|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:45:18   
baguSka
sploh ne vem, v čem je poanta tule


Itak da ne. Ker si pac ena tistih (mogoce redkih), ki se NE vtika v tuja zivljenja.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:45:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Matr Taly.. ti pa si ena superwoman!user posted image


Zakaj? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:47:04   
baguSka
Ta punca je nova tu, saj ima 300 objav...


Sej je vseen ce je nova al pa stara... Ene so pac tu, da zalijo, ne glede na to koga.user posted image

Sicer pa: se je pac stara forumovka prijavila baje pod novim nickom. Vsaj tko pise nekje..

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:48:33   
baguSka
Zakaj?


Da si tako lepo zapolnes dan. Samo da ne bos kdaj teme potem odprla, da moras cist vse nardit sama!?user posted image  No pa tud ce.. men je itak vseen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:58:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Zakaj?


Da si tako lepo zapolnes dan. Samo da ne bos kdaj teme potem odprla, da moras cist vse nardit sama!?user posted image  No pa tud ce.. men je itak vseen.


Ne bom je, brez skrbi. Imam časa cel dan zase. In nekdo mora kuhat, ne? Pa pospravit tud, ne? Ko pa ne bom mogla, je pa to druga stran. Ampak to imava pa itak razčiščeno že dolgo časa. Ker najina zveza ni od včeraj. In ne bom jokala tukaj, ker še nikoli nisem, nimam potrebe.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:03:10   
ElaM
Ej, Taly, samo ti maš pa res opravit s to ex Gorazdovo. Si bila že zadnjič na čveku tako žaljiva, ...
Meni gredo strašno na živce ljudje, ki sebe dvigajo ob tem pa druge tlačijo v drek in si s tem filajo ego.user posted image  Malo se zamisli tudi nad svojimi besedami, se mi zdi, da se ne pritičejo tako popolnemu osebku.user posted image

A_R, sitebi in sinetu pa želim, srečo v življenju.




_____________________________

:)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:03:16   
Anonimen
Meni je pa kar jasno, kaj hoče povedat taly. to, da punca, ki živi doma pri svojih starših, ne naredi pribito nič.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:05:39   
polona2
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Pa, kaj ni forum zato, da izlivamo svoja čustva, težave? Očitno zame ne. No fajn.


Je ja. Tud zato, ce tebi to pase.. Ce ti odgovarja, da zlivas tukaj svoja custva, potem kar. Nihce ti ne brani! Vsak forum jemlje po svoje.. Moras pa vedet, da ima vsak svoj razlog zakaj je tukaj gor in nima vsak enakega namena. Torej ce ti uporabljas forum za custveni izliv, nekdo drug pa ne, ne smes bit razocarana. Nekateri smo gor samo zato da smetimo :)), nekateri so gor samo zato ker jim je dolgcas in radi zalijo, nekateri so gor zato, ker forum jemljejo zelo osebno, nekateri so gor zato, ker iscejo nove izkusnje, nekateri so gor zato ker radi berejo, nekateri pisejo, nekateri pomagajo, nekateri socustvujejo itd itd itd... In ce si nekdo drug poda svoje mnenje, ki tebi glih ne lezi na dusi, se s tem nikakor nebi smela obremenjevat, ampak dat na ignore!!! To bi se mogla naucit... In ne samo na forumu, ampak na splosno v lajfu! Ne jemlji si k srcu vsega... In predvsem - ne jemlji foruma osebno, ker mislim da ni tvoj najboljsi prijatelj... Edino ce se motim!?

Se pa vsekakor strinjam, da znajo bit kdaj kaksne pripombe zlo ostre. Sploh iz nekaterih ust, ko najmanj pricakujes oz iz ust, ko majo doma najmanj poslihtano.. Pa kaj ces zdej!? Ni druge kot dat na ignore. Tko pac je.

In to pravim zdele cist vsem puncam, ki si take pripombe vzamete tako k srcu!!! Dajte no bit mal bolj samozavestne in si naredte en tak svoj oklep okol sebe, da vas ne bo vsaka stvar tako prizadela.
 
In se to: to je bilo zgolj dobronamerno napisano in nikakor cinicno, da si ne bo katera od obcutljivih mogoce prevec vzela k srcu!user posted image


Lepo si to napisala.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:07:15   
Strawberrie Cherrie
No ja, zanimivo bi bilo slišati tudi zgodbo iz druge strani.

Pa vsem puncam, ki si želijo otroka pri 18 letih, bi bilo potrebno dat prebrat vso to kolobocijo A-R. Od začetka pa do zdaj.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:09:18   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Meni je pa kar jasno, kaj hoče povedat taly. to, da punca, ki živi doma pri svojih starših, ne naredi pribito nič.


pa kako veš kaj naredi oz. kaj ne naredi? A se tako dobro poznate?

Sej se velikokrat zgodi, da kaka oseba najavi, da se je spričkala al pa razšla z dragim, pa ponavadi ne beremo takih komentarjev.



_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:13:39   
baguSka
pa kako veš kaj naredi oz. kaj ne naredi? A se tako dobro poznate?


Ja nekatere ocitno se kar precej poznajo. Ampak predvidevam, da se lahko poznajo le tako, ce so si kdaj ena drugi zaupale in se veliko povedale, mogoce tud osebno spoznale.. Torej je lahko potem le eno: da niso vredne zaupanja, ker potem dajejo takele komentarje tuki gor!?

Nekatere punce so zal prevec naivne in mislijo, da lahko vse povejo. Druge pa zal to izkoriscajo.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:15:43   
Anonimen
Nisem vsega brala, sam neki me zanima, briga me tko ne, a si ga zapustila že par mesecev nazaj in še vedno vztrajaš, ali je bilo to danes, včeraj morda?
Ker v prvem primeru bi ti ploskala, v drugem bi ti pa šele čez nekaj mesecev.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:19:29   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

pa kako veš kaj naredi oz. kaj ne naredi? A se tako dobro poznate?


Ja nekatere ocitno se kar precej poznajo. Ampak predvidevam, da se lahko poznajo le tako, ce so si kdaj ena drugi zaupale in se veliko povedale, mogoce tud osebno spoznale.. Torej je lahko potem le eno: da niso vredne zaupanja, ker potem dajejo takele komentarje tuki gor!?

Nekatere punce so zal prevec naivne in mislijo, da lahko vse povejo. Druge pa zal to izkoriscajo.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:21:44   
caillou
Hvalabogu. Zdej pa zadihaj s polnimi pljuči.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:22:12   
Anonimen
Angel, a nisi nekaj dni nazaj med julijkami pisala, da bi ti takoj še enega otroka in da s partnerjem ne uporabljata zaščite?? In potem ti živiš s človekom, ki te pretepa in želiš z njim še enega otroka?
Samo vprašam???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:25:59   
spacey
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Angel, a nisi nekaj dni nazaj med julijkami pisala, da bi ti takoj še enega otroka in da s partnerjem ne uporabljata zaščite?? In potem ti živiš s človekom, ki te pretepa in želiš z njim še enega otroka?
Samo vprašam???


Svašta.. A lahko link prosim..


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:27:22   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz ti pa verjamem toliko, kot če bi mi kdo zdajle rekel, da Jezus Kristus pride na kosilo.
Vidva še dolgo, dolgo ne bosta odrasla.In čisto nič se mi ne smiliš, samo otrok je bogi.


Zakaj bi se komu smilila, ČE SEM PA SREČNA TAKO IN MOJ SIN..

In, jaz sem bivša Gorazdova..

Sem pričakovala pljuvanje user posted image




Tiiiiiiiii?!? Ne morem verjeti.

Pljuvala ne bom. Samo eno ti povem. Ostani pri svoji odločitvi. V tvoje in sinovo dobro. Dokaži, da si končno odrasla in da znaš prevzeti odgovornost nase. Drži se. IN ŠE ENKRAT: VZTRAJAJ PRI SVOJI ODLOČITVI.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:31:42   
baguSka
Aja pa neki bi se enkrat poudarla: moji posti ne letijo na tocno dolocene uporabnice, niti nimam nobene v mislih, ce se mogoce katera izmed njih prepozna!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:32:10   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde



Nick sem spremenila, kr nick Yankee je bil od partnerja,



A to si tudi bila ti? Hudiča, se vidi da sem blond.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:35:47   
baguSka
Hudiča, se vidi da sem blond.


No.. vidi se sigurno ne.user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:40:00   
mami_miki
če si srečna...pol je ok...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:40:21   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Taly srce a si ti kej spila dnsuser posted image



Karin, danes sem se prvič po dveh dneh nasmejala. user posted image user posted image user posted image  Hvala.

Taly, si ok punca, ni kaj. Ampak tvoj post res zgleda, kot da si preveč pogledala v kozarec. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:43:39   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Angel, a nisi nekaj dni nazaj med julijkami pisala, da bi ti takoj še enega otroka in da s partnerjem ne uporabljata zaščite?? In potem ti živiš s človekom, ki te pretepa in želiš z njim še enega otroka?
Samo vprašam???




user posted image user posted image user posted image  Novi štos, ali??????

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:45:19   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Hudiča, se vidi da sem blond.


No.. vidi se sigurno ne.user posted image user posted image


Kako da neuser posted image user posted image user posted image  Butasta sem kot, kot...nihče ni tak butast. user posted image  Niti približno nisem vedela. user posted image  Eh, saj sem blond in to opraviči marsikaj. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 17:46:25   
Strawberrie Cherrie
Tanikaa, nagradno vprašanje - a si vedela da sta Puprle in daddy možek in žena?Ker če si, ja, obstajajo še bolj tupaste ženske - in to sem jazuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?