|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:33:31   
baguSka
Alba, meta, zara,kajla pa kiiii ste


pa sej si  ze ti dost za vse.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:34:42   
baguSka
vprašanje pa če ima dobro orodje


ja, tud to je mozno..

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:35:00   
Anonimen
Seveda Nivess še nisi slišala za ciber?Če neta zmanjka?Saj ga velikokrat in zakaj so pol foni?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:37:44   
BAMBINA_
Alba, meta, zara,kajla pa kiiii ste

Mogoče je pa katera odprla to temo. Heheh, si predstavljate al bino kot avtorico te teme user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:37:49   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ja, tud to je mozno..



Možno, možno. A ni bila pred kratkim ena taka tema odprta? Pol se bo pa moža losala, pa še ta internetni ljubimec ne bo uporaben. In bo jok.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:38:12   
Anonimen

Seveda Nivess še nisi slišala za ciber?Če neta zmanjka?Saj ga velikokrat in zakaj so pol foni?user posted image


ciber? foni? A ja...zdaj se spomnim....ob tem sem doživljala vrtoglave orgazme..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:39:01   
baguSka
sej zato pa pravim, da je potrebno cimprej preverit v zivo... user posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:39:21   
Anonimen
Meni tudi neka logika pravi, da taka "ljubezen" ni možna. Ampak če Baguska pravi, da je, pa še karsikatera že kar tukaj, na RR, je fanta spoznala preko neta ... potem že nekaj mora biti na tem, da pa to je možno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:40:26   
Anonimen
No punce vseeno hvala za nasvete takšne ali drugačne vsak ma svoje mnenje in tako je tudi prav.Grem počasi v nočno.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:40:59   
Anonimen
bežno sem preletela odgovore. sam tok komentiram...jaz imam tudi moža s katerim sva se spoznala na netu. pred njim sem bil na takem slepem zmenku še z ene 13timi tipi. in samo nekaj ti povem...na netu se s človekom lahko fantastično ujameš, ko pa se z njim dobiš v živo nekako to ni to. lahko j pa tudi kontra. in ker življenja z njim če bi prišla skupaj ne boš živela prek interneta ti predlagam, da se z njim srečaš v živo in takrat boš dejansko vidla al te bo potegnu ali ne. ali se bosta v živo sploh lahko pogovarjala ali ne. npr jaz sem preko maila lahko z nekom pisala dolge flaufe ful sva si mela za povedat, ko sva se odbla na kofetu sva pa vč ali manj sedela in bila tiho. besede sploh niso privrele na dan. potem drug dan sva pa spet lahko štose pokala po netu. ful zanimivo in čudno ampak res se to dogaja. tko da res ti polagam na srce predno delaš kake velike odločitve so dobodta pa boš vidla

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:41:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Meni tudi neka logika pravi, da taka "ljubezen" ni možna. Ampak če Baguska pravi, da je, pa še karsikatera že kar tukaj, na RR, je fanta spoznala preko neta ... potem že nekaj mora biti na tem, da pa to je možno.


jpj, sem točno vedla, da sem pozabla splišniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:41:17   
Anonimen
Poscala se bom, smrtno resno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Fak no, jaz še samo sebe ne poznam tako dobro user posted image Vsaka ti čast, da ga predobro poznaš... A veš, kakšne gate ma? Kakšen ****? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:41:28   
silvya
To itak. Je treba robo sprobat preden jo kupiš user posted image .

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:41:46   
baguSka
potem že nekaj mora biti na tem, da pa to je možno.


seveda je mozno... ampak se vedno je dejstvo, da je tako ljubezen nujno potrebno preverit tudi v zivo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:42:20   
Anonimen
Saj jaz vem, da je možno da se spoznaš na netu, hvala bogu. Ampak meni je anonimna neverjetnio simpatična user posted image

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:44:56   
baguSka
ja sej je simpaticna.. in ves zakaj? ker je zaljubljena.. ampak zaenkrat pac v nekoga, ki ga osebno v zivo se ni spoznala.. vse se lahko se spremeni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:46:51   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

vse se lahko se spremeni


Se strinjam. Ko ga bo spoznala v živo ji morda ne bo več tako blazno všeč.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:47:41   
Anonimen
Jaz jih kar neki poznam k so se prek neta spoznal pa jim funkcjonira.
Sam anonimna če si tako nesrečna z možem zakaj si pa z njimuser posted image
A nebi raj rešila ta "problem" prvo, pa se pol z novo ljubeznijo ukvarjala? Al maš pač namen to kar v nedogled vlečt?
Pa ta tvoj net ljubimc ve da maš otroka pa moža?
Mene živcirajo ljudje k niso zadovoljni v vezi, pa namest da bi probal kej rešit oz. šli stran, najdejo ala"princa na belem konju" in sanjarjo da so v nebesih. Prvo opravi z trenutno vezo, pol se pa spuščaj v novo. Ne pa da neki sanjariš, nardiš pa prou nč za to da bi bla srečna. Pol se pa še sprašuješ zakaj nisi.
Čeprav ljubit sliko na ekranuuser posted image .... ljubit jouser posted image ... mislm aleluja.....me prou zanima če boš še tak ljubila to sliko k bo začela prdet pa po jajcih se praskat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:49:24   
baguSka
me prou zanima če boš še tak ljubila to sliko k bo začela prdet pa po jajcih se praskat.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:51:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

potem že nekaj mora biti na tem, da pa to je možno.


seveda je mozno... ampak se vedno je dejstvo, da je tako ljubezen nujno potrebno preverit tudi v zivo...



Ja, če hočeš kaj več. Ampak po moje onadva ne vesta čisto dobro, če hočeta še kaj drugega.

Malo se po moje bojita, da to ne bi bilo to, po drugi strani pa se spet bojita, da bo. Kajti v obeh primerih bi nekdo nastradal. Ali njuna partnerja ali pa onadva sama. Tako da se mi zdi, da jima v bistvu tole stanje kar ustreza.

Čeprav pa vsaka veza rabi en napredek, tega pa se zavedata. Vesta, da tako tudi ne bo moglo ostati. Ali gresta naprej, ali pa tudi to verjetno propadlo.

V glavnem, zdaj lahko v bistvu 3-krat izgubita: 1. če trpita njuna partnerja, ker se onadva bosta ujela, 2. če trpita onadva, ker se ne bosta ujela, 3. če trpita onadva, ker se bo zveza zaključila, če ne bo napredka.

Uf, a sem pesimist a nisem.user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 23:09:34   
baguSka
eh.. sem ze cel roman napisala.. pa se mi ne da se enkrat..

uglavnem, lahko pa tudi zeli veliko dobita oz pridobita: drug drugega, ce sta si res usojena.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 6:38:56   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Meni pa ni jasno kako lahko ljubiš nekoga, ki ga sploh še nisi videla? Temu bi jaz rekla sanjarjenje oz. zaljubljenost v idelano podobo nečesa kar sploh ne obstaja. user posted image


Se strinjam. Pa kaj misliš, da on ne blefira? Joj, kako lahko je pisat sladke besede in marsikaj obljubljat, potem pa, v resničnosti, ko zaživiš z nekom......


(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 6:51:24   
Peteršilj
Anonimna, spoznaj ga v živo in boš vidla, če bo delovala kemija kot po netu. Sprobaj robo, reklamacj ni.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 7:25:01   
Anonimen
Zdravo,

No jaz bom anonimna št.2.
Vidm,da nism edina s podobnim problemom.
Tudi jaz poročena,mati dveh otrok,lahko rečem,da sm osamljena in zadnje leto razočarana nad svojim dragim.Po cele dneve sm sama otroka sta že kr velika,brez službe sm in se velikokrat dolgočasim,sploh večeri me ubijajo,mojemu dragemu so pa prijatli št.1.
Še dobr ,da mam najboljšega prjatla računalnik in to je to.
Spoznala sva se na netu,in tako začela bla bla.
Komunikacija med nama ful dobra.Res sva se pogovarjala o vsem.
Hotel je mail,potem mojo sliko,da vidi s kom se pogovarja.
Nism se mu upala poslat pravo mojo sliko,ker sm že u štartu lagala kok sm stara.No ok slike ble zamenjene moja ni bla prava njegova se mi pa zdi po vseh debatah pa je bila.Vem,da sm mu zelo zelo všeč,sam kaj ker nisem jaz tista prava oseba katero on misli.Po eni strani mi je žal,da sm lagala,ker mi je ful uredu fant.Po drugi strani pa je tko čist ql,ker mislim,da ne bi mela jajc in se dobila z njim.Namreč starejša sm od njega 13 let ufff velik,v debati z njim omenjam teme o letih pa otroci itd.Recimo...vprašala sm ga če bi imel žensko z otrokom..on pa meni prej ne kot ja.
Hmmm že to mi ni blo všeč,sam sm si mislila no sej kul tko,k bi ti vedu zame.
Pravi,da čuti,da sm nesrečna,da bi mi rad pomagal in ga skrbi zame.Vse lepo in prav fant ima 24 let..sicer po pogovoru dost zrel.Rad bi se tudi dobil z mano.
Sam jz v to 100%ne grem.
Lepo je napisala KARIN 24.
sam moram pa priznat,da velikokrat na dan pomislim na njega,vetjetn je to posledica,ker me moj dragi zanemarja.Tudi on mi reće da me ima rad.
Zavedam se,da sm ena trapa in upam,da bom tole čim prej zaključla.
Punce kaj mi svetujete.Mu naj vseeno enkrat povem resnico al naj bom tiho.
Sej ko bi vedu kok sm stara ga bi kap zadela na uni strani.user posted image
sam res mi je skoz težil za sliko pol sm bla pa tolk pregnana jo je pa dobil.ne vem a ni pomislu,da se dons vse da nakladat.
Hvala ker ste me brale



(odgovor članu Peteršilj)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 7:30:56   
Colt
Mal je štala če že v štartu lažeš in pošiljaš druge slike. Bolj švoh osnova za karkoli. Sicer pa sem jaz mnenja da je vsaj 70% takšnih for enostavno ''fake''. Je sicer vedno bolj popularen način spoznavanja...samo treba se je srečat. Prijet, okusit, sprobat, vonjat, pit in še enkrat okusit.user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?