|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI oktober / november
5.10.2007 9:57:56   
kajsica
Ojla punce.

Čeprav se nisem par dni oglasila kaj tu gor mislim na vas in navijam da bi bilo čimprej user posted image  in user posted image  pa zdrava user posted image .

Čeprav mam pregled šele 22.10. in grem v 1.IVF, me je vedno bolj strah, čeprav ne gledam na to negativno, ampak sem čustveno tako občutljiva, da če bi mi kateri kriv prst pokazal bi vsula user posted image .

Upam na prvo user posted image  in si že dolgo dolgo želim. Oba sva popolnoma zdrava, ampak ne gre in ne gre in tudi zdravniki ne vedo zakaj ne.

Kolikim je že v prvo uspelo? Saj vem da sprašujem neumnosti in da so nekatere v še hujšem položaju kot jaz, ampak punce res mi ne zamerit, pri 35letih brez otroka in po 7 letih upanja, je moja psiha res na psu.

Kaj mi svetujete, ker že sedaj ko to pišem imam user posted image  v očeh, da se sprostim in kaj če ne bo? Verjemite mi res, da nisem pesimist in upam na najbolje, ampak moram v zakup vzeti tudi to drugo opcijo1

Vsem ki trepetate in user posted image  in ostralim pa veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

In hvala punce za moralno spodbudo!

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: IVF-ICSI oktober / november
5.10.2007 10:11:27   
Anonimen
Pozdravljena kajsica

meni je uspelo v prvo. Stara sem kot ti - 35 let, rodila bom pa pri 36 letih.
Tudi tebi bo uspelo!

(odgovor članu kajsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: IVF-ICSI oktober / november
5.10.2007 10:36:43   
kajsica
Roda 17

Hvala za te besede, so kot obliž. Pa kaj si tudi ti preživljala kaj takšnega? če te lahko vprašam: ali si imela kakšne konkretne težave al je bilo tako kot pri meni vse bp samo da nimajo pojma zakaj ne gre?

Kje pa si bila na IVF in pri komu če te lahko vprašam?. Jaz grem k dr. Tomaževiču v LJ


Ja drugače pa naj ti podari nebo lepega in zdravega angelčka. Vsem ostalim pa enako.


p.s.
Nisem verna, ampak počasi bom pa začela verovati v te zadeve, da je nekaj nad nami in nas postavlja pred takšne preiskušnje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: IVF-ICSI oktober / november
5.10.2007 13:08:16   
spelka12
kajsica mene je tudi strah ampak kaj čmo. Tak je. Glavno, da dočakamo naše pikice. Vsem trepetalkamuser posted image user posted image
sayuri super za 23.10.user posted image user posted image
Ko sem bila zadnjič 2 uri pri Rešu v čakalnici sem opazila, da so skoraj vse user posted image  okoli mene zgledale mlajše, vse čakajoče na umetno pa starejše od mene. Pa prosim lepo ne mi zamerit ampak res sem se počutila ko ena pupka med njimi.user posted image  V čakalnici, ko mi je sestra razlagala o špikah mi je ena celo rekla "ja otrok, pa tako mlada izgledašuser posted image   user posted image .

A še katero od vas, ki imate Diphereline boli koža in trebuh, ko si ga vbrizgate not? Mene 1 uro kar zvija od bolečin.

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: IVF-ICSI oktober / november
5.10.2007 13:10:02   
Anonimen
Sem ti poslala zasebno sporočilo.

(odgovor članu kajsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: IVF-ICSI oktober / november
5.10.2007 13:14:37   
Anonimen
Jaz sem imela po injekciji Dipherlene tak pekoč občutek, ki je trajal približno 5 minut. Ampak šele proti koncu špikanja (cca. zadnjih deset injekcij), prej pa nič bolečin.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: IVF-ICSI oktober / november
5.10.2007 13:44:18   
sayuri
Se pozna, da je petek...zatišje.....user posted image
Kajsica, meni je tudi v prvo uspelo...ampak se žal ni dobro nadaljevalo. Jaz ti svetujem, da bodi predvsem pozitivna. Injekcije in ves cirkus okoli tega niso takšen bav bav, kot se zdi na prvi pogled. Se človek čisto navadi. Pa večkrat sem gor poglej in kaj napiši, da te spravimo v dobro voljo. user posted image  Boš videla, da bo šlo. user posted image

Bojana4  - še vedno pogrešana....user posted image
blanč - zihr je na kalamare zavila user posted image
mandarinca,tebe bi pa lahko že prsti malo zasrbeli user posted image  PA dajamaja se mi zdi je tud blizu testu. user posted image

Kako so pa kaj naše user posted image  ? Frišne in nefrišne? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: IVF-ICSI oktober / november
5.10.2007 13:50:05   
andreja 07
pozdravljene
sam nahitro da se javim pr nas gužva pečem za jutri o imamo praznovanje ,namreč dvojčka praznujeta 1 leto tko da sem fulllllll zasedena se zvečer oglasim. p anaj katera napiše kok se slikice da gor,da bom pol lahk pokazala korenjaka

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: IVF-ICSI oktober / november
5.10.2007 14:03:20   
sayuri
user posted image AKTUALNO V TEM TEDNUuser posted image
 
Ponedeljek, 8.10.
Pikica26 - UZ
škatlica - UZ
 
Torek, 9.10.
 
Sreda, 10.10.
Četrtek, 11.10.
 
Petek, 5.10
cati UZ
blanč - ET
 
Sobota, 6.10.
cukica - UZ
 
Nedelja, 7.10.
user posted image
 
user posted image user posted image  T R E P E T A L K E user posted image user posted image
(beri TESTI)
 
mandarinca greje user posted image user posted image - TEST 8.10.
dajamaja greje user posted image user posted image  - TEST ???
Crnitulipan greje user posted image user posted image  - TEST 12.10.
kajatina greje user posted image user posted image  - TEST 15.10.
kikaa greje user posted image  - TEST 15.10.
Pija76 greje user posted image user posted image  - TEST 15.10.
 
 
user posted image DaisyEuser posted image
user posted image upajočauser posted image
user posted image  pikovituser posted image
user posted image fortunuser posted image
user posted image Ozoneuser posted image
user posted image
 
 
user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  V OKTOBRU / NOVEMBRU user posted image



  • pika74 (LJ) - zamrznjenčki
  • sayuri (2.ICSI;PO, dr.Reš) razgovor 4.10. začetek špikanja z Diphereline 23.10.
  • Anonimna
  • PAMELA
  • Amelia (2.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Macka27 (2.ICSI;PO, dr.Reš) razgovor 16.10.
  • Goldy (1 IVF;LJ,dr.Drobnič) 3.10. razgovor in začetek Suprefact, UZ 17.10
  • šemalo (1.IVF;Lj,dr.Drobnič)
  • gold fish (LJ) zamrznjenčki
  • gloria (2.IVF;LJ, dr. Bokal)
  • mami26 (2.IVF), razgovor 4.10.
  • tassi1 (5.IVF, MB)
  • Anonimna (Praga)
  • beti upa (6.ICSI;PO, dr.Reš) 23.9. razgovor
  • barbarela77 (1.IVF;MB,dr.Gavrič) 16.8 razgovor, začetek oktobra femodeni, špikanje 26.10.
  • Sulfinija (3.IVF;LJ, dr. Zorn), pokliče 1. dan nov. M
  • mlinčka (1IVF;LJ, dr.Drobnič), pokliče 1.dan nov.M
  • Abra (PO;dr.Reš) zamrznjenčki
  • _rebeca_(1.ICSI;PO,dr.Reš) 4.10. začetek špikanja Diphereline, 9.10. začetek Menopur
  • konina (2.IVF;LJ) začeteke Suprefact 22.10.
  • pikovit v nove boje
  • sonček500 (1IVF;LJ, dr. Tomaževič), začetek 18.10.
  • citrončica (3.IVF;LJ, dr.Drobnič) 24.9. razgovor, začetek 15.10.
  • kajsica (1.IVF;LJ, dr. Tomaževič) 22.10. pregled
  • andreja07 (PO, dr. Reš) 2.10. razgovor, nadaljuje marca
  • Špelka12 (IVF;PO,dr.Reš) razgovor 13.9., začetek špikanja 2.10.
  • sonček75 (LJ) zamrznjenčki




user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  v  S E P T E M B R U  user posted image

  • GITA14 (2.IVF;LJ, br.Bokal) razgovor 29.8, začetek Suprefact 14.9.,naprej Menopur
  • cati (ICSI;MB) začne papat Femoden 4.9, štart z Diherline 24.9,nato Gonal, punkcija predvidena po 17.10
  • blanč (2 ICSI ali IVF;PO,dr.Reš), začetek špikanja 10.9. , punkcija 2.10. ET 5.10.
  • Ana_P razgovor 17.8; Konec septembra femodeni, 26.10. injekcije, 25.11 predvidena punkcija
  • dajamaja (3.ICSI;PO,dr.Reš), ET 26.9.
  • cukica (1.IVF;LJ,dr.Ribič), 17.9. razgovor, 26.9. začetek špikanja z Gonalom,
  • MARTINŠČICA (1.IVF;LJ), razgovor 3.9., začetek Suprefact 7.9., Gonal
  • macka27 (2.ICSI;PO,dr.Reš), začetek postopka konec septembra
  • bojana4 (1.IVF;LJ, dr. Ribič) 4.9.razgovor + začetek Suprefact, Špikanje Menopur, punkcija 3.10.
  • pija76 (IVF; LJ), punkcija 25.9. ET 30.9.
  • kikaa (1.IVF,LJ,dr.Tomaževič) Suprefact, Gonal , punkcija 24.9, ET 29.9.
  • citrončica (3.IVF/ICSI;LJ, dr.Drobnič), razgovor 24.9.
  • Crnitulipan (4.IVF/ICSI?;PO,dr.Reš) ET 28.9.
  • reni70 (3.IVF;PO, dr.Reš) 25.9. začetek špikanja z Diphereline, 1.10. začetek Menopur, UZ 7.10.
  • Pikica26 (1.IVF;PO,dr.Reš) 25.9. začetek špikanja z Diphereline,2.10 začetek Menopur
  • škatlica (1.IVF) 22.9. začetek Suprefact






user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  v  A V G U S T U user posted image
 
BORKE ZA user posted image
 
  • mandarinca (3.IVF;MB, dr.Gavrič) začetek špikanja 27.8., punkcija 19.9., ET 24.9.
  • kajatina (3.IVF;LJ, dr.Tomaževič) 23.8. začetek Suprefact, naprej Menopur, punkcija 24.9., ET 29.9.

  • user posted image
    pikovit, sulfinija, koalauser posted image , *medica*user posted image , Špelkauser posted image , soncek.djukelicauser posted image , citrončica, Staša1user posted image gloria, konina, sayuri, tosjauser posted image ,mlinčka, perlicauser posted image , GITA14, Shuka, Bety upa, mozart, _rebeca_, anadejka, Amelia, pika 74, MIŠEK13, ele, Sisy, poopsie, upajoča, zvezdica26, andreja07
    user posted image  
     
    user posted image NOSEČKE avgust / september user posted image
     
    user posted image GOYA (PO) user posted image user posted image
    user posted image DARMAR (PO) user posted image
    user posted image ZALAZOYA (PO) user posted image
    user posted image SKYE (MB) pregled 8.10.

    Punce dajte še napisat kateri zdravniki bo vodil postopek, kje opravljate postopek, pa terapije ne pozabit.
    Ostale datume pa bom vpisovala ko jih boste sporočale.


    Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork.
     
    Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

    (odgovor članu sayuri)
  • Neposredna povezava do sporočila: 59
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    5.10.2007 14:08:53   
    GoYa
    IZVIRNO SPOROČILO: Skye

    Goya kako si kaj?.......zgleda da se ti bom pridružilauser posted image user posted image



    Kaj, a tudi ti imaš user posted image user posted image . A sem jaz kaj spregledala user posted image . Hmmm.
    Drugače sem pa kar ok. No, trenutno mi je mal slabo. Še mal tle prečekiram pa grem spat.

    Crnitulipan, brez panike. Mene joške itak sploh nič niso bolele. Prometrium dostikrat takoj priteče ven. Spodaj me je tudi šraufalo, kot da bo M prišla. Mirno kri in nič drugega kot čakanje ti ne preostane.

    Pika26, jaz sem bila lih v času punkcije in ET prehlajena, pa sta se oba primla user posted image .

    Sayuri, user posted image  pa boš tudi ti spet v akciji. Jaz sem kar UNI pila.

    Ok, zdaj grem pa res ležat.


    (odgovor članu Skye)
    Neposredna povezava do sporočila: 60
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    5.10.2007 14:40:51   
    cukica
    andreja07 a si ti mogoče šoferka?

    (odgovor članu GoYa)
    Neposredna povezava do sporočila: 61
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    5.10.2007 14:49:23   
    mandarinca
    Ojla!
    No, pa naj vam bo ... vidim, da skrbite za mene user posted image user posted image user posted image !
    Torej, tudi jaz sem pojedla zarečeni kruh; sem namreč rekla, da ne bom testa delala prej, ampak kar nisem mogla zdržatuser posted image ; test sem delala že v torek in je bila full slaba črtica, in sem počakala do včeraj in je včeraj bila že bolj vidna; tako da zgleda sem user posted image .
    Bom pa sigurna v ponedeljek, ko grem na krvni test. Ampak zdaj že malo lažje diham.

    Vsem en lep pozdrav!

    (odgovor članu cukica)
    Neposredna povezava do sporočila: 62
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    5.10.2007 14:54:28   
    kajsica
    Mandarinca,

    hvala bobu  da si vidla user posted image , upam da bo še v ponedeljek vse OK. držim pesti inuser posted image user posted image user posted image  zate. Ti pa le javi še v ponedeljek ko bo uradno potrjeno.

    Lepo uživaj in počivajuser posted image

    (odgovor članu mandarinca)
    Neposredna povezava do sporočila: 63
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    5.10.2007 15:02:35   
    blanč
    Bojanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pa kje si hudiča?????
    Mandarinca lepo, da si srečka nosečka, uradno pa ti bom čestitala v ponedeljekuser posted image .
    Evo mene iz ET. Od sedmih jačk so se 4 oplodile dve so mi vstavili dve pa čakata do nedelje in če bosta zarodka dobra, jih bodo zamrzniliuser posted image user posted image user posted image .
    Po tradiciji sem imela oblečene rdeče spodnjice in na trojanah sva šla z mojim dragim na KALAMARE, mi je še zdej slabo, tako sem se napapcala. Pol sva pa še celo Celje prehodla, da sva našla eno primerno mapo zame, ki danes uradno zopet postanem študentka in grem ob 17.00 na predavanja.
    Punce jaz res ne vem ali bi bilo bolje počivat ali da sem aktivna še naprej. Dajte nosečke povedat ali ste počivale ali bile aktivne.
    Sayuri za statistiko imam test 19.10. 2007.

    (odgovor članu mandarinca)
    Neposredna povezava do sporočila: 64
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    5.10.2007 15:42:51   
    cati
    Evo mene z UZ. Vse ok dobila gonal (150 enot) NAslednji uz pa 12.10
    Papa

    (odgovor članu blanč)
    Neposredna povezava do sporočila: 65
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    5.10.2007 16:13:42   
    Crnitulipan
    Mandarinca - iskrene čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

    Tudi jaz grem v ponedeljek na krvni test..pa čeprav nekaj dni prezgodaj. na 10 dan.. bo kar bo.

    Vsem ostalim lep vikend in veliko uspeha!
    Čarna



    (odgovor članu cati)
    Neposredna povezava do sporočila: 66
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    5.10.2007 16:40:16   
    citrončica
    user posted image user posted image mandarinca!!v pon.,ko bo uradno...še uradne četitke!!

    (odgovor članu Crnitulipan)
    Neposredna povezava do sporočila: 67
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    5.10.2007 17:12:48   
    sayuri
    mandarinca ti si taka dušca, da takole lepo skrbiš za nas radovednice user posted image . Sem ful vesela zate in za plusek, uradne čestitke pa v ponedeljek, ok? user posted image user posted image user posted image
    blanč,sem jst vedla, da se bosta na kalamarih ustavla user posted image . Lepo grej svoja dva user posted image user posted image  in uspešen študij ti želim user posted image
    Črnitulipan hvala za razlago o jogi. Jst sem šla včeraj prvič in je blo tko fajn user posted image . TAko da...sem se že prijavila in bom hodila - dokler bom lahko. Sicer pa sem brala, da tud nosečnicam jogo zelo priporočajo in da seveda delajo tisto, kar lahko. user posted image  JAz ne vem, kakšne so te vadbe drugod po Sloveniji, pri nas imata to dva zakonca že 5 let in to po ful velik krajih...sem pa eno uro iz LJ in pri ans je dobrodošla vsaka oblika organizirane vadbe. SAj veš - toliko izbire, kot recimo v LJ ni. user posted image


    (odgovor članu citrončica)
    Neposredna povezava do sporočila: 68
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    5.10.2007 17:56:37   
    Sulfinija
    Mandarinca,user posted image user posted image user posted image .Uradne čestitke pa v ponedeljek ko bo uraden test,velja?

    LPuser posted image

    _____________________________

    Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

    (odgovor članu sayuri)
    Neposredna povezava do sporočila: 69
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    5.10.2007 18:57:05   
    Skye
    Mandarnica čist neuradno "Č E S T I T A M "user posted image
    V ponedeljek pa sledi še uraden aplavzuser posted image


    Čarna jaz sem že  8 dan po transferju imela beta HCG 280...držim pesti zateuser posted image

    Cati vidim da je prvi UZ za teboj...imaš pa isto dozo Gonala kot sem ga imela jaz...zdaj pa le pogumno špikarcauser posted image user posted image user posted image

    Blanč  bravo za uspešno prestan transfer...zdaj pa naj se korenjaka pridno vgnezdita in razvijatauser posted image user posted image user posted image
    Jaz sem bila po transferju še naslednji dan doma...potem pa sem se vrnila na delo.....ker doma bi mi bilo preveč mučno...tako pa sem se vsaj malo zaposlila in misli preusmerila kam drugamuser posted image

    Goya....hmm....ker nisem zdržala do 08.10, ko imam prvi UZ  sem  seveda šla že malo prej (grabila me je rahla panika, ker so vsi znaki, ki sem jh imela izginili)...in......hmmm.... neuradno "videli smo user posted image user posted image "....več bom vedala povedati v ponedeljekuser posted image
    Moram pa reči, da se sploh ne počutim nosečo.....lahko bi šla maraton laufat v takšni dobri formi semuser posted image

    Lp
    Skye

    < Sporočilo je popravil Skye -- 5.10.2007 19:03:35 >

    (odgovor članu Sulfinija)
    Neposredna povezava do sporočila: 70
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    5.10.2007 19:05:25   
    sayuri
    IZVIRNO SPOROČILO: Skye



    sem  seveda šla že malo prej....in......hmmm.... neuradno "videli smo user posted image user posted image




    Jeeee, še eni dvojčki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Oooo, ful lepo user posted image user posted image

    (odgovor članu Skye)
    Neposredna povezava do sporočila: 71
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    5.10.2007 19:37:25   
    cati
    Skye čestitke za user posted image user posted image  (neuradneuser posted image )
    Ja pikam pa se že itak od 24.9. Sem že ko ementaleruser posted image

    (odgovor članu sayuri)
    Neposredna povezava do sporočila: 72
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    5.10.2007 20:15:14   
    soncek.djukelica
    čer,

    Kajzica, tudi jaz sem zanosila pri 36! Le verjemi vase, pa bo!user posted image
    Blanči, a teste že imaš?user posted image  Pa čestitke na ET in naj otroka ostaneta pri tebi!user posted image
    Mandarinica, lepa novica!user posted image
    Skye, tudi tebi čestitke!user posted image
    Citrončica, še malo..pa boš tudi ti špikarica!user posted image
    Sayuri, vidim,da tudi ti že kuješ železo!user posted image
    Mi smo zajadali v zadnje 3 mesece! Bušek mi je v napoto, predvsem ponoči!user posted image
    Mal se hecam...
    Vse trepetalke, tudi jaz sem imela simptome podobne M, pa je vseeno ni bilo!user posted image

    _____________________________

    Dvojna mamica sem!:)

    (odgovor članu cati)
    Neposredna povezava do sporočila: 73
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    5.10.2007 21:50:40   
    dajamaja
    Ohoho, kako lepe novice. Ni mene zastonj vleklo tko pozno za PC.
    Mandarinca čestitke za user posted image user posted image !!!
    Skye tudi tebi za user posted image user posted image !!!
    Blanch super izzid! Kaj dela rogač user posted image ! Pridno grej user posted image user posted image  in veliko uspeha v šoli.
    Sonchek, jaz sem na koncu nosečnosti spala postrani, z dodatnim povštrom med koleni.
    Jaz sem pa ravno novo zalogo Prometruima privlekla iz Italije tko, da testa gotovo ne bom delala prej user posted image . V bistvu nimam poguma. Že tko ga bom po vseh vogalih iskala, ko bo stvar treba narediti. Pa ne bi zdej o tem. Bom sporočila, ko bo za mano. Zajkla.
    Užijte vikend! 

    (odgovor članu soncek.djukelica)
    Neposredna povezava do sporočila: 74
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    6.10.2007 9:45:39   
    pikovit
    Skye neuradno čestitam za user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
    Goya a tebe pa slabosti dajejo.user posted image Pa saj bo.
    Blanč bravo za tvoj opravljen transfer.user posted image Zdej pa akcija.user posted image
    Mandarinca user posted image user posted image user posted image user posted image Naj tako ostane do ponedeljka mogoče sta pa user posted image user posted image
    Sayuri pridna punca jaz tudi začnem športat z tem tednom.
    O Roda kako pa pri vas kaj?user posted image
    Kajsica nič ne bit žalostna samo pozitivni naprej pa brez kakršnih koli prevelikih pričakovanj.Samo pozitvno punca.Pa klinc gleda vse te znake.So taki kot bi imela M ali pa si noseča.Prepusti se in uživaj v nosečnostiuser posted image
    Pija kako si kaj?

    Punce danes pa je en deževen dan.user posted image Imejte se lepo in danes imate priložnost da se z svojim user posted image  mal pocrkljate.Seveda če so domauser posted image .

    (odgovor članu cati)
    Neposredna povezava do sporočila: 75
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
    Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
    Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
    Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




    Nos.
    пеперутка16

    Kako majhnim otrokom čistite nos?