|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška 2008
26.9.2007 4:22:37   
jagoga
Jaz nimam nobenih izkušenj s goriškimi G ali pa s šempetrsko porodnišnico, se bolj postonjske držim. V Postojni služba, v Postojni prvega rodila, v Postojni ginekologa, pa tokrat tudi v Postojno, če le ne bom preveč na goriškem koncu bila in se mi bo mudilo.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Goriška 2008
26.9.2007 14:16:53   
...Martina...
Sem že ozdravila, prehlad je izginil. Ma ni imel druge izbire, saj jaz datuma prvega pregleda ne bi na noben način upala podaljšati. Ne bi zdržala.

Na pregledu je bilo super, G pravi, da je z mojo nosečnostjo vse ok. Otročiček je velik 9,76 mm, srčke bije, imam že prvo slikco.

Včeraj smo imeli hitri sklic mojih in od moža staršev in jim pokazali slikco. Itak smo jih presenetili in veselje tako, da so pokali šampanjci.

Je filing pero' ko vidiš in ko ti potrdijo da si user posted image . Hard res.

Ko sem se z mojim možem začela pogovarjati o poroki, se nama je življenje spremenilo, ko zdaj veva za otročička v mojem trebuščku, je še bolj extra. Kaj bo ko se rodi???

Pupe mi samo uživajmo, ker takih trenutkov ne doživljamo vsaki dan.

lep dan še naprej.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Goriška 2008
26.9.2007 19:21:59   
micla
user posted image







Martina.....imaš prav. Uživajte kar se le da, saj šele ko prideš na konc ugotoviš, da tako zelo hitro mine in ti je na koncu pru hudo, ko se moraš posloviti od brcik in trebuščka. Po eni strani bi rada, da se čimprej rešim, ker je že prou težko nosit ta trebuh naokrog in spat ne  moreš in skoz ti neki fali. Ampak hkrati vem, da bom sigurno pogrešala jutranje brcike, ki me lepo zbudijo. Je pa itak tko, da pol pridejo pa druge lepote in malenkosti, ki ti zapolnijo misli in čas.

Name luna očitno ne vpliva. Sem celo stanovanje spucala v nulo, vse pospravla, ma  ta moj user posted image  še vedno brca in ne kaže nobenga namena se umirit. Bo treba še malo počakat.



_____________________________

micla

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Goriška 2008
28.9.2007 8:50:30   
ninula
evo še meneuser posted image . Jst sem prow iz gorice. PDP naj bi imela po mojem izračunu 24.5.2008, ma bomo vidli kej poreče gin. drugi tedn ka mam prvi pregled.user posted image . Me je kar malo strah. Kdaj ste imele vi prvi pregled, namreč jaz bom v 7 tednu in me zanima če bo že kej videtuser posted image

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Goriška 2008
28.9.2007 12:10:44   
...Martina...
Ninula, dobrodošla v naš klub Goriška 2008!

Jaz sem imela prvi pregled v torek, bil je to zame 8t 2d. Vidlo se je eden majhen krogec in srčke ki se je migalo.
Imam pa čez tri tedne pregled krvi, vode in ne vem še kaj.

lp
user posted image Martina

(odgovor članu ninula)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Goriška 2008
28.9.2007 12:13:05   
...Martina...
Aja, mene je bilo tudi tako strah. V čakalnici sem bila skoraj dve uri in ko je bila zadnja pred mano, sem mislila, da me ubije.
Pole ko pa si enkrat noter, samo sprosti se in uživaj, sej to so taki dogodki...
lp

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Goriška 2008
28.9.2007 21:31:02   
Nasy
Ninula, dobrodošla! Jaz sem bila tudi v 7. tednu, pa sem vidla tako, kot Martina. Videl se je utripajoči krogec-srčke. Je pa veliko baje odvisno od aparata, s katerim ti dela UZ. Bomo držali pesti!

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Goriška 2008
1.10.2007 7:30:59   
ninula
Dobro jutro Goriška. Pa smo spet v službiuser posted image . Ta vikend je šow tako hitro mimo... smo namreč z user posted image  povedala doma da sem user posted image , in smo bli vsi veseli. Povedala sem šele ta vikend ka mojih ni bilo doma ker so bli na dopustu in še nikoli nisem tako čakala da pridejo domov ku zdejuser posted image .
Kam hodiste k ginekologu? Jst v bolnico- Barbara Venier.
No pa se čujemo kej bolj pole in lep sončen dan vam želim.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Goriška 2008
1.10.2007 7:36:10   
ninula
aja pa še neki. Boste hodile kam telovadit? Jst bi šla na trebušni ples, sem brala da je ful priporočliv ker razgibaš boke... bom pa prašala v četrtek gin. če lahko hodim. Jst bi ful kam hodila. In še to me zanima kdaj boste hodile na materinsko šolo. Hvala pa pa

(odgovor članu ninula)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Goriška 2008
1.10.2007 10:58:48   
Nasy
Jst sem itak v LJ tko da dosti vam ne znam povedat, kam hodit dole. In itak sem na bolniški in na mirovanju tko da kašna taka reč odpadeuser posted image Hodim pa na sprehode, da vsaj malo migam, drugače bo kriza v porodni sobi. Sem pa razmišljala, da bi delala une vaje, keglove al kaj so že?!

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu ninula)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Goriška 2008
1.10.2007 11:11:12   
ŽogiMarogi
Ola punce!

Evo mene nazaj z dopustiča, bil je enkraten, čeprav nisva šla nikamor potovat. Mal sva bila v hribih pri mojih, sem se malo crtala user posted image , pal sem na kavice s frendicami hodila.  Je bilo pa prav fajn, ker mi ni bilo treba pakirat potovalk.  

Najprej dobrodošlica vsem, ki so se nam pridružile.

Počutje je zaenkrat OK, čeprav me je 3 dni mal bolelo v spodnjem delu in v križu, verjetno zaradi raztezanja maternice.  Drugače pa moja pikica kar pridno brca, pa tudi bušek se mi že kar pozna, tako da sem si mogla kupit prve nosečniške hlače. So mal bolj fine, ker jih bom rabila za na frendičino poroko. Drugače se pa najbolje v tranirkah počuti, najbolj komot,spoh pa zdaj. user posted image

Martina tudi jest hodim k dr. Margičevi. Meni je super, full te razume in ti naredi kar hočeš.

zdej se moram pa kej službenega lotit, da ne bo prej konec šihta. user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Goriška 2008
1.10.2007 12:05:41   
micla







Evo mene še vedno v enem kosu.
Včeraj sem šla malo po stari gorici se sprehajat, če me bo kej primlo, ma ni delovalo. Sploh nobenih znakov nikjer. Zgleda da se user posted image  nikamor ne mudi. No sej ima še 10 dni v dobrem, samo pol bom pa kar najemnino začela računat, če ne bo tel ven.

V sredo imam spet CTG, bomo vidli če bo kej.  Grem obesit cunje, k je lih končal stroj.
Lep dan vsem.

_____________________________

micla

(odgovor članu ŽogiMarogi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Goriška 2008
1.10.2007 12:57:41   
Nasy
micla, nate sem pa že prou mislila, kaj je..že pestvaš kaj al nečuser posted image glej, da sporočiš..magari po dimnih signalihuser posted image
kaj ni letos lepa jesen, ti topli dnevi..ko bi vsaj blo še en cajt tako, brez dežja. Jst se prou bojim tistga novembra, ko začne tema že ob šteri uri in je prou kriza.


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Goriška 2008
2.10.2007 11:28:42   
...Martina...
Ojla Goricianke!

Jaz sem super, teče mi že 9 t nosečnosti. Ku hard. Vse hlače me že tiščijo. Najbolj se dobro počutim s trenirko. Moram it kaj na šoping. Kje se kupi kake nosečniške hlače tu na Goriškem, lahko tudi v Italiji?
Čez 10 dni gremo na en sejem in se moram malo uštimat, da ne bodo pokali gumbi. user posted image

ŽogiMarogi, sem bila pri Margičevi in res je super, si je prou vzela čas zame. Vse mi je povedala, kar sm jo vprašala...

Kaj naredimo s telovadbo, je kaj tu na Goriškem, ste kaj izvedle?
 
Uživajte tako lepe sončne dneve in seveda user posted image .

lp

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Goriška 2008
2.10.2007 11:35:57   
...Martina...
Aja, nekaj sem vam obljubila pred tednom dni!

Jaz sem poročena v Vrtojbo. user posted image

lp
Martina

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Goriška 2008
2.10.2007 11:43:14   
micla







Martina....pejdi pogledat v beneton. Se mi zdi da imajo še največ izbire, sploh zdej na začetku ko pride roba. Smart ima kake fine zadeve, ma so cene take, da padeš na rit. Sej v benetonu so hlače tudi okol 40-50€, ma še vedno manj ko v smartu. Boš mogla malo naokoli prečekirat.  Pa mogoče v Prenatalu imajo kej, samo je tudi kar drago.
Pa mogoče da kake hlače dobiš tudi pri nas tam na začetku gradnikovih od La vie. Pol se pa že počasi konča nosečniški šoping.

Pri nas še vedno nič. Danes ponoči me je dve ure ful špikalo na desno in na levo spodaj, ko da bi me trgali jajčniki, da tudi s postle nisem upala vstat. Ma pol se je vse skupej umirilo. Bomo kar lepo počakali jutri na pregled.

Uživajte na sončku. Jst ne morem niti na sprehod, ker se mi zdi, da mi bo po 10 korakih kej ven padlo, pa še folk me gleda, ku da sm z lune padla, k s tem trebuhom okol hodim.

_____________________________

micla

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Goriška 2008
2.10.2007 12:12:32   
Nasy
Živjo! Jaz sem mislila it gledat v Bernardi, mi je ena rekla, da je včasih kaj..pa ne vem. Saj, da ne boste mislile, da je v LJ kaj več izbireuser posted image no ja, za tiste, ki mate-majo cifre 38-40 že, za take kite, ku sem jst pa niuser posted image jst bom kr do šivilje šla naročit ene hlače, za doma sem itak v trenerki.Za isti denar dobim šivane po meri, pa še nimam tekanja naokoli.Zdej pa tudi pr kitajcih na placu ne dobim večuser posted image tko velikih cunj, no kakšno moško reč bi že šlo verjetno. Sej tega mi pa ne bo treba kupavat, je moj tudi bolj pr sebi tko, da si bom kej z njegove omare sposodlauser posted image kje pa piše, da je puli moški, ali pa trenerka. Nekej bomo že skombinirali. Se mi zdi butasto, da bi zdej za par mescov kupovala nevemkašne drage reči in bi mi pole stalo v omari.
Uživajte v lepi jeseni! Martina, lepo, da si vsaj to povedlauser posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Goriška 2008
2.10.2007 15:31:02   
...Martina...
Punce hvala za nasvete. bom šla pogledat do benetona in na gradnikove, mogoče pej bo kaj za mojo postavo.
Če ne pa gas do Vidma, še malo pofirbcat kaj imajo...

Nasy, s kje si rekla da si ti? Iz Bilj? Smo skori sosede dej.

lp

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Goriška 2008
2.10.2007 17:51:26   
Nasy
ja, med vikendi sva najbolj pogosto sosediuser posted image






_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Goriška 2008
3.10.2007 13:46:39   
...Martina...
A tako, pole si bolj za vikende doma. Lepo. sej tukaj je fajn zrak.

Mogoče se poznamo, kateri letnik si? Mogoče sva bili pa sošolki. V šolo sem hodila v Miren.

lp


(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Goriška 2008
3.10.2007 20:42:35   
Nasy
ja, jaz sem tudi v Miren hodila, od petega do osmega. Sem pa letnik 77

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Goriška 2008
4.10.2007 9:56:53   
Nasy
dan primorske pupe! dole že maste dež, sem slišala? kmali bo tud tu, zdej je še megla. Se pa prou čuti, da se menjava vreme, se tko čudno počutim, nč fajn, glava me boli, kosti..ku ena stara nona semuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Goriška 2008
4.10.2007 10:21:17   
sesil
o goričanke , pozdravljene. jaz sama ne spadam med vas, ma tudi na obalo ne - lih vmes- primorka pa sem. in ker ste mi ve bolj simpatične, bom pa z vami mal čvekala.
G imam pa v postojni.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Goriška 2008
4.10.2007 10:22:48   
sesil
Nasy, midve sve pa letnici - 77. sem opazla da letos 30 - letnice razturamo - cel baby bum

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Goriška 2008
4.10.2007 10:32:09   
Nasy
no, lepo sesil, da sva isti letnik. No, sej jst tud se ne morem glih točno uvrstit, kam spadam, ma se mi zdi, da tle še najbolj

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?