Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Živijo!!! Najprej bi vas rada pohvalila,ste the best!!! Noseča sem 21t,no skoraj 22t. Zanima me, vem da je bilo o tem že veliko napisanega pa vseeno bom povprašala, kakšni so občutki prvih brc .Jaz čutim vsak večer na levi strani in potem par cm pod popkom, nekakšen prijeten in zanimiv občutek,ki ga ne znam opisat,kot bi nekdo narahlo me dregnil.Kaj so to brce? Imam pa še eno vprašanje,na desni strani,skoraj pri kolkih, me pa boli ko dlje časa stojim,vozim avto in pa tudi ko sedim ali ležim na bokuIn to samo na desni strani,če močneje boli,čutim še v križu.Kaj mislite da je kaj narobe?Včasih prav močno zaboli? Že vnaprej hvala za odgovore!!! Želim vam čim lepšo Lp
Ja,ja, tole bodo oni metuljčki, ki se bodo stopnjevali do konkretnih brc! tele bolečine ti pa lahko povzroča mali, ker je možno, da ti na kak živec pritiska. Poskusi se ogibat ležanja na desni in čimveč počivaj, da nebi bilo kaj narobe.
Tudi meni se je začelo z metuljčki in počasi stopnjevalo v konkretne "brce". Glede ležanja se res priporča bolj na levem boku, ker naj bi bila takrat najboljše preskrbljena s kisikom in vsem. Glede bolečin pa ne skrbi, vse kar pride na novo od mravljinčastih prstov ali nemirnih nog delajo naši , ker iščejo pravi položaj Seveda pa vedno povej svojemu ginekologu kako in kaj. Uživaj
_____________________________
Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.
Sicer jst sm v 23.tednu in me tmala brca, kot da bi igrala fuzbal:) je pa edino najbolj zanimivo..ko sem lačna je tmala tako tečna notr- non stop brca. No potem se pa najem, pa me še za zahvalo ene dvakrat brcne, pol da pa neki cajta mer! men je sicr zlo zanimiv tole k tko brca, sam kdaj te pa tud mal preveč!
_____________________________
naša najlepša punčka Eva (12.03.2008) in njen najlepši in najboljši ati :***