|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katero montažno hišo?
7.10.2007 12:09:36   
podnajemnica7
Zanima me za katero firmo, ki izdeluje montažne hiše bi se vi odločili?

Ali bi bil to Marles, Jelovica, Lumar, Rihter, Riko, Luxhaus, Pegy dom, Rima, Ciproš, Varianthaus, Honka,  ELK-Triangle, Kager,  Juting.
Evo sedaj sem mislim, da naštela vse ki se dajo dobit na slovenskem tržišču, sedaj bi pa prosila vas  katera firma se vam zdi najbolj zaupanuja vredna. Da nas ne bo razočarala. Ker tu berem, da vas je veliko razočaranih.

Sama se zanimam za hišo velikosti cca 170-200 m2 sestavljena iz pritličja in mansarde.


Zanima me  katero hišo bi imeli vi. Zanima me čisto tako katera vam je najbolj všeč?

LP
M.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 12:30:48   
malecka_mateja
tud midva sva imel aisti problem!in odločitev!zidali bomo!ker montažna hiša sploh ni kaj cenejša pa še izolacija ni glih...nevem no!naprej sma bla navdušena da ti hišo postavijo v enem tednui potem se vprašaš o kakovosti in sma se odločla da cigl je cigl!in to je to!

ker marsikdo ko ima montažno bi jo najraje podrl in zidal!so ful nezaodovoljni!tako da ti predlagam gradnjo!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu podnajemnica7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 12:33:00   
podnajemnica7
A res al kaj?user posted image


(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 12:36:02   
Pia73
Poznam veliko ljudi, ki imajo montažno hišo pa še res nikoli nisem slišala, da bi se kdo pritoževal,... kr neki, no.

Žal pa ti ne znam svetovati, ker bom zglda do konca življenja živela v bloku in se mi žal ne bo potrebno ukvarjati s tem katero montažno hišo izbrati. Če pa bi se mogla, bi se po vsej verjetnosti odločila za montažno.

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 12:38:50   
mojčca
No, midva sva se odločila za Jelovica.

Malecka mateja, jih poznam, kar veliko, ki imajo montažno hišo in do sedaj jo še nobeden ni kritiziral. Tako da ne vem. Mi se bomo selili drugo leto in takrat lahko povem kaj več.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 13:04:12   
Anonimen
Jaz bi pa uno leseno-Honkamajat,
če ti je kaj znano

www.LogBar.si

(odgovor članu mojčca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 13:12:38   
Marogica
Mi živimo v montažni hiši, ki je stara 36 let. Je hiša mojih staršev, v kateri sedaj midva stanujeva. Marleska. Nikoli ni bilo problemov, vsaj ne kar se kakovosti tiče. Edino, kar so moji starši dodatno naredili, je dodatna izolacija. In še to moraš razumeti, da so bile izolacije pred 36 leti drugačne, kot pa jih ponujajo ponudniki montažnih hiš sedaj. Tako, da se ne razlikuje v kvaliteti od zidane. Če bi še kdaj gradila, bi najbrž montažno.

Drugače pa si poglej na internetnih straneh, kjer boš lahko videla, da so izoacije montažnih hiš napredovale in ni razlik. Vse je vprašanje cene, kakor pri zidanih tudi.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 13:18:55   
Marogica
Sem našla nekaj o izolaciji, vendar v nemščini, upam, da se bo dobro videlo

user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 13:45:30   
Nea_teja_
IZVIRNO SPOROČILO: poštarca

Jaz bi pa uno leseno-Honkamajat,
če ti je kaj znano

www.LogBar.si
jest bi tudi takouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 15:08:45   
Tinky
Midva se odločava med Marles in Lumar.
Dokončno se bova odločila, ko bova še Marlesovo hišo v živo videla.

Najini znanci imajo Lumarjevo in so super zadovoljni.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 16:34:10   
sončnica13
Tud mi imamo montažno-Jelovica in smo zelo zadovoljni z njo.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 16:47:55   
Anonimen
Luxhouseuser posted image

Pa jaz tudi ne poznam nikogar ki bi bil z montažno nezadovoljen. Prej obratno.

Izolacija je pa pri dobri montažni hiši odlična, če se pa odločiš za eno ceneno varianto pa....tak k pr zidani hiši, malo denarja, malo muzke.
Je pa izkoristek prostora pri montažnih hišah dosti boljši, so bolj ekološke, več se lahko zmišljuješ kar se tlorisov tiče in meni oseebno najpomembnejša stvar, postavljena je hitro, brez da imaš ti ne vem koliko dela z njo. Ti jo nardijo na ključ in to je to. Če se ne spoznaš ne vem kak na gradnjo in nimaš glih veselja beton okol prenašat je montažna hiša super zadeva.

(odgovor članu sončnica13)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 17:09:10   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: podnajemnica7


Evo sedaj sem mislim, da naštela vse ki se dajo dobit na slovenskem tržišču, sedaj bi pa prosila vas  katera firma se vam zdi najbolj zaupanuja vredna. Da nas ne bo razočarala. Ker tu berem, da vas je veliko razočaranih.

Sama se zanimam za hišo velikosti cca 170-200 m2 sestavljena iz pritličja in mansarde.


Zanima me  katero hišo bi imeli vi. Zanima me čisto tako katera vam je najbolj všeč?


LP
M.


Nama je bila najbolj všeč Libellina, na drugem mestu pa zaradi cenovnih razlogov Jelovica. Kritika glede montažne pa ne drži. Libellina npr. je 3 litrska - to se pravi je izredno varčna. Mal poglej naokol, veliko novih hiš je montažnih, se mi zdi, da v tujini še posebej in če ekološko osveščeni Nemci postavljajo montažne hiše na veliko, potem res ne morejo biti tako slabe.

npr: http://www.sekirnik.com/index.php?option=com_content&task=view&id=22&Itemid=41


< Sporočilo je popravil Olivija -- 7.10.2007 17:11:34 >

(odgovor članu podnajemnica7)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 17:23:22   
Akil
A lahko vprašam kolko ste dale za te lepe hiške??   Če seveda ni skrivnost.
Mi tudi razmišljamo o tem, samo sma v rahli finančni stiski, pa pregledujemo vse možnosti!


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 18:18:34   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Akil

A lahko vprašam kolko ste dale za te lepe hiške??   Če seveda ni skrivnost.
Mi tudi razmišljamo o tem, samo sma v rahli finančni stiski, pa pregledujemo vse možnosti!



Takole sva računala:
- Libellina je predraga: 40 milj. SIT na ključ
- Jelovica je bolj ugodna: 30 milj. SIT na ključ oz. tam okoli 18 milj. za osnovno ponudbo, s tem da bi jo potem sama dokončala.

Zdaj pa računava, koliko bi naju prišla hiša z Ytongom in se btw navajava na evre. user posted image

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 18:38:41   
ellie
Najina sanjska hiša pa je tale http://www.marles-hise.si/hisa.php?id_hise=27&lang=SLO

Cenovno bi nama šla skos...imava stanovanje v taki vrednosti, kot je ta hiša na ključ. Samo parcelauser posted image  to nama manjka...cene parcel pa so pri nas ubijalske... V sosednjem kraju bi lahko dobila cenejšo parcelo, pa se ne morem odločit, da bi šla iz tega krajauser posted image  sem preveč navezana...

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 18:51:03   
Anja25
Definitivno Kager, naši znanci jo imajo in povem ti, da je res kvalitetna in zelo varčna hiša.
Kar pa se tiče na splošno montažnih hiš, pa to ne drži, da niso v redu.
Moja svakinja ima staro okrog 30 let in je super!

LP

(odgovor članu podnajemnica7)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 19:08:44   
Taula
Hiša na ključ se ne splača. Je ceneje če sam dokončaš oz. si zrihtaš obrtnike.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 19:12:32   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja
ker marsikdo ko ima montažno bi jo najraje podrl in zidal!so ful nezaodovoljni!tako da ti predlagam gradnjo!


U, a res?  user posted image  

Nisem vedla, potem bomo pa mi tud kar podirali user posted image .

Ne vem zakaj verjameš vse kar slišiš.

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 19:16:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Hiša na ključ se ne splača. Je ceneje če sam dokončaš oz. si zrihtaš obrtnike.


Če poznaš obrtnike ki ti bodo delal poceni, po možnosti brez računa ali pa če znaš dosti sam narest. Drugače se pa ne splača.

Pa glede na to koliko časa sva midva zabila za vsako stvar, vsakega obrtnika čakaš in čakaš, izgubljaš živce, poslušaš bebaste izgovore....jaz vem da bi se definitivno odločila za na ključ. Škoda živcev da bi se sama zjebavala z raznimi obrtniki.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 19:16:49   
yellowcrystalstar
men so pa všeč Honka hiše

tukaj

in

tukaj

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 19:18:34   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: ellie

Najina sanjska hiša pa je tale http://www.marles-hise.si/hisa.php?id_hise=27&lang=SLO

Cenovno bi nama šla skos...imava stanovanje v taki vrednosti, kot je ta hiša na ključ. Samo parcelauser posted image  to nama manjka...cene parcel pa so pri nas ubijalske... V sosednjem kraju bi lahko dobila cenejšo parcelo, pa se ne morem odločit, da bi šla iz tega krajauser posted image  sem preveč navezana...


Točno tak problem imamo mi. Koliko pa pride tale marlesova hiška ?

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 19:19:55   
Taula
Če poznaš obrtnike ki ti bodo delal poceni, po možnosti brez računa ali pa če znaš dosti sam narest. Drugače se pa ne splača


To itak. Moraš imeti vse naštudirano že vnaprej.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 19:50:05   
orhideja
Mi smo se odločili za hišo Rihter. Res so nama naredili tako kot sva si jo želela. So bili ful prijazni in res naredijo to kar si želišuser posted image . Res niso najcenejši, a so sprejemljivi. Midva sva se odločila za nizkoenergetsko hišo in tako bova prišparala tudi pri ogrevanjuuser posted image . Zadovoljna!!

(odgovor članu podnajemnica7)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 20:38:46   
Dadi
Midva sva tudi ravno v fazi zbiranja ponudb za montažne hiške...tam cca 140 m2 bi zadostovalauser posted image ....Po željah so nama nekaj tispkih hišic preuredili, tako da se cena giblje (na ključ) od 185 000€ do 140.000€user posted image to je zaenkrat...V prihodnjih dneh pa dobiva še ostale ponudbe...Potem se bova pa odločila...najverjetneje bova vzela do 4. gr. faze...po cenah sodeč.
Ja je kar težava uskladit želje, potrebe in finance...
je pa tako, da se kvaliteta razlikuje od firme do firme.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu orhideja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?