|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
Srečanje žalujočih v LJ, Hospic 22.10.2007 14:39:09
|
|
|
|
Jančika_
|
Vabimo vse žalujoče mamice, očije, sorodnike, prijatelje… na skupno druženje , kjer bomo poklepetali, predstavili potrebe in težave žalovanja, si izmenjavali izkušnje, misli, spodbude pa tudi kanček veselja, ki ga na srečanjih nikoli ne manjka. Srečanje v LJUBLJANI bo 30.10. 2007 ob 16.00 uri v prostorih Hospica na Dolenjski c. 22 Za vse dodatne informacije, za pogum … smo dosegljivi na e-mail: info@solzice.com Tel.št. 041 532 916 Ker je število omejeno, prosimo da Vašo prisotnost potrdite na naš e-mail oz. telefon. Pogumno naprej, Društvo Solzice
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKoliko kave lahko spije nosečnica?Preverite, kje je tista varna meja popite kave v nosečnosti, da ta razvada ne bo vplivala na večjo verjetnost za spontan...
Zadnje s foruma
izbrani ginekologphotoJe vaš ginekolog ...moški (
38%)

ženska (
62%)
Število vseh glasov: 569Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!