|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 19:57:08   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Al bina, jaz itak navijam, da rešita tole in da se zopet najdeta. Al bina, daj mi nekaj povej, a ti sploh kdaj jokaš?


Jaz lahko jokam ob reklamah. Pokažem pa ne. Ker sem trdna. user posted image


Ti pa imaš eno mojo lastnost izpred let... Pa to ni dobro, ker je edino kar lahko dobiš čir na želodcu. Odkar tulim in kažem čustva sem dosti bolj srečna. Res.

Dodajam: Pa tudi drugi vedo, na čem souser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 20:08:15   
Anonimen
Rakci ste zelooo zelooo zelooo družinski in res ZELO občutljivi in trmasti.
Družinski - na način, da so navezani na svojo primarno družino(ne bom trdila da to velja za vse) in na to da imajo radi otroke.
Težko se jim nekaj dopove. Ko pa udari trma - udari 1000/ h user posted image . Težko prenašajo zamere.
Tudi raki znajo biti nergači in najedalci - vsaj moj je tak user posted image .
In raki tudi težko poslušajo.

AlBina a nisi imela ti v prvi primarni družini problemov, da je tvoja mama trpela in posledično tudi ti zaradi očeta alkoholika? Se zato trudiš družino obdržati skupaj, ker ti je družina največja vrednota?

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 20:12:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Rakci ste zelooo zelooo zelooo družinski in res ZELO občutljivi in trmasti.
Družinski - na način, da so navezani na svojo primarno družino(ne bom trdila da to velja za vse) in na to da imajo radi otroke.
Težko se jim nekaj dopove. Ko pa udari trma - udari 1000/ h user posted image . Težko prenašajo zamere.
Tudi raki znajo biti nergači in najedalci - vsaj moj je tak user posted image .
In raki tudi težko poslušajo.

AlBina a nisi imela ti v prvi primarni družini problemov, da je tvoja mama trpela in posledično tudi ti zaradi očeta alkoholika? Se zato trudiš družino obdržati skupaj, ker ti je družina največja vrednota?


Hm, kaj pa vem, mene ta moja "nesrečna" maldost niti ni tako zelo prizadela. vsaj meni se tako zdi. Ne vem, če je to posledica tega, res ne. Ali pa vse skupaj nekje globoko skrivam in nosim s sabo in za sabo. Tudi možno. Ampak to so zdaj e jako filozofična razpredanja zame, ne vem, če sem tega sposobna. Mislim zdaj, v tem trenutku.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 20:13:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Rakci ste zelooo zelooo zelooo družinski in res ZELO občutljivi in trmasti.
Družinski - na način, da so navezani na svojo primarno družino(ne bom trdila da to velja za vse) in na to da imajo radi otroke.
Težko se jim nekaj dopove. Ko pa udari trma - udari 1000/ h user posted image . Težko prenašajo zamere.
Tudi raki znajo biti nergači in najedalci - vsaj moj je tak user posted image .
In raki tudi težko poslušajo.



To pa ni res!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 20:19:31   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Al bina, jaz itak navijam, da rešita tole in da se zopet najdeta. Al bina, daj mi nekaj povej, a ti sploh kdaj jokaš?


Jaz lahko jokam ob reklamah. Pokažem pa ne. Ker sem trdna. user posted image


Dobra si, ta ti uspeva prekrivat. Mogoče bi se mogla kdaj izjokat ob njem, pa saj to ni nič kaj takega. Mogoče bi bil pozitivno presenečen in bi se počutil koristnega že, da te vsaj potolaži. Saj verjetno bi te, a ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 20:26:16   
Raho
Moja sestra je rak - moj mož pravi, da je težka v božu mater. Je res samosvoj tip, res ne ve poslušati, res izjemno težko prenaša zamero, je grozljivo zamerljiva (vedno moram paziti kaj rečem), res se užali v trenutku, če ni vse po njeno, res ima rada, da se jo kuje v zvezde, pravzaprav se kar sama, če se le da (vse, kar naredi ona je ah in oh in sploh), vedno je najbolj (ali utrujena ali spočita ali pridna...).
Definitivno potrebuje ogromno pozornosti. In v določenih situacijah reagira kot majhen otrok, čeprav je 10 let starejša.user posted image

Ampak je pa moja sestra pa jo kljub vsem negativnim lastnostim imam zelo rada.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 20:30:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Al bina, jaz itak navijam, da rešita tole in da se zopet najdeta. Al bina, daj mi nekaj povej, a ti sploh kdaj jokaš?


Jaz lahko jokam ob reklamah. Pokažem pa ne. Ker sem trdna. user posted image


To je pa zihr luna v 12-ti bajti.. trpis v svoji podzavesti.. kadar trpis seveda.. ne pokazes navzven.. kar  zate ni glih prevec dobr..

Drugac pa je vse tole.. tudi mal vpliva retro-merkurja.. kadar merkur potuje nazaj.. se lahko dogajajo taksne in podobne reci.. pa elektronika rada crkuje.. To bo do konca meseca..

Ce mas v mislih kaksen 'usodni korak'.. ga ne naredi v oktobru.. rajs mal kasnej..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 20:31:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Alice in WL

Moja sestra je rak - moj mož pravi, da je težka v božu mater. Je res samosvoj tip, res ne ve poslušati, res izjemno težko prenaša zamero, je grozljivo zamerljiva (vedno moram paziti kaj rečem), res se užali v trenutku, če ni vse po njeno, res ima rada, da se jo kuje v zvezde, pravzaprav se kar sama, če se le da (vse, kar naredi ona je ah in oh in sploh), vedno je najbolj (ali utrujena ali spočita ali pridna...).
Definitivno potrebuje ogromno pozornosti. In v določenih situacijah reagira kot majhen otrok, čeprav je 10 let starejša.user posted image

Ampak je pa moja sestra pa jo kljub vsem negativnim lastnostim imam zelo rada.


user posted image

A to so slabe lastnosti? user posted image

No da dopolnim seznam lastnosti raka. Poleg vsega neštetega se še radi norca delamo. Pa nč slabga ne mislimo. Pa trdni smo...zelo, čeprav nam ni videt. Pa preveč resno jemljemo stvari, delamo se pa flegmatike. Pa sanjamo nonstop. Pa stvari kupčkamo k smo preveč navezani da bi jih stran vrgl. Isto ljudi. Pa še pa še pa še....user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 20:33:30   
Strawberrie Cherrie
Z izjemo tistega kovanja v zvezde, smo vodnarji tut tam nekje. S tem da smo še poosebljene trme.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 20:34:41   
Raho
Še sreča, da smo levi čisto samosvojiuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 20:35:06   
Anonimen
Joj, pa nehajmo s temi znaki horoskopskimi user posted image , ker se bom vsedla na monitor.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 20:35:18   
srki
Ja, al bina, tiščanje čustev v sebi ni dobro. Vsaj zame ne. Jaz ali jokam, ali butam z vrati, ali pa pač zjezikam, kar mi pač pride na misel. Jaz sem nalsednji dan ko nova, z mogoče malo slabe vesti, vendar pa že potem poštimam in pokažem, da pa vendarle ne mislim vsega tako hudo, kar rečem. So se me pač navadili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 20:35:53   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image (na koncu)

IZVIRNO SPOROČILO: al bina
Ali pa vse skupaj nekje globoko skrivam in nosim s sabo in za sabo. Tudi možno. Ampak to so zdaj e jako filozofična razpredanja zame, ne vem, če sem tega sposobna. Mislim zdaj, v tem trenutku.


Gotovo bo to držalo, da tlačiš vse skupaj nekje v svoji globoki notranjosti.
Ni se ti potrebno sedaj s tem ubadat, ampak ko boš pa pripravljena, pa le tudi to premelji - boš videla da ti bo lažje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 20:36:06   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Z izjemo tistega kovanja v zvezde, smo vodnarji tut tam nekje. S tem da smo še poosebljene trme.


O, vodnarkauser posted image , jaz tudi. Pa res je, pustimo to astrologijo, to je sam bla bla.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 20:36:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Joj, pa nehajmo s temi znaki horoskopskimi user posted image , ker se bom vsedla na monitor.


Ja, imaš prav.

Fak, spet Elena čivka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 20:38:24   
srki
Ja pa tebe pa ta Elena res nervira, daj ugasni televizijo pa daj na Na zdravjeuser posted image .

No, tako, lepo je bilo klepetati, jaz grem v gozd, na piknik. Ja, prav ste prebrali, grem v družbo, malo klepetat, malo se smejat, malo jezit, malo kakšnega tečnega pijanega prenašat, kakega pokadit in to bo to.

Al bina, drži se!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 20:40:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Joj, pa nehajmo s temi znaki horoskopskimi user posted image , ker se bom vsedla na monitor.


Ja, imaš prav.

Fak, spet Elena čivka.


Aha, zdaj si me motivirala da odprem eno politično temo, hauk user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 20:41:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ja pa tebe pa ta Elena res nervira, daj ugasni televizijo pa daj na Na zdravjeuser posted image .

No, tako, lepo je bilo klepetati, jaz grem v gozd, na piknik. Ja, prav ste prebrali, grem v družbo, malo klepetat, malo se smejat, malo jezit, malo kakšnega tečnega pijanega prenašat, kakega pokadit in to bo to.

Al bina, drži se!


Ti, p., kar priznaj, da greš polhe lovit user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 20:44:12   
Anonimen

Ti, p., kar priznaj, da greš polhe lovit user posted image


user posted image

Jaz sem mislila da jo čaka kaki zajec user posted image , no pa saj polh bo tudi ok, drži se srki! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 21:19:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Rakci ste zelooo zelooo zelooo družinski in res ZELO občutljivi in trmasti.
Družinski - na način, da so navezani na svojo primarno družino(ne bom trdila da to velja za vse) in na to da imajo radi otroke.
Težko se jim nekaj dopove. Ko pa udari trma - udari 1000/ h user posted image . Težko prenašajo zamere.
Tudi raki znajo biti nergači in najedalci - vsaj moj je tak user posted image .
In raki tudi težko poslušajo.



To pa ni res!user posted image

krivauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 21:19:33   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Noče se opreti name, vsakodnevno posluša tisti drugo, "tagrdo" stran in to ga razjeda, ker ne ve, kaj in kako. Samo zakaj, za vraga, ne pusti, da mu pri tem pomagam?


Kaj pa če ravno zaradi tvoje ciničnosti, direktnosti, moči?

Nima smisla, da razglabljaš, kakšen je in kaj te na njem spravlja ob živce. Naredi ti prvi korak; obziren, prijazen in resen.

Saj sama veš, vsaka zgodba ima dve plati in najlažje je začeti pri sebi user posted image


Se strinjam.

Kaj pa vem, vse rakice, ki jih poznam, so prepričane, da so one najboljše, kar se je ljudem okoli njih zgodilo.user posted image user posted image  Hecam se, ampak nekaj malega resnice pa je v tem. No, saj ne rečem, da so res fajn prijatelji, pa poštiimajo vedno vse v nulo, nikdar niso polovičarske in skrbne so, pa take reči, ampak posestniške pa tolk, da jaz z njimi ne bi mogla živet.  No, fajn je, ker so pravične, ampak najhuje je, ker so večinoma prepričane, da imajo one praktično vse prav in so trmaste ko 5 drugih skupaj. V bistvu je načeloma tako, da veliko dajejo od sebe in tudi veliko pričakujejo od drugih, niso glih na izi narejene. Hitro so užaljene, včasih sploh ne veš zakaj, pa dolgo se držijo. Težko so nežne, prijazne in nežne v trenutku, ko se z nekom od domačih ne strinjajo, pa ta ni na "njihovem nivoju". Njim se zdi, da bi tisti drugi moral narediti pravi korak, ne one. Za prijatelje so fajn, za mame tudi - stroge, posestniške, zaščitniške in pravične. Može si pa ponavadi zberejo zelo vodljive. Če ne jim je težko v življenju.

Kozorogi so pa meni tudi prav fajn. Zelo zelo čustveni, na drug način kot rakice, veliko svobode rabijo, sami je pa ne bi dajali drugim prav radi. Vendar zelo čustveni. Ekstremno so navezani na svoje ljudi in predani so jim v nulo. Vendar ne izkazujejo vedno tega na pravi način, malo so čudni v tem smislu včasih. familija jim je zelo pomembna, ker so tudi oni posestniški. So pa res verbalno nasilni včasih moški primerki, ker hočejo zelo na glas vsakega prepričati v svoj prav, ali pa potiho speljejo svoje. Čist komot znajo reči ne, pa briga jih cel svet, če vsi poginejo zraven, oni bodo svoje speljali - to je meni njihova najhujša značajska lastnost. Vendar meni te sorte nasilje ni nič hujše, kot nasilje z muljenjem. Drugače so pa kozorogi dovolj pri tleh, da jih vse sorte zanima in se vse sorte reči lotijo. Hkrati spoštujejo in hkrati jim gredo na živce močni ljudje. Oni so tudi značajsko taki, da hočejo, da je vse po njihovo. Bog ne daj, da bi jih kdo vodil. Njim je to čisto pod častjo, ker daleč najbolj cenijo svoj intelekt. Lahko jim kvečjemu od daleč podtakneš kakšno zamisel. MOrda pa imata zato vidva težave, ker noben ne popusti. Oba vidita svoj prav.  Vendar kozorogi zelo cenijo prav ženstvenost na svoji ženski. Zakaj tega ne izkoristiš? Po moje bi največ dosegla, če bi igrala na to struno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 21:21:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Kaj pa vem, vse rakice, ki jih poznam, so prepričane, da so one najboljše, kar se je ljudem okoli njih zgodilo.user posted image user posted image   


To je čisto res user posted image .

Naša Mičica to potrjuje. Najboljše, kar se nam je zgodilo.

Zdaj še lahko napišem, ko še ne zna brat user posted image .

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 21:24:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Kaj pa vem, vse rakice, ki jih poznam, so prepričane, da so one najboljše, kar se je ljudem okoli njih zgodilo.user posted image user posted image   


To je čisto res user posted image .

Naša Mičica to potrjuje. Najboljše, kar se nam je zgodilo.

Zdaj še lahko napišem, ko še ne zna brat user posted image .


To niso naše misli....to je resnica....moj kimauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 21:27:34   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Pa stvari kupčkamo k smo preveč navezani da bi jih stran vrgl. Isto ljudi. Pa še pa še pa še....user posted image


------------------------------
Joj, to s stvarmi, ja user posted image , jaz več nimam placa v bajti, pa še kar hrčkam nekaj...

Raki smo resda ene tečnobe.., imamo pa tak filing za druge, da lahko gremo v snegu in ledu bosi koga tolažit, pa če nas sred noči dvigne iz postelje user posted image !
Da ne rečem kakšno o ljubezni do otrok user posted image ..

Pa še bližina vode... user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Vsakodnevno najedanje
19.10.2007 21:30:20   
Rožica I
Je pa res, da smo tako posesivni...da gre že meni na živce user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?