|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 16:24:25   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

Anonima, ko se bosta dobila boš pa odprla temo - moj mož je izvedel, ta iz neta je bil res zavaljeni pohotni starec, pa ti bomo lepo ploskale user posted image user posted image user posted image

Veš, da si ti smešna, se obnašaš kot 11.letnica, pomisli na otroka..user posted image Nimaš slabe vesti? Moža če ne ljubiš, zakaj si še z njim? Bi rekla prej, da si ti smešna in ne me.. Jaz sem ti povedala izkušnjo... Izdajal se je za mladega ****ča, bil je pa nek starc... user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 16:30:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žaži

uuuu kaj fantov na enem kupu....

A si prepričana,  da so RES fantje user posted image
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 18:35:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: žaži

Hja odvisn kdo si user posted image



A te firbec?Saj bolje,da neveš.user posted image



Sam povej mi...si fantek al punčka? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 18:36:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: žaži

uuuu kaj fantov na enem kupu....

A si prepričana,  da so RES fantje user posted image
user posted image


Kako to misliš? Ja tile očki tamle na prejšni strani so fantje ja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 19:09:19   
venezuela
Draga anonimna. Zdaj ti bom pa še jst povedala svojo izkušnjo. Še ko sem bila v srednji šoli, smo s puncami v rač. učilnici non stop hodle na mirc-a. In tko smo kliknle na eno obupano, ljubezni željno bejbo in jo začele mal zajbavat. Isto smo ji sliko poslale od ful starejšiga brata od moje sošolke, tko da je bol pristn zgledal. Bejba je pa vse verjela in je tud že neki začela pisarit, da ga ljubi, pa take.Me pa valda vse nazaj. Ful je biu štos, za crknit smešnouser posted image  v glavnem, nehal se je, ko se je ona hotla dobit, vse smo se zmenil za randi samo njega pa ni blo od nikodar....user posted image  Misliš, da se tebi to ne more zgodit?Kje sploh piše, da bo pršu na vajin spoznavni randi? Me smo ble takrat 16 let stare, pa smo se sam smejale, tej kozi naivni, ki smo jo v glavo zajebavale. Pa nobeni pri 16 letih ni prišlo na misel, da bi se v kej tacga spustile, pa so nam hormoni delal sto na uro, samo možgane pa smo še vseen mele.user posted image
Zato prosim odpri oči!

_____________________________

Pojdi naprej in se ne oziraj nazaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 19:57:19   
Anonimen
A,da bi končala vse skupaj?Saj sva šele začela.

(odgovor članu venezuela)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 20:45:37   
Anonimen
Saj vse lepo in prav, mogoče pa bo vama res uspelo in ga boš še bolj ljubila kot zdaj, ampak za božjo voljo SPOZNAJTA SE! Kaj vama to preprečuje?user posted image  

Dokler pa se ne vidita v živo pa je to vse res samo iluzija, ker nikoli ne veš kdo se skriva na drugi strani.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 20:47:19   
Anonimen
A za starejše potem ni več ljubezen in spoštovanje na prvem mestu ali kako?


Zakaj pa ne bi bila user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 21:15:15   
Anonimen
Hmm težka situacija a neda?Se mi zdi,da za oba?
Ja tko je to kar skuhamo mormo pojest al pa,kako si posteljemo bomo spali.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 21:36:44   
Anonimen
In šele čez čas pride,da se začneš z nekom bolje spoznavat ne le preko foruma.


Ja in te zna fajn presenetit kako so nekateri ljudje prek neta drugačni k v resniciuser posted image .

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 21:49:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žaži
Kako to misliš? Ja tile očki tamle na prejšni strani so fantje ja user posted image

Saj veš, eni se predstavijo za nekaj drugega kot so v resnici.user posted image  Mogoče pa daddy ni daddy, ampak mommy.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 22:08:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: žaži
Kako to misliš? Ja tile očki tamle na prejšni strani so fantje ja user posted image

Saj veš, eni se predstavijo za nekaj drugega kot so v resnici.user posted image  Mogoče pa daddy ni daddy, ampak mommy.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  izjava meseca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kako se bo končalo
7.12.2007 23:34:31   
Anonimen
Mene pa zanima kje na netu spoznate tipe,a na kaki klepetalnici ali kje,jaz bi tudi rada kerga spoznala,tko za zajebancijo,nikoli pa ne veš kaj pride iz tega ven.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kako se bo končalo
8.12.2007 0:56:33   
baguSka
ja jst sm enkrat neki na 24 ur iskala in sem slucajno tm nekje vidla frende in flirte al neki tacga.. pa sm kliknla, da vidm kaj to je, se logirala, kliknila na prvega dedca k sm ga sploh zasledila in ga prosila za pomoc.. ker se nisva znajdla, sva si izmenjala msn naslove, si zacela tipkat preko msn in se na tisti forum nikoli vec vrnila.. :) sva si pa cel teden pisala preko msn-ja po 10 ur, ko pa ne, sva se pa tud po 8 ur pogovarjala po telefonu.. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kako se bo končalo
8.12.2007 1:07:13   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Meni pa ni jasno kako lahko ljubiš nekoga, ki ga sploh še nisi videla? Temu bi jaz rekla sanjarjenje oz. zaljubljenost v idelano podobo nečesa kar sploh ne obstaja. user posted image

bolj se ne bi morala strinjati

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kako se bo končalo
8.12.2007 8:52:04   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Mogoče pa daddy ni daddy, ampak mommy.user posted image


No, sam da nisi napisala "grand mommy" .....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kako se bo končalo
8.12.2007 9:07:07   
Anonimen
Bolj,ko vas berem bolj realno premišljujem.Ali je res to to?Zdi se mi,da se vsak dan stopnjuje kar se nebi smelo.Kajti nikjer v prihodnosti naju ne najdem po resnici povedano.
Res,da mi stoji ob strani v težkih trenutkih pa vendar ni zraven,da bi se me lahko dotaknil.
Dotaknil se je res mojega srca in jaz njegovega ampak le virtualno.

Da bi se spoznala v živo?Ja mogoče se bova ampak še ne,dokler bodo čustva premagovala pamet.
Ker lahko se zgodi res tisto kar bi najmanj pričakovala in česar se najbolj bojim da bi bli še večji problemi.
Saj ne,da bi hotla nehat,končat takoj ,ampak mal upočasnit tempo zaenkrat.

Ni dobro prehitevat časa ane?Če se že mora zgodit,če je usojeno se bo ampak ne na tko hiter način.
Težko mi je,ko to pišem ampak tako čutim v tem trenutku kajti nikoli se nisva pogovarjala ne o prihodnosti niti preteklosti.


Zgleda,da bo treba res en konkreten pogovor speljat tudi o tem ne le o sedanjosti.
Žal mi je ampak moram dat iz sebe.



(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kako se bo končalo
8.12.2007 9:10:51   
Anonimen
Da bi se spoznala v živo?Ja mogoče se bova ampak še ne,dokler bodo čustva premagovala pamet.


Zakaj ti je narava dala filinge? user posted image

Ce cutis da je dobro.. pojdi dalje.. ce cutis da ni.. zalkjuci.. Simpl! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kako se bo končalo
8.12.2007 9:33:20   
Anonimen
Hmm Tjazy po eni strani maš prav ampak ni tko enostavno reč"konec".

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Kako se bo končalo
8.12.2007 9:52:53   
Anonimen
... zato ker ne čutis da bi rada konc.. to pomeni, da mas filing.. da je ok zate.. torej nadaljuj po obcutku..

ne sprasuj tukaj... vprasaj sebe..  Tukaj ti vsak pove iz svojih izkusenj.. nihce pa ne ve kaj je zate dobro.. kaksna je tvoja pot..

ker lahko je oboje.. in samo ti lahko to ves..

pa pozabi na moraliste..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Kako se bo končalo
8.12.2007 14:21:24   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Da bi se spoznala v živo?Ja mogoče se bova ampak še ne,dokler bodo čustva premagovala pamet.


Zakaj ti je narava dala filinge? user posted image

Ce cutis da je dobro.. pojdi dalje.. ce cutis da ni.. zalkjuci.. Simpl! user posted image

--------------------------
Meni se zdi, da njeni filingi navijajo za počasssssiiii...torej še ni pripravljena, ne? Mogoče nikoli niti ne bo. Ji pač tako paše.
Zakaj delat kontra temu, kar čutiš, zaradi svetovanja na nekem forumu user posted image ?!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kako se bo končalo
19.12.2007 20:18:50   
Anonimen
Se je že končalo ali ne?user posted image

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kako se bo končalo
19.12.2007 21:25:11   
natalia
Ce cutis da je dobro.. pojdi dalje.. ce cutis da ni.. zalkjuci.. Simpl!


piece of cake!user posted image


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?