|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Porodnišnica Ptuj
3.3.2008 10:37:39   
ataner
Pa še to: a je bil pri vas prisoten tudi partner ob porodu? Je obiskoval MŠ, kljub temu, da ni potrebno?



_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Porodnišnica Ptuj
3.3.2008 11:29:00   
mala pikica
ataner glede tega kar kroži o ptujski porodnišnici se ne preveč sekirat. Jaz sem mišljenja, da se v vsaki porodnišnici lahko zgodi kaj podobnega.

Pampersk ne rabiš zraven, za čez noč jih imajo v P, katka jih je imela, ker je tudi čez dan povijala v pampersko, v P imajo za čez dan kar bombažne pleničke. Je pa fajn, da imaš svoje copatke in pa rokavičke. Meni so Gašperja pripeljali celega popraskanega, tako je imel dolge nohkte. So rokavičke res prav prišle.

Sicer pa ti želim čim lažji porod in kar pogumno. Na splošno so v ptujski porodnišnici zelooo prijazni in fajn ljudje. Je pa res, da dr.Jolič ne zna ravno najboljše z ljudmi. Diagnostik pa je zelo dober, tako vsaj pravijo, to pa je najbolj važno za naše malčke.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Porodnišnica Ptuj
3.3.2008 22:47:47   
julčka
Tudi jaz sem rodila na Ptuju, pa mi ni žal, čeprav sploh nisem vedela kje je porodnišnica. Še v avtu, ko je bil že čas za it, sem se odločala al v MB al na Ptuj, pa smo šli na Ptuj.
Jaz imam same pohvale za njihuser posted image . Babice in sestre so ful vreduuser posted image user posted image . Po primerjavi izkušenj s sestro, ki je rodila v MB, te na Ptuju bolj crkljajo. Meni je zelo veliko pomenilo, da so mi cel čas bivanj pri njih umivali in previjali mojo user posted image , saj sem imela zaradi zastajanja vode v nosečnosti čisto mravljinčaste in okorne prste. Tudi drugače vsako jutro umijejo dojenčke sestre, medtem ko morajo mamice v MB že drugi dan po porodu same skrbeti zanje.
Mogoče malenkost, ampak meni je veliko pomenila.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Porodnišnica Ptuj
12.3.2008 19:50:27   
shooo
pozdravljene,
danes sva bila na ogledu ptujske porodnišnice.malo me je zaskrbeo dejstvo da se zna zgoditi da bom rojevala s sotrpinko v eni porodni sobi, saj je ena (ta stara) opremljena kar z dvema posteljama.
babica je sicer rekla da tam rojevajo mamice ki nimjo spremstva - a takšnih je danes vse manj.user posted image
zanima me če ima katera takšno izkušnjo?
in še, če so kateri odvzeli matične celice na ptuju? jaz sem danes pozabila vprašati kako je s tem.
lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu julčka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Porodnišnica Ptuj
12.3.2008 20:31:30   
ataner
shooo - a za ogled porodnišnice si se prej dogovorila ali kako je z tem ogledom? Imaš kako tel. št. ?

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Porodnišnica Ptuj
12.3.2008 21:49:12   
mala pikica
shooo mene je doletela ta čast, da sem rojevala v tisti sobi z dvema posteljema. Ena od onih ta boljših je bila zasedena, druga pa še ni bila počiščena. Da je postelja navadna me ni motilo, ker me je med popadki kar zmanjkovalo, bi najraje kar vse prespala takrat, pa nekako ni šlo user posted image Moj dragi je seveda bil zraven, na srečo pa nisva dobila družbe v tistem času. Sem pa slišala, da v takšnem primeru vprašajo, če katero moti prisotnost partnerja in le jo moti, potem naj ne bi smel biti partner zraven user posted image To me je najbolj skrbelo. Torej, če drugi dve sobi nista prosti ali počiščeni, potem v dvoposteljni rojevajo tudi mamice, ki niso same.

Pa tudi celice so nama odvzeli. Sicer pri samem CR in vse kar sem še slišala pred globokim spancem je bilo, ko je zdravnik prosil za navodila iz paketa user posted image Na srečo je bilo vse vredu odvzeto in so tudi že shranjene. Je pa babica pri ogledu povedala, da so že kar nekaj odvzemom opravili in da je bilo vedno vse vredu.

ataner pokliči v ptujsko bolnišnici, prosi porodne sobe in se kar preko telefona dogovori za ogled. Sicer pa so vsak 3.ponedeljek v bolnišnici predavanja v zvezi z nosečnostjo in tudi z otročki, po predavanju pa je tudi skupinski ogled porodnih sob, včasih tudi porodnega oddelka. Boš več videla in zvedela če boš v skupini kot pa če boš prišla na ogled sama.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Porodnišnica Ptuj
14.3.2008 15:35:27   
lana38
Tudi jaz sem rodila v tisti porodni sobi z dvema posteljama. Je bil zelo velik naval na porodnišnico lani decembra.user posted image  Pa me to sploh nič ni motilo. Ko imaš popadke in rojevaš, o takih stvareh sploh ne razmišljaš. Pravzaprav sem bila srečna, da me imajo sploh kam dati. Ker je bil ves december velik naval, me je bilo najbolj strah tega, da v porodni sobi sploh ne bo prostora, ko me bo zgrabilo. Na srečo je ravno v tej porodni sobi še bil prostor. Moj porod je je pa trajal od 8.10 do 9.17, praktično dobro uro, tako da sploh ne vem, kaj se je dogajalo okrog mene. Važno, da je user posted image  OK in to je to.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Porodnišnica Ptuj
15.3.2008 16:03:35   
shooo
hvala za odgovore.

lana 38, saj vem da je najbolj pomembno da je user posted image ok.a jaz sem pri prvem porodu bila zeloo dolgo v porodni sobi in če bo tudi tokrat tako bi rada da imam svoj mir in intimo.user posted image .v takšnih okoliščinah gre vse bolj hitro (no, tebi je bilo očitno vseenouser posted image ).
tak da ne  vem še  kam naj grem.
da jih pokličem ko se začnejo popadki in vprašam kakšno je pri njih stanjeuser posted image ?
lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Porodnišnica Ptuj
16.3.2008 15:38:45   
lana38
user posted image Če bi jaz klicala, bi verjetno kar doma rodila, ker je vse šlo prehitro. Porodnišnico imam namreč čez cesto, pa skoraj ne bi prišla, če bi se še malo obotavljala.user posted image user posted image user posted image
lp

_____________________________

lana38

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Porodnišnica Ptuj
4.4.2008 12:50:27   
Mojca78
Tel. št. porodnih sob: 02 749 14 58

Imam dve čudoviti izkušnji s porodnišnico Ptuj in tudi v tretje, predvidoma konec junija, bom rodila "kar doma" - od doma vidim porodnišnico.

Če pa katera rabi v porodnih sobah - konec junija- kakšno vspodbudo tudi z moje strani ni problema; imam neko malenkost izkušenj z rojevanjem, bom pomagala predihavati popatke in dvigovati moralo - PA SAJ SE HECAM!!!

Lep pozdrav!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Porodnišnica Ptuj
4.4.2008 17:57:49   
lana38
Mojca78, tudi jaz vidim porodnišnico od doma.user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu Mojca78)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Porodnišnica Ptuj
5.4.2008 10:16:13   
shooo
ojla, mi smo se odločili da pridemo na ptuj.user posted image
še ta mesec, upamuser posted image .
pri meni ne sme iti tako hitro kot pri tebi , LANA, ker rabim vsaj 45minut da pridme do ptujauser posted image .
lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Porodnišnica Ptuj
6.4.2008 9:06:59   
lana38
shooo, upam, da ne bo gužve na cesti, ko boš prihajala v Porodnišnico Ptuj.user posted image user posted image user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Porodnišnica Ptuj
7.4.2008 12:20:10   
slovenka
Mojca in Lana,
jaz sicer ptujske bolnice ne vidim skozi okno, vendar sem tam v 5 minutah vožnje, tako da prav gotovo pridem - tudi konec junija enkrat. user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Porodnišnica Ptuj
7.4.2008 13:14:42   
Mojca78
Lepo, Slovenka!
Upam, da bodo naši porodi potekali hitro in gladko.
Pol se bomo pa cartali!!!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Porodnišnica Ptuj
9.4.2008 20:39:37   
ataner
slovenka - mogoče pa bove skupaj tam. user posted image
Če boš ti šla malo prej, ali pa jaz malo kasneje. user posted image  PDP mam v sredini junija.

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu Mojca78)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Porodnišnica Ptuj
17.4.2008 18:53:47   
willma
Olja!

Izgleda, da bo junija na Ptuju gužva, jaz imam tudi sredi junija rok user posted image

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Porodnišnica Ptuj
18.4.2008 13:54:14   
ataner
IZVIRNO SPOROČILO: willma

Olja!

Izgleda, da bo junija na Ptuju gužva, jaz imam tudi sredi junija rok user posted image


Se mi zdi, da bo letos v vseh P gužva. user posted image user posted image user posted image
Upam, da ne bom kje na hodniku pristala. user posted image

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Porodnišnica Ptuj
22.4.2008 11:20:03   
neisha80
No pa se je izpolnila Joličeva napoved,da se vidma čez dve leti..Vidla se bova celo malo prej...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Porodnišnica Ptuj
22.4.2008 19:06:00   
ataner
 
IZVIRNO SPOROČILO: neisha80

No pa se je izpolnila Joličeva napoved,da se vidma čez dve leti..Vidla se bova celo malo prej...user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Kdaj maš rok?

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Porodnišnica Ptuj
23.4.2008 9:21:26   
neisha80
Po mojih izračunih 20.12.,ampak bom počakala na prvi pregled..

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Porodnišnica Ptuj
24.4.2008 10:53:07   
ataner
IZVIRNO SPOROČILO: neisha80

Po mojih izračunih 20.12.,ampak bom počakala na prvi pregled..


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ČESTITAM!!!!!!

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Porodnišnica Ptuj
24.4.2008 12:13:08   
neisha80
ataner,hvala!tudi tebi želim,da bo vse ok!upam da bo moja nosečnost potekala tak bp,kot prva...

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Porodnišnica Ptuj
10.5.2008 21:05:42   
Blacky30
Willma, hvala za link do te teme. Tudi jaz sem se ta teden konkretno ogrela za ptujsko P. Sicer imam g. dr. Rosiča s Ptuja, vendar sem prvič rodila v MB. Glavni razlog moje odločitve za Ptuj je ultiva. Sicer moj mož ni nič navdušen nad to odločitvijo, ker bolj zaupa MB P, pa še neke veze mi rihta. Zdaj pa ne vem več..... napotnico za posvet za ultivo že imam in zagotovo bom šla in on bo šel z menoj. Razmišljam tudi, da bi šla na eno to predavanje, da bi si lahko potem ogledala porodne sobe.
Edino, kar se zdaj sekiram je:

- da ne bi dobila ultive,
- da bi morala rojevati s kakšno mamico skupaj in bi mi partnerja vrgli ven,
- da bi bilo kaj z otročkom narobe in bi ga morali šibat v MB, jaz pa bi ostala tam.

Še se javite punce, s porodnimi izkušnjami s Ptuja, me zelo zanimajo.user posted image

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Porodnišnica Ptuj
11.5.2008 22:18:09   
ANA_P
Tudi sama grem roditi na Ptuj. Sem iz Ptuja in tudi nameravam vzeti ultivo.
Blacky zakaj te je strah, da ti je ne bi dali? Ali je ne dajo kljub temu, če se vse dogovoriš vnaprej?
Zakaj bi vrgli moškega ven? Še nisem slišala, da bi se to že zgodilo na Ptuju? Ali katera ve kaj več o tem?

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?