|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:50:10   
baguSka
Sej pol sm ga pa tud mogla sama do konca ponucat... :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:51:10   
baguSka
A ne da sm fajn? :))


Ja itak..


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 13:10:22   
@FN@
Če ve eden, ne ve nobeden.
Če vesta dva, ve pol sveta.

Tako nekako pravijo.
No jaz bom pa tako rekla, men je pa tupo da je šla tvoja mami povedat oz. napisat in to v čestitko in to ženski ki drgač sploh ne govorita. Take so pač starejše mamke, ne morjo bit tih. Čveke, no tole me je spomnalo na par takih, ko tud vse naprej potrobjo in grrrrrrrrrrrr, sovražim to.

Drugače pa držim pesti in tudi tebi privoščim otročkauser posted image


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 13:15:31   
baguSka
men je pa tupo da je šla tvoja mami povedat oz. napisat in to v čestitko in to ženski ki drgač sploh ne govorita


ja pa sej govorita no... sam nista glih v rednem stiku... to je pa res... ponavad ob kaksnem taksnem dogodku, kot je rojstvo, smrt, itd... al pa ce se slucajno kje srecata pri sorodnikih, si tud kej povesta... nista glih tih :)) je pa res ja, da je mogoce mal smesno da je sla to pisat v cestitko... ampak ona je rekla, da pac ni mela slabih namenov s tem... da se ji niti sanjal ni, da bodoca babica tega nebi vedla user posted image

(odgovor članu @FN@)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 13:17:13   
smigli
baguska

Po moje se je že skoraj vsakemu zgodila kaka podobna nezgoda. Popravit je težko, morda boš kdaj imela priliko, da to razščistiš z "oškodovano" osebo in ji poveš, da ni bilo zlonamerno.
Predkratkim sem izvedela, da je prijateljica noseča, ni mi prepovedala, da o tem govorim z drugimi, sem pa vseeno raje tiho. Pri tako pomembnih informacijah moramo biti vedno previdni, sam včasih nam ne rata! user posted image  babe smo babe

lp

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 13:18:18   
Anonimen
Jaz pa mislim, da je tvoja prijateljica šla malo čez mejo.. Da ti to zameri, a ti sama niti ni rekla, da ne smeš povedati okoli. Ne razumem tega... Si ji rekla : čuj, meni nisi omenila, da bi morala biti tiho? user posted image Jaz sem tudi eni povedala, da sem nosečka, pozabila omeniti, da naj nobenemu ne pove in afkors je povedala.. Se nisem kaj dosti sekirala... Jao, 100 ljudi 100 čudi user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 13:32:36   
baguSka
morda boš kdaj imela priliko, da to razščistiš z "oškodovano" osebo in ji poveš, da ni bilo zlonamerno.


ja.. se zna zgodit da glih ta ponedeljek.. ni pa se sigurno.. glih z mami greva do sorodnikov na obisk in bo mogoce tud ona tam.. se ne vem.. sej sem tuhtala da bi jo nekam na samo zvabila in ji povedala in se ji opravicla.. sej pomoje tud moja mami ze tuhta o tem..

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 13:34:29   
baguSka
ampak sem tud to tuhtala... da ce tud se ji jst osebno opravicim, da ona se vedno ne bo odpustila tisti najini prijateljici, ker je to naprej povedala... in v tem pogledu, bo tista se vedno mene grdo gledala user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 13:40:38   
Anonimen
 
Najbolj da pustis tole vse skupi pri miru.. in se bo vse samo zrihtalo..  tko kot se mora..

Ce ej vesolje zajebalo pa naj se zrihta.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 13:42:59   
baguSka
Ce ej vesolje zajebalo pa naj se zrihta..


Mogoce je pa res najboljs vesolje krivit.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 13:53:10   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ampak sem tud to tuhtala... da ce tud se ji jst osebno opravicim, da ona se vedno ne bo odpustila tisti najini prijateljici, ker je to naprej povedala... in v tem pogledu, bo tista se vedno mene grdo gledala user posted image


Glede na tvoje stanje, ti je tvoja prijateljica želela le dati upanje, ne pa sčvekati. To ji povej in se ji opraviči, če ne bo razumela, pa ni vredna sekiranja in slabe vesti.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 14:03:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ce ej vesolje zajebalo pa naj se zrihta..


Mogoce je pa res najboljs vesolje krivit.. user posted image


Sej nimas sploh kej nardit.. kar je je.. ?!

Ona bi morala zdaj razumet celo situacijo.. in pozabit na to.. in konc.. Drugace pa klinc jo gleda.. kaj pa lahk zdej nardis? Samo na njej je.. da zamahne z roko.. in gre dalje.. k res ni glih kej posebnega.. ker lahko rece, da je hotla povedat vsem skupi.. recimo.. in reseno.


(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 14:12:01   
pika74
Ma dej, kva komplicira... itak se ji bo kmal videlo, da je user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 14:12:08   
baguSka
Ona bi morala zdaj razumet celo situacijo.. in pozabit na to.. in konc..


Ja.. na tole upam.. ampak ona je zdej prizadeta verjetno in uzaljena in ji je treba povedat, zakaj in kako je sploh prslo do vsega tega..!? Bom vidla v pondeljk kaj bo.. ce bo..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 14:13:10   
pika74
Jest se spomnem, ko sem zanosila... sem hotla kr celmu svetu povedat... najrajš bi si na čelo napopala, da mi je ratal user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 14:15:01   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

Jest se spomnem, ko sem zanosila... sem hotla kr celmu svetu povedat... najrajš bi si na čelo napopala, da mi je ratal user posted image .


Ja že prav, sam ni pri vseh tako in to je treba spoštovati.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 14:17:37   
baguSka
Ma dej, kva komplicira...


ma u bistvu je pomoje mal razocarana ker ji je zaupala..

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 14:19:36   
baguSka
Ja že prav, sam ni pri vseh tako in to je treba spoštovati.


Ja. Jaz bi, ce bi vedla, da ne smem povedat. In spostujem to, kot sem spostovala zeljo prijateljice. Zdej pa ni izrazla te zelje, zato nisem bla tok pozorna na to.. in je slo naprej.. in naprej.. in do njene tasce.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 14:25:56   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ja že prav, sam ni pri vseh tako in to je treba spoštovati.


Ja. Jaz bi, ce bi vedla, da ne smem povedat. In spostujem to, kot sem spostovala zeljo prijateljice. Zdej pa ni izrazla te zelje, zato nisem bla tok pozorna na to.. in je slo naprej.. in naprej.. in do njene tasce.


Ne baguska, sej ni letelo nate user posted image , želela sem povedat, da tako kot ene že po prvem znaku vsem povejo, so nekatere druge bolj diskretne in oboje moramo spoštovati.
Kakorkoli pa je kar je, vsak ima delček krivde user posted image , bo že šlo mimo.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 14:27:12   
baguSka
vsak ima delček krivde


najvec pa vesolje a ne? user posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 14:28:49   
smigli
vesolje al pa luna, ta je tudi muhasta user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 14:36:26   
Enolla
A veš kaj bom pa jaz rekla: zafrknila je tale,ki ti je to sploh  povedala, sedaj pa bi se rada zvlekla ven tako, da krivdo nate meče. Ne sekiraj se, čeprav vem, da bo to bolj težko1

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
21.12.2007 14:51:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 15:08:15   
Teya*D.
Tako vesela novica, še posebaj po tako dolgem času čakanja se pa ja pove naprej a ne, še posebaj zdaj, ko so veseli prazniki! nisi naredila nič narobe. Po moje je prijateljica hotela počakat še malo, da nebi bilo kaj narobe, predn pove da je srečkauser posted image . Nisi nič kriva, vsaj zame ne!
Saj se bosta pobotale!držim pestiuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 15:21:24   
pika74
Če sta dobre prjatlce, se bosta pobotale... men se je enkrat podobn zgodil... pa sem povedala neki velik bolj delikatnega... pa mi je potem odpustila... in še zmer sva ful prjatlce... zame je bla dobra šola...najina vez pa je bla pol še bolj trdna.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?