|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2oo8
5.12.2007 20:54:51   
Erin
No, moj prvi GP je mimo. Žal se še nič ne vidi samo vrečka in rumenjak, očitno je prišlo do oploditve kasneje, tako da bom ziher v avgustuuser posted image Me je hotela naročiti na januar pa sem rekla da hočem prej pa je rekla sestra da ni placa sem pa rekla da bom pa samoplačniško prišla, da hočem videti srčka kako utripa pa mi je le dala potem nov datum 20.12. Uf...se mi je kar nasmejalo. Takrat se bo pa naša pikica že videla.user posted image user posted image

Dobrodošle katjakoc, kajsica, mischeluser posted image user posted image user posted image Čestitam! Želim vam lepo nosečnost ter veliko prijetnega klepeta na naši temiuser posted image
kajsica, kar pogumno, misli pozitivno, črtica na testku pa ti je nakazala da se v tvojem telesu ustvarja novo življenje, ne boj se tega, veseli se...Glavo gor punca, mamica boš!user posted image

Kar se firbčnosti tiče sem pa jaz tudi zelo firbčna samo velikokrat nimam nič za napisat ali pa ne znam stavka skupaj sestavit potem pa ne napišem ničesar...sem en tak mičken štoruser posted image ampak(!!!) važn da berem pa da navijam za nas/vas.user posted image
Evo, turneja UZ je odprta, naj bodo vaši prvi UZ bolj veseli oz, naj se sliši kako razbija malo srčece. Pri 6. tednih kot sem jaz imela je prezgodaj, pa saj sem slutila to. Vem pa da bom 20.12. slišala močno bitje srčka mojega otročička in komaj čakaaaaaamuser posted image
Danes sem se malo pocrkljala, sem šla nakupovat majčke pa sem kupla tolk fletnih tunik, moj me je kar z očmi požiral, potem sem se pa še afnala pa trebuška ven napihnilauser posted image ..uf, že sedaj zasedem celo majčko, kaj šele bouser posted image user posted image

Hrana, a veste kaj...mc'donalds me je zvabil danes v svoj objem, ampak ne morem veliko pojesti...mi pa ne paše sladko, niti slano ampak kislo.

Sedaj grem pa spančkat ker sem tko zmatrana, sem že od 5h pokonc.


Lep večer vam želim pa UŽIVAJTE V NOSEČNOSTI!user posted image (pod nujno)user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Avgustovke 2oo8
5.12.2007 20:55:34   
cinca marinca
erin poročaj kako si danes rihtala pri G...upam, da si že videla svojo pikico...mi jo še čakamo, da jo vidimo....

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Avgustovke 2oo8
5.12.2007 21:01:41   
Erin
cinca m. - videla mojo pikicouser posted image , samo je prišlo kasneje do oploditve pa se srčka še ni videlo in slišalo, videla se je le vrečka in rumenjak, bom pa videla 20.12. mojo pikico, takrat bo pa že veselo mahala nazaj.
No sedaj ste pa že ve na vrsti... da ne boste pozabile poročat!!user posted image user posted image user posted image Držim pestiiiiiiiii!user posted image
K_a_t_j_a - kako je bilo? Si povedala?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cinca marinca)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Avgustovke 2oo8
5.12.2007 21:01:48   
K_a_t_j_a
Dobrodošle  kajsica, katjakoc, lilie in mishel! 


Evo jaz sem povedala mojim doma in so vsi full srečni!! Je sestra začela odpirat darilo, pa ko je vidla na dnu škatle dudo, je začela vpit: noseča si!!!!! In se jokat od veselja in me objemat, pol so se men solze vlile pa mami. Ata pa še dojel ni, je mislil, da je miš notri, ko je sestra tak cvilila, no ko je dojel, je pa reku zaj bo pa treba nekaj spit! Čist po moško! Je šel kar v hladilnik gledat, če je kaj za spit.

Od mojega mama ima pa 21.12. rojstni dan, ji boma pa vščilnico napisala v imenu vnučka oz. vnukinje, ki prihaja avgusta.

No men se je pa začelo ful luštat čevpačičev in pleskavice. Joj, samo tako, ko redi. In jutri bo moj naredil za kosilo čevpčiče, da se mi ustreže. Drugače mi je že tu pa tam mal slabo, sam tak še hvalabogu ne, da bi bruhala, pa zgaga me peče, pa rigam kot user posted image , pa prsi imam zmeraj večje...




_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Avgustovke 2oo8
5.12.2007 21:03:58   
K_a_t_j_a
Erin zdaj imama pa na isti dan pregled! user posted image Jaz ga imam ob 7.30 zjutraj. Ob 10.30. imam pa že delni izpit, upam da bo to srečen dan zame.

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Avgustovke 2oo8
5.12.2007 21:08:17   
Erin
Jaz tudi ob 7.30 user posted image user posted image user posted image samo da potem nimam izpita...user posted image Bova dobro opravile, boš videla, srčka bosta delaala tadam tadam tadam....user posted image user posted image user posted image nama pa bodo iz učk solzice sreče tekle...potem bodo pa ljudje sprašval, "zakva pa ta dečva veka?"user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Avgustovke 2oo8
5.12.2007 21:10:36   
Erin
Sedaj grem pa res spančkat punce, že skoraj spim tukajuser posted image user posted image user posted image

Nočkooooooo pa lepe sanje pa...božajte svoje buhijeuser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Avgustovke 2oo8
5.12.2007 21:12:18   
nicnic
Erin, tako je bilo pri meni v prvi nosečnosti. Zanosila sem očitno teden kasneje, amapk mi PDP-ja niso spreminjali in rodila teden čez rok. Prav zaradi tega da se kaj ne vidi ima moja G navado naročati šele okoli 9tedna, ko je že vse kristalno jasno, pa še srček se vidi kako bije. 20.12. se bo že vse lepo videlo.user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Avgustovke 2oo8
5.12.2007 21:12:58   
K_a_t_j_a
Kak si to dobro napisala!! user posted image user posted image  user posted image user posted image



_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Avgustovke 2oo8
6.12.2007 8:39:03   
*zvezdica*
Živo srečke nosečke!

A se vam lahko pridružim? V ponedeljek sem zagledala user posted image  user posted image .
Pa še mal za statistiko:
- 1. UZ imam 17.12.
- po izračunih naj bi rodila 10.8.
- starost 30 let
- bom pa že drugič mamica user posted image

Pozdravček vsem

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Avgustovke 2oo8
6.12.2007 9:41:35   
Anonimen
*zvezdica*, dobrodošla in čestitke user posted image user posted image user posted image . Želim ti čim manj user posted image in čim več user posted image . Uživaj v user posted image

user posted image

(odgovor članu *zvezdica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Avgustovke 2oo8
6.12.2007 14:56:23   
sayuri
zvezdica dobrodošla med avgustovskimi čvekami user posted image user posted image user posted image
Erin no, v glavno da je nosečnost potrjena in da je zarodek vgnezden v maternici. Vsaj to si lahko videla. Sem pa zdaj tvoj ticker gledala, pa nisi še 6t noseč,a ne? Tko da je bilo res malo zgodaj. Na naslednjem pregledu bo pa že lepo slišati tik tak user posted image

Jaz sem pa totalno zaspana user posted image , pa slabost se je začela user posted image  malo bolj izrazito pojavljat. Ko sem sita, je ok, drugače se mi pa kar vrti in mi gre kar na user posted image . Tako da moram skoz neki po malem jest.
A ima še katera probleme z user posted image    user posted image . Uf, je zoprno.... Sem vsakih 5 minut na WCju,user posted image pa se nikamor ne premakne.  Saj vem, da je to tudi ena od prelestnih znakov začetne nosečnosti,ampak me zanima, če sem edina user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Avgustovke 2oo8
6.12.2007 15:05:23   
Anonimen
živjo sayuri,
 
mene tudi daje user posted image , slabost je pogostejša. ko kaj pojem, je ok, če pa ne se mi pa vrti in na bruhanje mi gre - ne vem, koliko časa se bom še lahko zadrževala, sem bila danes v trgovini in sem komaj "preživela".
tudi jaz imam težave z vetrovi in vsem kar paše zraven. no, upam, da se to pojavljalo vsak dan, ker pol bo kr kriza, pa včasih se mi tudi spahuje kot user posted image , pa čeprav nič ne pojem.

lp, user posted image

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Avgustovke 2oo8
6.12.2007 15:06:02   
sayuri
Aja Erin, ko boš seznam urejala, lahko k mojemu prvemu UZju  napišeš še datum prvega pregleda pri svojem ginekologu 24.12.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Avgustovke 2oo8
6.12.2007 15:09:55   
sayuri
Anonimna user posted image , no, me veseli da sva že dve.user posted image  Bova skupaj jamrali user posted image . Saj vem, da mine vse tole, ampak je fajn vedet, da nisi edini user posted image . Drugače pa...uf...trgovina in milijon vonjev.....user posted image  JAz pa v šoli delam in me je danes maolo zaskrbelo, ker pri nas norice razsajajo user posted image . V prvi user posted image  me je bilo tko strah teh otroških  nalezljivih bolezni, da sem prosila, če mi kri dajo na testiranje, ker nisem vedela ali sem prebolela kakšo ali neuser posted image  Pa v otroškem kartonu tud ni bilo nič napisano. No, test je pokazal, da sem vse kar je bilo treba prebolela....user posted image  Okuser posted image  Sam zdajle me pa spet tole skrbi...user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Avgustovke 2oo8
6.12.2007 15:21:33   
Anonimen
sayuri, res je fanj, ko veš, da nisi sam user posted image . vonjave v trgovinah so pa res nekaj groznega. najhuje pa je, da sploh ne veš, kaj lahko pričakuješ. kaj pa, če ti rata slabo ko čakaš v vrsti za blagajno in moraš it bruhat user posted image
upam, da se mi to ne bo zgodilo oziroma bom kr vrečke za bruhat sabo nosilauser posted image
glede bolezni pa res ni najbolj prijetno, toda če si vse te bolezni prebolela, potem ni panike. itak pa mislim, da manj kot veš, manj skrbi si delaš (tudi po lastnih izkušnjah)
če bi za vsako bojazen, ki jo ima user posted image , vprašala za mnenje zdravnika, bi te verjetno nekam poslal. mi imamo v družini zdravnika in vem, kako je to. tudi glede hrane baje ni treba preveč komplicirat, pa nekje sem brala, da se med nosečnostjo ni dobro kopat, pa to tud ni čist res, itd.
samo spomnimo se, kako so pa naše babice in prababice preživele user posted image  verjetno niso tolk komplicerale kot nekatere dan danes.

lp, user posted image

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Avgustovke 2oo8
6.12.2007 15:22:02   
K_a_t_j_a
Oj!
Tudi jaz imam  kak dan grozne vetrove, tak da se vama pridružim pri tem. user posted image


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Avgustovke 2oo8
6.12.2007 16:42:27   
Erin


              user posted image



01.08.
  • Erin (1.user posted image )   26. let  GP 20.12., NS 23.1.
  • anonimna user posted image (2.user posted image GP 21.12.
  • Muklla (1.user posted image ) GP 18.12.
  • mishel GP 21.12
02.08.
  • kajsica (1.user posted image ) 35.let GP 12.12
04.08.
  • anonimnauser posted image (1.user posted image ) 26.let GP 27.12.

05.08.

  • sayuri (2.user posted image ) 31.let UZ 11.12., GP 24.12
  • katjakoc GP 21.12

07.08.

  • Nevaeva (1.user posted image ) 27.let GP 21.12.

10.08.
  • K_a_t_j_a (1.user posted image ) 22.let GP 20.12
  • *zvezdica* (2.user posted image ) 30.let GP 17.12
xx.08.
  • cinca marinca (2.user posted image ) GP 7.1.  
  • Gajka (1.user posted image ) 28. let GP 19.12.
  • Lilie (1.user posted image ) 25.let GP 17.12.
  • urskaj

----------------------------------------------

Dekleta, ko izveste datume PDP, gin. pregledov-GP (ultrazvok -UZ, nuhalna svetlina - NS,..) kar sporočite, lahko pa mi poveste tudi katera nosečnost je to za vas, starost in pa seveda ko bo prvi  pregled mimo, koliko malih sončkov pričakujete...ja, lahko sta tudi dvauser posted image

Lepo in mirno nosečnost s čimmanj slabostmi ter zdrave user posted image vam želim!

Dobrodošleuser posted image




(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Avgustovke 2oo8
6.12.2007 16:58:45   
Erin
Hoj, hoj!
Jaz sem taka lenobica postala da se mi še na faks ne da...ker vem da bom drugo leto porodniško imela oz se ponovno vpisala kar vse prelagam na sdrugo leto, pa vem da ne smem pa vseeno to delam...lenoba me napadaaaaauser posted image
Punce, hvala ker ste me potolažile...malce me je zaskrbelo ker nekatere že vidijo srčka ob takem času...no, samo me je res prezgodaj naročila, sem šele danes začela s 6 tednom...kdaj bo 20.12....sem tako neučakana...pa skrbi me...tudi če nočem, me..pa saj to vsako, kajne...nosečnost je potrjena, pikica je v maternici, to je zaenkrat najbolj pomembno...aja pa lahko jem čokolado brez omejitevuser posted image user posted image user posted image hec...
*zvezdica* - dobrodošlaaaaaaauser posted image user posted image user posted image
sayuri- tudi jaz čuhampuhamuser posted image naokoli brez omejitevuser posted image , ne skrbi...zoprna reč...sem si kupila donat, 12 malih flašk je v paketu, menda ureja prebavo ker sem drugač zaprta k user posted image ...bomo sprobal..en dan...ko bo krizauser posted image
Veš sayuri jaz pa delam v vrtcu in sem imela isti problem z noricam...skrbelo me je da bi jih dobila med nosečnostjo in sem mogla plačat 50 € da so mi kri pregledal in ugotovil da sem jih iže prebolela(pa tudi ene pike nisem opazila nikoliuser posted image ) Tako da sem sedaj mirna. Malce me še skrbi zaradi toksoplazmoze, ampak ker sem že celo življenje v stiku z mačkami predvidevam da sem jo že imela - mam pa doma muco ki je že 5 let pri meni in živi le notri v stanovanju, pa sem tkao navezana nanjo da bi se mi svet podrl če bi bilo kaj narobe, da bi jo morala dati stran...ampak so me punce na RR-ju potolažile že, da če je že celo življenje le notri da ni nevarnosti, pa še veterinar mi je v mojem primeru zagotovil da je večja verjetnost da bi jo dobila od zelenjave kot od nje, tko da se mi je malo oddahnilo.
anonimna user posted image ne boš verjela ampak jaz nosim s seboj vrečke za bruhatuser posted image user posted image user posted image ravno zaradi tega če me kdaj v kakem nerodnem momentu prime...bolj  preventiva kot pa pucat kje potemuser posted image pa ti nerodn bit...

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Avgustovke 2oo8
6.12.2007 17:16:13   
Anonimen
Js sem se pa danes naročila na prvi pregled in ga imam šele 11.1.2008!!!!!!
Komaj čakam, sem neučakana, zaskrbljena...prosim, naj bo vse ok!
Sem mela junija ss, pa sem zato tako zaskrbljena.

SREČNO PUNCE!user posted image

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Avgustovke 2oo8
6.12.2007 19:16:35   
K_a_t_j_a
urskaj kak pa to, da imaš tak pozno prvi pregled? Sma skoraj isto noseči pa ga imam jaz že 20.12. Pol bo že kmalu čas za nuhalno svetlino, če se ne motim. Na nuhalno se gre tam okoli 13. tedna se mi zdi. Zdaj je res tak cajt, da so še prazniki pa imajo G dopuste.

Erin meni je pa ponavadi slabo, ko se najem ali pa da sem že fejst lačna, pol čutim kot, da bi imela luknjo v želodcu. Imam pa prebavo ful pošlihtano, edin ko se najem me napihne ko balona. user posted image Te čist zastopim glede tvoje muce, namreč jaz imam zelo rada živali. Zaenkrat še nimama nič, ampak imama željo, da boma mela zlatega prinašalca. Ta pasma so pravi cukrčki.

Jaz sem pa zdajle medenjake spekla sem sama doma in mi je dolgčas, Sem pa smotka, namesto da bi se učila, ker imam čez en teden delni izpit pa vse druga delam. Pa itak  si bom menda za eno leto podaljšala status. Bomo vidli koliko izpitov bom naredila do avgusta. 7 jih imam in diplomo.



_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Avgustovke 2oo8
6.12.2007 19:58:07   
naty13
Erin naj te še jaz potolažim da ne boš samo ti mene tolažila. Tudi jest sem bila v prvi nosečnosti na pregledu ko sem bila noseča med 6/7 tedni. Bilo pa je tako. Zadnjo M sem imela v začetku decembra, potem pa nič. No 5. aprila pa je bil na testku plusek. Torej od decembra do aprila nič. Zato sem imela takoj pregled. Videla pa se je čisto mala pikica - le obris, pa še to ne takoj, je morala G ful iskatkje je kaj. Je rekla da je nekaj narobej, ko ni na začetku nič videla. Pa sem prišla čez en teden, pa je bilo vse tako kot mora bit. Bitje srčka mojga pikca me je pa v solze sreče spravlo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Avgustovke 2oo8
6.12.2007 20:43:46   
Erin
urskaj - vse smo na trnih do prvega pregleda, no jaz bom sedaj še do drugegauser posted image tko da bomo kar skupaj se tresle in hvala bogu da se imamo, se vsaj zastopimo in razumemo situacijo ena druge...meni so punce zelo pomagale in tudi me bomo tebe če bo kriza, velja?user posted image
K_a_t_J_A - kateri faks pa ti delaš? Jaz sem na Predšolski na Pedagoški. Sem se odločila da se bom kar celo življenje šolala zato da bom šla spet v vrtecuser posted image
naty13 - hvala za vse besede, zlata si...ful si fajn punca, resuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce, mene pa joške ne bolijo več toliko, a je še katero nehal...sem mislila da bo kar 9 mesecev tako bolelo...samo še bradavice skelijo pa majčkeno bolijo...
Samo itak pa pravijo da se menda in boleče joške ter pogosto lulanje in zgaga, itd. vrnejo v zadnjem trimesečju. Teli meseci bodo še pestri...komaj čakamuser posted image user posted image user posted image

Punce, še 8 mesecev pa bomo mamice!!!!!


(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Avgustovke 2oo8
6.12.2007 21:05:31   
Erin

              user posted image



01.08.
  • Erin (1.user posted image )   26. let  GP 20.12., NS 23.1.
  • anonimna user posted image (2.user posted image GP 21.12.
  • Muklla (1.user posted image ) GP 18.12.
  • mishel GP 21.12
02.08.
  • kajsica (1.user posted image ) 35.let GP 12.12
04.08.
  • anonimnauser posted image (1.user posted image ) 26.let GP 27.12.

05.08.

  • sayuri (2.user posted image ) 31.let UZ 11.12., GP 24.12
  • katjakoc GP 21.12

07.08.
  • Nevaeva (1.user posted image ) 27.let GP 21.12.

10.08.
  • K_a_t_j_a (1.user posted image ) 22.let GP 20.12
  • *zvezdica* (2.user posted image ) 30.let GP 17.12
xx.08.
  • cinca marinca (2.user posted image ) GP 7.1.  
  • Gajka (1.user posted image ) 28. let GP 19.12.
  • Lilie (1.user posted image ) 25.let GP 17.12.
  • urskaj  GP 11.1.

----------------------------------------------

Dekleta, ko izveste datume PDP, gin. pregledov-GP (ultrazvok -UZ, nuhalna svetlina - NS,..) kar sporočite, lahko pa mi poveste tudi katera nosečnostuser posted image je to za vas, starost in pa seveda ko bo prvi  pregled mimo, koliko malih sončkov pričakujete...ja, lahko sta tudi dvauser posted image user posted image user posted image

Lepo in mirno nosečnostuser posted image s čimmanj slabostmiuser posted image ter zdrave user posted image vam želim!

Dobrodošleuser posted image


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Avgustovke 2oo8
6.12.2007 21:07:32   
Anonimen
Kukuc. Lep  pozdrav od Hormončice. user posted image

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?