|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vsakodnevno najedanje
29.11.2007 22:12:11   
smrka
Najboljs da se kr locis, da te nebo zajedalec najedal!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Vsakodnevno najedanje
29.11.2007 22:25:35   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

najenostavneje bi bilo odgovoriti: Ne, ne bi.
Ampak celotna zveza najbrž sni sestavljena samo iz teh minusv, ali pač?



se strinjam

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Vsakodnevno najedanje
29.11.2007 22:27:13   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Zgleda kot osmrtnica user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Vsakodnevno najedanje
29.11.2007 22:37:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Če že govorite o astroloških znamenjih user posted image
Al bina tvoj je kozorog.S kozorogom sem živela 10.let.Muka. Mislil je samo na delo, na denar in spet delo.
Čustev ni bilo in zapravila sem leta čakajoč, da bo boljše.Pogovarjal se je samo o delu, intimni pogovori so bili larifari. V postelji hlad.Ne vem kje sem imela pamet.
To so najmanj družinski in čustveni ljudje.Se opravičujem, če sem zašla, samo to sem morala povedati.


No, no, no... To je res, s kozorogi živeti je muka, a vse se da, če se hoče.. Ne drži pa to, da smo najmanj družinski in čustveni ljudje... Po mojem, nismo vsi kozorogi isti, in tile astrološka znamenja - nakladanje... Res pa je, da to kar si kozorogi zabijemo v glavo, tako tudi bo..

Eh, ne bom smetila..

Jaz, ti Albina ne znam svetovati, želim ti le, da se vse porihta user posted image In, nikar ne ostani z njim le zaradi otrok.. Tudi ti in tvoja sreča sta pomembna!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Vsakodnevno najedanje
29.11.2007 22:40:03   
Anonimen
Ok, šele sedaj vidim, da je tema že kar stara.. Se opravičujem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Vsakodnevno najedanje
30.11.2007 8:01:18   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Najboljs da se kr locis, da te nebo zajedalec najedal!


Ojej, Smrka.

Al bina, jaz sem pa res, res vesela, da smo ti pomagali, pa kakorlkoli že.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Vsakodnevno najedanje
30.11.2007 20:10:10   
Mavrica32
ja, Nivess, res gre za strašno samoiniciativo. Takšno, da glava boli in obstaja velika verjetnost, da potem sam postaneš čist lifeless. Morda bi si morala prebrati spet Ibsenovo Noro. Zanimivo, da se znajdeš samoiniciativna in samostojna ženska v taki vlogi. Totalne pasivnosti, ker si ti ne da več vztrajat ozr. preveč energije vlagat v to, da bi kaj spremenil. Za vsako majceno spremembo vložiš toliko energije, da te sčrpa.
Hm, pravite, da ne verjamete v znamenja. Hm, mene je ločena kolegica vprašala, kaj pa misliš delat z bikom. Strašno ti bo kmalu dolgcajt. Ja, strelci smo ljudje sprememb in akcije. hM, praviš ptica brez kril.  Ja, če misliš Feniksa sigurno. Ni mi problem imet samostojne akcije. Sami hodit naokoli. Samo to bi lahko počela tudi neporočena. Sej v bistvu drage moje vse zakoplicirajo otroci. Če pošteno pri sebi premislim, če ne bi hotela imeti otrok, bi bila raje sama z občasnim partnerjem, ne bi pa hotla z njim živet.
ALbina, moj mož je že prej podcenjeval mojo službo, zato šest let nisem hotela hoditi z njim. Sedaj ne razume, da sicer pridem domov pred njim, a sem pogosto podrta od utrujenosti in bi šla rada takrat mal ven se zluftat, naužit tišine in, da za službo ne morem delat po službi. Šele zvečer se toliko zberem, da lahko uredim vse papirnate posle, ki mi ostanejo. Verjetno je to kar pogost pojav, al pa se morda motim.
O, kozorogih imam pa tudi jaz svoje mnenje. Vendar le s stališča prijateljev. Ne, da ste/so nečustveni, nedružinski, sam tega ne znate ravno pokazat.
Nč, grem jaz spet romane brat - droga ozr. lažje se živi, če prebereš kak srečen konec.... 
Lp vikend

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Vsakodnevno najedanje
30.11.2007 20:36:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

No, no, no... To je res, s kozorogi živeti je muka, a vse se da, če se hoče..


To bi pa še moj potrdil.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Vsakodnevno najedanje
30.11.2007 20:37:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mavrica32

O, kozorogih imam pa tudi jaz svoje mnenje. Vendar le s stališča prijateljev. Ne, da ste/so nečustveni, nedružinski, sam tega ne znate ravno pokazat.

Bolje rečeno, nismo pripravljeni vsakemu tega pokazat. Tiste, ki jim to pokažemo, skrbno izberemo.

(odgovor članu Mavrica32)
  Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Vsakodnevno najedanje
30.11.2007 20:38:23   
Anonimen
Al bina, sem zelo vesela, da si bolje.user posted image Itak je pa tako, da spreminjamo lahko samo sebe ali pa svoj pogled na stvari. Ti si očitno storila slednje in je to vplivalo na vaju oba. Naj vama uspe.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Vsakodnevno najedanje
30.11.2007 20:50:49   
visnjaaa
Al bina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tole pa ni ravno tvoj stiluser posted image user posted image user posted image user posted image samo, si pa dobr napisala.
Sej deci so res čudaki. Sej moj ma tud take popadke vsake toliko časa....sam mene zdej sploh več ne gane, takrat ga pač pustim pri miru, da plava v svojem svetu. Če je pa fejst vztrajen, pa popizdim in čist ven padem in mu v sekundi dvajset povem kaj si mislim o njemu....za nakonc mu pa še povem da je vse razen človeka in se nahitro pomiri....pol pa je spet dobr.

To je treba kr v kali zatret, drugače ratajo domišljavi.

lp

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Vsakodnevno najedanje
30.11.2007 20:51:16   
Anonimen

Zanimivo, da se znajdeš samoiniciativna in samostojna ženska v taki vlogi.


Z lahkoto se znajdeš. Pa ne pozabit, da so to lahko hkrati ženske, ki imajo v svojih prioritetah na vrhu željo po ljubezni, otrocih....pa smo tam, kjer smo..z lahkoto.

(odgovor članu Mavrica32)
  Neposredna povezava do sporočila: 287
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?