|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Porodnišnica Ptuj
19.11.2007 15:40:36   
pupika27
materinska šola se ne plača jaz sem jo končala pred tednom dni,plača se le prisotnost partnerja pri porodu in to je nekje 10 eurov.tudi jaz imam rok januarja in grem rodit v porodnišnico ptuj

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Porodnišnica Ptuj
20.11.2007 19:13:44   
mala pikica
Kot pravi pupika, se MŠ ne plača na Ptuju, pa tudi telovadba, ki je organizirana v sklopu MŠ se ne plača. Plačljiva pa je telovadba, ki je organizirana pod vodstvom babice iz porodnišnice vsak ponedeljek, in sicer 12 € na mesec.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Porodnišnica Ptuj
20.11.2007 19:48:19   
urssyy
Mala pikica kako je bilo na predavanju "ultiva" ?

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Porodnišnica Ptuj
21.11.2007 10:31:42   
didikaa
Lep pozdrav!
Ali je v Porodnišnici Ptuj potrebno imeti svoje stvari za novorojenčka ( cotike, pleničke,...), ali ne =? Eni pravijo da ja, eni da ne!V MŠ so verjetno kaj rekli =?

_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Porodnišnica Ptuj
21.11.2007 18:12:56   
lana38
Za user posted image  stvari dobiš tam, dokler si tam. Ko greš domov, šele rabiš njegove lastne stvari.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Porodnišnica Ptuj
23.11.2007 10:20:59   
didikaa
lana38 hvala!

_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Porodnišnica Ptuj
25.11.2007 16:21:31   
mala pikica
Prosijo samo, da si mamice zraven prinesejo nogavičke za dojenčke. Pravijo, da so jih v centralni pralnici vse zgubili, tako da je res fajn vzeti svoje zraven. Vse ostalo dobiš tam, kot je že lana rekla, za domov pa seveda rabiš svoje stvari.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Porodnišnica Ptuj
26.11.2007 9:51:32   
žarnica
stvari za dojenčka dobiš tam. Jaz sem s sabo prinesla še paket pampersk,pa sem v njih  previjala. Pa zoknčke je tudi fajn imeti.

Domov lahko greš 4.dan. Naju so mislili spustiti celo 3.dan (sem lepo prosilauser posted image ,saj  me je doma čakala 2-letna hčerkica),pa je žal tamala imela močno zlatenico in morala pod lučko. Tako da sva šli potem 4.dan domov.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Porodnišnica Ptuj
4.1.2008 17:42:08   
neisha80
Pozdravljene,jaz sem rodila na Ptuju aprila lani in sem bila zelo zadovoljna tako s potekom poroda(rodila sem prvič,trajalo je slabe 3 ure).kot z osebjem na oddelku.Seveda se zmeraj najdejo izjeme,v mojem primeru je bil to dr.Jolič,za katerega sem celo nosečnost upala,da ne bo v službi ravno na dan mojega poroda,ampak user posted image je bil ravno tisti vikend dežurenuser posted image .Ampak dobro,smo preživeli,upam,da ga v drugo ne bo,čeprav mi je zadnji dan na viziti rekel:se vidimo čez dve letiuser posted image user posted image user posted image V glavnem ptuj je zakon,sploh če je pri porodu prisotna babica Kristina..Vso srečo vsem...

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Porodnišnica Ptuj
5.1.2008 16:52:10   
mala pikica
Vidim, da ravno teče debata o zdravnikih in babicah v ptujski P.

Ko je dragi mene peljal proti P, sem tudi na glas upala, da ne bo dežuren ravno dr.Jolić. Bil je božič in seveda v službi dr.Jolić. Vendar ga moram tokrat pohvaliti. Ko je videl, da našemu Gašperju gre zelo slabo, je zelo hitro odreagiral in rešil najinega sončka. Z dragim sva bila zelo zadovoljna in mu zelo hvaležna.

Dobrih babic pa je v ptujsi P kar nekaj user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Porodnišnica Ptuj
6.1.2008 17:02:50   
lana38
Tudi jaz imam same pohvalne besede za ptujsko P. Pri mojem porodu sta bili babici Brigita in Gordana. Res se lahko reče, da sta mojstrici v svojem poklicu. Rodila sem v samo eni uri, seveda ob njuni pomoči. Izpolnila pa se mi je tudi želja, glede dr. Joliča. Ni ga bilo, razen enkrat na viziti. To pa mi je tako bilo vseeno. Tudi osebje na oddelku je super. Pa to sem tako že vedela po prvem porodu, tako da zdaj lahko samo še potrdim.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Porodnišnica Ptuj
7.1.2008 15:05:56   
mala pikica
Lana pri meni sta tudi bili babici Gordana in Brigita. Sem obe zelo pohvalila na zgornji temi, kjer se glasuje za babice in porodničarje.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Porodnišnica Ptuj
8.1.2008 8:58:00   
didikaa
mala pikica, ti si rodila s carskim rezom, a ne ? kdaj si šla domov, mislim kolko dni po porodu ?

_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Porodnišnica Ptuj
8.1.2008 13:25:29   
katka37
Lana, Mala pikica, čestitke za vajine user posted image , sem kar spremljala pri decemberkah in januarčicah, kako je kaj z vama! Zdaj se že veselo cartate. Jaz pa moram še malo počakati.

Zanima me, če sta bila vajina user posted image  zraven pri porodu, kdaj sta bila lahko z vama v porodni, koliko časa pred samim koncem poroda in kako je bilo kaj potem. Bi morale še kaj vedeti, imata kakšen nasvet? Čeprav bo to moj tretji porod, se je marsikaj spremenilo.

Hvala in uživajte.

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Porodnišnica Ptuj
8.1.2008 14:44:58   
mala pikica
didikaa, jaz sem šla po cr domov 5.dan. Tako je tudi normalno, če je z obema vse vredu.

katka, moj dragi je bil zraven. Sicer ne takoj od začetka, ker sem prišla v P brez popadkov (razpok mehurja), pa sem ga potem poklicala. Bil je zraven do samega CR, med CR je počakal pred operacijsko sobo, potem pa je skupaj z Gašperjem šel na porodni oddelek, počakal, da so sestre Gašperja porihtale, potem pa so ga poklicale na prvo cartanje user posted image Jaz sem pa Gašperja dobila naslednje jutro. V glavnem vse pohvale vsem babicam, ekipi pri CR in seveda vsem sestram na porodnem oddelku user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Porodnišnica Ptuj
10.1.2008 10:47:50   
lana38
Moj user posted image  ni bil zraven pri porodu. Ni imel niti namena, ker pač ni za take stvari. če bi hotel, pa tako ne bi mogel, ker ne bi imel časa priti. jaz sem namreč rodila v eni uri. On je bil pa v slubi. Zjutraj me je zgrabilo in potem me je oče odpeljal v P. Ob 8.10 sem bila tam in ob 9.17 sem že rodila.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Porodnišnica Ptuj
13.1.2008 0:10:44   
piccolina
se pridružujem mnenjem ostalih. jaz sem že rekla doma, če bo tisti dan ko grem rodit delal dr. jolič se kratko malo poberem rodit v mb. pri njemu ni šans da rodim. sem šla samo enkrat na pregled, in bolj arogantnega človeka še nisem srečala..
pa kaj smo hecni da me šiva na živo???  ja halo mu lahko jaz kaj skup na živo zašijem če želiuser posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Porodnišnica Ptuj
16.1.2008 10:50:10   
katka37
Pozdravljene!

Mogoče malo kompliciram že, ampak vseeno me zanima, če res moramo v ptujski p imeti obvezno ponoči prižgane luči nad posteljo, kot sem slišala (baje da se sestre jezijo, če niso-osebno sicer dvomim v to, zato raje vprašam vas).

(odgovor članu piccolina)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Porodnišnica Ptuj
16.1.2008 10:58:03   
mala pikica
katka to ni tista prava, velika luč, jaz bi prej temu rekla nočna lučka, je čisto majhna in sploh ne daje močne svetlobe. Jaz sem vesela, da sem jo imela, ker sem tako ali tako ob vsakem najmanjšem glaseku gledala proti posteljici. Jaz najprej nisem vedela za to lučko, pa sem si zvečer prižgala luč nad sosednjo posteljo, ravno zato, da bi ponoči videla otroka, pa je potem sestra povedala za te nočne lučke.

Pa čimlažji porod ti želim user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Porodnišnica Ptuj
16.1.2008 12:57:19   
katka37
Mala pikica, hvala za info in želje, naj se uresničijo (2. sem sicer rojevala 1 h in 45 min, mogoče bo tokrat še hitreje).

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Porodnišnica Ptuj
19.1.2008 21:08:13   
Marjana77
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

katka to ni tista prava, velika luč, jaz bi prej temu rekla nočna lučka, je čisto majhna in sploh ne daje močne svetlobe. Jaz sem vesela, da sem jo imela, ker sem tako ali tako ob vsakem najmanjšem glaseku gledala proti posteljici. Jaz najprej nisem vedela za to lučko, pa sem si zvečer prižgala luč nad sosednjo posteljo, ravno zato, da bi ponoči videla otroka, pa je potem sestra povedala za te nočne lučke.

Pa čimlažji porod ti želim user posted image

 Se podpišem pod tole.Lučke v sobi morajo biti prižgane vso noč.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Porodnišnica Ptuj
21.1.2008 11:18:02   
lana38
Tudi meni je bilo fajn, da je ponoči bilo malo svetlobe. Zdaj tudi doma imam prižgano eno majhno lučko, da user posted image  vidim, kaj dela. Če jo prižgeš iznenada, ga to verjetno zbudi.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Marjana77)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Porodnišnica Ptuj
1.2.2008 11:57:16   
willma
Jaz imam dvoje vprašanj, kar se tiče Ptujske.
Sicer sem pred 4 leti že bila tam in bila zadovoljna, zato me spet mika it tja rodit (čeprav sem 10 min peš od MB porod.)

Ampak takrat še ni bilo Ultive, zato:
Ultiva na Ptuju. Kakšne so izkušnje? Še katera podeli svojo izkušnjo.

In še da vidim, če je res, da bo junija gužva:
Koliko vas ima PDP v juniju in gre rodit v Ptuj sevedauser posted image


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Porodnišnica Ptuj
1.2.2008 13:25:06   
pupika27
tudi jaz sem rodila na ptuju pred 14 dnevi in sem imela ob sebi tri prečudovite babice DRAGICO,PETRO in pa MIRO!!!!!!!vsem trem iskreno hvala za vse!pri porodu je sodeloval dr.jolič ki sem se ga najbolj bala a je bil res strokovnjak in se je na srečo vse vredu končalo imela pa sem vakumski porod!!tak da sem mu hvaležna in tudi osebje na oddelku je enkratno v glavnem le pohvalne besede za ptujsko porodnišnico

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Porodnišnica Ptuj
1.2.2008 14:43:50   
Inigo
naj vas vprašam tiste, ki ste pred kratkim rodile na Ptuju... imajo epiduralno na Ptuju ali ne? prej je ena odgovorila, da ne... mogoče se je že kaj spremenilo. se je? user posted image

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?