|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2007
11.10.2007 21:26:25   
mpotocn
O cukrček, vaša dva sta pa kr korenjaka ratala, pridna. Naši dve mata sicer en teden manj kot vaša, ampak sta tm okol 4 kg.
A že kaj hodite v RA? mi mamo naslednji teden.

Punce, kako pa kaj kilogrami? Jest sm tko user posted image jezna, sam ene kavbojke gor spravim, pa še čez te mi visi brebuh čez pas. Groza!user posted image Zredila sem se v nosečnosti za 14, odkar sem prišla iz porodnišnice imam pa še +5 in sploh ne gre nič dol. Jem čist normalno, edina rekreacija pa je seveda vozičkanje, pa še to le dopoldan, popoldne pa s ta večjo itak nikamor ne pridemo. Ma ne vem no, v prvi nosečnosti je ostalo 3 kg, pa sem si mal novih hlač kupla (ki so ble potem čez pol leta prevelike), zdej sm pa rekla NIČ. Ma vsaj za krst bom mogla nekej oblečt drugega kot trenirkouser posted image user posted image user posted image

LP

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Dvojčki 2007
11.10.2007 21:53:13   
guppy
emamair, če prav razumem, so naredili pri nosečnicah podforum za dvojčke, pri mamicah pa ne user posted image

Naše nove mere (2. mesec) so:
MAJA
4050g, 53,5cm
MARKO
4650g, 54,5cm

Zanima pa me: kakšno oceno so vaši otročki dobili po APGAR-ju? Pri nas je Marko dobil 9-10-9, Maja pa 5-5-9

mpotocn: nas so tudi napotili v RA, ker ima Maja zelo slab mišični tonus, Marka pa so napotili preventivno. A katera hodi v ZD Moste?

Kilogramov imam manj kot pred nosečnostjo, ampak sem še vedno precej debela (od prej). Z dijetami bom počakala toliko, da preneham dojiti, pa če bo to 1 leto, pač bo.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Dvojčki 2007
11.10.2007 22:52:58   
masna
Kilogrami so zame +5 in  nikakor noče doluser posted image pa da ne govorim o trebuhu ki je po 3 mesecih še vedno kot da bi bla v 4-5 mesecu nosečnosti.

Guppy celotno sekcijo Dvojčki, trojčki...so prestavili od nosečnic k Dojenčkom.

Apgar smo mi imeli: 8-9-za fantka, 7-8 za punčko.

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Dvojčki 2007
12.10.2007 0:10:46   
nektarina
OJla.Moja dva sta imela  Apgar( NIk  10-10-10 in ALex 10-10-9).  user posted image Naša pediatrinja pošlje v razvojno vse dvojčke. NIk hodi na  NFT, ker je predebel in ima  slabšo motoriko. Ne vem no,  ampak po mojem boljšo kot marsikateri drugi otrok, kateri je isto star kot on.  Sedaj imata 4 mesece in 10  dni. Nik ima skoraj 9  kg , ALex 7200. Dolga pa sta okoli 70 cm.
Sta prava velikana, medtem ko sem jaz bolj majhna in drobna. Zredila sem se ampak ne takoj po porodu,kasneje , ker ni bilo časa za normalne obroke in sem jedla večinoma kruh in piškote. Trebuh pa je še malce okrogel.Časa za telovadbo ni in zgleda, da ga tudi v bodoče ne bo.  user posted image  user posted image  sta vsak dan bolj zahtevna.

Siskamiska:  a ima tvoj  voziček vsaj 170 stoping naklona al manj? Če  imaš  voziček poslikan bi te prosila za kakšno slikico. Odločam se za nakup,čeprav  sem zasledila na internetu, da so prišli  tisti ta novi  60-40 kjer je en sedež  širši ampak na sliki se mi zdi ,da ne gre dovolj v  ležeči položaj. Koliko  položajev ima 2 ali več ?


LP vsem dvojnim mamicam.

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Dvojčki 2007
12.10.2007 8:28:20   
emaa
Moje kile po 10 mesecih še vedno +3,5. Apgar sta imela naša 10 10 9, oba. Trebuh tudi vztraja, sem pa začela z aerobiko kake 4 tedne nazaj, vmes prekinila, ko sva bila z Davidom v bolnici, potem spet začela. Saj bo, pri trebuhu itak ne pomaga drugega kot telovadba, je vse raztegnjena koža. Na srečo strij nimam, samo eno, pri šivu od slepiča. O obrokih pa tudi jaz ne bi, zvečer imam normalno količino časa, da v miru zaužijem obrok, kar je seveda ppolnoma narobe, ampak kaj ko včasih ne gre drugače. 

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Dvojčki 2007
12.10.2007 21:17:58   
siskamiska
Nektarina vozička nimam nikjer tako slikanega, poglej na peg peregovo stran. Ne gre čist v ležečki, malo je naklona. Naklone si sam določaš ker je tak sistem. Ta novi Aria je pa širši in je uprašanje kako prideš z njim čez vrata.

Emamair a si bila danes v Mercatorju v Domžalah z tamalimdvema? Mislim da sem vas videla user posted image .

Naše ocene po Apgarju so bile David 9-9, Domen 6-7.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Dvojčki 2007
12.10.2007 21:56:20   
emaa
Bila, bila, iz kje pa si siskamiska? Se lahko kdaj dobimo.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Dvojčki 2007
12.10.2007 22:00:43   
nektarina
Siskamiska: na Peg Peregovi strani zgleda  full visoko. Sem danes poklicala v MAmi  in pravijo,da so ta novi  za otroke različnih starosti. Eden večji in eden manjši.Joj, nimam pojma kaj naj naredim. NA e bay-u sem zasledila Graco duo sport in se zdi boljši. A  ga katera pozna? Je lahek,  ležeči položaj gre na 170 stopinj.


 mi amo prehlajeniuser posted image

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Dvojčki 2007
12.10.2007 22:01:58   
siskamiska
Emamair živim v LJ. Drugače sem pa iz domžalske občine user posted image . Sem vas slučajno videla in če ne bi ravno plačevala na blagajni bi te pocukala za rokav. 

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Dvojčki 2007
12.10.2007 22:05:51   
emaa
No pa drugič.
Mi imamo Hauckovo marelo (za v šoping je itak primarni voziček boljši, ima večjo košaro, pa se hitro nabere poleg kruha, še kako sadje), se čisto poleži, nima pa loka spredaj (naša dva ga ne pogrešata), ima 4 stopnje naklona. 

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Dvojčki 2007
12.10.2007 22:10:53   
siskamiska
Nektarina mi smo to elegantno rešili na začetku ker sta bila tako majhna da sta ležala samo na naklonu in je bilo tako kot sta imela doma privzdignjeno ležišče. vaša sta pa že večja in je malo problem. A do sedaj niste imeli vozička? Tistega voza pa žal ne poznam.
user posted image  da se kmalu pozdravite

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Dvojčki 2007
12.10.2007 22:12:46   
siskamiska
Emamair ko te spet srečam te fajn pocukam, potem boš pa čudno gledala kdo je to user posted image . Hecam se, se bom predstavila če bom brez otrok. Danes sem bila, saj drugače bi me verjetno opazila.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Dvojčki 2007
13.10.2007 7:40:38   
Afnica
Jaz sem malo razočarana nad tem kar so naredili s temo dvojčki. user posted image  Samo kopirali so jo še k nam. In je zdej ista tam in tu. user posted image  

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Dvojčki 2007
13.10.2007 8:56:53   
emaa
Afnica ni iista, sem jaz že narediua seznam kaj paše k staršem dvojčkov in nosečkam, čakam, da preko maila Jerneji RR pošljem, ker je zadeva prevelika za ZS. Tako, da se bojo teme prestavljale, kdaj pa ne vem, je rekla, da enkrat ponoči, ko ni take gužve po forumih. 

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Dvojčki 2007
13.10.2007 20:51:12   
ANDREJA 75
Evo mene nekaj na kratko!Mi te dni delal računalnik tako da nisem nič uspela napisat!Mi bomo v torek stari 5 mesecev teže in veličine trenutno nevem ker bi morali biti v petek cepljeni pa smo v ponedeljek zboleli imeli smo zamašen nosek in kašljali smo vendar je danes že veliko bolje.Pri nas spimo od 19h do 6.30user posted image smo kar pridni.Podnevi pa spimo 2-3 krat po kakšno urco (Gal včasih tudi po 2-3 urce)seveda zunaj na sprehodu pa tudi po 3 ure če se vozimo!user posted image Aja še to ali me odate na seznam mamic z user posted image user posted image
Dvojajčna dvojčka user posted image user posted image porod 16.05.2007 PDP16.06.2007 porodnišnica Ljubljana rodila sem z CR no sedaj pa šibam tavelkega dat spančakt
NOČKO!!!


_____________________________

16.05.2007 sta se nam pridružila MAJ IN GAL!!!!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Dvojčki 2007
13.10.2007 22:18:41   
nektarina
Andreja 75:user posted image  Čestitke za 5 mesecev. Čas kar hitro gre, kajne. Nam manjkajo  še dva tedna.Moji  so tako radovedni.  Vsako stvar si hočejo ogledat .
Kako ste se pa zdravili  za prehlad?  Jaz jim  samo nosek  čistim čeprav se mi upirajo in jokajo.  user posted image   Kaj se nič ne zbujate ponoči?  



(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Dvojčki 2007
14.10.2007 15:57:15   
Afnica
Emamair...aha, potem pa tako o.k. , sem mislila, da bo tako kar ostalo.
 
 
Naša dva sta pa bila včeraj stara 5 mesecev. user posted image  

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Dvojčki 2007
14.10.2007 16:16:13   
emaa
Čestitke za obmesečnico

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Dvojčki 2007
14.10.2007 17:47:00   
siskamiska
ČESTITKE ZA OBMESEČNICE user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Dvojčki 2007
14.10.2007 21:12:50   
guppy
Čestitke za vsa praznovanja user posted image user posted image

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Dvojčki 2007
14.10.2007 21:52:12   
nektarina
user posted image  Čestitke Afnica.

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Dvojčki 2007
15.10.2007 20:29:17   
ANDREJA 75
nektarina mi smo prehladek zdravili ,za nosek brizga in notri fiziološka raztopina čim večkrat na dan naj teče fiziološka v potokih (tako pravi naša pediatrinja) potem pa pumpica najprej sta malo norela sedaj pa čisto brez problema problem je bilo le to da se Maju nikakor ni odpru nosek in je zato posledično kašljal sploh ponoči ko mu je sluz zatakala v grlo ampak sem dvignila vzglavje in je šlo no sedaj smo že ok morali bi biti prejšni petek cepljeni ampak zaradi prehlada nismo bili
user posted image user posted image glede spanjauser posted image user posted image user posted image mi spimo od 7 do 7h zj prez hranjenja večinoma brez bujenja mogoče včasih tam okrog 5 zaradi kakšne dude.paq še to ponavadi narediuser posted image ker mene malo izsilujeta potem in hočeta k meni v posteljo.,pa saj med vikendom nas je vseh 6 zj v eni postelji v spalnici se imamo prav user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to je pa čar velike družine
No šibam ker hoče Tim da gledam z njim NMK.PA-PA ANDREJA


_____________________________

16.05.2007 sta se nam pridružila MAJ IN GAL!!!!

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Dvojčki 2007
15.10.2007 21:00:43   
nektarina
Ja, ja tudi  mi tako zdravimo prehlad. Jaz sem jih danes peljala kar k morju. Morski zrak zgleda, da spuca dobro nosek.  Takoj sta oba lažje dihala, pa kako lepo  sta spala.  Škoda ,da  se meni in mojemu  je mudilo, ker user posted image   user posted image  bi še spala naprej n midva bi imela mir. Fiziološko non stop dajem v noske. Še dobro,da imam tisto  od Nivee kjer je več ampul. Danes  sem pa  najdla formulo, da lahko  sčistim  nosek brez jokanja.  Odprem  TV, onadva se zagledata v sliko in jaz opravim  brez da bi onadva    opazila.user posted image TV dela čudeže, škoda , ker je ne smeta gledat. Kihanja ni več kar najbrž pomeni,da smo pri kraju.  PO treh  težjih nočeh mislim, da ta bo mirna. Hitro  sta zaspala in  v sobi  je vse tiho.user posted image user posted image

Andreja.. ma blagor tebi, da ti  tako lepo spita. SAj tudi moji  spijo brez problemov, le da  eden 1x vpraša po  flaški, ta drugi  pa večkrat.  Če mu dam malo mleka  in ga hočem zafrknit tako da mu dam čaj ali sok, pa  hitro   se zbudi in zahteva  še. Rada bi ga odvadila, ker  je pretežek. Danes sem ga zvagala in  z obleko je bilo  8 kg 800. Pa  nima še 5 mesecev.. Saj  mu nič ne fali, ampak moje rame takoooo trpijo.user posted image

LP  

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Dvojčki 2007
17.10.2007 21:51:51   
banja
Živjo!

No pa da se še jaz malo javim. Že cel teden ali celo več nisem našla niti 5 minut miru, da bi kaj napisala. Moji punčki sta bili v nedeljo stari 11 mesecev. Kako gre hitro. Danes sem jima prvič poskusila dat navadno mleko in ena je spila, druga pa ga je pljuvala ven. Sem ji potem naredila adaptirano. Sem pa kupila mleko od Planike (za prevret). Jutri bom spet poskusila in če ne ji bom dala alpsko. Kakšno mleko pa pijejo vaši (tisti , ki ne pijejo več adaprtiranega oz. niso več dojeni?

Vrtec: ravno 14 dni nazaj sem ju šla vpisat v jasli, saj če se ne bom mogla v službi zmenit, da bi delala po 4 ure bosta mogli v jasli, sicer pa bi ju lahko pazila moja mama. 8 ur in več pa bi po mojem mnenju težko zmogla (ker sta pač dve). Mislila sem, da bi vsaj do septembra delala po 4 ure potem pa bi ju dala v jasli. že zdaj pa vem, da bo zelo težko za njiju (in seveda tudi zame), saj sta cele dneve z mano in sta zelo navezani name. Upam pa da bo hitro minilo. Kakšne izkušnje imate pa vi s tem?


(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Dvojčki 2007
17.10.2007 22:09:25   
emaa
nNaša dva mleka ne pijeta sploh, če pa že, pa alpsko, sta pa 12 dni mlajša od tvojih. Itak jima pa kuham na alpskem. Aaja adaptirano, tega se pa ne dotakneta že kar nekaj mesecev, ne odpreta ust, pa pika. 

(odgovor članu banja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?