|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spontani splav
3.9.2007 11:47:17   
kejt2
Mene pa nekaj zanima: kakšen je običajen pregled ob sumu na spontani splav?
Hvala za odgovore,
kejt

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Spontani splav
3.9.2007 13:31:40   
kodrana
ob sumu za ss te ginekolog pregleda z uz. z uz. sondo. nič nenavadnega. običajen pregled. pregleda, če je plod in če mu bije srček.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Spontani splav
3.9.2007 14:35:52   
Anonimen
Točno tako. Vzamejo ti še kri, da preverijo hormon.

(odgovor članu kodrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Spontani splav
3.9.2007 14:46:44   
kodrana
no, meni niso nič preverjal hormona.. ker srček je že bil, pol ga pa ni bilo več.. na žalost. nekje pa tud preverjajo hormon, ja.
srečno.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Spontani splav
3.9.2007 15:43:49   
kejt2
hvala,
sem zato vprašala, ker meni so naredili zelo preiskovalen uz potlej so pa še nekaj notri brskal (s kleščami razširil nožnico in nekaj počeli), ja pa še kri so mi vzeli. Pa sem se spraševala, če je to normalno, saj sem mi zdi, da bi na ta način lahko kaj poškodovali (mene ali pa plod). Mi namreč niso nič povedal, kaj delajo in zakaj, pa zato zdej preverjam.
še enkrat hvala vsem,
kejt

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Spontani splav
3.9.2007 16:26:01   
Neža7
Jaz sem pravkar izvedla, da sem imela vnetje, ker telo ni takoj prepoznal ss. Ne razumem, ker je srček še delo, ko sem prišla v bolnišnico.user posted image Ali je res potem bolj težko zanosit, če je prišlo do vnetje? user posted image

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Spontani splav
3.9.2007 20:38:50   
nanny06
Pozdravčki!
js sm mela en ss in mi je moj ginekolog reku, da loh kar takoj začnem na otroku delat, sam mende da traja kake dva al tri mesece, da spet zanosiš(mende da telo tok časa rab da si od splava opomore- tko mi je reku), no in res sem čez tri mesece spet zanosila..  moj sonček  ima sedaj eno leto  user posted image  jupi!!  tko da veselo na delo..

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?