|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 21:15:58   
ellie
caillou ta hiša pride okrog 22 mio bivših sit...cenik iz avgusta 2007

lp

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: katero montažno hišo?
7.10.2007 21:57:06   
Akil
Midva pa sanjava o tej
http://www.juting.com/urska_mk119.php

Sam očitno ne bo iz tega nič!!!!   Hiško bi si še lahko privoščila, sam parcela pauser posted image user posted image

Če mi kdo podari parcelo v Savinjski, bi mu bila celo življenje neskončno hvaležna user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: katero montažno hišo?
8.10.2007 12:50:30   
TinkiBinki
Midva bova imela Marles. Bi se pa, če mi mela več dnarja definitivno odločila za Kager hišo.
Z ostalimi sva tudi stopila v kontakt in so nama izdelali ponudbe, vendar je Marles resen, zanesljiv in konkurenčen vsem ostalim. Še posebej  Jelovici, ki se ne odziva na mail in na vprašanja...

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: katero montažno hišo?
8.10.2007 13:09:31   
mojsoncek
Mi imamo Marlesko in smo vec kot zadovoljni.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: katero montažno hišo?
8.10.2007 13:10:31   
la-na
Nam so pa všeč Lumarjeve hiške:

http://www.lumar.si/si/montazne-hise/classic/q/podrobno/carmen-115-0
http://www.lumar.si/si/montazne-hise/classic/q/podrobno/anja-124-0
http://www.lumar.si/si/montazne-hise/classic/q/podrobno/anja-151-0

No ja, všeč so nam še kakšne druge, ampak te se nam zdijo (nekoč) realno dosegljive... user posted image user posted image

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: katero montažno hišo?
8.10.2007 23:37:11   
Annny
Pri nas bomo sicer zidali in tudi ne bi imeli montažne. Moževo podjetje se ukvarja z določenimi zadevami, ki se nanašajo na gradnjo, pa mi vedno pravi, da so montažne hiše 'treske' in to drage..da tega pač ne bi kupil.
Sama ne bom rekla nič, ker se na to ne spoznam, so pa cene skoraj enake stroškom klasične zidave.
Prebrala sem tudi nekaj 'horror stories' z raznih forumov, ko so ljudje imeli razne probleme z montažnimi (npr. zamakanje), mislim pa, da je šlo velikokrat za Marles.
Rekla bi: če imate čas in voljo, raje zidajte klasično.
Res velik plus pri montažnih je pa hitra selitev..Libella ima dobavni rok 2 meseca po pridobitvi gradbenega dovoljenja, res noro.

lp

(odgovor članu la-na)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: katero montažno hišo?
9.10.2007 12:29:09   
Annny
Zdaj sem videla, da je Libella sestrsko podjetje Kampe.
Kampa je eno najbolj znanih podjetij za gradnjo masivnih (klasičnih) hiš v Nemčiji...čudovite, kvalitetne, pa tudi drage hiše imajo.
Sklepam, da je tudi Libella tako kvalitetna - v razredu montažnih hiš.
lp

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: katero montažno hišo?
14.10.2007 20:35:00   
Dadi
Ja Libella je kvaliteta.....se na ceni tudi pozna

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: katero montažno hišo?
15.10.2007 12:29:45   
KIKI****
Nočem kritizirat kaj je dobro in kaj ne, ampak vem samo to, da si postavim z gradnjo za 110.00 € sanjsko hiš, komplet opremljeno z zelo kakovostnim pohištvom.

Sva pa midva taka da bi veliko pomagala sama in dala opremo delat, bi šlo pa vse verjetno brez računov, ker imava vse take delavce prijatelje, ker je moj pač v takih krogih.

Ampak to se ne bo nikoli zgodilo, ker imava mansardo pri taššči in tastu. Se bova pa nekoč ko bo spodnji štuk prazen selila spodaj in uredila komplet  obe etaži, s tem da se bo spodnja renovirala od betona, pa tud stene bodo padaleuser posted image

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: katero montažno hišo?
15.10.2007 23:10:00   
Annny
Kiki, to je pa zdaj vprašanje...kaj je zate sanjska hiša, iz katerih materialov bi jo gradila, kdo bi ti jo gradil (sami?), kako velika bi bila hiša, kakšno bi bilo pohištvo, kje bi gradili....jaz vem, da za 110 tisočakov ne bi mogla zgraditi veliko..sploh pa ne opremljeno..

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: katero montažno hišo?
15.10.2007 23:12:34   
Annny
Sori, sem spregledala, da bi pri hiši veliko naredili sami itd...tako da ne bo to debata v nedogleduser posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: katero montažno hišo?
15.10.2007 23:58:30   
artista7
ma klinc pa vse bajte. Mam zadrtega primorca k vidi samo pršut pa šalam in pravi da v novi takeli lepi hiški ne morš met šalama pa pršuta, ker zato rabiš staro bajto! najraje bi mu vse lase spukala iz betice, sam itak ne morm ker sem predaleč... no tole verjetno spada že v kak drug forum.. se opravičujem....user posted image

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: katero montažno hišo?
16.10.2007 0:28:23   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Nočem kritizirat kaj je dobro in kaj ne, ampak vem samo to, da si postavim z gradnjo za 110.00 € sanjsko hiš, komplet opremljeno z zelo kakovostnim pohištvom.


za tak dnar pri nas niti pametne parcele ne dobiš user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: katero montažno hišo?
12.11.2007 23:02:41   
Ada
Ali mi lahko kdo pove, koliko so ga prišli vsi ostali stroški, torej brez parcele in hiše, ki jo nudijo podjetja? Razna dovoljenja, plošča... Hvala za odgovor.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: katero montažno hišo?
12.11.2007 23:22:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Nočem kritizirat kaj je dobro in kaj ne, ampak vem samo to, da si postavim z gradnjo za 110.00 € sanjsko hiš, komplet opremljeno z zelo kakovostnim pohištvom.


za tak dnar pri nas niti pametne parcele ne dobiš user posted image


Pri nas pa glih za glihuser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: katero montažno hišo?
14.11.2007 0:43:43   
sneška_
Ne vem jaz sem skeptik okrog montažnih hiš pa glih zaradi tega bomo zidali če se bomo odločili za menjavo domeka.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: katero montažno hišo?
14.11.2007 7:26:04   
mika
Nočem kritizirat kaj je dobro in kaj ne, ampak vem samo to, da si postavim z gradnjo za 110.00 € sanjsko hiš, komplet opremljeno z zelo kakovostnim pohištvom.


ma ni šanse...kakovost stane in to ogromno, tudi s polovičnimi računi. prijatelja, bosta gradila hišo 150m2, pa se treseta, če jima bo uspelo se za ta denar vselit in imajo sami namen večinoma naredit.

midva sva imela na razplago veliko več denarja, pa hiša še zdaleč ni dokončana, ker smo šli na kvaliteto.

če bi pa kupovala vrata v bauhausu in polagala laminat, ploščice....za 5€/m2 potem ti bo uspelo..

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?