|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 53 [54] 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jovo na novo
6.11.2007 14:04:43   
cmokec
Ponce, jaz jutri ob 18.00 ne morem, ker peljem tamičkeno k frizerju. Malo bom zamudila, tam 1/2 ure. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1326
   RE: Jovo na novo
6.11.2007 14:07:31   
Anonimen
Jutri ob 18. uri kje? Če bom prišla, bom s tamalim. Pa kje je ta rock'n'roll? A je to tam pri Mega autlet?

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 1327
   RE: Jovo na novo
6.11.2007 14:09:39   
cmokec
Ja tam. Kar prid. Nataša77 si te tolk želi spoznat. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1328
   RE: Jovo na novo
6.11.2007 14:11:37   
Anonimen
Mogoče se pa že poznava, kaj pa veš.

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 1329
   RE: Jovo na novo
6.11.2007 15:54:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Mogoče se pa že poznava, kaj pa veš.

user posted image  Kaj pa veš.user posted image

Če boš s tamalim bi bilo mogoče bolje, da gremo drugamuser posted image  Saj Merkatorjev Planet ni zaprt, če jaz kaj vem. Mogoče ima Tjaga še kakšno idejo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1330
   RE: Jovo na novo
6.11.2007 16:23:37   
smrka
Evo vse ste zahinavle, zdaj se pogovarjate o tem kje se boste dobile namest da se o hujsanju! No kaj zdaj to!!! Mal reda treba bit!user posted image .......... Kaj pa ce bi se kar na Svedskem dobiluser posted image pr men?

No danes sem mela skrobni dan, pa sem si mal polente nardila pa se mal sem pomesala z fizolom ki mi je ostal od prejsnega skrobnega dneva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1331
   RE: Jovo na novo
6.11.2007 17:07:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: smrka
Kaj pa ce bi se kar na Svedskem dobiluser posted image pr men?

JJJJJJAAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1332
   RE: Jovo na novo
6.11.2007 20:08:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: smrka
Kaj pa ce bi se kar na Svedskem dobiluser posted image pr men?

JJJJJJAAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Jaaaaaaa, jaz sem tudi za.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1333
   RE: Jovo na novo
6.11.2007 21:04:25   
smrka
iz lublane gre avtobus ob 16.15 uri in pride direkt v Malmö.... in ste drug dan okrog 9.30 ure tle.. tko da.... prpravte kufre! Nc cakat,... gremooo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1334
   RE: Jovo na novo
6.11.2007 21:40:49   
trixi
kje sem? user posted image  na hujšanju al pohajanjuuser posted image  

jaz sem danes imela B dan, pa še na telovadbo sem šla in sem zdaj vsa polomljena, že kar čutim, kaki musklfibr bo jutriuser posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 1335
   RE: Jovo na novo
6.11.2007 22:38:07   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu trixi)
  Neposredna povezava do sporočila: 1336
   RE: Jovo na novo
7.11.2007 8:50:23   
lokvanj
Oj oj, da vas spet malo pozdravim!user posted image
Kaj je zdej z vašim hujšanjem? Mal sem preletela vaše poste pa sem upala da zasledim kak podatek o izgubljenih kilah pa nekako nisem našla user posted image  Torej meni se je 4.11. končala tale zadeva, čeprav imam bom še do nedelje držala. Pol pa počas dost. Sicer že cel mesec mal goljufam prva dva nisem) in se moje kile gibljejo tam okoli -10. To je bil sicer cilj, ampak potihem sem upala da bo šlo še ene par kilc dol (še kake3 al pa 4)user posted image . No ja ampak ni panike bo že. Zdej do novega leta bom jedla normalno, pol pa januarja po potrebi še za kak mesec ločevalne, februarja pa v službo...user posted image .
Skratka sedaj imam enako kil kot pred prenehanjem kajenja in pred nosečnostjo (kar je 29 manj kot na dan poroda user posted image ). če pa uspe še kak več pa nič narobe.
kako pa ve? Koliko vam je uspelo v dveh mesecih shujšati? Približno no? A ste zadovoljne?


_____________________________

lokvanj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1337
   RE: Jovo na novo
7.11.2007 9:04:11   
Anonimen
Smrka ni problema, pridemo. Danes popoldne se dobimo na avtobusni in pičimo na Švedsko.user posted image

Lokvanj, jaz sem shujšala 5 kil. Sicer bi mogla še, ampak bolje to kot nič. Sicer pa načeloma še ločujem, samo ne rata mi ravno vedno. Predvsem me zavedejo poobedki. To pomeni, za kosilo jem lepo npr., meso in solato, po kosilu pa moram kakšen kos kruha v ustav vtaknit ... ampak O.K., načeloma ločujem.

Moram pa se zdaj spet pripravit do tega, da po 18. uri ne bi več jedla. To mi je nekaj časa uspevalo in takrat sem res nekaj shujšala. To se ful izplača, smao je pa težko.

(odgovor članu lokvanj)
  Neposredna povezava do sporočila: 1338
   RE: Jovo na novo
7.11.2007 9:16:11   
smrka
Oj puncare!
Jest nevem kolk sem sla dol v zadnjih 3 tednih ker mi je vaga zahinavla.. cakam bozicka da mi novo kupi!

Mam pa danes makarone na jedilniku, sem si jih ze skuhala pa zmesala s solato. Zdej picim v solo in mi bo to glih prov del za kosilo.. joj kok se bom najedla!!! (pa jade)

ajd, lepo se mejte!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1339
   RE: Jovo na novo
8.11.2007 10:01:53   
Anonimen
Smrka! Kje si ti bla? Smo te čakale.user posted image

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1340
   RE: Jovo na novo
8.11.2007 10:40:58   
smrka
Ja jest sem vas cakala tle v Malmöju pa ste zahinavle.. tko k s hujsanjem user posted image user posted image

jest mam danes sadni dan, pa sem pojedla za malco peceno klobaso in dva jajca na uc, pa dva kosa crnega kruga s semeni.  Mislim da bo za kosilo in vecerjo sam sadje.
No toliko o mojem hujsanju user posted image No saj se kao se drzim reda.. sam mal so mi zavore popustile. Dejte mi mal motivacije no.....!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1341
   RE: Jovo na novo
8.11.2007 12:26:59   
tjaga
Smrka odpri, pred vrati stojimo in nas zebe...... user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 1342
   RE: Jovo na novo
8.11.2007 19:48:39   
Barči78
Pa, a niso še ene dečve, ki tukaj hujšajo z Gorenjske?


ja jest user posted image

sam hujšam ne več user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1343
   RE: Jovo na novo
8.11.2007 19:55:04   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: smrka
Kaj pa ce bi se kar na Svedskem dobiluser posted image pr men?

JJJJJJAAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1344
   RE: Jovo na novo
9.11.2007 11:26:23   
smrka
Kje je Kindy lejdi, prov pogresam njen barvni jedilnik ki gaje pisala vsak dan :)

Jest mam mesni dan, pa bom zreske spekla.. user posted image
A sam jest hujsam al kaj? Bo treba spet it jovo na novo al kaj?user posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 1345
   RE: Jovo na novo
9.11.2007 14:19:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: smrka
Kje je Kindy lejdi, prov pogresam njen barvni jedilnik ki gaje pisala vsak dan :)

Baje se je šla zredit, če ji bo uspelo.user posted image

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1346
   RE: Jovo na novo
9.11.2007 19:57:03   
smrka
natasa sam jest pa ti bove oreng shujsale, ostale so zahinavle! Kr naj, ves kok nam bojo fous, k bove jest pa ti elegantne pa prijetne za pogledat! uf user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1347
   RE: Jovo na novo
10.11.2007 7:52:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: smrka
natasa sam jest pa ti bove oreng shujsale, ostale so zahinavle!

Kot, da jaz hujšam.user posted image  Niti ne več. Med tednom se zjutraj še držim, ker sem v službi. Popoldne je pa prosto po Prešernu.user posted image  Zadnje čase mi najbolj paše kos kruha in sirov namaz. Ne vem zakaj, ampak samo to jem cele dneve. Pa vsake toliko se mi strga, pa navalim na arašide v čokoladi.user posted image
Me, grozna sem, vem. Pa še zbolela sem. Sem jedla antibiotike 7 dni.

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1348
   RE: Jovo na novo
11.11.2007 9:17:38   
smrka
jest bom pa kr vstrajala pr tej temi. Se bom pa sama s sabo pogovarjala... user posted image Dons bo pasta z omako  pa solata.....! njamski njamski

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1349
   RE: Jovo na novo
11.11.2007 12:15:26   
Anonimen
Mi te bomo pa brez komentarjev brali.user posted image  Saj to je včasih boljše kot pametovanje z nasveti, kajne?user posted image

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 53 [54] 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 53 [54] 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?