|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kateri hrvaški otok...
13.12.2007 19:52:52   
tananejka
IZVIRNO SPOROČILO: viv

IZVIRNO SPOROČILO: tananejka

Šolta: ker je tak mir tam. Veliko družin z otroki...


Tole mi pa ne deluje ravno kot mir user posted image



Kakor se vzameuser posted image
Sem mislila bolj v smislu diskotek, ni nekega pijančevanja, nočnega razgrajanja....
Čez dan pa je ZELO živahno na plaži pred apartmaji, mi pa imamo svoj pomol kakih 700m stran od živžava in je res mir.....če odštejem svoje 3user posted image  sevedauser posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kateri hrvaški otok...
14.12.2007 6:48:30   
Dashenka
Od severa proti jugu
Premuda (zahodni del) - robinzonske počitnice, potaplanje, mir, pravljični zahodi....
Dugi Otok - ogromno zalivov in vasic, tudi nekaj civilizacije, dobra cesta od S. do Juga, plaže s senco, ni gneče

in pa Vis, Lastovo, Mljet

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kateri hrvaški otok...
14.12.2007 6:56:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Hvar. Zaradi Miškota :).

A Miško je tvoj lipi Dalmatinac user posted image



lahko bi bil kak osličekuser posted image


Lahko...user posted image , samo ni :).

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kateri hrvaški otok...
14.12.2007 7:19:57   
Anonimen
1. Korčula
2. Mljet

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kateri hrvaški otok...
16.12.2007 19:09:39   
lunca77
Kornati-zato ker ne moreš tja z avtom in Korčula ker je pač Korčula.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kateri hrvaški otok...
16.12.2007 19:20:57   
frutka_
Absolutno Mali Lošinj. Zakaj? Zaradi zdravilnih borovih gozdičev, sence, urejenosti, povezav z "zemljo". Je najbolj zelen otok. Pag recimo se lahko skrije. Sploh desna stran, ki je pustinja. Čisto brez veze. Sicer pa odvisno zakaj sprašuješ. Za žurke, mir, sprehode,...


(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kateri hrvaški otok...
23.12.2007 14:23:49   
karamela
Ja moje prvo mesto je Pag - Povljana. Mir, sprehajalna steza , otroci rolajo, kolesarijo,  ravno dosti,  da se za otroke dogaja trampolini...., in lokalčki za odrasle.  Morje, obala več kot primerna za male otroke. Tudi borovci zraven morja, po moje najlepši sončni zahod.
Idila na Povljani  je bila 5 let nazaj. En teden smo bili na Krku- nikoli več. Tako opevana slavna plaža pa nisi imel prostora niti za najmanjšo brisačo na plaži, kaj šele naj dela tam 1,5 let star otrok (voziček, lopatke), nato smo bili en teden v Povljani in bilo je mirno, prostorno, borovci, senčka.....




(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kateri hrvaški otok...
28.12.2007 14:34:35   
kaya2007
hmmmmm, težko rečt. v istri so mi všeč Brijoni, oz. so mi bili, dokler jih niso skomercializirali in uničili določene stvari. potem mi je všeč Pag, ker je nešteto skritih plaž, morje je pa tam tudi najbolj mirno (če si s čolnom).
hvar je lep, ampak se mi ni nikoli vsedel v srce, bolj so mi všeč pakleni otoki nasproti hvara. Korčulo, vis itd. premalo poznam, da bi ocenjevala, murter mi pa sploh ni bil všeč. krk in rab tudi brez veze, najbolj me moti, ker na krku večinoma ni dobre morske hrane.
cres in lošinj sta lepša, če si z avtom (ne čolnom), ko sem bila majhna sem full rada imela osor, ki je meja med njima. na kornatih mi je všeč morje, drugače pa nič posebnega.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kateri hrvaški otok...
15.1.2008 18:31:19   
taši84
Bol na Braču. plaža zlati rt je zakon.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kateri hrvaški otok...
16.1.2008 21:27:38   
felicia
definitivno Rab in Hvar ker je mivka!user posted image

Ja eni mamo radi mivko, ki se nekaterim zarije vsepovsod, meni načeloma ne ker ne rijem po njejuser posted image

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kateri hrvaški otok...
18.1.2008 10:06:18   
Lolypop
Susak. Nobene gužve, peščena plaža, miiiiiiiiiiiiiiiiiir.
Pa super je za male otroke, ki ni globoka voda.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kateri hrvaški otok...
18.1.2008 13:08:51   
felicia
IZVIRNO SPOROČILO: Lolypop

Susak. Nobene gužve, peščena plaža, miiiiiiiiiiiiiiiiiir.
Pa super je za male otroke, ki ni globoka voda.



pa baje čudni ljudje

(odgovor članu Lolypop)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kateri hrvaški otok...
18.1.2008 22:13:02   
Lolypop
Ma niso tolk čudni user posted image . Vsej nič bolj kot vsi ostali, ki živijo na otokih. Tiste bolj prizadete so itak dali v umobolnico.
U bistvu pa to sploh ni pomembno, sej ne delajo nobenih problemov. Vsa folk gor je čist skuliran.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kateri hrvaški otok...
23.2.2008 12:37:55   
lokvanj
Lošinj - je zakon! Bili smo v kampu Čikat, sicer že davnega leta 99, ampak mi je bilo super. Letos se vračamo na Lošinj, sicer ne v kamp, ampak upam da tudi v Uvalo Čikat (bo treba kmal rezervirat user posted image ). Me pa nekej zanima, a je že kdo bil v hotelu Kredo na Malem Lošinju?
Rab - kaj pa vem. Sicer ni švoh, fajn je za sprehajat (bila sem v mestu Rab, hotel Padova - tud tukej sem bila že dolgo let nazaj (94)), ampak plaže v tem koncu niso bogvekaj. Je treba z čolnom mal naokol pol pa baje najdeš kej...
Mah povsod so + in   - . Odvisno kaj iščeš.




_____________________________

lokvanj

(odgovor članu Lolypop)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kateri hrvaški otok...
13.6.2008 21:35:35   
alja01
user posted image user posted image user posted image Pag - Šimuniuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu lokvanj)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kateri hrvaški otok...
13.6.2008 21:37:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: felicia
definitivno Rab in Hvar ker je mivka!user posted image


Ej....kje pa ja mivka na Hvaru?

(odgovor članu felicia)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kateri hrvaški otok...
22.6.2008 15:30:23   
sonchica


meni ga nič čez lepšega kot je otok brač ... smo sicer 4 leta zapored dopustovali v splitski , je res da je skalnata plaže ampak takrat še ni blo otroka tak da za sprostitev in užitek je blo prekrasno ! Smo se pa skor vsak večer vozili v supetar , ker v splitski ni blo dogajanja . Smo pa obiskali v teh 4 letih ves brač in mi je blo povsod všeč , razen BOL . Smo pa obiskali vidovo goro kjer se ful fajn vidi hvar in okolica !

Tako da čez par let ko otrok mal zraste , via la brač ! men je čudovito tam doli :) user posted image


letos pa gremo na pag - gajac in slišim sam kritike user posted image tak da bomo vidli kako bo :)

kar se pa tiče krk-a , sem bla v baški , sama baška je ful fajna ampak na plaži je katastrofa !

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kateri hrvaški otok...
22.6.2008 18:48:14   
tropical
CRES Stara gavza

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kateri hrvaški otok...
25.6.2008 11:59:36   
citrončica
Vis,ker najdeš zalivčke le zase,je pa res vsako leto bolj obiskan,tako da med sezono je že kar gužva,
sicer pa sem si tako želela videti še Korčulo in Lastovo...no,pa me nista prepričalauser posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kateri hrvaški otok...
3.7.2008 0:50:16   
massylou
1. Ugljan, Ugljan, Ugljan. Ker je, to kar je. Sploh severni del. Vse je zakon. Od domačinov, kampov, mest, razgledov, hrane, družbe...
2. Pašman. Ker je sosed od Ugljana. Ampak mu ne seže niti do kolen.
3. Korčula. Ker je podobna Ugljanu.
4. Lastovo. Ker si noro želim tja. Domov grede pa še na Ugljan.
5. Cres. Ker je malo podoben Ugljanu, sploh neskomercializirani južni del. Divji.
6. Brač. Ker imajo na Bolu najboljši Prošek na svetu. V eni mali zakotni ulici pri enem starem domačinu... Kot nektar. No, takega na Ugljanu res ni.
7. Hvar. Ker je zelen, da kar poka. Kot naš kamp na Ugljanu.
8. Lošinj, Pag, Krk - ker sem pač že bila tam in so mi tko-tko.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kateri hrvaški otok...
3.7.2008 1:06:46   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: massylou

1. Ugljan, Ugljan, Ugljan. Ker je, to kar je. Sploh severni del. Vse je zakon. Od domačinov, kampov, mest, razgledov, hrane, družbe...


Točno. To je to.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kateri hrvaški otok...
9.7.2008 20:20:49   
Andreja221
Bla sem samo na Krku in Cresu. Vsak ima svoje čare. Baje, da je na Hvaru zelo lepo. Mogoče si ga bom dala v plan za drugo leto user posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kateri hrvaški otok...
19.7.2008 20:21:02   
mavrica24
IZVIRNO SPOROČILO: massylou

1. Ugljan, Ugljan, Ugljan. Ker je, to kar je. Sploh severni del. Vse je zakon. Od domačinov, kampov, mest, razgledov, hrane, družbe... Ker je zelen, da kar poka. Kot naš kamp na Ugljanu


Massylou, lahko prosim razkriješ, kateri kamp(i) so dobri na ugljanu - da je zelenje, po možnosti tudi kaka senca na plaži in da še ni tako skomercializiran?

hvala!!

(odgovor članu Andreja221)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kateri hrvaški otok...
29.7.2008 14:05:53   
Žakec
Korčula definitivno. 

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kateri hrvaški otok...
29.7.2008 14:10:59   
Mišni
Pelješac (čeprav je polotok). Zato, ker sza zastanava in jugo čisto običajni prevozni sredstviuser posted image  in zaradi prečudovitih, nedotaknjenih uval.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Žakec)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?