|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI oktober / november
6.10.2007 12:43:07   
cukica
No danes mela UZ,jutri imam delno punktcijo,da mi vzamejo folikle,ki so majhni in naj bi bli prazni, ponedeljek pa bom mela punkcijo za  ostale folikle.Pridelala sem 12 foliklov.

Lep pozdrav in lepo se mejte

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: IVF-ICSI oktober / november
6.10.2007 13:26:54   
MARTINŠČICA
Hojla,
evo, še moje poročilo. Včeraj sem bila na zadnjem UZ, pridelala sem 11 jajčk in imam jutri punkcijo. Zdaj grem pa prebrat, kaj ste napisale v teh dneh, ko me ni bilo nič na RR.

Lep deževen dan!
Martinščica

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: IVF-ICSI oktober / november
6.10.2007 14:42:05   
GoYa
Jupi, mandarinca user posted image user posted image user posted image . Čestitke. Krvni test bo samo še potrdil nosečnost. Pa imamo novo user posted image .

Blanč, user posted image  za user posted image user posted image . Pa še ostala dva se pridno razvijata, da bosta na zalogi za kasneje. Drugače pa živi kar normalno naprej. Bodi aktivna in zaradi postopka ne rabiš nič posebej ležati, če se ok počutiš.

Aha, Skye, zdaj vidim, zakaj se mi mogoče pridružiš user posted image . 280 na 8. dan user posted image . Ja, to sem pa res spregledala (če si sploh napisala). Držim pesti, da se mi res pridružiš (seveda, če imaš to željo), da bova skupaj v istem "šmornu" user posted image . Ajaaaaaa, pa še zdaj vidim, da ste že videli user posted image user posted image . Ja, super user posted image user posted image user posted image .

Cukica, zakaj pa ti bojo prvo prazne folikle ven vzeli user posted image . Nisem še slišala za tak primer.

MARTINŠČICA, fajn odpravi jutri na punkciji.

(odgovor članu mandarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: IVF-ICSI oktober / november
6.10.2007 15:30:59   
cukica
Goya in vse ostale pojma nimam,danes so mi rekli da mi bodo delno spunktirali jajčnike ,ker se bojijo komplikacij.Naštel je v vsakem jajčniku po 16 foliklov,ki naj bi šli ven.Zakaj ne vem.
Tudi jaz nisem še zasledila kaj takega!!!???

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: IVF-ICSI oktober / november
6.10.2007 16:06:50   
pikovit
Cukica po mojem zato da ne bi prišlo do kakšne hude hiperstimulacije.Je lahko tudi zelo nevarna(tudi smrtno).Odvisno od stopnje.Držim pesti da ne bo nič bolelo.

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: IVF-ICSI oktober / november
6.10.2007 16:30:02   
cukica
Ja nekaj takega,je govoril ja.Upam,da ne bo in da bom zdržala v ponedeljek še eno punkcijo.Sej bo moj z menoj,da me bo tolažil.Zakaj pa pride do tega?
Pikovit  hvala in tudi jaz si želim čim manjših bolečin.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: IVF-ICSI oktober / november
6.10.2007 16:47:26   
blanč
Cukica ti se nič ne sekiraj, ker zdravniki že vedo kako je najboljše. Veliko jih imaš pa zato, ker si zelo dobro odreagirala na zdravila, ki si jih dobila.
Bojanaaaaaaaaaa???? Jaz sem že obupala, da se boš kaj oglasilauser posted image .
GoYa povej, kako si se počutila po ET. Jaz sem se v prvem postopku počutila tako napihnjeno in razdražljivo, vse me je bolelo. Danes sem pa drugi dan po ET pa je tako kot, da nebi bilo nič. Po punkciji nisem imela nobenih težav, niti krvavela nisem nič. Se mi zdi, da imam toliko energije, da bi gore premikala. Mi je to sumljivo, da ne bo nič, ker telo sploh neve, da se z njim nekaj dogajauser posted image . Še testov si nisem nabavla in imam občutek, da bom lahko zdržala do 14 dne po punkciji, ko si že lahko prvošmo prve teste.
Kje pa ste danes punce na tole turobno soboto????
Jaz sem bila dopoldan na predavanju, sem že kar pozabla kako so lahko dolgočasna, pa je samo dve leti od takrat ko sem naredla diplomouser posted image .
Kdaj pošlje Reš obvestilo o tem ali imaš zamrznjenčke ali ne??? Je reku, da ga lahko jutri pokličem okoli 9.00 samo ne vem, če bi ga motila med ET-ji.

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: IVF-ICSI oktober / november
6.10.2007 16:59:22   
blanč
Bom pa kar sama tule gor razgrajala. Dajamaja a je že padu kak neuradn test???Kmalu bo že uradn a ne??? Drug teden sem v bolniški in bom držala pest za naše trepetalke Mandarinco, dajamajo, črnegatučipana,kajatino,kiko,pijo.
Martinščica tebi pa vso srečo jutri pri punkciji.
Skye čestitke za dva srčkauser posted image user posted image user posted image .
Sonček, lepo da si ostala še med nami in nas spodbujaš. Pri nas bi se reklo "Ta je pa taprava baba" kompliment tako da veš.
 
 
 
 
 
 

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: IVF-ICSI oktober / november
6.10.2007 17:29:06   
soncek.djukelica
o, blanči živjo,

kako je kaj v "celu"? sem včasih hodila na rokometne tekme tja, pa smo se drl "cele cele"! user posted image
zdej bom pa zate navijala! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Danes je res en turoben dan! Za nikamor ni,da bi človek šel!user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: IVF-ICSI oktober / november
6.10.2007 18:05:49   
pika74
se strinjam ja - s.d. je baba in pol user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: IVF-ICSI oktober / november
6.10.2007 18:10:02   
dajamaja
Pa je res turoben dan. Sem prišla s sprehoda, kjer sem komaj koga srečala. Zgleda, da gledajo rokomet.

Blanch, meni je pa rekel, da mi bo poslal po pošti, pa že več kot en teden po punkciji ni obvestila. Me je kr strah, da mogoče pa niso moji pigvinčki zdržali.
Neuradnega testa ne bo. Nimam jajc za to.

Cukica, držim pesti!

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: IVF-ICSI oktober / november
6.10.2007 18:13:49   
soncek.djukelica
o, Pika! kako si pa ti?
pa ne mi rečt,da so te spet predstavili za en mesec!
bom šla v ponedeljek jaz tja urgerat! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: IVF-ICSI oktober / november
6.10.2007 18:17:09   
pika74
Ne, zdej sm jih pa jest prestavla za en mesc user posted image user posted image user posted image .
Sm klicala, da pridem začetk novembra po otroke user posted image . Čez 14 dni grem pa še mal v Afriko.

< Sporočilo je popravil pika74 -- 6.10.2007 18:18:30 >


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: IVF-ICSI oktober / november
6.10.2007 19:05:14   
Pija76
Čau punce,

res kakšen dan, še dobr da sem imela prijatelje na kosilu, je vsaj dan dobr in kakovostno minil. Joj moj internet je danes spet počasen.....
Hej Pikovit, dobr sem sej veš mal na trepetanju in premišljevanju o kakšnih znakih, pa kaj je danes drugače kot včeraj...čak čak jutri danes sem za te prijatelje ki niso iz SLO naredila krvavice in kislo zelje, kaj bo to jutr borba po mojem trebuhu....
Punce mene pa že kar mal skrbi za Bojano 4, a mislte da je kar pozabla na nas?

Blanč lepo grej pikice....pa uspešno v šoli, jaz se tud v ponedljek začnem učit da naredim še zadnji izpit, pol ko bom pa na bolniški bom pa obe diplome napisala  user posted image user posted image user posted image , eno pišem že 3,5 leti pa še teme nimam, katastrofa.....

Mandarinca čestitke za neuradni test, v poneeljek čestitam uradno.

Martinščica in Cukica srečno na punkciji, cukica se pa čist strinjam s tem kar je Pikovit napisala....
Vsem ostalim ene lepe pozdravčke....user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: IVF-ICSI oktober / november
6.10.2007 19:06:18   
sayuri
Midva s Filipom sva bila pa v LJ. Sva šla na sejem Nrava Zdravje. Pa še malo po obiskih in je bla prav fajn sobota.user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: IVF-ICSI oktober / november
6.10.2007 19:19:19   
sayuri
user posted image AKTUALNO V TEM TEDNUuser posted image
 
Ponedeljek, 8.10.
Pikica26 - UZ
škatlica - UZ
user posted image Skye - pregled
mandarinca - TEST
cukica - punkcija
 
Torek, 9.10.
 
Sreda, 10.10.
 
Četrtek, 11.10.
 
Petek, 12.10.
Crnitulipan -TEST
cati - UZ
Sobota, 13.10.
 
Nedelja, 7.10.
cukica - delna punkcija
MARTINŠČICA - punkcija
user posted image
 
user posted image user posted image  T R E P E T A L K E user posted image user posted image
(beri TESTI)
 
mandarinca greje user posted image user posted image - TEST 8.10.
dajamaja greje user posted image user posted image  - TEST ???
Crnitulipan greje user posted image user posted image  - TEST 12.10.
kajatina greje user posted image user posted image  - TEST 15.10.
kikaa greje user posted image  - TEST 15.10.
Pija76 greje user posted image user posted image  - TEST 15.10.
blanč greje user posted image user posted image  - TEST 19.10.
 
user posted image DaisyEuser posted image
user posted image upajočauser posted image
user posted image  pikovituser posted image
user posted image fortunuser posted image
user posted image Ozoneuser posted image
user posted image
 
 
user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  V OKTOBRU / NOVEMBRU user posted image




  • pika74 (LJ) - zamrznjenčki
  • sayuri (2.ICSI;PO, dr.Reš) razgovor 4.10. začetek špikanja z Diphereline 23.10.
  • Anonimna
  • PAMELA
  • Amelia (2.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Macka27 (2.ICSI;PO, dr.Reš) razgovor 16.10.
  • Goldy (1 IVF;LJ,dr.Drobnič) 3.10. razgovor in začetek Suprefact, UZ 17.10
  • šemalo (1.IVF;Lj,dr.Drobnič)
  • gold fish (LJ) zamrznjenčki
  • gloria (2.IVF;LJ, dr. Bokal)
  • mami26 (2.IVF), razgovor 4.10.
  • tassi1 (5.IVF, MB)
  • Anonimna (Praga)
  • beti upa (6.ICSI;PO, dr.Reš) 23.9. razgovor
  • barbarela77 (1.IVF;MB,dr.Gavrič) 16.8 razgovor, začetek oktobra femodeni, špikanje 26.10.
  • Sulfinija (3.IVF;LJ, dr. Zorn), pokliče 1. dan nov. M
  • mlinčka (1IVF;LJ, dr.Drobnič), pokliče 1.dan nov.M
  • Abra (PO;dr.Reš) zamrznjenčki
  • _rebeca_(1.ICSI;PO,dr.Reš) 4.10. začetek špikanja Diphereline, 9.10. začetek Menopur
  • konina (2.IVF;LJ) začeteke Suprefact 22.10.
  • pikovit v nove boje
  • sonček500 (1IVF;LJ, dr. Tomaževič), začetek 18.10.
  • citrončica (3.IVF;LJ, dr.Drobnič) 24.9. razgovor, začetek 15.10.
  • kajsica (1.IVF;LJ, dr. Tomaževič) 22.10. pregled
  • andreja07 (PO, dr. Reš) 2.10. razgovor, nadaljuje marca
  • Špelka12 (IVF;PO,dr.Reš) razgovor 13.9., začetek špikanja 2.10.
  • sonček75 (LJ) zamrznjenčki






user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  v  S E P T E M B R U  user posted image

  • GITA14 (2.IVF;LJ, br.Bokal) razgovor 29.8, začetek Suprefact 14.9.,naprej Menopur
  • cati (ICSI;MB) začne papat Femoden 4.9, štart z Diherline 24.9,nato Gonal, punkcija predvidena po 17.10
  • blanč (2 ICSI ali IVF;PO,dr.Reš), začetek špikanja 10.9. , punkcija 2.10. ET 5.10.
  • Ana_P razgovor 17.8; Konec septembra femodeni, 26.10. injekcije, 25.11 predvidena punkcija
  • dajamaja (3.ICSI;PO,dr.Reš), ET 26.9.
  • cukica (1.IVF;LJ,dr.Ribič), 17.9. razgovor, 26.9. začetek špikanja z Gonalom, punkcija 8.10.
  • MARTINŠČICA (1.IVF;LJ), razgovor 3.9., začetek Suprefact 7.9., Gonal, punkcija 8.10.
  • macka27 (2.ICSI;PO,dr.Reš), začetek postopka konec septembra
  • bojana4 (1.IVF;LJ, dr. Ribič) 4.9.razgovor + začetek Suprefact, Špikanje Menopur, punkcija 3.10.
  • pija76 (IVF; LJ), punkcija 25.9. ET 30.9.
  • kikaa (1.IVF,LJ,dr.Tomaževič) Suprefact, Gonal , punkcija 24.9, ET 29.9.
  • citrončica (3.IVF/ICSI;LJ, dr.Drobnič), razgovor 24.9.
  • Crnitulipan (4.IVF/ICSI?;PO,dr.Reš) ET 28.9.
  • reni70 (3.IVF;PO, dr.Reš) 25.9. začetek špikanja z Diphereline, 1.10. začetek Menopur, UZ 7.10.
  • Pikica26 (1.IVF;PO,dr.Reš) 25.9. začetek špikanja z Diphereline,2.10 začetek Menopur
  • škatlica (1.IVF) 22.9. začetek Suprefact








user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  v  A V G U S T U user posted image
 
BORKE ZA user posted image
 
  • mandarinca (3.IVF;MB, dr.Gavrič) začetek špikanja 27.8., punkcija 19.9., ET 24.9.
  • kajatina (3.IVF;LJ, dr.Tomaževič) 23.8. začetek Suprefact, naprej Menopur, punkcija 24.9., ET 29.9.

  • user posted image
    pikovit, sulfinija, koalauser posted image , *medica*user posted image , Špelkauser posted image , soncek.djukelicauser posted image , citrončica, Staša1user posted image gloria, konina, sayuri, tosjauser posted image ,mlinčka, perlicauser posted image , GITA14, Shuka, Bety upa, mozart, _rebeca_, anadejka, Amelia, pika 74, MIŠEK13, ele, Sisy, poopsie, upajoča, zvezdica26, andreja07
    user posted image  
     
    user posted image NOSEČKE avgust / september user posted image
     
    user posted image GOYA (PO) user posted image user posted image
    user posted image DARMAR (PO) user posted image
    user posted image ZALAZOYA (PO) user posted image
    user posted image SKYE (MB) pregled 8.10.

    Punce dajte še napisat kateri zdravniki bo vodil postopek, kje opravljate postopek, pa terapije ne pozabit.
    Ostale datume pa bom vpisovala ko jih boste sporočale.


    Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork.
     
    Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

    (odgovor članu sayuri)
  • Neposredna povezava do sporočila: 91
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    6.10.2007 19:20:32   
    sayuri
    IZVIRNO SPOROČILO: blanč
    Je reku, da ga lahko jutri pokličem okoli 9.00 samo ne vem, če bi ga motila med ET-ji.


    Blanč, ti ga kar pokliči na mobitel, nč bat. Ko sem ga jst klicala za zamrznjenčke, je bla glih Shuka na mizi user posted image . Saj veš, da on to ekspresno vse zrihta.user posted image

    (odgovor članu blanč)
    Neposredna povezava do sporočila: 92
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    6.10.2007 19:21:31   
    cukica
    A mi lahko poveste koliko časa traja punkcija? Približen!

    (odgovor članu sayuri)
    Neposredna povezava do sporočila: 93
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    6.10.2007 19:26:47   
    sayuri
    IZVIRNO SPOROČILO: cukica

    A mi lahko poveste koliko časa traja punkcija? Približen!

    Kakih 15 minut.

    (odgovor članu cukica)
    Neposredna povezava do sporočila: 94
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    6.10.2007 19:34:29   
    cukica
    O.K. jaz sem mislila da to mal več časa  traja.No sej verjeten,ko bom not se mi bo vlekel no ja pustimo se presenetit. Ob 22 grem še postop inekcijo a jo dobiš v zadnjico?Ne mi zamert ampak sem firbčna.


    Lep pozdrav vsem

    (odgovor članu sayuri)
    Neposredna povezava do sporočila: 95
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    6.10.2007 19:36:09   
    sayuri
    JA, stop injekcijo sem si jst dala v ritno mišico - tko kot tudi vse ostale špike.

    (odgovor članu cukica)
    Neposredna povezava do sporočila: 96
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    6.10.2007 19:39:15   
    pika74
    men so jo tud v tazadnjo dal v mišico

    _____________________________

    Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

    (odgovor članu sayuri)
    Neposredna povezava do sporočila: 97
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    6.10.2007 20:03:39   
    Sulfinija
    Punce eno vprašanje.KOk časa traja da dobima ivid od krvi za spolno prenosljive bolezni?
    V torek šibam do moje osebne zdravnice,ki i da napotnice za kri oba z možem.Mogoče katera ve je možno,da jaz dam kri pri osebni zdravnici moj mož pa na kliniki?Ali morama oba dati kri v istem kraju?

    LPuser posted image

    _____________________________

    Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

    (odgovor članu pika74)
    Neposredna povezava do sporočila: 98
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    6.10.2007 20:27:03   
    blanč
    A bi mi lahko prosim na zs poslale tel. št Reša (mobitel), če jo imate seveda. Pa saj jo verjetno samo jaz nimam več. Muca jo je popapalauser posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu Sulfinija)
    Neposredna povezava do sporočila: 99
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    6.10.2007 20:41:17   
    GoYa
    Cukica, glede na to da imaš v vsakem po 16 foliklov, mi je pa čist jasno, zakaj delna punkcija.

    Blanč, he, počutje gor, počutje dol. Tokrat pri meni ni bilo čisto nobenih posebnih znakov, nobenega posebnega počutja. Joške me niso nič bolele (še danes me ne), 5. dan po ET (ET pa sem imela na 5 dan po ponkciji) sem imela dva dni zapored en rjavkast izcedek skupaj s prometriumom, tako da sem bila prepričana v neuspeh. V to sem verjela. Testov itak nikoli ne kupim, do enega dne preden ga delem. Ampak sem tokrat zaradi izcedka (ker me je toliko nerviralo) kupila test in ga naredila prej (mislim, da 10. dan). No, sem pa imela občutek na momente, da se bo M vlila. To je bilo to.
    Reš ne pošlje obvestila o zamrznjenčkih, ampak ga moraš kar poklicat. 9h je lih prava ura.

    O, Pika74, spet Afrika na sporedu user posted image . Vidim, da vaju je čist prevzela user posted image

    (odgovor članu cukica)
    Neposredna povezava do sporočila: 100
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    7 nenavadnih dejstev o spermi
    Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
    Kako čim prej zanositi?
    Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




    NOSEČNOST
    пеперутка16

    Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?