|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a je moj mož sploh moj mož
6.10.2007 20:46:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ja, larika, lepo, ampak zdaj pa hitro še povej, da si se malo zlagalauser posted image user posted image user posted image ...jaz sem zihr, da tvoj dec skrbi tudi za vajin odnos, da ni ignorantski, sicer ga ne bi ti imela tako zelo zelo rada. Pa da bo vedel, mu še jaz tule povem, da ga vedno samo hvališ, kako zelo je priden in kako zelo je prijazen.user posted image  In prav je tako.


ja skrbi, kukr pač čas dopušča pa kukr sva al pa nisva crknena. zmenva se veliko prek maila ko sva oba na šiht :) hehe ja sva pač zasvojenca z netom, tut spoznala sva se na internetu :) ma nimam se kej pritožvat. user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: a je moj mož sploh moj mož
6.10.2007 20:48:19   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Anonimna, jaz pa te razumem, kaj s tem misliš. Celoten post govori, da tvoj mož nekaj dela. To je res, res je priden... Vendar skoraj vse, kar dela, dela samo zase in pa za otroka...ti si izvzeta. Torej, res je, da si sam skuha kavo, vendar jo tudi SAM popije, večerjo si sam pripravi in najbrž tudi sam večerja, res, da vse naredi, vendar imam občutek, da se tako izogiba času, ki bi ga lahko preživela vidva skupaj. In to je point.  Vidva ne delata ničesar skupaj.

In sčasoma res lahko dobiš takšen občutek, kot ga imaš ti, anonimna....

Kaj mi pomaga mož, ki vse naredi, a z menoj niti kave ne spije, mi ne nameni  niti 10 minut časa???

Najbolje bo, da se vsedeš z njim im mu to omeniš...


S tem se v celoti strinjam. Živita eden mimo drugega - saj to pogosto časa počnemo skoraj vsi, ampak vseeno paše, če si vsake kvatre privoščiš kaj v dvoje.

Res je, priden je tvoj možek, ampak očitno se skozi delo izogiba tvoji družbi. Ali pa enostavno ne čuti potrebe, da bi se malo skupaj usedla in kakšno rekla.
Me pa sploh ne čudi, kako so te tu nekatere napadle, češ kaj pa ti delaš itd.
Ja kaj dela ? Čaka svojega moža, zaboga.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: a je moj mož sploh moj mož
6.10.2007 20:50:50   
Maxica
Lara, a veš, da sem takoj, ko sem prebrala post, nate pomislila, ampak sem pol videla, da si se tudi ti oglasila kot "svetovalka", tako da si me dobro prinesla okoli.user posted image
V glavnem, le vzemita si čas tudi zase. Pa pohvale obema, sta oba res pridna.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: a je moj mož sploh moj mož
6.10.2007 20:52:52   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja
Ljubezen gre skozi želodec.user posted image

In tvoj nasvet je, naj se spremeni v bogomolko?



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: a je moj mož sploh moj mož
6.10.2007 20:53:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja
Ljubezen gre skozi želodec.user posted image

In tvoj nasvet je, naj se spremeni v bogomolko?




Zakaj a one nič ne jedo al skoz jedo?

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: a je moj mož sploh moj mož
6.10.2007 20:53:49   
Anonimen
 kdaj bo imel pa čas zame? user posted image


Ko ga boš imela tudi za njega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: a je moj mož sploh moj mož
6.10.2007 20:55:24   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
Zakaj a one nič ne jedo al skoz jedo?

Samca popapa za malico... tako kot bi moralo v resnici biti. user posted image

KOPIRAM:
Parjenje
Parjenje se v okoljih z zmernim podnebjem začne jeseni. Spolni kanibalizem pri bogomolkah je pojav, ki so ga opazili pri večini vrst in pritegne pozornost mnogih ljudi. Ko samec prične s kopulacijo, samica včasih reagira tako, da ga napade in mu odgrizne glavo. To v nekaterih primerih povzroči, da samčevo telo še intenzivneje izvaja gibe, ki služijo za vnašanje sperme vanjo.
 
Vidiš, al bina - prava bitch!user posted image


< Sporočilo je popravil ZARA -- 6.10.2007 20:56:06 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: a je moj mož sploh moj mož
6.10.2007 20:56:24   
Anonimen
Aha, Lara, paše tole sem se spomnila, sem se v tej smeri že večkrat nate.

Tudi moja naj frendica je zidala hišo, tudi imata dva otroka eden je pet s PP, druga eno leto. Od vselitve naprej si čisto vsak večer (če sta le oba doma, kar pa večinoma sta) vzameta čs, ko otroka zaspita, da gresta ali v kurilnico ali na teraso na čik in klepet. Res, čisto vsak večer, nikoli ne gresta eden brez drugega spat. Pa verjemi,d aimata, tako kot vidva, ogromno dela, vsak službo, okol hiše je pa itak delo, pa še dva otroka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: a je moj mož sploh moj mož
6.10.2007 20:58:00   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
Od vselitve naprej si čisto vsak večer (če sta le oba doma, kar pa večinoma sta) vzameta čs, ko otroka zaspita, da gresta ali v kurilnico ali na teraso na čik in klepet.


Imata vsaj eden skupen interes - čik pauze.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: a je moj mož sploh moj mož
6.10.2007 20:58:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Aha, Lara, paše tole sem se spomnila, sem se v tej smeri že večkrat nate.

Tudi moja naj frendica je zidala hišo, tudi imata dva otroka eden je pet s PP, druga eno leto. Od vselitve naprej si čisto vsak večer (če sta le oba doma, kar pa večinoma sta) vzameta čs, ko otroka zaspita, da gresta ali v kurilnico ali na teraso na čik in klepet. Res, čisto vsak večer, nikoli ne gresta eden brez drugega spat. Pa verjemi,d aimata, tako kot vidva, ogromno dela, vsak službo, okol hiše je pa itak delo, pa še dva otroka.


hehe očitno bova mogla kadit začet user posted image user posted image user posted image  hehe!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: a je moj mož sploh moj mož
6.10.2007 20:58:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamči

IZVIRNO SPOROČILO: al bina
Od vselitve naprej si čisto vsak večer (če sta le oba doma, kar pa večinoma sta) vzameta čs, ko otroka zaspita, da gresta ali v kurilnico ali na teraso na čik in klepet.


Imata vsaj eden skupen interes - čik pauze.


Karkoli pač, če ne čika, pa glaž kokakole.

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: a je moj mož sploh moj mož
6.10.2007 20:59:16   
Anonimen
1. nisi napisala kaj pocnes tisti cajt, ko odpeljes ta veliko v vrtec in pride on domov

2. ce si doma, pa me ne razumi narobe, bi mogoce lahko ti malo posesala pa pospravila
pa bi potem z mozem tudi imela malo cajta za sebe

3. kaj bi sploh rada moz ti cele dneve dela, pa se puca ti pa kuha, potem pa se kaj postori fizicnega, ti pa nisi zadovoljna, ce bi to moj vse delal bi me bilo sram sploh kaj takega napisat
in ce moz res malo pospravlja itd. kaj pa imas se sploh ti za naredit kot da si ti najdes cajt za njega in ne on za tebe...sigurno mu ni enostavno poleg take tecne babe kot si ti



(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: a je moj mož sploh moj mož
6.10.2007 21:03:42   
Gina
Ja, mamči, preberi larine odgovore, pa ti bo jasno.user posted image  mal se je hecala
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: a je moj mož sploh moj mož
6.10.2007 21:05:53   
madela
Nisem vsega brala,ker je preveč,ampak razumem anonimno.So pač moški,ki na tak nain izkazujejo ljubezen,da svojo žensko razbremenijo,kolikor pač lahko. Tudi moj je zelo priden,dela skoraj vse,ampak midva sva se pogovorila,da meni ni toliko pomembno,če katera stvar ni na svojem mestu(kar je pri treh otrocih bolj težko user posted image ),ampak da smo MI skupaj! Da se skupaj smejimo,crkljamo in seveda,da stvari počnemo skupaj,tiste ki lahko,seveda.
Ne vidim smisla,da bi imela moškega,ki bi vse postoril,a bi bil zame kot tujec.

Torej anonimna,povej mu,da pogrešaš njegovo bližino in počnita stvari skupaj!
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: a je moj mož sploh moj mož
6.10.2007 21:15:38   
smrka
Jest se pa bolj sprasujem: KAKSNA SI PA TI ZENSKA? Da ti moz ko pride iz sluzbe sesa, pomiva, pospravlja....  potem pravis ko tamala ustima za spat gre tect.... Ej sej ni cudno.....!!! Pa se vecerjo si sam zrihta???? Ja kje pa si ti sploh???? Kva pa ti delas???

Moj nasvet::: bodi bolj ZIVA, postori kaj namesto njega, skuhaj vecerjo, pogovarjaj se z njim, pomagaj mu pri delu okoli hise.... se pa se, bi ti lahko nastevala. Samo ce si bolj len tip cloveka in samo cakas da se ti prinese pod nos.. potem brezveze tole.

Kukr si opisala svojega moza, kapo dol. Ni dosti takih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: a je moj mož sploh moj mož
6.10.2007 21:18:30   
Anonimen
nam vsaj ni blo dolgcasuser posted image ,pa bravo zate in za tvojga mozkauser posted image                      dobr si nas nat......user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: a je moj mož sploh moj mož
6.10.2007 21:19:30   
Anonimen
ups porry mamciuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: a je moj mož sploh moj mož
7.10.2007 8:06:39   
natasaom
user posted image sm ti rekla,da s na loto zadela!?pa dobr se zavedaš tega!user posted image
fajn je met tacka deca,da se znajde povsod.moj je tud tak,sam,da ga jest ne hvalm prov preveč,da se ne pokvaruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: a je moj mož sploh moj mož
7.10.2007 11:36:11   
Mlada mamica
on pa še potem ko grem spat visi na netu ali pa gleda tv. ne vem kakšen mož je to? kdaj bo imel pa čas zame?


A zares nisi hotla imet pravega odgovora na vprašanje,ki si ga zastavila?Te res nič ne skrbi?user posted image VPRAŠAM SAMO!user posted image

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: a je moj mož sploh moj mož
7.10.2007 12:04:28   
Anonimen
Tudi meni se zdi, da je v vsem tem kanček grenke resnice, za katero nisi prepričana, če obstaja.

In si tule hotela potrditev, da ne.

(odgovor članu Mlada mamica)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: a je moj mož sploh moj mož
7.10.2007 12:21:48   
Anonimen
Spliš, se strinjam s tabo. Sem bla kr žalostna ko sem vidla da se gre za LARO, ker vem da je sigurno v vsakem hecu malo resnice.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: a je moj mož sploh moj mož
7.10.2007 12:22:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Tudi meni se zdi, da je v vsem tem kanček grenke resnice, za katero nisi prepričana, če obstaja.

In si tule hotela potrditev, da ne.


Ja, točno tako.

Vzemi si čas za moža user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: a je moj mož sploh moj mož
7.10.2007 12:33:59   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Aha, Lara, paše tole sem se spomnila, sem se v tej smeri že večkrat nate.

Tudi moja naj frendica je zidala hišo, tudi imata dva otroka eden je pet s PP, druga eno leto. Od vselitve naprej si čisto vsak večer (če sta le oba doma, kar pa večinoma sta) vzameta čs, ko otroka zaspita, da gresta ali v kurilnico ali na teraso na čik in klepet. Res, čisto vsak večer, nikoli ne gresta eden brez drugega spat. Pa verjemi,d aimata, tako kot vidva, ogromno dela, vsak službo, okol hiše je pa itak delo, pa še dva otroka.


Tale tvoj nasvet bi pa moral še marsikdo upoštevati,ker resnično funkcionira. Tudi prejšnji od pira in dela mi je ena dobra rešitev če zvečer padesta dol.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: a je moj mož sploh moj mož
7.10.2007 12:37:38   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Tudi meni se zdi, da je v vsem tem kanček grenke resnice, za katero nisi prepričana, če obstaja.

In si tule hotela potrditev, da ne.


Po moje jo je kanček ja, ker situacija traja že dolgo časa, nič kritičnega in brez vika in krika - al bina je dala odlične nasvete glede tega kako biti skupaj in se kaj pomeniti. Interne je v tem primeru malček potuhe - namesto, da se pogovoriš (recimo ena banalnost ali boš ti jutri dvignil to v vrtcu) si rečeš saj bom jutri maijlav.   

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: a je moj mož sploh moj mož
7.10.2007 12:41:42   
Pia73
Jaz ti predlagam iskren pogovr s partnerjem. Moški ponavadi ne vidijo kaj nas muči, če pa jim povemo se marsikdaj potrudijo. Po mojem bi to pomagala, ker imaš, glede na napisano, dobrega moža.

Potem pa se še sama malo potrudiš in po mojem bo vse tako kot mora biti.

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?