|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pralne bombazne plenicke
23.10.2007 11:12:55   
pikecpokec
...pravzaprav dve vprašanji (oz. 3):
- Katere so vam boljše (Racman ali Štorklja). ker mi uporabljamo racmanke, imamo pa tudi nekaj štorkelj in ne vem, a jaz ne znam poviti v štorkljo ali kaj je narobe, ampak štorklja VEDNO premoči, in to že po prvem lulanju.  pri racmankah pa ni nobenega problema-zelo zelo redko se zgodi, da kje kaj ven priteče. Pa ne more biti taka razlike med njimi al kaj?!?user posted image   (opomba za administratorja: če se tole smatra kot (anti)propaganda, naj se mirne vesti briše. ni mišljeno tako)
- na spletni strani od racmank sem prebrala, da se lahko te plenice perejo na 60 stopinj. do zdaj sem jih vedno prala na 95 stopinj, potem sem pa poskusila na 60, pa so ravno tako lepo oprane. a jih je nujno vsakič prekuhati ali je res dovolj na 60?
- še zadnje: a katera uporablja pralne oreščke za plenice prat? zadovoljne/nezadovoljne?

hvala!


< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 15.1.2015 19:02:19 >


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)
Revisions: 1 | Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
23.10.2007 11:28:29   
kjava
Mi mamo racmanke in sem zadovoljna, štorklje ne poznam. Od začetka sem jih prala na 95, pa sem ugotovila, da se bojo tako prehitro znucale, zato jih zdaj na 60, občasno pa na 95, pa je čist kul.
Pralne oreške pa že ful dolg nabavljam, pa jih še zmer nimam, tko da ne vem user posted image .

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
23.10.2007 13:04:51   
frufru
Štorklje ne poznam, mamo samo racmanke. Večino zelene (3 rumene), ker rumene hitrej spustijo. Perem od vsega začetka na 60° in so še vedno čisto bele. Prekuhavat jih ni treba, mehčalca tudi ne rabiš, sploh če maš sušilca. Pralnih oreščkov nimam, ker jih prodajajo v prevelikem paketu, bi jih rada prej preizkusila, za to pa ne rabim  pol kile oreščkov. user posted image  Jih pa perem s Froschevim praškom, ki je 97% biorazgradljiv, vsaj tako gor piše.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
23.10.2007 14:17:10   
ribica.
Racmanke niso 100% bombažne, zato so "boljše". Zato se tudi ne uničijo tako hitro in imate občutek da so boljše.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
23.10.2007 16:11:03   
pikecpokec
Ja, iz česa pa potem so? men se zdijo čist bombažne
user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
23.10.2007 22:34:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

...pravzaprav dve vprašanji (oz. 3):
- Katere so vam boljše (Racman ali Štorklja). ker mi uporabljamo racmanke, imamo pa tudi nekaj štorkelj in ne vem, a jaz ne znam poviti v štorkljo ali kaj je narobe, ampak štorklja VEDNO premoči, in to že po prvem lulanju.  pri racmankah pa ni nobenega problema-zelo zelo redko se zgodi, da kje kaj ven priteče. Pa ne more biti taka razlike med njimi al kaj?!?user posted image

Pri nas imamo izkusnje samo z racmankami in smo zelo zadovoljni.

IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec
- na spletni strani od racmank sem prebrala, da se lahko te plenice perejo na 60 stopinj. do zdaj sem jih vedno prala na 95 stopinj, potem sem pa poskusila na 60, pa so ravno tako lepo oprane. a jih je nujno vsakič prekuhati ali je res dovolj na 60?
- še zadnje: a katera uporablja pralne oreščke za plenice prat? zadovoljne/nezadovoljne?

Odkar jih imamo (malo vec kot 7 mesecev) jih peremo na 60stopinj in je vse OK, ne ostane nobenih flekov. Poskusili smo prat tudi s pralnimi oreski in smo tudi zadovoljni. Poleg oresckov smo morali dodat se belilo, ki je tudi neko hudo naravno, drugace bi ostali rumeni flekci na plenicah. Je pa s pralnimi orescki tako, da se najbolje uporabijo, ce peres najprej 2x na 30 ali 40 stopinj, potem pa na 60 ali 95stopnj. Ko se enkrat pere na 60/95 stopinj, pa niso vec toliko  uporabni... to prakticno pomeni, da lahko uporabis orescke za plenice samo za enkrat.

Pa se jaz eno vprasanje: :)
- ali perete plenice vsak dan ali pocakate, da se nabere?
- ali perete plenice skupaj y ostalimi oblekami? Mi smo se navadili, da kupimo vecinoma obleke, ki se jih da oprat na 60 in jih peremo skupaj. Se mi pa zdi, da je obraba obleke hitrejsa.
- Pa se to? kje kupujete obleke oz. ali kupujete obleke kaksno s tevilko vecje, ker imajo nasi otroci malo "vecje rite"?

(odgovor članu pikecpokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
23.10.2007 22:48:03   
Anonimen
jaz imam obojne, pa so bp, edina razlika je, da so štorkljine debelejše, aja pa operejo se ne tak fajn ko racmankeuser posted image perem jih na 80, mehčalca ne dajem, dam kis, da so mehke, pol pa v sušilca. zraven perem edino tetra plenice,pa kak bel bodi še mogoče. prat dam pa vsake tri dniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
23.10.2007 23:48:28   
shooo
mi imamo racmanke in smo zadovolji .  nase dete je staro 20m in racmanke so na riti obcasno - dva dni jih uporabljamo potem gredo v pranje.
ker je začela hoditi bolj na široko tudi kadar ima ozki vložek smo se odločili da  vložek ven vržemo in pač večkrat previjamo.
zato razmišljam o nakupu pocket planičk kjer je poluretanska plast že na planički in ni potrebno dajati gor še prekrivne in tudi vložek das not po potrebi. ima katera  izkušnje?

no, sori da se vrnem k temi.
prerem jih na 60 in tu pa tam na 90. sušijo se praviloma v sušilcu in ne uporabljam mehčalca. peremo jih s tetrami ali same.uporabljamo pa frosh in kis.nase so nebeljene in z medvedki. medvedvedki so že precej zguljeni.
nekdo je omenil da racmanke niso  100% bombažne.. a sem jaz kaj spregledala?? razsvetlite me prosim saj sem že 2 leti prepričana da dajem svojemu otroku na rit čisti bombažuser posted image

lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
24.10.2007 6:46:48   
Princess Mononoke
Jaz uproabljam plenice iz bambusa in konoplje in jih perem pri 40 stopinjah ter dam žličko bikarbonatne sode k prašku (pripomore da se prašek popolnoma spere s plenic) ter bel kis namesto omehčevalca. Sušim pa jih na soncu in ne v sušilniku. Po moje če niso plenice posušene na soncu je potrebno jih prati pri višjih temperaturah. Madeži se sperejo tudi pri nižji tempraturi. Problem pa je nastal z uprobo goste hrane, posebno stvari kot borovnice pustijo madeže in je potrebno več kot eno pranje (oziroma sušenje) da zginejo.

Jaz plenice nabiram. Drekec sperem in jih dam v posebno vedro. Ko jih je dovolj pa operem. Vendar nikoli jih ne perem z ostalo obleko.

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
24.10.2007 7:57:50   
Tracy
Tudi mi imamo oboje plenice. Štorklje so mi boljše ker je v njih rita manjša vendar posledično manj zdržijo. Plenice nabiram in jih perem vsake 3-4 dni. Perem jih na 90 stopinjah, ker če jih na manj mi madeži ne grejo iz plenic. Ne vem ali imam slab stroj ali prašek. Ne uporabljam mehčalca. Ko jih operem jih najprej ene 90% posušim na zraku potem pa jih dam še za kakih 20 minut v sušilec zato da se zmehčajo.
Z oblekami za te večje rite je pa res kar malo problem. Pri nas zato večinoma uporabljamo le žabice - sedaj ko je še majhen. Potem pa se že dobijo trinerkice ki imajo tudi malo večje ritke.
So pa kolikor jaz vem plenice 100% bombažne in racmanove tudi nebeljene (zeleni racman).

Kam pri pranju dodate beli kis (to je verjetno ta kis za vlaganje ali kakouser posted image )? Zakaj dodajate kis?
Kje dobite ta prašek Frosch? Nisem vedela da obstaja tak prašek.

Tudi jaz jih perem samo z tetra plenicami pa mogoče kdaj kak bodi zraven uleti.

Lep pozdrav vsem ljubiteljem narave in otrokuser posted image .

(odgovor članu Princess Mononoke)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
24.10.2007 9:18:07   
Anonimen
kis dodajam zato, ker mehča vodo, posledično so cotke mehkejšeuser posted image to je ta za vlaganje, brez začimb sevedauser posted image
frosch bi načeloma naj meli v vseh večjih trgovinahuser posted image no, za špar sem ziher da ga ma....

aja, pa jaz uporabljam še one bombažne predloge na roli, da ni treba dreka dol čohatuser posted image

(odgovor članu Tracy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
24.10.2007 11:39:44   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: Tracy

Kam pri pranju dodate beli kis (to je verjetno ta kis za vlaganje ali kakouser posted image )? Zakaj dodajate kis?
Kje dobite ta prašek Frosch? Nisem vedela da obstaja tak prašek.

Tudi jaz jih perem samo z tetra plenicami pa mogoče kdaj kak bodi zraven uleti.

Lep pozdrav vsem ljubiteljem narave in otrokuser posted image .

Frosch se dobi v DM, mullerju, tušu Je pa to znamka za biorazgradljiva čistila, majo tudi svoj pril in wcnetuser posted image
Racmanke so iz bombaža, razen če kdo misli na elastiko, ježke, pritiskače in prekrivne hlačke. Ti pa res niso iz bombažauser posted image user posted image user posted image
Jaz plenice perem z brisačami in rjuhami oziroma s perilom, ki se pere na 60° skratka, da je boben poln

(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
24.10.2007 19:34:51   
pikecpokec
Punce, hvala vam!
Se mi pa zdi, da nas je precej malo takoh ki svoje user posted image povijajo v bombažne (ja, še vedno sem prepričana da so 100% bombažne) pleničke. tudi folk je ful začuden ko povem da imamo racmanke. ''ja, pa veš kolk je pol pranja, pa preden se posušijo! kaj pa če se pokaka, a je treba pol drekec dol spirat al kaj?''user posted image . v glavnem, potem jim potrpežljivo razlagam in eni so kar navdušeni.
aja, naša pediatrinja ni imela pojma kake pleničke so to. da ne govorim o patronažni, ko ga je prvič previjala. skor jo je kap! potem je pa priznala da smo edini ki jih pozna, da imajo te pleničke. in nas je ful pohvalila user posted image .

V glavnem, jaz sem zadovoljna, je pa res, da počasi dokupujemo nove, ker sem jih dobila od ene mamice, ki jih je že uporabljala za otroka in so že rahlo zdelane. tako da včasih kaka gumica spusti ali pa celo kakšna čisto razpade.


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
24.10.2007 20:16:13   
Seven*
Temo sem pripela na vrh, ker se mi zdi pomembna in tudi veckrat se ponavlja. Mogoce bolje, da so zadeve na kupu.

Lepo bodite!

Seven

P.S Meni osebno so bile obojne vsec, bi pa Storklje priporocila tistim ki manj lulajo, Racmanke pa bolj za orto polulance.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
24.10.2007 21:02:52   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Punce, hvala vam!
Se mi pa zdi, da nas je precej malo takoh ki svoje user posted image povijajo v bombažne (ja, še vedno sem prepričana da so 100% bombažne) pleničke. tudi folk je ful začuden ko povem da imamo racmanke. ''ja, pa veš kolk je pol pranja, pa preden se posušijo! kaj pa če se pokaka, a je treba pol drekec dol spirat al kaj?''user posted image . v glavnem, potem jim potrpežljivo razlagam in eni so kar navdušeni.
aja, naša pediatrinja ni imela pojma kake pleničke so to. da ne govorim o patronažni, ko ga je prvič previjala. skor jo je kap! potem je pa priznala da smo edini ki jih pozna, da imajo te pleničke. in nas je ful pohvalila user posted image .

V glavnem, jaz sem zadovoljna, je pa res, da počasi dokupujemo nove, ker sem jih dobila od ene mamice, ki jih je že uporabljala za otroka in so že rahlo zdelane. tako da včasih kaka gumica spusti ali pa celo kakšna čisto razpade.

Ja, naša patronažna je tudi gledala, pa kukr naj bi ona men kazala, kako se naj previja, pol je bilo pa obratnouser posted image  Jaz sem jih tudi 5 kom kupila iz druge roke, pa so čisto v redu, edino en ježek malo spušča. V bistvu jih premalo ljudi pozna. Pol je pa cel kup vprašanj, kako vneto rito rešit, pa kako jim spuščajo,... Našemu se rita vname samo, ko je cel dan v papirnati plenici (ko smo na poti)user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
25.10.2007 12:52:16   
mile
Koliko teh plenic pa imate? V primeru, da se odločim, da bom uporabljala bombažne, ne vem, koliko jih naj nabavim. 

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
25.10.2007 13:27:47   
Putka
Jaz vedno Bambinomio hvalim, pa se nobena ne pridružiuser posted image Ne rabijo dodatnega vložka, ker so prekrivne hlačke nepremočljive. Ježki so velcro in ne spustijo zaboga. Not se vstavi zložena tetra plenica, jaz sem njihove kupila, ki so že debelejše zašite.

Orve mesece sem posebej prala na 60st, zdaj zraven kakšne brisače, tetra plenice vržem, pa Frosch tekoči uporabljam. Rumeni flekci pa ne gredo vendo ven, pač so ene zafarbane. Se otrok nič ne pritožuje, ko jih ponovno poserjeuser posted image .

Princess Mononoke, v Avstraliji imate pa zelo veliko izbiro ekoloških plenic, tudi razgradljive za 1x uporabouser posted image . Bi kaj v Slovenijo uvažala?

(odgovor članu mile)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
25.10.2007 13:29:21   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: mile

Koliko teh plenic pa imate? V primeru, da se odločim, da bom uporabljala bombažne, ne vem, koliko jih naj nabavim. 
Bambinomio ima že pripravljene pakete po 80€, not so 2 prekrivne hlakčke (ene sem še dokupila), pa 12 plenic (dokupila še paket in jih imam 22). Peremo dva-trikrat tedensko in lepo skozi pridemo. Edino ponoči in za daljše sprehode imamo pamperske.

(odgovor članu mile)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
25.10.2007 14:23:43   
frufru
Mam 17 racmank (3 rumene, ostale zelene) nam znese, tako da peremo na 3 dni skupaj z ostalimi cunjami na 60° Ponoči kak mesec rabimo 2 vložka, čez dan je brez vložkov, razen pri rumenih racmankah. Aja, mamo sušilca, drugače bi jih rabil več. Prekrivne hlačke mam po 2 komada trenutno smo na št L. Imam tudi ene second hand bumis L, samo so nam še prevelike, razen za ponoči, če jih faj zašponam

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
25.10.2007 14:42:13   
shooo
putka!

mene silno zanimajo te planice. a to je ta "pocket" varianta, ki imajo vdelan žepek za vložek?
a je vložek nujen ali so tudi same po sebi kaj vpojne?
a se dajo dobiti po kosih ker jaz bi dokupila nekaj za probo kajti amam nagledane še rodine (85kn/kos) in fuzzy buns(125kn/kos).sedaj jih imam nekje 15  in se toliko  bi jih dokupila se za naslednjega dojencka ki pride apirla.user posted image
in prosim če mi lahko še javiš kje se jih da dobiti.

hvala


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
25.10.2007 15:00:06   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

Jaz vedno Bambinomio hvalim, pa se nobena ne pridružiuser posted image Ne rabijo dodatnega vložka, ker so prekrivne hlačke nepremočljive. Ježki so velcro in ne spustijo zaboga. Not se vstavi zložena tetra plenica, jaz sem njihove kupila, ki so že debelejše zašite.



Putka, jaz sem nekaj kolebala med bambinomio pa racmankami, pa mi je kolegica rekla, boš pa ja dala slovenski firmi zaslužit. No, tko da sem jih pol zato vzela in sem zadovoljna. Sej njihove prekrivne hlačke tud ne premočijo, vložka pa tud ne dajem vedno not.

Jest mam 15 kosov vobtoku in troje prekrivne hlačke, sem pa še šest plenic dokupila, ker nimam sušilca in se zdej pozimi bolj počasi sušijo. Perem jih pa tud trikrat na teden skupaj z ostalim perilom.

< Sporočilo je popravil kjava -- 25.10.2007 15:04:50 >

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
25.10.2007 16:42:31   
karin412
Jaz uporabljam racmanke (24 kom) že 20 mesecev in moram reči samo to, da so že ful znucane(ježki), tudi trgat so se mi začele, pa ne perem dostikrat na 95, dajem večinoma sušit na zrak, le ko je dež in zima v sušilca. Ne vem, kako je pri drugih. Zdaj ko imam še 2 meseca starega fantka, sem kupila še 20 komadov novih plenic iz druge roke. Škoda, izgleda da so samo za enega otroka.
Perem z Dashem, uporabljam pa kis za vlaganje. Z oreščki sem že prala, pa bi morala uporabit belilo, ker ni šlo nič stran.

Ena sparšuje koliko komadov naj nabavi - odvisno, če bo sušila na zraku, jaz sem zato kupila 24 kom in je bilo ok. Meni oba zdaj toliko plenic porabita, da perem skoraj vsak dan (sem zračunala da na 1 dan in pol), skupaj z brisačami, rjuhami, kar se nabere.

Največje težave so z bodiji - zdaj ima Miha 2 meseca, pa mu že dajem bodije 68, pa jih ravno lepo zaprem. Ajla je bolj majhna, pa sem tudi pri njej imela bodije eno št. večje. Za pajacke enako, najboljše so posebej hlače ali žabice.

Prekrivne imam 3 kom ene velikosti, tudi volnene, samo je več dela z njimi, še posebej ko so pokakane in se sušijo cel dan.

Aja glede hoje in okretnosti - jaz sem Ajli ko je začela sedet, dajala čez dan umetne, da je lažje dosegla to stopnjo, za hojo pa ni bil problem. Res se mi zdijo malo nerodne edino v pasu.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: uporabnice pralnih plenic-vprašanje
25.10.2007 19:03:23   
frufru
Karin ježke ti pri racmanu zamenjajo, če je sicer plenica še OK, pokliči jih in vprašaj

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pralne bombazne plenicke
25.10.2007 21:29:11   
Tinta
Tudi mi uporabljamo bombažne plenice in meni je najbolj všeč to, da mi ni treba ves čas razmišljat, koliko "papirnatih" imam še na zalogi. Perem en stroj vsak večer- cca 8 - 12 kom jih vržem not+ še kaj belega, po navadi na 60. 

Pri prvi smo kupili 20 štorkljic in potem smo dobili še 5 racmanov, ampak ne vem kateri so mi bolj več... Racman je debelejši in ga uporabljamo kot nočne plenice, štorklice so malo ožje... Pri drugem sem dokupila še 6 Racmanovih, ozkih. Tako da je skupaj 30 pelnic redno v obtoku. Ja, brez sušilca nebi šlo...

LP

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pralne bombazne plenicke
26.10.2007 16:33:36   
skuštrana
Evo, mi imamo tudi Racmaneuser posted image

Me pa nekaj zanima, mogoče mi lahko katera pomaga. Naš newborn je star 15 dni, povijam ga v Racmanke in pod samo plenico je koža tipi topi, na trebuščku ( predvsem okoli popka) pa je par dni nazaj dobil takšne rdečkaste izpuščajčke, sedaj pa ne vem ali je to mogoče od prekrivnih hlačk, ki se mu tam dotikajo kožeuser posted image ali kaj za vraga bi to bilo? Sem namazala s hladilnim mazilom pa zaenkrat ni še nič boljše...

Drugače sem pa jaz tudi imela nagledane Rodine puse ( ki so res prekrasne, ampak prekrivnih hlačk pa žal nimajo) potem pa sem kupila 18 zelo malo rabljenih Racmanov, skupaj z vložki ter 4 prekrivnimi hlačkami in sem zelo zadovoljna.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Tinta)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?