|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:23:59   
Anonimen
Kul da bi ob tem ostala? Ma saj nisem nora, hitro bi on videl moj fris, še prehitro. In definitivno ne bi bil kul.


Ob nasilnem človeku po moje ja. Ker ga "nasilnost" z druge strani samo še bolj podžge.

Najprej ga je treba umirit, da bo sploh slišal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:25:05   
Bubamaraa
**** ne......

jaz kot prvo se mu ne bi nič opravičevala.... mislim halo..... tip pretepava ženo, da jo skor ubije in se mu morš ti pol opravičit, ker si zaradi vašega miru ga poklicala... user posted image user posted image user posted image

sprej bi ziher mela zarad boljšega občutka.... vsaj jaz... sigurno mu ne bi pokazala, da se ga bojim... bi pa pomoje moj dec kar fajn znoru, da b ikdo to okrog govoru, da me bo pretepel.... user posted image

je pa po tej zgodbi sodeč tip totalen debil....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:29:38   
muki1
Ja, punce, ne pozabit, da je ,,dečko,, psihopat. Saj ne vem, s čim ga bom bolj podžgala, če bom ponižna in se ga izogibala ali pa grem tja in mu povem, kar mu gre. Takemu zgleda nikoli ne veš, kaj se mu potika po glavi. To je najbolj žalostno. Saj če bi bila prepričana, da bo vsaj v glavi premlel situacijo bi se šla pogovorit, normalno, človeško, brez kregarije in groženj.....

Pozabila sem povedati, da si domišlja, da se mu jaz zdaj posmehujem, tako je vsaj rekel frizerki, baje da se smejem z njega, ko se srečamo zija v mene, da mi je kar nerodno, v začetku sem ga pozdravljala, potem sem prenehala.... ko se peljem mimo z avtom, toliko da ne pade na cesto, zdaj če razmišljam, lahko rečem, da opreza za mano.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:30:08   
Maxica
Zdej, ne se obešat na moje besede "opravičevanja". Vem, da se mu nima Muki kaj opravičit. Sem mislila v tem kontekstu, da s tem potegne črto in z njimi nima več opravkov, predvsem pa, kar je najpomembneje, da ne hodi s strahom po cesti. Sicer pa, nobena juha se ne poje tako vroča, kot se skuha. Lahko da se tip dela heroja po vasi, pa govori, kaj vse je sposoben komu narediti (bolnik z veliko začetnico, res). Pa saj ne vem, no, nič kaj zavidljiva situacija v vsakem primeru.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:32:36   
Anonimen
Živimo v idilični gorički vasi, ki premore vse, kar pač take vasi imajo.


Kar strah me je postalo zate....glede na idiličen uvod....šit, res.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:34:47   
Bubamaraa
tip je DEBIL!!!! po celi črti je debil......user posted image  prekleti psihič....user posted image



samo muki ne mu pokazat, da se ga bojiš..ker pomoje on to hoče... da bi se ga bala cela familija in bi dobil občutek, da je nad vami in da se ga vsi bojite... user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:35:50   
Anonimen
Muki, tudi, če bi takrat poklicala policijo, nebi bilo nič drugače, ker ne verjamem, da bi ženska sploh priznala, da jo je mož pretepal. Večina ne prizna, zakaj, pa same vedo user posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:38:15   
Anonimen
Ja, punce, ne pozabit, da je ,,dečko,, psihopat. Saj ne vem, s čim ga bom bolj podžgala, če bom ponižna in se ga izogibala ali pa grem tja in mu povem, kar mu gre. Takemu zgleda nikoli ne veš, kaj se mu potika po glavi. To je najbolj žalostno. Saj če bi bila prepričana, da bo vsaj v glavi premlel situacijo bi se šla pogovorit, normalno, človeško, brez kregarije in groženj.....

Pozabila sem povedati, da si domišlja, da se mu jaz zdaj posmehujem, tako je vsaj rekel frizerki, baje da se smejem z njega, ko se srečamo zija v mene, da mi je kar nerodno, v začetku sem ga pozdravljala, potem sem prenehala.... ko se peljem mimo z avtom, toliko da ne pade na cesto, zdaj če razmišljam, lahko rečem, da opreza za mano.


Pa dobro kolko je star ta "dečko" user posted image


Tebi svaka čast, če se boš lahko delala, da ni blo nič, jaz se ziher ne bi mogla. Če se že bojiš stopit do njega, pa vsaj izkoristi priliko ko se srečate, pa glej da ne boš pač takrat sama. Reči pač da si nekaj čula in da te zanima če je res. Ker konec koncev sploh ne veš če je to res, al so pač samo govorice user posted image in se ti po nepotrebnem sikiraš.
Pa nisi se ti v nobeno godljo spravila.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:44:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Če se že bojiš stopit do njega, pa vsaj izkoristi priliko ko se srečate, pa glej da ne boš pač takrat sama.


Ja, treba mu je dat vedet. Ker če boste tiho, bo imel moč nad vami....A mož si pa ne upa, al kako?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:46:04   
Bubamaraa
pokažte temu psihiču, da se ga NE bojite in da ne more psihičenga terorja nad vami zganjati.!!!!!user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:50:29   
muki1
,,Dečko,, je v peniziji user posted image .

Mož pa noče zadeve še bolj zapletati. Pravi, da ne bo drezal v drek. Jah, saj po eni strani ima prav. Pač ni Robin Hood user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:52:41   
Anonimen
,,Dečko,, je v peniziji user posted image .


A pije?

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:54:00   
muki1
Tudi ga cukne, ampak ni agresiven samo ko pije. Tudi trezen je agresiven. Baje ga živci dajejo.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:54:58   
Anonimen
Baje ga živci dajejo.


A mogoče veš, kaj ga muči?

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:55:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

,,Dečko,, je v peniziji user posted image .

Mož pa noče zadeve še bolj zapletati. Pravi, da ne bo drezal v drek. Jah, saj po eni strani ima prav. Pač ni Robin Hood user posted image .


V penziji? Ja kolko ma približno vsaj...50, 60??

Pa saj ne rabiš bit robin hud za take stvari.. uh, tebi pa svaka čast, res.  Si ne predstaljam da me ne bi moj stari zaščitil. Oz, da se ne bi mogla zanest na njega v taki situaciji.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:57:23   
Anonimen
Pravi, da ne bo drezal v drek. Jah, saj po eni strani ima prav.


Po drugi pa ne.

Recimo, da bi bil on v "godlji"...bi ti stisnila rep med noge?

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:58:38   
Peteršilj

samo ne se mu opravičevat, sprej bi si jaz tudi nabavla. Njega pa pusti na miru, kot
da nič ne veš. kaj je govoril. Škoda, da maš v tako lepi vasici take idiote za sosede. Pusti ga in ne drezaj vanj, tako bi jaz naredila.Držim pesti zate, čao.

user posted image user posted image
BOLJ KO DREK MEŠAŠ. BOLJ SMRDI.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:59:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Pravi, da ne bo drezal v drek. Jah, saj po eni strani ima prav.


Po drugi pa ne.

Recimo, da bi bil on v "godlji"...bi ti stisnila rep med noge?


Evo to si dobro rekla mič. Jaz za tistega, ki ga mam za svojega, pomikam gore, milo rečeno. Tisto kaj mam rada, branim ko samo sebe.
Jutri bo nekdo grozil vajinemu otroku, a bo tvoj tudi stisnil rep al kaj??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 13:02:08   
muki1
Jah, ne vem, koliko je star...ene dve leti je v penziji.
Kaj ga muči, nimam pojma, živci. In to je izgovor da maltretira svojo okolico, živčni bolnjik, zdaj kako se to potem deli, te živne bolnike nimam pojma.... user posted image

Nič, hvala za moralno podporo in vzpodbudne besede, kosilo je pečeno, grem uživat z družino, dokler sem še v enem kosu user posted image .

Mož je pa pač takšno miroljubno bitje, ne mara konfliktov, ne takšnih, ne drugačnih. Kaj pa vem..... takšnega sem vzela user posted image . Niti nisem razmišljala o tem, da me bo kdaj potrebno fizično varovati, drugače je pa vredi user posted image .


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 13:04:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

..da res ne vem, kaj naj user posted image

Stvar je sledeča. Živimo v idilični gorički vasi, ki premore vse, kar pač take vasi imajo. En britof, trgovino, bufet...prelepe travnike in razglede, ter raznorazne psihopate, ki se skrivajo za zidovi svojih hiš in maltretirajo svoje ženice.
Jaz sem po naravi zelo borbena in se imam navado zavzemati za žrtve user posted image . To imam že od malih nog, sem se vedno postavljala v bran tistih, ki so jih drugi maltretirali v šoli. Marsikdaj sem stegnila jezik, če se mi je tako zdelo in večkrat potegnila kratko.
No in zdaj se je zgodilo naslednje.
Naša dva soseda se velikokrat prepirata in po krikih sodeč in modricah, je tudi žena večkrat tepena. Letošnje poletje je bilo grozno. Ker je bilo vroče smo cele noči imeli odprta okna in večkrat se je dan končal z njunimi kriki in naslednji dan začel z kričanjem. Ženska je vpila v slogu, pusti me, ali pa, ubij me že enkrat, pa, ne ne ne....res grozno. Težko sem to prenašala, ampak nisem klicala policije, ker sta se potem vedno pobotala in nisem hotela raskirati nekih ,,dobrih sosedskih odnosov,,.
Ampak nekega poletnega večera letos pa je sodu izbilo dno. Nekje opolnoči, ko smo seveda vsi spali se je spet začelo zverinsko kričanje, da me je kar vrglo iz postelje. V tistem besu sem šla na telefon in ju poklicala, ter sosedu, ko se je oglasil rekla, da če takoj ne prenehata s tem divjanjem, mu pošljem policijo, pa naj že enkrat pusti to žensko pri miru.
No, od takrat je začuda mir. Nikoli več nismo slišali kričanja, ampak seveda so z nami pretrgali stike. Na cesti se obračajo vstran, skratka ne poznamo se več.

Zame se je ta zgodba tu končala do včeraj, ko sem zvedela od njune frizerke, ki me je klicala prav s tem namenom, da mi to pove, da me zdaj ta sosed tako sovraži, da planira, kako me bo enkrat pretepel, ko me sreča na cesti, da ga je baje žena morala že parkrat prav držati doma, da ni šel me pretepst user posted image
Mislim, jaz res ne vem.....in to potem gresta govorit okoli user posted image
Zdaj res ne vem, kaj naj? Malo me je strah, da se res ne bo kje na cesti spravil name user posted image .
Mislim, user posted image  psihopat, no.....


Res se ne počutim dobro, že to je totalen kaos, da živimo zraven takih ljudi. Drugače imamo mir in smo svobodni kot ptički na veji. V življenju se nisem s sosedi spričkala kot je to ponekod praksa in podobno. Fak. Zdaj pa to user posted image .

Kaj naj?


Mene najbolj moti ta stavek s frizerko. Če ji je verjeti. user posted image user posted image  

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 13:05:03   
Anonimen
Mož je pa pač takšno miroljubno bitje, ne mara konfliktov, ne takšnih, ne drugačnih. Kaj pa vem..... takšnega sem vzela user posted image .


Potem bi pa sploh "moral" on urejat, če je skuliran :).


Kaj pa da probata vprašat, tegale deda, kaj ga muči....? Sam predlog....

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 13:08:28   
Anonimen
Jaz bi pa frizerko povprašala oz. njej razložila, da si klicala, ker nisi mogla spat, ne pa da si se hotela vmešavat, da imaš sprej,  ipd. Če je taka čveka, bo povedala naprej. Pa naj tudi on izve okol vogala, da se ga ne bojiš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 13:22:36   
Anonimen

Mož je pa pač takšno miroljubno bitje, ne mara konfliktov, ne takšnih, ne drugačnih.


Hvala bogu, da je tak. Saj mi smo tudi moroljubni, ne maramo konfliktov. Samo miroljubnost nima veze s tem, da se moraš postavit za svojo familijo, sebe. Saj se gre samo za to, da se starega penziča VPRAŠA če je kaj res, kar si čula. Ma saj nima veze, sem samo hotla pomagat, pozabi.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 13:41:38   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: nivess


Mož je pa pač takšno miroljubno bitje, ne mara konfliktov, ne takšnih, ne drugačnih.


Hvala bogu, da je tak. Saj mi smo tudi moroljubni, ne maramo konfliktov. Samo miroljubnost nima veze s tem, da se moraš postavit za svojo familijo, sebe. Saj se gre samo za to, da se starega penziča VPRAŠA če je kaj res, kar si čula. Ma saj nima veze, sem samo hotla pomagat, pozabi.


Ej, saj vem, da si hotela pomagati. Pač sem opisala še moža, kakšen je, ker se zdaj v tej situaciji nekak od njega pričakuje, da on posreduje in naredi red. To je zanj že konflikt, verjemi mi.
Verjamem, da tudi vi niste konfliktni, ampak on se prav boji situacij, ko bi moral nekoga ,,naprej vzeti,,. Saj če bi se že naredilo, bog ne daj, da bi sosed res želel fizično fizično obračunati z mano, bi se potem že potrudil, da bi to preprečil.


Kar se tiče vprašanj, kaj bi bilo, če bi nekdo grozil otrokom in podobne variante...bi skoraj rekla, da bi jaz morala prva v ogenj.


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 13:50:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Pač sem opisala še moža, kakšen je, ker se zdaj v tej situaciji nekak od njega pričakuje, da on posreduje in naredi red. To je zanj že konflikt, verjemi mi.


Kaj pa če naredi korak iz tega območja udobja?

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?