|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:29:35   
Slončica
Pa vse kar ti je kupu če so cunje jih podari, drgač pa flikn starn.Pa ne oglaši se na telefon, najboljš je da zamenaš cifro al pa preusmeritev za njegov klic nared na kolosej, župnišče, ginekološko kliniko, pogrebni zavod...mal si ga prvošč, tko po ovinkih, bo prec lažje.Drgač pa so mame zakon za zdravljenje srčnih ran, ker ne sprašujejo in ne očitajo, sam tolažijo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:31:08   
Rožica I
Stvar moraš prebolet, da boš potem lahko nekje na novo spet lebdela 2m nad zemljo user posted image !
Tako, da si pusti za začetek 2h/dan razmišljat (in zraven tuliiiit user posted image ) o njem, s časoma pa vse manj. Vmes obvezno na vsako drugo žurko user posted image ! Nekje med Sveto nočjo in do Silvestra, pa imaš samo minutko na voljo, da pomisliš nanj. Da se mu zahvališ, ker ti je napravil uslugo user posted image !
Drži se user posted image !


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:32:18   
Anonimen
Hvala vam vsem za podporo. Nemorete si predstavljat koliko mi to pomeni da vidim da nise sama. samo zdaj še bom nekaj časa, ker nimam niti ene številke od nobene prijateljice in od nobenega prijatelja.  naj se pripravim na smse?dvomim da bo težil. prepričana sem da bo že danes spala pri njem. prej me je samo toliko poklical ker je bil v skrbeh če sem vredu prispela domov. to pa je tudi bilo zadnjič da sem slišala njegov glas.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:33:53   
sandra85
user posted image žalostno!

tako pa je, če si predoberuser posted image

drži se! user posted image
vem da besede ne pomagajo, ampak kaj nej...


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:35:01   
Anonimen
kupil mi je zaročni prstan in zapestnico pa krtačo za lase. jaz pa njemu pralni stroj, mikrovalovno, sesalec, posteljnino, trenirko, majice, boksarce, zapestnico, verižico, kuhinjski pribor.....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:36:06   
lelaval
Ja, očitno res nima hrbtenice. Bodi vesela, da se je to zgodilo, še preden sta začela uresničevat vajine skupne načrte za prihodnost. Si zamisliš, da se zapufaš za hišo - jo naredita na pol, ti si noseča, ona pa gre lepo nazaj k bivši?
Je hudo, ja, ampak daj času čas, da ga preboliš - le ne kloni pred njim, ko te bo prišel nazaj prosit.
Zagotovo imaš kakšno prijateljico - pojdi do nje, pa ita malo ven - zdaj se itak povsod že kaj dogaja, pa ti bo lažje.
Sicer pa - samo svoj podpis si preberi.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:39:57   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

kupil mi je zaročni prstan in zapestnico pa krtačo za lase. jaz pa njemu pralni stroj, mikrovalovno, sesalec, posteljnino, trenirko, majice, boksarce, zapestnico, verižico, kuhinjski pribor.....


te stvari lahko pobereš-če jih nočeš naj ti jih izplača,ali jih pa podari kaki družini.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:43:10   
Anonimen
ja bolše zdaj kot pa ko je pikica na poti. sem se spomnila kaj mi je rekel v petek: da če mu bivša nebo nehala grozit z otrokom da se bo otroku odrekel, ko pa bo starejši pa mu bo povedal resnico. In da se veseli najine pikice, ker bomo lepa družinica. BULL SHIT! zdaj ko sem se potožla na forumu mi je lažje.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:46:35   
sandra85
ma čakaj...nestrpna, kaj ti si noseča??????????????????????
oprosti če sem zgrešila, ko si napisala


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:46:46   
Anonimen
kaj se pa stvari tiče! vse mu bom pustila ko bo pral perilo se bo spomnil na mene, ko bo sesal se bo spomnil na mene, ko bo jedel se bo spomnil na mene, ko bo šel spat se bo pokril z mojo posteljnino, ko bo telefoniral se bo spomnil na mene, ko se bo oblekel se bo spomnil na mene, ko se bo naparfumiral se bo spomnil na mene( ve kako ljubim ta vonj parfuma, ki sem mu ga kupla), ko se bo tuširal se bospomnil na mene. vsepovsod bo delček mene in to bo ga najbolj bolelo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:46:50   
Slončica
Ti kr dej vn iz sebe, bomo prebrale in ti ploskale.Ni kej tip je prasec, ma ne on je navadna ameba, idijot.Po pralni stroj in ostalo pa pošlji kakega močnega soseda al pa frenda..da mu ne bi pustila vse to!!!Pober kar je tvojga pa naj se jebe, sebičnež.Da pa reče, da bi se otroku odreku, ma to bi pa njegovi bivši enkrat navrgla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:48:38   
Anonimen
ma čakaj...nestrpna, kaj ti si noseča??????????????????????
oprosti če sem zgrešila, ko si napisala


ne test je bil negativen! hvala bogu, ker nisem kot njegova bivša oz. sedanja da bi ga na sebe vezala z grožnjami in otrokom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:49:33   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

kaj se pa stvari tiče! vse mu bom pustila ko bo pral perilo se bo spomnil na mene, ko bo sesal se bo spomnil na mene, ko bo jedel se bo spomnil na mene, ko bo šel spat se bo pokril z mojo posteljnino, ko bo telefoniral se bo spomnil na mene, ko se bo oblekel se bo spomnil na mene, ko se bo naparfumiral se bo spomnil na mene( ve kako ljubim ta vonj parfuma, ki sem mu ga kupla), ko se bo tuširal se bospomnil na mene. vsepovsod bo delček mene in to bo ga najbolj bolelo.


To je njegov problem in ne razumem, zakaj se ti še z njim obremenjuješ? Malo se skuliraj in misli še na kaj drugega.... Potrudi se no....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:49:52   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

kaj se pa stvari tiče! vse mu bom pustila ko bo pral perilo se bo spomnil na mene, ko bo sesal se bo spomnil na mene, ko bo jedel se bo spomnil na mene, ko bo šel spat se bo pokril z mojo posteljnino, ko bo telefoniral se bo spomnil na mene, ko se bo oblekel se bo spomnil na mene, ko se bo naparfumiral se bo spomnil na mene( ve kako ljubim ta vonj parfuma, ki sem mu ga kupla), ko se bo tuširal se bospomnil na mene. vsepovsod bo delček mene in to bo ga najbolj bolelo.


te popravljam:
ko bo ONA prala perilo
ko bo ONA sesala
ko bo ONA spala v tvoji posteljnini,.....

tvoje stvari bo druga uporabljala! zato mu to vzami!!!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:52:07   
sandra85
hvala bogu je bil test -, ker ostat sama v takem stanju mora bit še hujeuser posted image

glej, hudo ti bo še dolgo, to sigurno in upam da bo njemu še 100x bolj! ampak ga boš mogla prebolet, ker če bota slučajno spet skupaj, boš imela vedno strah, da te bo spet zapustil, ne boš imela nobenega zaupanja vanj,....


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:52:27   
lelaval
da če mu bivša nebo nehala grozit z otrokom da se bo otroku odrekel, ko pa bo starejši pa mu bo povedal resnico.

Enkrat v prihodnosti, ko ga boš že prebolela in se bosta srečala, mu to le omeni. Jaz bi mu, da sem na tvojem mestu, ker bi vedno imela občutek, da bo to meni naredil.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:53:42   
Anonimen
ja saj imate prav. aja ona ne čisti, ne pomiva in ne kuha. verjamite mi na besedo. je prišla sestrična k njej po pol leta pa je mogla za njo uporabljene vložke v koplanici pospravljat... nima časa za družino skrbet ker more spodnje hlačke pozabljat v tujih avtih.

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:55:17   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

ja saj imate prav. aja ona ne čisti, ne pomiva in ne kuha. verjamite mi na besedo. je prišla sestrična k njej po pol leta pa je mogla za njo uporabljene vložke v koplanici pospravljat... nima časa za družino skrbet ker more spodnje hlačke pozabljat v tujih avtih.


baba je prav trčenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: izgubila sem ga!
4.12.2007 23:58:27   
Anonimen
ko bom ga v prihodnosti vidla upam da se to nebo zgodilo bom se naredila kot da ga ne poznam. Verjetno se boste smejale iz mene, ampak danes je že 4 odšel nazaj k njej. nisem vam upala prej povedat. na začetku v roku dveh mesecev jo je vzel 3x nazaj. samo sta bila vedno samo nekje 1 teden skupaj. danes jo je vzel 4 nazaj. ves ta čas sem bila v strahu da bo mi to še 4 naredil. ne dolgo nazaj sem se jokala ker se tega bojim pa je rekel da mrtev negre več nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 0:05:11   
Anonimen
uh kako dobro je vedel lagat. ko je danes prišel sms da se lahko preselijo je rekel da samo podjebava ker naju hoče narazen spravit. minuto za tem stoji ona na vratih in izvem so resnico. joj kakšen šok. mislila sem da sem v nekem filmu da so to le grde sanje in da se bom vsak čas prebudila pa se nisem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 0:05:51   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

kupil mi je zaročni prstan in zapestnico pa krtačo za lase. jaz pa njemu pralni stroj, mikrovalovno, sesalec, posteljnino, trenirko, majice, boksarce, zapestnico, verižico, kuhinjski pribor.....



hudo....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 0:07:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

ko bi ga vsaj lahko zamrzila zaradi tega, tak bi mi bilo lažje.

Saj verjetno ga sčasoma boš. Ampak prebolela boš, ko ti bo ravno, ne ko ga boš sovražila.

IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

Kak se naj zamotim v bodoče? da bo mi čim lažje? ali je bolše jokat in se izjokat?

Ja, definitivno se je fajn jokat, da izjokaš to. Pa tu se pogovarjaj, verjetno ti pomaga. Pa spomni se, kaj si rada počela, ko nisi bila z njim in začni početi spet to.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 0:08:20   
Anonimen
hej RIJA. prav si imela zadnjič da smo vsi za otroški vrtec in o mojem bivšem se nisi čisto nič zmotla. OPROSTI MI za zadnjič.user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 0:09:44   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

ko bom ga v prihodnosti vidla upam da se to nebo zgodilo bom se naredila kot da ga ne poznam. Verjetno se boste smejale iz mene, ampak danes je že 4 odšel nazaj k njej. nisem vam upala prej povedat. na začetku v roku dveh mesecev jo je vzel 3x nazaj. samo sta bila vedno samo nekje 1 teden skupaj. danes jo je vzel 4 nazaj. ves ta čas sem bila v strahu da bo mi to še 4 naredil. ne dolgo nazaj sem se jokala ker se tega bojim pa je rekel da mrtev negre več nazaj.


no in tako bo še 5.,6.,7.,.......on je prepričan, da ga boš ti vedno čakala in vzela nazaj!!!!! ne se mu več pustit, da te okrog obrača!!!!!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 0:10:05   
Anonimen
kaj sem rada počela ? trenirala, treniral in še enkrat trenirala. to je bilo moje življenje, ampak me je od tega ločilo zdravjeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?