|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
17.3.2009 23:52:01   
tinas
ojla,

za zdaj le:



IZABELA, ISKRENE ČESTITKE!!!!!



ČIM LEPŠO NOSEČNOST IN ČIMMANJ TEŽAV!!!!

user posted image

Kaj več pa jutri, gledam eno napeto oddajo...

pa-pa
t


(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
17.3.2009 23:53:54   
tinas
kje so vsi user posted image in user posted image in še več user posted image za Izabelo????

no, pa še en user posted image zate Izabela, da te slabosti čimprej minejo!

lahko noč
t

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
18.3.2009 8:12:08   
lonja
Dobro jutro,

user posted image
Sem malo prej Ajdo odtransportirala v varstvo, pospravljat se mi pa še ne da, imam izgovor da visim tukej user posted image .

Ponoči smo imeli govorne vaje, Ajda je govorila v spanju kot za šalo, prav knjigo bi lahk napisala, kaj vse nama je povedala. Se mi je zdelo vse skupaj močno sumljivo, pa sem ji vročino šla merit, pa ni blo nič posebnega, tako da ne vem. Pač zgovoren otrok, zgleda... (NRMM, le po komu a ne?) 

A lahk spet mal pohvalim Manco? Danes je že tretjo noč prespala brez dojenja. Od 21.00 - 07.20 user posted image user posted image .

Ac, ne vem, kaj naj ti rečem. Sej bo. Tudi jaz vem, da so tole zdej verjetno le lepi dnevi in da bomo verjetno tudi me nazaj na takem ritmu. Ne vem, a upam, da bo tole trajalo čim dlje. Ker je fino user posted image . A bosta z Majo mogoče hodile na plavanje dojenčkov. Jst še malo cincam med tem in med telovadbo za mamice z dojenčki. Se bom odločila do konca tedna user posted image .

Mml, super user posted image  za varuško, pa da si s etako fajn samo za en mesec zmenila. Če prav razumem, lahko tej tudi podaljšaš ali pač vzameš ta staro varuško nazaj user posted image . Fino. Jst sem včeraj klicala v Atlantis, se odločila za nadstandardni tečaj za otroke, ki vključuje skupino treh otrok, stane pa 170 EUR za 10 obiskov. Zdje čakamo na še dva potencialna otroka, ker bi radi oblikovali čim bolj homogeno skupinico. NA telovadbo jo bom nehala vozit z aprilom, ker postaja v telovadnici že rahlo vroče. Za rolanje pa sem si skorajda že čist premislila, to pa iz razloga, ker imam občutek, da po končanem tečaju z Ajdo ne bo imel kdo rolat. Naš ata bo zdele pospešeno vsak dan popoldne na bajti, jaz pa skupaj z Manco ne morem še rolat user posted image .  Zdej moram samo še Ajdi razložit, ker vztrajno ponavlja, da bo aprila lolala z Manco aj aj.

Izabela, joj, kako je fino, ko bomo imeli spet eno, ki jo bomo vzpodbujale, pa seveda ko bo čas, naganjale rodit. Naj slabosti čimprej minejo, lepši del nosečnosti bo kmalu tukej user posted image . Jst sem ravno včeraj zapakirala eno velikoooo škatlo že premajhnih oblačilc od Mance, joj, kolk so te majhne cotke luštkane. Iiiiiiiii.

Pegica1, kje si se pa ti zgubila? Pa HIMH? Nasploh Štajerke (razen NRMM; ki se oglasi 1x tedensko), nekaj štrajkate. Kaj je zaj to? 

Lep dan!

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
18.3.2009 10:47:39   
cuma
Daaan vsem!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse
za našo novo user posted image srečko nosečkouser posted image user posted image user posted image pa en metin čajček user posted image

Draga Izabela: želim ti, da bi te tegobe čimprej zapustile in da bi šlo vse kot po maslu!!!! Čestitke!!!!user posted image

Jaz ždim doma že drugi teden (Ema ima neko virozico, ki se sumljivo vleče) in se mi rola .... komaj čakam, da grem spet malo v službo.
Tinkara je v fazi NE, NE BOM, PUSTI ME, NE SMES TINKALI NOSA BISAT .... itd tako da so borbe za vsako stvar. Poleg tega kar maha okoli sebe in tudi z Emo sta se začeli cufat ... user posted image  Vse trem se pozna, da smo že predolgo med 4 stenami... temu primerno sem sitna

Zdaj pa, preden vas nalezem sitnobe, grem dokončat kosilo, obesit perilo on pokukat, če se je mala direktorica že zbudila user posted image

Lep dan!

Cuma

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
18.3.2009 15:02:33   
šnucika
en pozdrav na hitro....user posted image

cuma - ampak kar ni konca pri vas  s temi virusiuser posted image ...upam,da jih bo lepo pomladno vreme pregnalo!!user posted image

Še eno popoldansko user posted image user posted image user posted image user posted image  vam ponudim...pa lep dan zaželim!
Baje bo konec tedna spet deževen in celo sneg napovedujejo...

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
18.3.2009 20:37:22   
Izabela_
Hvala punce, vsem, zlate ste! user posted image  Za mano je težek dan, upam, da bo noč boljša...

(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
18.3.2009 21:02:04   
mml
Hmmmm...

....sem se danes spraševala, če je mogoče že 1. april ali kaj podobnega...


...so me namreč poklicali iz uredništva Jane in vprašali, če sem pripravljena sodelovati v akciji "Znanstvenica leta"....zdaj me pa zanima, kdo je "kriv" za to mojo nominacijo???? Ker lani, razen da sem bila na porodniški, nisem naredila nič...vsaj kar se znanstveneg dela tiče...

Skratka bom sodelovala in seveda računam na vašo podporo, da bom dobila vsaj kakšen glas....


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
18.3.2009 21:47:22   
Nana Liza
mml - user posted image Bomo glasovali zate, seveda! Samo povej kdaj in kje. user posted image


(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
19.3.2009 7:56:43   
lonja
Jutro,

Mml, si pozabila na znanstvene razprave ob najinih kavicah user posted image ??? Joj, tale nominacija, super, fino fajn, seveda bomo vsi glasovali in veš koliko nas je, po mojem si že izbrana. No, če bo treba vmes še kak članek napisat, te bomo ene dve uri pustili, da nekaj napišeš in zmaga je tu. Ne res, iskrene čestitke že k nominaciji!!!user posted image

Jst sem pa dans začela dan (ne boste verjele) s tem, da sem dala kuhat govejo juhico. Prav zaželela sem si jo in včeraj kupila meso, zdej se pa že kuha user posted image . Mora bit kuhana do destih, ker grem pol na en čvek in kavo user posted image . Pa v LJ moram, ker je user posted image  zmanjkalo nekaj kvadratov ploščic user posted image .

Drgač se pa nič posebnega ne dogaja, Manca je spet prespala noč (20.45-07.20) in že zato sem danes spet spočita in naspidirana. Gremo v akcijo!!!  

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
19.3.2009 8:04:14   
lonja
Ja, sem pozabila vam kavico ponudit, pa še nekaj pregrešno dobrega za zraven...user posted image

user posted image

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
19.3.2009 8:44:53   
šnucika
jutro!

lonja-dober zajtrkuser posted image mmmmm

Trenutno imamo nek izpad programov v službi,pa lahko malo posrfam.

mml-user posted image  za nominacijo! Seveda lahko računaš na nas,samo povej,kako in kdaj bo v Jani.






Sedaj pa grem na eno kavico iz avtomata,da izkoristim mrkuser posted image

Lep dan želim vsem!!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
19.3.2009 9:17:44   
ac
Mml, čestitke user posted image . Seveda bomo glasovale zate user posted image .

Lonja - za plavanje dojenčkov se nisem odločila, ker bomo itak celo poletje plavali na morju, zdejle, ko bo lepše vreme, so mi pa bolj všeč sprehodi zunaj kot bazen. No, za 1. maj pa že gledam, kje je bazen s ful ogrevano vodo, da gremo tja na dopust.

Zdejle pa čakam, da se Maja zbudi, ker morava it avto peljat na tehnični in registracijo.

Preživite lep dan!

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
19.3.2009 9:38:05   
tinas
mml, bravoooooooooo!!!!! user posted image . bomo glasovali zate, itak! sporoči, kdaj bo kaj v Jani, da grem kupit.

lonja, bravo mini Manca, je res pridna. Tudi jaz se spomnim, kako sem čakala, da bo Lia prespala noč. To se je prvič zgodilo ko je bila stara ene 4 mesece. Ona je spala, mene pa so dojke tako bolele in mleko mi je teklo, da nisem mogla spat in sem samo čakala, da se zbudi user posted image

NRMM, boga Maša! poznam izpah komolčka. nam se je to zgodilo že 2x user posted image . Prvič sem mislila, da sem ji sfrderbala zapestje, pa ful mi je bilo grozno jo peljat na urgenco, sem se bala, da bojo poklicali na CSD al pa policijo user posted image , da maltretiram otroka user posted image . No, pa so me na srečo takoj potolažili, da je poškodba ful pogosta in da v bistvu ni nič tako hudega. je pa treba pazit, ker se rado ponovi. In nam se je. tokrat pa sem vedela za kaj gre, a me zdravniki sploh niso poslušali in so jo poslali na rentgen in ji je med slikanjem rokica skočila na mesto user posted image

mi smo včeraj spet cel popoldan pohajali. Lia je dobila novo /staro kolo, ki je v bistvu čisto novo, saj ga nečakinja skoraj nič ni vozila. je pa večje od prejšnjega in na srečo ne ropota tako zelo. Smo se peljali do mesta, pa na igrala in je lepo minil še en dan. samo, da mi ni treba bit noter.
zato pa je tašča toliko bolj 'vesela', saj nas vsak dan čaka, da jo pridemo obiskat. zdaj, ko so lepi, sončni, daljši dnevi smo raje zunaj. ona pa misli, da bomo tičali v njenem stanovanju user posted image In je še kao užaljena, da kje smo user posted image . a da bi poklicala in rekla, da se dobimo v mestu, na kavici ali na igralih pa ne user posted image . skoz čaka, da jo bomo mi klicali in jo obiskali user posted image . mah, ne vem user posted image no, lahko bi jo jaz poklicala in jo povabila na kavo. bom danes, bomo videli kako se obnese.

no, sem malo pojamrala user posted image
zdaj pa nazaj na delo!

pa-pa
t

< Sporočilo je popravil tinas -- 19.3.2009 9:39:36 >

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
19.3.2009 9:50:08   
JanJan
Jutro!
MML: user posted image user posted image user posted image za nominacijo, saj veš, da so naši glasovi že tvoji, samo še termin objave rabimo.

Lonja: hvala za kavico in zajtrk, je prav lepo leglo.

Cuma: user posted image user posted image user posted image , da grejo bacili in virusi čimprej stran od vas.


_____________________________

Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.

Jan 06.12.2005
Domen 09.06.2008

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
20.3.2009 7:43:26   
lonja
Madonca, od kje nas vlečem user posted image , sramota.

Ne vem, če ste si zaslužile tole spodaj, ne vem, ne vem...

user posted image

Ma dobr, vzemte si jo, dokler sem še pri volji.

Včeraj sem naredila kardinalno napako. Sem mislila, da po tretjem mesecu starosti krčev ni več in si privoščila pri mami eno konkretno porcijo segedinarja. Joj, groza, bogi moj Manček, kaj je jokala zvečer. Sem se tolk zasekirala in si seveda obljubila, da tega do nadaljnjega več ne bom počela user posted image , rajš crknem od lakote.

Bogi mišek je jedel nazadnje ob sedmih zvečer, pol je pa tko jokala do ene pol devetih, da je od same utrujenosti pol zaspala. Niti ni hotela najinega večernega obroka ob devetih. Tak da smo potem jedle ob enih ponoči, ko sem jo zaslišala, da cmoka iz svojega koška. No, zdej pa še kar spi spanje pravičnega user posted image

Jst grem pa pospravljat. Mejte seuser posted image !

(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
20.3.2009 9:21:10   
Kofi
Evo goriška štajerka je spet med vami :D

Najprej IZABELA veliko in še več čestitk ob lepi novici! Pa res naj bo čim manj slabosti...poskusi čim manj strahu imet, ker to samo še spodbuja želodec :D user posted image user posted image user posted image  PA lupčka lupčka lupčka malemu bodočemu bratcu!!!

Nato: mml....čestitke tudi tebi...Tudi jaz bi nekoč bila rada stopila iz kupa sivih mišk in postala taka kot ti! Sporočaj nam kje in kako naj ti stojimo ob strani! user posted image user posted image user posted image

Sicer pa sem danes na bolniški - spet. Ker mali ima vročino in driska sto na uro! Vse to pa po mojem samo zaradi zobkov...ker mu revčku rastejo vse 4 štirke hkrati. Zgornji dve sta že ven pokukali, spodnji dve pa nabivata. Kr obe rokici si not v usta tlači.

Sem pa žalostna, ker tudi ažbe hodi z nogicami ful navznoter. Tko fejst, da se kdaj sam ob sebe spotakne. Neli je tut tak hodla, pa kdaj še vedno obrne nogico not, Ažbe pa nenormalno. Ne vem kaj naj naredim. Imate kako idejo al najboljš da grem pokazat pediatru?

Dela imam za znoret...zato sem tako malo na RR. V službi imam norišnico, ker imam tolko vaj, pa članek in vse drugo okoli tega, kar je še vedno prepovedana tema user posted image  - doma pa tk veste same kaj vse se dogaja če maš dva hiperaktivna čmrla user posted image

Bodi dovolj! Pozdravite se in pošljite bacile stran! Mislim na vas...ve pa tut me ne pozabit, važi?!
;)
Lp, Pegica

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
20.3.2009 17:07:47   
tinas
ejla punce, a vam ponudim še eno popoldansko

user posted image

da se malo zbudite?

očitno ste vse še:

user posted image

alo, alo, pokonci!!!!

pegica
, ubogi Ažbe, enega user posted image zanj in enega zate, seveda! naslednje leto bomo pa zate glasovali v Jani, ne skrbi! sicer pa, če bi bila tudi ti letos nominirana, se nebi vedle punce tukaj kako odločit!

pri nas krasno sonce, ampak tako grozno piha, da me je prej v mestu skoraj odpihnilo...user posted image . potem pa sem še v našem lokalu v mestu lovila stole in mize po luftu, tako je pihalo...groza.

alo, naj še katera kaj napiše....:)

pa-pa
t

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
20.3.2009 20:52:37   
mml
Şem vam prišla zaželet samo eno lepo in mirno noč...

sem kronično brez časa....

...danes sem v službi prižgala malo pred 8. računalnik, se prilogirala ob 13. in ga po tem ob 15.20 ugasnila...nisem pa uspela nič napisat...

..zdaj me čaka pa še en članek za popravit, po tem ko spravim otroka v posteljo...

...naslednjih 14 dni bo pa sploh katastrofa...sem namreč v naši sprejemni ambulanti, kjer se pa stalno nekaj dogaja, tako da vas bom zeloooo zanemrjala...


Sicer pa hvala za obljubljeno podporo, sem vedela, da lahko računam na vas user posted image . Pride v ponedeljek Janina novinarka s fotografom...hmmmm...to pomeni, da bi bilo dobro, da se malo bolj uredim za v službo user posted image , sicer bom pa po 7 urah v ambulanti tako crknejna, da ne vem, če se mi bo dalo kaj dosti klepetat...no ja bo že...


tinas nas je tudi skoraj odpihnilo danes popoldan, ko smo šli ven. Je bilo pa super za spuščanje zmaja user posted image

lonja po tretjem mesecu je manj kolik, napenjanje po maminih "dietnih prekrških" pa lahko ostane...moja m-jčka je groooozno napenjalo, če sem jedla brokoli, brstično ohrovt, čebula je bila pa sploh na ignore listi, dokler sem dojila...
...kakšne imate kaj načrte za konec tedna?

pegica upam, da se Ažbetu hoja kmalu popravi user posted image . Matic hodi precej na široko in na "O". A si pri Ažbetu poskusila, da mu levi čevelj obuješ na desno nogo in obratno? Poskusi....škoditi ne more user posted image

bino kje se skrivate?

cuma upam ,da sta punci zdravi in ste pregnali bacile user posted image

šnucika tvoja ščitnica kaj boljše?

janjan in janja a vas je kaj prepihalo danes?

NRMM štrajkaš?

ac je Maja te noči kaj bolj prizanesljiva do tebe?

izabela naj ti tele dnevi slabosti in utrujenosti hitro minejo user posted image

Nana Liza kako kaj Elina bradica? Se ji brazgotina zelo pozna? Upam, da se ji je ranica lepo zacelila user posted image

Pa da še pohvalim Manco, včeraj ni niti zacvilila, ko so ji vzeli kri iz prstka, sem pričakovala kriačnje in zvijanje, pa je praktično sploh ni bilo treba držati. Je po tem tudi sama šla k laborantki nazaj po izvid. Je pa vse OK, ima lepo visok hemoglobin, tako da ni slabokrvna user posted image

Skratka lepo se naspite in izkoristite proste dneve

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
20.3.2009 21:03:03   
NRMM
Čeeer!

Sem vam še jaz prišla zaželet prijetno noč.

Mml
ne štrajkam,ampak mi kar zmanjkuje časa.V službi ga itak nimam,imam dela ogromno,pa na net tudi ne upam preveč it,vsaj zaenkrat,doma pa samo na hitro preletim in navadno je pri nas ob 21.00 že tema in vsi spimo do 6 zjutraj,ko se začne nov dan,če peljem jaz punci v vrtec,drugače pa ob 6:45.

Mi smo ok,naj le tako ostane.Smo začeli z majhnim renoviranjem kopalnice user posted image user posted image . Celo leto in 2 meseca je zdržalo brez posegov,zdaj pa je potrebno uredit. Je bila tuš bana obzidana z siporexom in očitno slabo zatesnjena z kitom,ker je nekje prišla voda v siporex in ga napihnila kot ''žabo''user posted image user posted image . Je ploščice kar dvignilo in jih polomilo in v spodnjem stanovanju je na stropu moker flek user posted image ..........ah tile majstri,če jim nisi skozi za petami ni nič.Sem si misla,da zdej bo pa par let mir......jah bo ja drekec pekec.

Vas jutri kaj pokomentiram,me že pošteno matra tukaj zraven. Prijetno noč in sladke sanje.

NOČKO vsem!


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
20.3.2009 21:28:03   
lonja
Čer,

evo, najmlajši član familije spi, drugi po vrsti v kuhinji na tleh še malo malica (suh toast), ata je koma na kavču, mama pa visi na RR user posted image , vsak je po svoje zaposlen.

Danes ni bil nič kaj prijeten dan s temle groznim vetrom. Že dopoldne sva z Manco odhiteli do občine in ji naročili osebno, da bova lahko enkrat zdej skoknili malo v tujino (Celovec) user posted image . No, pa naju je že dopoldne skoraj odpihnilo. Ajdo sva šli kasneje iskat kar z avtom, ker me je še od dopoldneva takoooo zeblo.

Popoldne smo se mal potepale po trgovinah in je kar lepo minilo, ata je pa delal na bajti, je prišel bagerist in so zakopavali čistilno in zbiralnik za vodo. Tako da bomo kmalu lahko srali v pravem pomenu besede user posted image .

Jutri imamo v planu še en tak deloven dan, vsaj kar se ateja tiče, Ajdo bom dopoldne odpeljala do sestre v Logatec in bosta baje šli z vlakom v LJ, midve z Manco pa se jim bova pridužile na kosilu v LJ.

Mml, za nedeljo bi se načeloma lahk kej zmenili, če boste doma. Mogoče bi se popoldne na kakih igralih dobili, al pa samo na tortici, kaj praviš. Malo razmisli user posted image . Boš mela pa pestra dva tedna, upam, da se nam vseeno kaj oglasiš. Te sploh ne upam poklicat, k nič ne vem, kako delaš user posted image .

NRMM, user posted image user posted image  za posege v kopalnici, midva sva tudi že imela en tak poseg tukej v stanovanju, ko je počila cev, potem sva pa kr vse od A do Ž zamenjala, tako da je zdej kot dan in noč glede na to, kakšna je bila, ko smo se vselili user posted image .

Grem. Ajda sama očitno ne bo šla proti spalnici, ji moram dat koordinate, ker ratuje neznosno tečna user posted image .
Nočko.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
20.3.2009 21:36:30   
janja 27
čer

spet po doolllgggeeem času.............

IZABELA - vse čestitke za novo srečko user posted image user posted image , lepo mirno nosečnost, naj slabosti hitro minejo user posted image user posted image user posted image in naj ti gre nosečnost počasi ker oktobra gem pa jaz nazaj v šihtuser posted image user posted image user posted image ma sej vem da bo minilo k bliskuser posted image user posted image user posted image v glavnem user posted image user posted image user posted image za novega al novo oktoberkouser posted image user posted image

jaz mam manco spet doma je spet začela kašljat na suho......grrrr...sem jo peljala k P ker je mela metka posvetovalnico k so jo cepli...ji je dala flixotide in je stanje boljšuser posted image user posted image user posted image

tko da spet veselo telovadi domauser posted image user posted image user posted image user posted image in se krega z manouser posted image user posted image user posted image

metka je ok joj kolk gre hitro čas čez dober teden bomo meli 6 mesecevuser posted image user posted image user posted image dojimo se še 4 krat na dan dvakrat jej GH..vse gre v ritouser posted image user posted image user posted image

lonja pridana ta tvoja mancauser posted image user posted image user posted image a boš kmalu začela z GH al boš počakala do 6 meseca.....ć


mml itak da ti bomo stale ob straniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti se lepo slikaj jaz pa bom vse nakladala k smo naročeni na jano da te poznamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čeprav sam prek postov tle na rruser posted image user posted image user posted image pauser posted image user posted image user posted image za pridno manco pri odvzemu krvi


za vse bolančke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

danes je pri nas takoooooo pihalo k sam user posted image user posted image user posted image user posted image tko da nisem šla nič ven....joj komaj čakam toplejš dneve

janjan teden je minil brez najine kaviceuser posted image tko da drug tedenuser posted image user posted image , a si naredila potem posvetovalnico že za jana al si ga samo naročila, sem un dan pritekla nazaj ker so mi dale une sestre tri kartice nazaj še od dveh k so ble pri zdravnikuuser posted image user posted image user posted image user posted image so pa pri cepljenju metko opraskle z iglo po stegencuuser posted image user posted image user posted image user posted image halooo.....pa potem so enega moškega s bolno hčerko poslale domov ker da kao je posvetovalnica čakalnica je pa bila praznauser posted image user posted image user posted image mislim..revež je povesil glavo in odpeketal so mu rekle da naj pride ob 11 h pa bi zihr odpravu še preden si ti prišla notuser posted image user posted image user posted image user posted image ...zadnje čase je tam pri naši P katastrofa

nana liza kako je ela ??bolje???

pegica user posted image user posted image za ažbeta sej se bo stanje popravilo boš videla, tudi moji sestrični je fantek dolgo tako hodil (pa so bli vsi pametni da je bla ona kriva in bla bal bal) pa se je stanje po pol leta čist popravlo in sedja je prav lep 8 letnikuser posted image user posted image user posted image pa provaj kar ti je mml povedala, zamenjaj čeveljček...poskusit ni grehuser posted image user posted image

nrmm user posted image user posted image da je maša boljš..in seveda user posted image user posted image za remont kopalnice boste lepi kadar bo končanouser posted image user posted image user posted image

vidim da kr pridno delate v službah..meni se nič ne mudi nazajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

verjetno bi mogla še kaj pokomentirat pa je šlo mimouser posted image user posted image user posted image user posted image

želim vam lep vikend....baje bo pihalo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image grrr..hočem pomlad in sončekuser posted image user posted image user posted image






_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
21.3.2009 7:49:05   
šnucika
user posted image
Dobro jutro vsem!

Kot zakleto naša Živa vstane ob 6huser posted image ....med tednom pa jo moram budit ob 7h,da gre v vtrec.

Kakšno vreme imate kaj po SLO?
Tu pri nas je taka burja in mraz...vse bo odneslo.

mml-moja ščitnica...no,saj je nimam več...kaj pa vem,sedaj jemljem povečano dozo hormonov in v začetku maja imam spet kontrolo na onko.Upam,da bo boljše,ker se nočem več redit...pa še lasje so hin in sem se morala precej postriči.

NRMM-hiša je luknja brez dna...vedno je treba nekaj delat in vlagat.Sedaj imaš priložnost,da si koplnico popolnoma preurediš,če imaš kakšne posebne želje.user posted image
Tudi midva bova morala to pomlad in poletje pošteno zavihat rokave,saj nama je streha celo zimo zamakala...posledično je večina sten splesnila,da ne govorimo o gips ploščah na stropu kuhinje in dnevne sobe,ki so prepite z vodo...user posted image  Streha je sedaj porihtana,je moj z enim zidarjem potem pa še en dan sam popravljal...

janja- Živa je tudi na Flixotide. Boge naše punce s temi dihalnimi težavami.user posted image
A je kdo od vaju astmatik?...ker naša pupa je očitno od mene to poverbala...imam precej hudo alergijo in posledično tudi astmo.






Živa je malo tečna,pa se moram igrat trgovino z njouser posted image

Zato vas lepo pozdravim...pa lep dan!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
21.3.2009 9:47:07   
NRMM
Jutro!

Imam ravno čas za kavico in pc,potem pa peljeva punci k frizerju,ker sta že kot ''čupavca'' user posted image .

Šnucika hvala za kavico. Sej ni blem pri nas v kopalnici,da mi ne bi bila všeč,ker sem jo itak jaz hotela takšno kot je........hudo je to,ker je vse v njej staro komaj 1 leto in še par mesecev,pa že popravljamo.To da je pa luknja brez dna,pa opažam ja. Že v prejšnjem stanovanju sva vsako leto nekaj rihtala,potem sva kupila to stanovanje v 3 gradbeni fazi in si res naredila vse po najinem okusu,ampak majstri so pa svojga dnarja vredni....eh škoda besed.

Pri nas se je naredil taki lepi sonček,ampak piha zelo,tako da je zunaj sibirija.Se bo treba kar doma držat al pa it mal po trgovinah user posted image user posted image user posted image .......je tole mož pravkar prebral in začel na veliko zmigovat z glavo user posted image .

Lonja a še spite? Manca še vedno tako pridna zaspanka?Kako pa se razumeta Ajda in Manca?

JanJan kako ste?Je Jan že vredu?

Janja27 le kdo koga jezi user posted image .Po mojem mamica Manci nagaja user posted image .

Pegica
upam,da je Ažbe že boljši.Ah tile zobeki in sračka.Sej bo kmalu boljše. Pri nas je Maruša driskala vedno pri izrasti zob,Maša pa bruhala user posted image .Kar pa se nogic tiče,pa ti tudi jaz predlagam menjavo čevljev,baje fino pomaga.

Ac
kako ste punce?

Bino
kje pa si ti? Ne nas tolko zanemarjat user posted image .Kaj pa dopust in fraj vikend?

Mml
naj ti tale dva tedna mineta kar se da hitro. Za ono v Jani pa le javi,veš da bomo naredili promocijsko akcijo zate user posted image user posted image user posted image user posted image .

Cuma kje si? Punci ok? Kako pa se kaj tvoji dve čebelici razumeta?

tinas
a imate toplo že v vaših koncih? A so tebi mogoče pri Lii pokazali,kako sama naravnaš komolček? Jaz močno upam,da se tole ne bo več zgodilo,no sej zaenkrat smo vsi previdni.Je pa res,da se to pri otrocih pogosto zgodi,je zdravnik možu rekel. Sem mu pa tudi naročila,da naj ne pove,da jo je on potegnil iz postelje (v igri),sem se bala takšnega odziva,kot si ga ti opisala.

HIMH lenoba kje siiiiiiiiiiiiiiiii?Daj malo mi pomagaj pisat,da ne bom izpadla najbolj lapasta štajerka user posted image .

Otroci me že preganjajo stran od pc....se je Maša pravkar vlegla na sedežno, si dala plenico pod rito (je doma že brez pleničke user posted image )in se dere zraven.....mami magaj user posted image user posted image .

Lep dan vam želim,uživajte maximalno!

Lp






_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
21.3.2009 9:48:52   
janja 27
thanks za coffi

mah nobeden nič ne astme ne alergije ..ne jaz ne mož ne nobeden pri nas v šlahti.v glavnem kr neki no........letos je prvič to dobila ..........prej niti ni nič kašljala sedaj po novem letuuser posted image user posted image user posted image user posted image mah..upam da se bo kaj poboljšalo al kako........ima full zamašen nos pa sloh ne pusti spucat s sterimarjem se kregamo k user posted image user posted image user posted image user posted image

pri nas pihaaaaaaaa vse bo odneslo tko da bom tud danes v hiši...bom pa pospravljala pa seigrala itd itd

lep vikend ma vas verjetnopridem še kej pogledatuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanježe
21.3.2009 13:05:01   
lonja
Daan,

čakam, da se moj Manček Zaspanček zbudi, da odbrziva proti LJ. Ajdo sva že prej odpakirali do Logatca in je že telefonirala, kako se pelje na rdečem vlaku in da bosta šli v LJ tudi na avtobus user posted image . Kako tem našim malim čmrljem take majhne stvari polepšajo dan. Le kdo bi se sicer peljal iz Vrhnike v Logatec, da se bo lahko peljal z vlakom do LJ user posted image .

Ata delajo na bajti, se bo danes spravil na kopalnico, že komaj čakam, ker to bo kr en ornk zalogaj user posted image .

Drgač pa še vremenska napoved iz tega dela SLO, svinjsko piha user posted image , tako da ne vem, če se bomo danes premaknili kam dlje kot do avta in nazaj ven.

NRMM, ja moja Manca je še kr eno čudežno bitjece, ki spi cele noči, da bi le trajalo user posted image . Če bi vedela, da bo tudi naslednji tak, bi ga kr mela user posted image . Ker Ajda je prespala noč samo enkrat, pa potem tega nikoli več ni ponovila. No, šele takrat, ko se je nehala dojit.
A kako se razumeta moji dve frčafeli? Ajda bi Manco kar naprej božala, pa lupčkala, pa stiskala, Manca pa včasih prav nazorno pokaže, da si preveč stiskanja ne želi user posted image . Zaenkrat nekega ljubosumja ne občutim, ne vem, mogoče še pride, ampak zanekrat je super in fino fajn.

Bino, ku ku, a ti si se pa odločila isto kot Arielca, da nas dokončno zapustiš user posted image ? Pogrešamo tvoje barjanske pozdravčke user posted image !

Mml, upam, da je Manca danes dobila veliko porcijo kakava pri Mačku user posted image . A si šla v šoping za novimi cunjami? Jst že delam volilno kampanjo zate user posted image .

Pegica, naj Ažbetu zobki nehajo nagajat TAKOJ user posted image ! A veš, da men je pa včasih kr fajn bit majhna siva miška user posted image . Te noben ne sekira, pol se pa tudi tu manj sekiraš...user posted image . Skratka super.

Tako. Grem še mal pobrkljat po stanovanju, potem pa gasa v LJ!

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?