetu tako, da se nekateri "futrajo" s tem, da drugim težijo, jim namerno škodujejo, so foušljivi, jih namenoma pikajo tja kjer najbolj boli, tako da me psihoti z interneta še manj presenečajo. Tukaj lahko še bolj nemoteno in skrito delujejo.  Za user posted image res.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:10:56   
Anonimen
Ne sam res no. Jaz osebno sem do zdaj 3 spoznala,s katerimi nismo imeli stikov kar lep čas. Pa mi na kraj pameti ni prišlo, da bi vohunila za njimi ali, da bi jim kakorkoli škodovala.
Ena moja skrivnost: samo za eno pupo tu gor sem malo hodila po našem kraju, ker mi je bila sumljiva že nekaj časa. In sem bla tolk vesela, da sve se spet našli. Sej tista, ki je ta, bo že vedela katera je to.user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Tonchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:12:39   
Anonimen
Ja za mano je tudi ena vohunila. Hodila za mano po trgovini, gledala kaj kupujem, kakšn avto mam....še do bloka mi je sledila če moj avto tam stoji, da bo vedla kje živim.

Hm....nati a mogoče veš kdo je bil to?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:12:59   
soncece24
Meni je to enostavno sick - za kozlat po domače. Pa ne glede na to al se dogaja v virtualnem ali pa v pravem svetu. se mi pa na srečo še ni zgodilo kaj takega.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:13:59   
srki
Vem, katera je to, pa vem, da to nisem jaz user posted image . Ampak vohunila si  dobronamerno, ne zlonamerno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:14:55   
srki
No evo, še jaz vem. In to mi je nati enkrat povedala, ko sva se dobili v LJ. Je rekla, da je ugotovila kdo si po tem, ko si kupila hrano za mačkeuser posted image .

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:15:57   
Anonimen
Pesek za mačkeuser posted image

Najboj smešno pa je da sm jst že eno leto prej vedla da je to ona na RR, sam sm bla pametno tihouser posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:17:27   
nuala
Hvalabogu ne vem, o čem pišete.
A kjera iz RR vohuni za kakšno drugo članico al kako?
Zakaj?

No, naj pride kjera še za mano vohunit, bom vsaj imela družbo.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:24:46   
jooly
Jst u bistvu sploh ne vem, kako bi lahko človk pršou do nekoga, od 10.000 al kok jih je gor user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:25:26   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Pesek za mačkeuser posted image

Najboj smešno pa je da sm jst že eno leto prej vedla da je to ona na RR, sam sm bla pametno tihouser posted image


Pametni molčijouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:26:28   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Hvalabogu ne vem, o čem pišete.
A kjera iz RR vohuni za kakšno drugo članico al kako?
Zakaj?

No, naj pride kjera še za mano vohunit, bom vsaj imela družbo.


Saj bi, pa ne vem iz kje si oz. kje je ta kraj, ki ga imaš navedenega.

Pa ta beseda "kjera" v naše konce spadauser posted image . Mogoče te pa še dobimuser posted image .

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:29:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Jst u bistvu sploh ne vem, kako bi lahko človk pršou do nekoga, od 10.000 al kok jih je gor user posted image


Recmo jst sm vedla da je to ona k je enkrat napisala kje dela oz. je delala, pa iz kje je, pa kolk časa je z tipom ipd.
Mene je pa kolegica najdla tako k je iskala info o sušilcu pa naletela na moj odgovor in prepoznala moja mačkona v  takratnem avatarju pa deko na kteri ležitauser posted image

Drugače pa poznam že kar nekaj punc iz naših koncev kle gor, k jim piše oz. omenijo iz kje so, pa jih običajno kar kontaktiram na ZS in povprašam, pa se pol mal smejimo k zgruntamo da se poznamo.user posted image

(odgovor članu jooly)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:33:03   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Jst u bistvu sploh ne vem, kako bi lahko človk pršou do nekoga, od 10.000 al kok jih je gor user posted image


Včasih čisto po naključju. In ko sem to ugotovila, kdo je oz. najprej iz kje je, sem ji ZS poslala, kot da bi javno razglabljala o tem.

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:35:26   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  a zdej mislte pa še o men tle gor razpravljat babure??????

Jao, kaj sem sploh načela tole temo.user posted image
Karin, čist tko pa ni bilo, a ne, kokr si prejle napisala. In ne, prepoznala sem te po mačji hrani! Tako kot je Srki napisala.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:37:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nati

Kaj ima folk od tega, da vohuni za drugimi???


Dogaja se jim, dogaja... Nimajo svojega življenja, pa morajo potem nekak cajt zabituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:39:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nati

user posted image user posted image user posted image  a zdej mislte pa še o men tle gor razpravljat babure??????

Jao, kaj sem sploh načela tole temo.user posted image
Karin, čist tko pa ni bilo, a ne, kokr si prejle napisala. In ne, prepoznala sem te po mačji hrani! Tako kot je Srki napisala.user posted image user posted image


Lubica tako je blo jauser posted image , lahk pa svojo verzijo napišeš pa se bove uskladileuser posted image

Pa ne, nisi me prepoznala po mačji hrani ampak pesku. Kupujem sam hills k ga pa ne prodajajo v hoferjuuser posted image
Če je mačka na vreči narisana še ne pomen da je mačji futruser posted image
Bil je mačji pesek v kristalihuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:45:17   
pety78
No, če sta že načeli temo in zapletli zgodbo...user posted image Vemo, da skupaj popivata....torej, katera je katero ogovorila? user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:45:33   
Anonimen
Ok no, je bil pa pesek mačji.user posted image  Kakorkoli, sem ti rekla, da bom enkrat objavila tole zgodbo. Sigurno jo bom.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:47:23   
Anonimen
Jest sem jo ne. Kdo pa drug? Sej si vidla, da je napisala, da je bla hinavka skor 1 leto.user posted image user posted image
Sem ji poslala ZS in napisala tel. št, katero sem imela še od nje shranjeno v telefonu. Pa mi je napisala hahahha, te pa že dolgo nimam in mi je napisala novo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:48:26   
Anonimen
Zgodba o tem DEFINITIVNO bo. Sam čas si morem vzet.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vohunjenje
24.8.2007 14:49:05   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: nati

napisala tel. št, katero sem imela še od nje shranjeno v telefonu.



Daj lepo čist od začetka in vse po vrsti, ker ne štekam. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A njeno cifro si že imela? Od kje?


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?