|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: socialna!
18.12.2007 7:03:48   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

ja je mi žlahtnica ni pa mi sestrična. Nikoli nisma imele stikov tak da se glede nje še najmanj sekiram. V ljubezni ni pravil. Tak da...


Ne samo, da ni pravil. Eni tut morale nimajo...

Če sem iskrena - otrok se mi smili že cel čas branja tele in vseh prejšnjih zgodb. Ampak čedalje bolj se mi smili tudi bivša od tvojega. Ker kolikor si upam iz te zgodbe izluščiti - je ona verjetno čist normalna bejba, ki ji vidva s tvojim delata sranje. Kolikor je meni jasno - je šel tvoj stran od bivše zaradi tebe - in zakaj bi te bivša potemtakem morala marati?

Zakaj imam nek občutek, da tisti dogovor, da ga ima oče lahko 2x na teden - zate in zanj pomeni, da ga mora dobit vedno kadar si on zmisli? Pa da ti bo jasno.

In bivšin tast je zrihtal tvojemu kazen na lepe oči - tvojemu (dobremu policaju) pa se niti sanja ne - kako bi to ovrgel? Uau!

Čedalje bolj imam občutek, da si v tej zgodbi ti edina ki nimaš 100 čistih in edina primerna za zdravljenje v psihiatrični ustanovi - preden še komu narediš resnično škodo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: socialna!
18.12.2007 8:19:03   
Taula
Če je pa res policaj me je pa strah...še svoje bivše ne zna ukrotiti, kako bo šele svoje delo opravljal.








To mi pa ni čisto razumljivo. Se pravi, če zdravniku umre žena, zaradi (pač ene) bolezni, bomo tudi rekli " o joj, še svoje žene ni mogel pozdraviti, bo pa nas?
Daj no daj. Tole je malce preuranjeno, se ti ne zdi?


Ne. Sej sama poudarja da je on vrli policaj in da ga bivša hoče zajebati...kot vrli policaj nima pojma o zakonu očitno. user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: socialna!
18.12.2007 8:28:38   
Anonimen
Sam tole je pa res čudno, da vrli policaj, ki sigurno ima malo več vpliva kot "zmešana" bivša ženska, ne more sklamfat vsega tega tako, da bi njemu najbolj ustrezalo. Ali si prepričana, da tisti bivše ne trosi kako si tečna, neumna, da mu groziš, da se te ne more znebiti...pač take kot trosi tebi o njej??

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: socialna!
18.12.2007 9:12:26   
Anonimen
Copata od človeka ta tipsonuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: socialna!
18.12.2007 11:40:07   
Anonimen
Ene pa res neveste brati saj pa je napisala da njen dela ruski turnus in kot vem iz izkušenj imajo razpored gor dan za vsak teden sproti. Tako da lahk ima on otročka sam takrat ko je frej. Logično! Pr nas je isti primer. Sicer pa nevem kj bi ona imela od tega če bi njegovi bivši škodovala. Tk da mislim da se tu motite. In če bi bila ona user posted image  pa ne bivša pol nevem zakaj bi se zanimala za CSD in določene pravne nasvete. Vse ste majčkeno preveč negativno nastrojene. Ne bom pa razkrila kdo sem, ker vidim da ste negativno nastrojene tudi proti policajem. Vsekakor pa ima tisti z večimi leti delovne dobe v policiji kot pa en novinec več možnosti da nekoga zajebe in ima več ljudi za sabo. In en novinec si res nemore prvoščit ****rij že na začetku, tastarega ki pa je pred penzijo pa boli k....! Tako da tud tu razumem situacijo. Tiste oz. tisti ki ste zaposleni v policiji to vse z lahkoto razumete tisti ki pa niste pa žal ne. Policija je državna služba in si nemoreš privoščit nekakršnih tožb. Ker za policaje veljajo duple kazni. In te slej ko prej skenclajo sploh pa če ima tastari od bivše komandira za sabo, pol pa je res vse mogoče. Nestrpna ti pa se ne sekiraj, ker te razumem saj sem pred kratkim bila v isti situaciji. Bom se ti javla na ZS.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: socialna!
18.12.2007 11:46:10   
Taula
Ene pa res neveste brati saj pa je napisala da njen dela ruski turnus in kot vem iz izkušenj imajo razpored gor dan za vsak teden sproti


Da te ne bo kap anonimna in ne boš več mogla ploskati pod nickom. Razburjenje je resna stvar.user posted image  So ji napisale kaj naj naredi glede turnusov..preberi in ploskaj.user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: socialna!
18.12.2007 11:47:49   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: socialna!
18.12.2007 11:52:25   
Mešamdrek
A še ni konec?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: socialna!
18.12.2007 11:54:09   
Lepotica
Kakšne duple kazni za policaje??

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: socialna!
18.12.2007 11:56:40   
Anonimen
A veš, kako si me nasmejala anonimna, bolj me ne bi mogla.. Raje ne bom nič rekla.. user posted image

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: socialna!
18.12.2007 11:58:09   
Lepotica
Ne pisat nepreverjenih dejstev anonimna.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: socialna!
18.12.2007 12:00:40   
Anonimen
Angel se teb tudi zdi d vemo kdo piše pod anonimno?

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: socialna!
18.12.2007 12:01:24   
Anonimen
Ne, nisem tolko pametna, da bi pogruntala, žal.... user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: socialna!
18.12.2007 12:03:54   
Anonimen
ta tema je pa res že zlajnana. Najboljše da jo moderator zaklene! Kriza.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: socialna!
18.12.2007 17:02:20   
CatJa
Nestrpna ti pa se ne sekiraj, ker te razumem saj sem pred kratkim bila v isti situaciji. Bom se ti javla na ZS.


... in se menla sama s sabo? user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: socialna!
18.12.2007 17:08:34   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: socialna!
18.12.2007 17:35:59   
Anonimen
Porkaflek, pa še ni konec te klobaseuser posted image user posted image user posted image user posted image

Daj nestrpnica, prosim odpri spet novo temo z novo težavo, ker te se mi te teme ne ljubi niti več bratuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: socialna!
18.12.2007 22:21:36   
tincci
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: socialna!
19.12.2007 8:52:22   
Anonimen
Nestrpna kaj je novega???

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?