|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2007
8.3.2008 9:46:38   
pikceva
Ojla,

Kako je ekaj danes? Upam, da bomo danes speljali sprehod, zakaj smo bili 4 dni doma, ker je pri nas pihala močna burja. Prvič odkar so rojene. Ta male so ble neznosne, ker doma nočejo spat. Pokinkajo samo po kakih 15 min in to je vse. So pa popolnoma nenaspane. Če gremo danes ven, bo sigurno boljše. Najbrž bodo spale kar cel sprehod, magari 4 ure.

Lp vsem

(odgovor članu mpotocn)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Dvojčki 2007
8.3.2008 10:51:08   
Naty 76
Ojla mamice,

najprej čeastitke ob prazniku Dneva žena. Ena šopek rožic za vas če so možički pozabiliuser posted image . Meni je postregel s kavico in tortico. Pa še kuhat ne bo treba, ker gremo na praznovanje.

user posted image

Moja sončka sta pa danes stara 7 mesecev. Kako hitro šiba čas.

Mpotocn čas bo prinesel svoje, res pa je, da bo potrebno veliko truda in volje. En velik user posted image  za vaju z malo. Na RRju imajo svojo temo tudi mamice gorenjske. Sigurno kakšna od njih pozna kakšno terapevtko.
Jaz bi na tvojem mestu vprašala, saj dobiš info tako iz prve roke. Ideja pač.

Lep dan vsem.


_____________________________

Jezik ljubezni je v očeh.

Jan - 22.12.2003
Tia & Žan - 8.8.2007

(odgovor članu mpotocn)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Dvojčki 2007
8.3.2008 19:18:53   
mpotocn
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image UAUUUU, DODIuser posted image user posted image user posted image user posted image  PRAVKAR TE GLEDAM NA DNEVNIKUuser posted image user posted image user posted image

Mislim, da ne bi mogli izbrat boljše kot tebe ob današnjem prazniku.


Tebi in vsem ostalim te teme  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAJINE PUNČKE
Manca
Vita in Vesna

(odgovor članu Naty 76)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Dvojčki 2007
8.3.2008 22:39:16   
NAVT
Naše punce sta šle tudi danes prvič ven po tej grozni burji. Pikceva, od kod pa si? Spali sta dobri dve uri, ves sprehod!

Naši dve inata sedem mesecev in pol, moj trebuh je pa še vedno ogromen. Da ne govorim o posledicah strij. Kako ste ostale s trebuhi? Mislim, da ketos ne bom šla v kopalke, vsaj ne v dvodelne.

(odgovor članu mpotocn)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Dvojčki 2007
9.3.2008 15:17:58   
pikceva
Ojla,

NAVT, jaz sem iz NG. Mojega trebuha je še manj kot ga je bilo prej. Sem kar precej shujšala. Nočna izmena, ni kaj :). Se pa z nosečnostjo nisem veliko zredila, vsega skupej kakih 8 kg. Ta male so me čisto zmozgale. Jedla sem cele dneve, trebuh je rastel, mene pa vedno manj.

Zdaj se pa počitim, kot da mam trakuljo. JEm cele dneve, pa nič se me ne prime.

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Dvojčki 2007
9.3.2008 15:31:51   
pikceva
Aja, pa mate kake slikce gor od vaših dvojčkov? Jst sm lih danes eno pripopala :)

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Dvojčki 2007
9.3.2008 15:42:53   
Naty 76
Daaaan.

Tudi jaz sem se zredila samo za 8,5kg. Trebušček pa ni velik, samo koža je še malo ohlapna. Drugi porod, pa je takoj drugače. Mož pravi, da z bušijem se še ne morem pohvalit, lahko pa se s tremi otročkiuser posted image . Raven trebušček pa pride s telovadbo.

Škoda da nisem videla Dodi na TV. Spremljal njene zgodbe na RR in se mi zdi izjemna ženska brez da bi jo poznala.

Mpotocn si našla terapevta?

Moja kolegica je rodila punčko težko 4350g in veliko 53cm.

Pikceva sem pogledala slikce. Prava korenjaka sta. Tudi jaz ju imam v albumu, geslo pa je T&Ž.

Lep preostanek popoldneva.

_____________________________

Jezik ljubezni je v očeh.

Jan - 22.12.2003
Tia & Žan - 8.8.2007

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Dvojčki 2007
9.3.2008 21:33:30   
nektarina
IZVIRNO SPOROČILO: NAVT

Naše punce sta šle tudi danes prvič ven po tej grozni burji. Pikceva, od kod pa si? Spali sta dobri dve uri, ves sprehod!

Naši dve inata sedem mesecev in pol, moj trebuh je pa še vedno ogromen. Da ne govorim o posledicah strij. Kako ste ostale s trebuhi? Mislim, da ketos ne bom šla v kopalke, vsaj ne v dvodelne.




MA kje imaš pa ti ta trebuh ? Al ga dobro skrivaš?   Meni kile padajo  ma trebuh se še vedno opazi ko imam ozke majice.

< Sporočilo je popravil nektarina -- 9.3.2008 21:35:03 >

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Dvojčki 2007
9.3.2008 21:44:33   
dodi
NATY76-SEM SI OGLEDALA VAŠE SLIKICE-SUPER STE!
Samo ti si mi od nekje znana...sva se mogoče kdaj srečali v Lj. na kakem pregledu?Iz kje pa si?Tudi mož mi je znan-a ne vem,kam bi vaju dala user posted image
Koliko prej sta bila rojena Tia in Žan?
Oprosti ker sem radovednauser posted image user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Dvojčki 2007
10.3.2008 7:40:34   
masna
Pikceva midve sva zgleda iz istih krajev (no jaz sem iz okolice NG).user posted image

Jaz sem se zredila za enih 18kg se mi zdi, pa jih je ostalo +5, nato sem se zredila še za dodatne 3user posted image + ogromen trebuh je ostal. Trenutno sem na dieti in upam, da bo učunkovala, tudi če kg gredo počasi dol, trebuh pa ostajauser posted image .







(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Dvojčki 2007
10.3.2008 9:38:30   
Naty 76
Jutro. Po zajtrku malo na RR, potem pa telovadit, da bo buši postal tak kot je biluser posted image . Zdaj je prav fino ko lahko k vadbi vključim že malčka. Tako jima je zabavno ko se mami muči.

Dodi, sem iz Šk.Loke, sva skoraj sosediuser posted image . Zato je možno da sva kdaj že srečali. Malčka sta bila rojena 5 tednov prej. Na srečo se nam je poznalo samo pri teži in velikosti.


_____________________________

Jezik ljubezni je v očeh.

Jan - 22.12.2003
Tia & Žan - 8.8.2007

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Dvojčki 2007
10.3.2008 11:44:37   
mpotocn
Naty76, mal še povprašujem naokrog, danes me je tudi fizioterapevtka obvestila, naj jutri prideva, potem pa imamo še v petekk kot stalen termin že od prej. Ja, pa še gorenjske mamice moram povprašat, saj res.
Saj malo informacij se odpre, ko človek začne mal naokrog povpraševat. Čudno mi je to, ko sem pojamrala zdravnici, da jo jaz doma ne morem nikol pripravit do stvari, kot jih naredi na terapiji, kot jo zna na pravih mestih prijet fizioterapevtka, potem pa mi pravi zdravnica, naj sama le uporabljam pravilen hendling, za terapijo pa so oni zadolženi. Ampak jaz mislim, da je to premalo oz. očitno je premalo, ker se zadeva ne izboljšujeuser posted image  
Bom zdaj probala fizioterapevtko posnet, pa še predlagat, da bi tudi jaz kaj delala tam z njo, ona pa bi me popravljala. Jaz si to predstavljam bolj kot učno uro, kar ti potem lahko izvajaš z otrokom doma.

LP

_____________________________

NAJINE PUNČKE
Manca
Vita in Vesna

(odgovor članu Naty 76)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Dvojčki 2007
10.3.2008 11:47:55   
siskamiska
mpotocn imaš zs!

(odgovor članu mpotocn)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Dvojčki 2007
11.3.2008 10:27:56   
Anja O.
Siskamiskauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
si se le javila. Kako si malo napiši, videla sem da si bolj aktivna pri Julijkah, ampak jst vas tam ne morem slediti, zato mi tukaj bolj paše čvekat. Upam da se nam pridružiš.user posted image

_____________________________

17.6.2007 sta se rodila moja dva sončka Gašper in Pia

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Dvojčki 2007
11.3.2008 11:59:10   
NAVT
Nektarina, ga skrivam, ker mi ni ravno v ponos. Kile so šle vse, a tebuh je obupen. Poleg tega imam čisto uvelo kožo, kot bi mi povrhnjica odstopila. MIslim, da so za to krive strije. Pa še kar se mi črta pozna. Sicer se mi je tudi v prvo precej časa poznala, skoraj eno leto.

Na dieto si ne upam, ker sem preveč lačna, sicer pa dojim.  Masna, a kaj telovadiš? Jaz sem se lotila telovadbe, sicer pa predvsem zaradi hrbta, ker sem kot kakšna 80-letnica. Mislim, da so to posledice nosečnosti.

(odgovor članu Anja O.)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Dvojčki 2007
11.3.2008 12:12:02   
Anja O.
NAVT a imaš tudi ti probleme z hrbtenico. Mene vsake tolk časa tako boli da res hodim kot kakšna
80- letnicauser posted image .
Pa kosti so mi začele ful pokati, če se sklonim mi v kolenih tako poči , ali pa ko vzdignem katerega od user posted image user posted image  mi včasih v zapestju tudi ful poka. Jemala sem neke vitamine za kosti, ampak mi očitno ni nič pomagalo.

O, ful ste pridne če ste se lotile telovadbeuser posted image user posted image , jst se pa nikakor ne morem spravit telovadit. user posted image
pa mi je tudi ful trebuha ostalo. Da o kilah sploh ne govorimuser posted image . Preden sem zanosila sem imela 64 kg, ko sem šla v porodno 95kg, ko sem prišla iz porodne 80 kg, sedaj pa je že skoraj 9 mesecev od poroda pa imam še vedno 73 kg.user posted image user posted image
Čao

_____________________________

17.6.2007 sta se rodila moja dva sončka Gašper in Pia

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Dvojčki 2007
11.3.2008 12:38:56   
siskamiska
AnjaO. živjo. Saj vas tudi tukaj berem, tako da vse vem kaj se dogaja z vašimi otročički. Ampak za pisanje sem pa res lena. Tudi pri julijkah. user posted image
Sem pa zelo vesela da si se končno javila in da vidimo kako napredujeta tvoja sončka.

Pri nas smo spet bolani, povdark je na spet, ker sta mogoče zdrava oba naenkrat le kak teden na 2 meseca.
Zdaj sumijo da ima Domen uroinfekt in smo na antibiotiku.

Drugače pa že pridno papata GH, sedita še ne, o kakem plazenju lahko le sanjamo. David se prekotali iz hrbta na trebuh le preko levega boka, Domen pa še nič. Nft imamo 1x tedensko. Sedaj ko smo zamenjali fizioterapevtko je napredek že precejšen. Res uživata na terapijah in jih z veseljem vozim.

(odgovor članu Anja O.)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Dvojčki 2007
11.3.2008 12:42:33   
masna
Navt, dieto si lahko privoščim, ker kot veš ne dojim. Telovadim pa neuser posted image , tudi če vem da bi mogla, a se kar ne spravim zraven.
Hrbet pa tudi mene boli, kak dan je prov mala kriza. Pa že pred porodom nisem imela glih lepe drže, zdaj pa je še 100x slabše. Nimam pojma kaj naj nardim..., saj ko se spomem se zravnam, a me potem hrbet še bolj boliuser posted image
NAVT a si ti začela kako poseb no telovadbo, ali misliš to telovadbo za mamice z dojenčki?

(odgovor članu Anja O.)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Dvojčki 2007
11.3.2008 13:56:55   
pikceva
Afnica, jaz mam pa eno vprašanje zate. Če sem prav dojela, imaš tudi ti enega alergika pri hiši. Zanima me, na kakšen način so testirala tvojega user posted image  ? Pa če je hudo?

Se opravičujem, če sem te za koga zamenjala.

LP

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Dvojčki 2007
11.3.2008 14:09:05   
Afnica
Nisi nič zamenjala. Res imamo enega malega alergika. Lan je bil na krvnem testu za beljak in KM. Beljak potrjena, kar visoka vrednost, KM pa minimalno. Potem sem pa šla še na bioresonanco, saj je bil kar v izpuščajih, čeprav smo šli na mleko za alergike, no in tam je pokazalo cel kup alergij (vsa mleka živalskega izvora, prah, pršica, lesni prah, jabolka, banane, kamilica, glivice, paraziti, plesni, brokoli, cvetača, beljak...in še in še). No, bioresonanca je kmalu pokazala rezultate in danes težav ni več. user posted image  Imamo še zaključno testiranje in smo rešeni. Papca kar aptamil (čeprav je dobil pregomin na recept), probal je tudi mlečne izdelke že- brez problema, v glavnem nimamo težav več.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Dvojčki 2007
11.3.2008 14:11:00   
tatam
IZVIRNO SPOROČILO: pikceva

Afnica, jaz mam pa eno vprašanje zate. Če sem prav dojela, imaš tudi ti enega alergika pri hiši. Zanima me, na kakšen način so testirala tvojega user posted image  ? Pa če je hudo?

Se opravičujem, če sem te za koga zamenjala.

LP


Se opravičujem,ker se vmešujem.Tudi sama imam alergika.Testirali so ga s krvnimi testi-vzamejo kri kot navadno.Tam so mu pokazali alergijo na mleko. Kožne so mu delali pred kratkim,pa mu niso pokazali nič-niti na mleko,čeprav je po krvnih izvidih še vedno precejšnja.user posted image
Šli smo pa na bioresonanco,kjer so se mu pokazale alergije na mleko-kravje,kozje in sojino, na sojo,jajca,paradižnik,ananas,arašide,koruzo,pa seveda kandido-to baje pokaže skoraj vsem.Mi smo sedaj končali s terapijami in imamo 27.3. kontrolo.
Komaj čakam,saj me ful zanima,če je kaj pomagalo al je denar letel skoz okno user posted image
Kazale pa so se nam alergije v obliki izpuščajev in perianalnih abscesov-ponavljajočih!!!user posted image

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Dvojčki 2007
11.3.2008 14:46:01   
tatam
Tudi jaz sem dodala nekaj novih slik,če koga zanima!!

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Dvojčki 2007
11.3.2008 17:06:36   
Anja O.
Tatam ful dobre slikiceuser posted image user posted image user posted image
Me pa zanima za tale dva vozička na sliki ko ste na morju. Zakaj si imela vsakega posebej, ali je bolj praktično? Ali se dasta vozička s kakšno sponkico skupaj speti?
Namreč tudi jaz sem gledala takšen čisto osnovni voziček za na morje, za letos ampak sem imela namen kupiti samo enega v primeru da drugi spi. Ker za oba že imamo nov voziček marelo.
Pa me zanima a si bila zadovoljna?


_____________________________

17.6.2007 sta se rodila moja dva sončka Gašper in Pia

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Dvojčki 2007
11.3.2008 17:13:13   
Naty 76
Tatam .. sem si ogledala slike ... lepa družinica. Sem si vzela malo časa in pogledala vse albume. Vsi otroci so nekaj posebnega, dvojčki pa ... brez besed.

Kdaj so se pri vaših malčkih pojavile alergije?

Jaz sem šla dopoldan malo v shoping. Nakupit zelenjavo, ki je še nismo probali, pa v BC zapravit bon. Preden sem šla sem maladva nahranila, ju dala spat, potem pa tašči odnesla baby fon, potepala sem se dve uri in ko sem prišla nazaj sta maladva še spala. Nisem mogla verjet. Je tašča potem rekla, ja saj če sta pa vedno tako pridna, potem pa že gre. Ko pa ni vsak dan takouser posted image .

Kupila sem sedežek za v banjo. Banjico sta prerasla, zato smo med vsakim kopanjem ustvarili pplavo.
Bomo videli kako in če bosta uživala.



_____________________________

Jezik ljubezni je v očeh.

Jan - 22.12.2003
Tia & Žan - 8.8.2007

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Dvojčki 2007
11.3.2008 17:19:52   
pikceva
Ojla,

Vse slikce so luškane, kr so mičkni luškani :)

Pri naši Metki so podali sum alergije 2,5 mesecev nazaj, ko smo začeli dodajati umetno mleko. Ni mi sicer jasno, zakaj bi bila alergična na KML, ker sem v času, ko sem dojila, zaužila na pretek mlečnih izdelkov. Nisem pametna !?!
Naredili so ji krvne teste, ki pa niso pokazali alergije, tega pa niso izključili, ker se ne pokaže vedno tako zgodaj. Zdaj so mi rekli, da bo morala še na kožne teste. Ker sem jaz alergik, vem, da so tejle testi zelo moteči, tako, da ne vem, kako je z dojenčki (meni so vsakič naredili kakih 20 pik).A pri dojenčkih to tudi na tak način preiskušajo? Jo pa raje peljem na bioresonanco.

LP

(odgovor članu Naty 76)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?