|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 7:32:36   
Anonimen
A še to sm pozabila povedat.
Ja glede otrok ane je reku,da če bi se res zaljubu bi pol tud otroka sprejev.
On misli da sm jz stara 30 let.Pa to za njega ni nč narobe,ima pa punco,ki jo ne ljubi...tko pravi on ima  pa jo rad.
Pogovori z punco niso sproščeni,to mu ful manjka.
Pravi da bi me znal osrečit in,če bi pravo spoznal,bi tudi to punco zapustu.
No tako upam,da nism še kaj pozabla kaj me res že EMŠO dajeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 7:44:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Mal je štala če že v štartu lažeš in pošiljaš druge slike. Bolj švoh osnova za karkoli. Sicer pa sem jaz mnenja da je vsaj 70% takšnih for enostavno ''fake''. Je sicer vedno bolj popularen način spoznavanja...samo treba se je srečat. Prijet, okusit, sprobat, vonjat, pit in še enkrat okusit.user posted image


bla bla bla user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 7:51:58   
Anonimen
Žaži a pol ti misliš,da men tudi tko bla,bla kot praviš za Colta?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 8:07:06   
Anonimen
Hja odvisn kdo si user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 8:08:22   
Colt
No, jaz grerm spat. Lahko noč user posted image (iz nočne)

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 8:14:35   
daddy
  Ena taka ultra slaba izkušnja ( izpred nekaj let ) mi je bla več kot dovolj za ene deset življenj, ne sam za tega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 8:15:57   
Anonimen
Vem zavedam se,da ni prav kar delam ampak zgodilo se je nepričakovano.Namreč spoznala sem fanta,ki sicer ima punco jaz pa sem vezana.
Spoznala sva se preko neta v živo še ne...ne delava "zaenkrat"nobenih planov,da bi se videla saj čas prinese svoje.

Nikoli si nisem mislila,da se bom zaljubila v njegove besede v njegovo slikco v njegovo dušo in srce.
Ljubim ga neskončno nočem,da se kdaj konča in bojim se svojih čustev.

Naj povem,da on čuti isto:ljubi me.


Najprej se spoznajta v zivo.. bi bil moj nasvet.. Potem bo bolj realno vse skupaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 8:18:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

potem že nekaj mora biti na tem, da pa to je možno.


seveda je mozno... ampak se vedno je dejstvo, da je tako ljubezen nujno potrebno preverit tudi v zivo...



ja nujno.. !!

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 8:24:18   
Anonimen
uuuu kaj fantov na enem kupu....že mate podobno izkušnjo, da vam tema ni dala miru user posted image  Hja tale neta je pol user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 8:28:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žaži

uuuu kaj fantov na enem kupu....že mate podobno izkušnjo, da vam tema ni dala miru user posted image  Hja tale neta je pol user posted image  user posted image


OO.. zazi.. si te se ziva?? :)))

Si blazena med fanti aa? user posted image

MA to je splosno jasno.. da se energije precekirajo ko se vidis.. a ne? Za to pa ne rabis kej hudo velik izkusenj.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 8:53:45   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: žaži

Hja odvisn kdo si user posted image



A te firbec?Saj bolje,da neveš.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 9:36:24   
natalia
ne bo se dobro končalo.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 9:39:25   
piščanc
vsak človek ima pozitivne in negativne lastnosti. tudi tvoj virtualec, samo da ga sedaj kuješ v zvedzde. realnost je lahko precej drugačna. poišči dobre lastnosti tudi pri partnerju, saj jih ima in ti to veš. samo zakrila si jih, da lahko hraniš svoj ego.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 10:44:33   
Anonimen
Končalo se bo tako, da se bosta srečala, dala se bosta dol, naslednji trenutek ti bo žal, šla boš nazaj k možu, jokala boš ko boš sama, ker te bo pekla vest, spoznala boš, da ljubiš moža in da ti z njim ni prav nič hudega. In žal ti bo kolikor si dolga in široka.

Sem to doživela, samo na srečo mlada in takrat brez otrok. Sem prepotovala 500 km, da sem dojela, da napisano-prebrano-poslano preko interneta je samo pesek v oči.

Po moje boš ravno to naredila, čeprav ti bo 100 prijavljenih in 100 anonimnih na RR reklo da si nora, pač boš naredila. Tudi če ti jaz povem, kako peče vest še leta in leta potem, tudi potem ko se je veza s tedanjim partnerjem skrhala, peče!

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 12:00:31   
baguSka
user posted image user posted image user posted image user posted image  In zdej ce ti tko reces, se bo tud njej tko zgodilo!?

Jao... ni nujno ves, da se vsem zgodi tko, kot se je tebi... ti si mela pac tako izkusnjo, nekdo drug je imel drugacno, ona bo pac imela cisto svojo... lahko bo pa tud tko kot pravis ti, ampak ni nujno, ne user posted image  Kaj pa ce se bosta u zivo cist zares ujela in zivela hepi do konca svojih dni!?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 12:29:55   
TamaraJ
Anonimna... jaz sem imela krizo, ko je imel moj sinek dve leti. Med nama je zaškripaloker sva bila oba preutrujena, skoraj brez financ, problemi z njegovimi starši,... in se nisva več posvečala eden drugemu. Začela sem v mislih bežati stran. Zaljubila sem se v nekoga, katerega sem poznala zgolj na videz. O njem sem si ustvarila svojo, idealno predstavo , da sem lahko bežala v svoj svet in sanjala o njemu, ki je bil idealen. To je šlo skoraj tako daleč, da sva šla midva skoraj narazen. Takrat nama je pomagala moja mami, ki naju je postavila na tla in nama pomagala videti tisto, za kar sva postala slepa. Vse skupaj je trajalo več kot pol leta. Danes mi je žal za tisti čas, saj nismo bili družina. Živeli  skupaj, hkrati pa eden mimo drugega. Ampak vem, da ne moreš ven, ker v bistvu potrebuješ nekakšno streznitev. Splezati moraš na goro in od tam je razgled drugačen. Problemi so manjši in nepomembni.

Moj nasvet je, da poskušaš prekiniti to vezo, ki ni resnična. Po drugi strani pa le toliko, da ti življenje otežuje. Nisi napisala, če je tvoj partner oče otroka. Če je in če je med vama sploh še kaj (ne sanjaj o ljubezenskih izjavah, ker je takšnih malo, pa še ti niso vedno iskreni. Glej na dejanja), se poskusi osredotočiti na družino in jo ne zapravi. Premisli, če je vredno živeti v domišljijskem svetu. Koliko časa? Postavi prioritete na svoje mesto, ker drugače se boš izgubila ali padla pregloboko. Globje kot si, težje je splavati na površino. Premisli; želiš živeti resničnost ali sanjati in plavati nad oblaki. Potem te v resničnem svetu ni. Je le tvoje prazno telo. Z njim pa ne more živeti ne tvoj partner, ne tvoj otrok. Vso srečo.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 12:47:18   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Ena taka ultra slaba izkušnja ( izpred nekaj let ) mi je bla več kot dovolj za ene deset življenj, ne sam za tega.


In meni...

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 13:24:24   
Anonimen
In zdaj,ko sva brala vaše komentarje sva se odločila,da je res treba se srećat v živo.Ampak bova še vseeno mal počakala.
Če ne letos pa drugo leto.
Laži pa lahko mirno izključite.user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 13:32:08   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

In zdaj,ko sva brala vaše komentarje sva se odločila,da je res treba se srećat v živo.Ampak bova še vseeno mal počakala.
Če ne letos pa drugo leto.
Laži pa lahko mirno izključite.user posted image



Go ahead .... sej je free country user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 13:53:24   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image mene pobere od smeha če se na koncu na zmenku prikaže en mozoljast 17-letnik v fotrovi srajci in šopkom v rokiuser posted image user posted image user posted image . Je fotrovo sliko poslaluser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 13:56:13   
Anonimen
Ni panike srček v tem pogledu.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 14:58:29   
srki
Anonimna, kako pa res veš, da je to res on, če ti je samo sliko poslal. No, pa upam, ko se spznata in ekrat mogoče skupaj zaživita, da ne bo iz fejst možaka postal v nekega tirana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 15:01:04   
baguSka
Ni panike srček v tem pogledu.


A ker ti ej lagal in ti poslal napacno fotko!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 16:00:07   
Anonimen
Ma ste smešne punce.Veste zakaj?
O nekih napačnih fotkah o laganju in bla,bla.
Pomislite,da si že kar nekaj let poznate tle kot forumke-ci,poznate vse skoraj do obisti.
In šele čez čas pride,da se začneš z nekom bolje spoznavat ne le preko foruma.user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 16:05:41   
baguSka
Ma ste smešne punce.Veste zakaj?


Smesna si ti!! Se ne ves zakaj?? Ker se noces dobit z njim!user posted image

Jaz ti ze skoz govorim, da bos vse to kar cutis, lahko v zivo sele zvedela, ce je res resnicno... Do takrat pac ne bos vedela!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?