|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 21:36:27   
LuNa73
on je že zdaj vesel.... mi pravi da me včasih ne folga.... da naj mal s svojim izobraževanjem preneham user posted image user posted image user posted image user posted image .. ampak veš kaj špelka tam pa se res ni kej za izobraževat... tam se lohk sam smejiš.... a si mal prečekirala un forum??!!!user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 21:40:50   
spelka12
Ne še.Takoj zdejle grem,pa da vidim.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 21:54:00   
spelka12
OJ sem že nazaj.Pa ne zato,ker tisti forum ni dober ampak zato, ker me trebuh že tolk boli od smeha da ne morem večuser posted image user posted image user posted image user posted image .Še jutri malo.Zdaj grem pauser posted image  ker nimam svojega računalnika.Sem odvisna od sestrice.Nočko.Aja aja jutri bom cel dan buljila v to stran.Glej da napišeš kako je šlo drugače te bomuser posted image .

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 21:54:37   
aja aja
ooo spelka, saj se sama sebe nemorem sfolgat. ce pa hodim vsakim 10 min preverjat a je al ni user posted image
za zdaj  se ni kaj
uf, zdaj moj dragi pride iz sluzbe, se boma mal igrala indijanca pa kavbojca
hehehehehhehehheheheehuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 21:56:39   
aja aja
luna, a un forum ko kr na klopci, al pa nad avtocesto pa tako...ej a sem se js slucajno zmotla.
aja, spelka saj bom takoj ko zvem javla kaj je novega user posted image

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 21:58:02   
LuNa73
spelka in aja aja (pa kje si našla ravn ta presledek vmes?user posted image ) pridne bodta pa lepo spita... pa lepo se igrajta... sej žavbarji pa... eh žandari pa ravbari je podobna igra, a ne???!!! enkrat se vjamejo! user posted image

spelka pa itak da so tam teme za crknat od smeha.... sej je še kaka dobra tema in komentarji pr imenih..... :)

nočko punce....

aja..jst še ne grem...grem ob pol enih mars ven gledat.....

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 22:03:09   
LuNa73
aja aja, kje pa je ta forum?????????!!!!!!!user posted image user posted image  tega še nisem našla... hit povej da user posted image še tja pogledat!

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: nova borba se pripravlja
28.8.2007 11:01:06   
aja aja
punce ni kaj.
zjutraj ob 4 so me krci napadli pa se je ta user posted image  ulila, tako da so tud testi poazali negativno.
mal sm zalostna, sam bo ze. ze po naravi sem optimist, zato se bomo spravli naprej v boj.mi se pa ze ne damo.a ni tako. 
luna73, one strani sploh ne najdem vec, kr opisovale so zenske kje vse so dunga dunga s svojimi fanti...hihi

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: nova borba se pripravlja
28.8.2007 11:15:17   
vita80
Aja aja kene bodi žalostna! Saj bo nam uspelo! Veš kaj, boš pa mela vuržeh, da ga boš lahk spet med malco domo klicala na user posted image .

pa še to za srečo   user posted image user posted image user posted image
lp

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: nova borba se pripravlja
28.8.2007 12:19:48   
LuNa73
aja aja nč žalostna bit user posted image !  Gremo naprej!
user posted image

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: nova borba se pripravlja
28.8.2007 13:29:25   
spelka12
Aja aja mi smo s tabo.Sem tolk žalostna kot da bi se men ta user posted image ulila.Zdaj pa ene 5-7 dni počitka pol se pa za tebe začne obdobjeuser posted image user posted image .Glej da bosta skakala kouser posted image .Bomo v tem obdobju tud s tabouser posted image .

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: nova borba se pripravlja
28.8.2007 14:00:21   
alexpetra1
Lep pozdrv punce!
sem čist nova na forumu, ga pa že dalj časa spremljam!

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: nova borba se pripravlja
28.8.2007 14:54:38   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

.Glej da bosta skakala kouser posted image .Bomo v tem obdobju tud s tabouser posted image .


Misliš v sam v mislih al neuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

aja aja, kolk časa ste pr vas že aktivni (beri user posted image ) z namenom? user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: nova borba se pripravlja
28.8.2007 15:03:19   
spelka12
Živjo alexpetra1.Dobrodošla med nas borkeuser posted image user posted image .A ti tudi začenjaš nov boj zuser posted image ?No pa da se malo razpišem.Moja naj bi prišla okoli 13.9. enkrat.Samo je nič ne pogrešamuser posted image .
Aja aja je po dolgem in mučnem boju ravno danes izgubila borbo zuser posted image  in potrebuje našo podporo.
LuNA in Pikica 36 sta tukaj da nas spodbujata,nasmejeta,
Nastya in KAHLO ta mesec začenjata boj(punci velikouser posted image vama želimo),vendar rezultati še niso znani(NE VEM KAJ ČAKATAuser posted image ),
vita 80 je korošica z železnimuser posted image  user posted image ,
hruška,pikapoka 2 in endri pa so navijačice,sodnice in tolažnice vse v enem.
Punce uživajte pa čimveč javljanja.

(odgovor članu alexpetra1)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: nova borba se pripravlja
28.8.2007 15:21:51   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: alexpetra1

Lep pozdrv punce!
sem čist nova na forumu, ga pa že dalj časa spremljam!



ja sem res nevljudnauser posted image .... dobrodoooooošlaaaaaaaaaaaaaa!
tukaj se pač gremo mal user posted image s tetko M bolj na zabaven način. In meseca septebra dobi (tetka M) sigurnouser posted image

(odgovor članu alexpetra1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: nova borba se pripravlja
28.8.2007 19:11:26   
aja aja
se sreca do obstajate, ker sem res bla mal zalostna.
pa ne se bat saj pr nam se cez 4 dni zacne orng user posted image user posted image .hehehehheuser posted image iihhhhhhaaaaaaa
aja pr nama je pa full aktivno bobanderanje ze kakih 9 mescev, sam sma se zdaj odlocla da bo naboj zdaj se bolj eksploziven....
se ze veselim prve probe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hehehehehehehhehehehe
o kk fajn je prebrat vasa sporocila, sem kar boljse volje pa se nasmejana navrh
oooooooooooooooookk vas mam rada user posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: nova borba se pripravlja
28.8.2007 19:28:44   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: aja aja


oooooooooooooooookk vas mam rada user posted image user posted image


in me mamo tebe user posted image

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: nova borba se pripravlja
28.8.2007 19:32:04   
aja aja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  dobro si prikazala
popravek oz da vam prevedem hihihihihih: oooooooooooo kako vas imam rada hehhehehe

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: nova borba se pripravlja
28.8.2007 21:04:43   
spelka12
LuNA sem bila na forumu me ne prič.sept.pa sem videla tvoje dobre slikce.Res hvala za linke.Kokr vidiš sem jih že uporabila.Samo ob zmanjšanju resolucije se mi je dojenček nehal muvat.HELP MEEEE.A si kaj bolj računalničarke od mene.Aja aja katero municijo pa pol uporabita za večjo eksplozivnostuser posted image .Midva sva danes že bila borbe z user posted image  tko da sva na dobri poti do septemberske zmage.

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: nova borba se pripravlja
28.8.2007 23:19:01   
aja aja
pa saj stara sploh ni vazna municija, vazno je da je srafno user posted image user posted image
ej, obe mata take lepe slikice jaz nimam pa nobene.
zdaj mi pa povejta---KAKO PRIT DO TAKIH SLIKIC IN KAKO PRIT DO TISTEGA KOLENDARCKA KO VAM KAZE KOLIKO DNI DO OVOLUCIJE?
hm, nisem najbolj spretna na racunalniko, zato mi mal pomagajta prosiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: nova borba se pripravlja
28.8.2007 23:37:36   
LuNa73
za koledarček je link tlele
http://www.urbia.de/services/eisprung/

ostalo pa posredujem jutri...

spelka teb pa tud odgovorim in razložim zjutri...

nočko....upam, da bom dans ponoč vrei spala, ker se že kaki teden al pa celo dva nisem pošteno naspala....
user posted image

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: nova borba se pripravlja
29.8.2007 9:36:14   
aja aja
ne ne ta, a ves oni ko prikaze tako crto pa ti pise tolk pa tolk dni do vase ovulacije....a ves ko z misko prides do napr. tvojega opisa pa se mi zdi da mas nekega zajcka al neki takega...in punce moje ponovno vprasanje a je blo kaj akcije?
hihihihihihihih user posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: nova borba se pripravlja
29.8.2007 9:53:31   
vita80
Jutro punce! Ja pr men je bla včeri zvečer akcija. user posted image user posted image user posted image
Je prišo včera s šihta sn mu pa rekla, da bo moral en teden vzet dopusta, da ne bo zmatran domov hodil ker imam plodne dneve al pa druga možnost, da reče šefu, da se ne sme preveč naprezat na šihtu, ker mora biti spočit doma, da bo lahk opravljal svojo moško nalogo.user posted image  Mi je pa rek, če si ga predstavljam kak bi šef pogledal!user posted image user posted image user posted image
Punce uradno vam sporočam, da se z današnjim dnem pričenjajo moji plodni dnevi tak, da se lahko zgodi, da bom vas mal zanemarjala!user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image =user posted image +user posted image =user posted image  enostavna enačba sam zračunat jo je trebauser posted image user posted image user posted image  Železo se kuje, ko je še vroče! juhu-juhu

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: nova borba se pripravlja
29.8.2007 9:57:51   
vita80
Alexpetra1 dobrodošla med nami!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alexpetra1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: nova borba se pripravlja
29.8.2007 10:19:42   
LuNa73
najprej spelka- verjetno ti tale tvoj dojencek ne miga, ker si ga spremenila v jpg... mora biti pa gif!

aja ajatu maš linke:
http://www.hiti.dk/animationer%20index.htm
http://www.gify.nou.cz/

če rabiš inštrukcije za uporabo user posted image  se tipkava po zs!

no vita, vidim da si aktivna....lepo lepo!user posted image

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?