|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 15:22:07   
Anonimen
meni se pa zdi logično, da se takšnih infotov ne širi kar tako okoliuser posted image brez da je treba posebej poudarjati da se ne sme....mogoč sem pa samo jaz čudnauser posted image

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 15:54:30   
Anonimen
Meni se pa zdi, baguSka, da ga je pa tokrat tvoja mati  kar pošteno v temo brcnila. Sicer verjamem, da ne namerno, ampak ga je.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 15:55:46   
Anonimen
Sicer verjamem, da ne namerno, ampak ga je.


Ampak namen vedno steje..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 18:10:27   
Kepica83
baguska ne sekiraj se ti nisi tu nič kriva. Tista nosečka je malo zatežena tvoja prijateljica pa še bolj. Sicer pa če je prijateljstvo res pravo ga taka malenkost nesme razdreti ali skrhati. Vidiš Tjazy se trudi ampak naju nemore in nemore ločituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 20:05:42   
Anonimen
Eh, zato pa jaz nisem povedala določenim ljudem, ker krog gre tako hitro naokoli. Čeprav tebi ni rekla, da ne povej, se ne sekiraj. Nisi nič slabega mislila s tem. In taprava prijateljica se ti bo pokazala v tem trenutku. user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 23:19:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Sicer verjamem, da ne namerno, ampak ga je.


Ampak namen vedno steje..


Ne šteje vedno.

Veliko zelo grdih stvari j narejenih kao iz dobrih namenov. Bla bla bla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Na napakah se ucimo..
22.12.2007 9:05:10   
daddy
  Torej ..... ena je zaupala drugi skrivnost, ki itak ne more biti skrivnost. Druga je to povedala tretji. Tretja četrti, četrta je potem čestitala peti, zdaj je pa med drugo in tretjo konc sveta ..... ker tista ta peta še ne bi smela izvedet včeraj, temveč je bila na vrsti šele pojutrišnjem .... razplet pa sledi po oglasih .....           uf, pisci španskih limonad, kje ste? Tule je en zastonj scenarij  user posted image user posted image

Joj, no, ženske ..... ampak, kolker se spomnem še iz časov, ko sem delal v ženskem kolektivu, so te novice vedno potovale enako: ena je zanosila. Potem je povedala samo eni, rekoč, da ne sme povedat nikomur .... čez tri minute je isto za naslednjim vogalom ponovila z drugo .... pa čez dve minute s tretjo .... vsakič s poudarkom, da ne sme nikomur povedat ..... najsrečnejša je bila najbrž tista, ki je novico uspela največkrat povedati posamezno ..... skrivnost, ki itak ne more ostati skrivnost do konca, že zato ne, ker se vidi .....
Ja, sej vem. Mars pa Venera pa to. Se niti ne trudim razumet, ker se tegale pa ne da razumet user posted image .

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Na napakah se ucimo..
22.12.2007 9:20:00   
Anonimen
  Torej ..... ena je zaupala drugi skrivnost, ki itak ne more biti skrivnost. Druga je to povedala tretji. Tretja četrti, četrta je potem čestitala peti, zdaj je pa med drugo in tretjo konc sveta ..... ker tista ta peta še ne bi smela izvedet včeraj, temveč je bila na vrsti šele pojutrišnjem ....


Opravljanje, itak....iz dobrih namenov user posted image .

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Na napakah se ucimo..
22.12.2007 9:26:00   
tjaga
moja prjatlca, da ne smem povedat naprej. Ce je njena prijateljica
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Aja se to mi je vceri napisala v sms-ju, da mi oprosti mojo reakcijo od zadnjic, to da sem povedala to novico naprej, pa mi ne bo mogla oprostit, ker je ona zdej izpadla pi*ka v oceh njene prijateljice user posted image


Ne da se mi vsega brat. Konec koncev je p****, ker je ona novico, ki je bila zaupna (predvidevam) povedala naprej. Ja ****, sama ga je pihnila, vsaj meni se tako zdi. Ker če prav razumem štorijo, bi morala v prvi vrsti ona biti tiho. Ali pač ne?

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Na napakah se ucimo..
22.12.2007 15:00:34   
Zamima
Ok, eni so glede tega ful občutljivi, ampak meni še vedno ni jasno zakaj? Pri meni so vsi vedli že od začetka da sem noseča user posted image



_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Na napakah se ucimo..
22.12.2007 15:03:06   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

  skrivnost, ki itak ne more ostati skrivnost do konca, že zato ne, ker se vidi .....
Se niti ne trudim razumet, ker se tegale pa ne da razumet user posted image .



tudi jaz ne morem razumet tega, nikoli nisem razumela in nikoli ne bom, halo? saj ni edina noseča na tem svetu user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Na napakah se ucimo..
22.12.2007 22:44:09   
kew kew

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

meni se pa zdi logično, da se takšnih infotov ne širi kar tako okoliuser posted image brez da je treba posebej poudarjati da se ne sme....mogoč sem pa samo jaz čudnauser posted image


Jaz se tud strinjam s tem. Halo, malo je treba vseeno premisliti preden blekneš. Pa ne gre za izumitev skrivne šifre pri topli vodi, pač pa za neko spoštovanje - dejte se samo vpašat, kako bi bilo vam:
1. če bi tašča izvedela preden ste same dojele, da ste noseče?
2. in po moje bistvo skrivanja - kaj bo v primeru, da bo šlo kaj narobe???
Ja, nič fajn občutek, če mene vprašate. Tiste, ki skrivajo do npr. 5 meseca kar tako, ne štekam, ampak če pa skrivaš od začetka, ko te je resnično STRAH, ko ne dojameš, v tem primeru je pa res bebavo, da vsi vejo in da povrhu vsega še ugotoviš, da prijateljicam ne moreš zaupat.
In če je ta punca težko zanosila, je strah pri njej še toliko večji. In to je treba spoštovat.

Še ena stvar, ki me je zmotila - pravite "ja, kakšna prijateljica pa je, če ti tega ne oprosti?" Moj odgovor je pa: "Kakšna prijateljica si pa ti, če ne držiš kakšne stvari zase?" Ne glede na to, da ni izrecno naročila molčati in da je bil namen vsega zelo dober. Ampak v vsej zgodbi vsak gleda samo nase, noben na druge - nosečka bi povedala, se zaupala nekomu, ker je srečna, njena prijateljica bi rada bila fajn prijateljica, ki tolaži, ti si želiš zanositi in ti je takšna tolažba tako všeč, da jo poveš še mami, tvoja mama je pa dobila dobro idejo za pisanje voščilnice - teh nam itak vedno manjka.

In nastane štala, španska nadaljevanka, svašta...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Na napakah se ucimo..
24.12.2007 14:21:39   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Meni se pa zdi, baguSka, da ga je pa tokrat tvoja mati  kar pošteno v temo brcnila. Sicer verjamem, da ne namerno, ampak ga je.


Ja tud ona. Drugace pa smo ga vse v temo brcnile. Cist odkrito povedano. Cist verizno..

Je pa men tud prijateljica rekla zdej nazadnje, da ne razume kako mi to ni logicno in samoumevno, da ne povem naprej.. Ja sori, ampak res mi ni. Ce mi nekdo rece, da je to zaenkrat se skrivnost in da se noben ne ve, itak da mi je normalno, da ne povem naprej. Ampak v tem primeru tega pac nisem vedla. Tko kot tud moja mati tega ni vedla! Ona je tud rekla, da bi blo njej pac blazno cudno, da ji jaz tega prvi nebi povedala in ji pac ni blo jasno, ko sem rekla, da je zdej celo stalo nardila, ker bodoca babica to zvedla od nje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Na napakah se ucimo..
24.12.2007 14:24:08   
Anonimen
Kriva je samo tvoja noseča prijateljica v prvi vrsti, potem pa pač splet okoliščin...


Jaz se ne svojih napakah nikoli nisem učila, niti naučila.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Na napakah se ucimo..
24.12.2007 14:25:04   
baguSka
No daddy, ce je prijateljstvo pravo, potem ne poves naprej. Jaz za to svojo prijateljico NISEM povedala nikomur! Ker me je prosila, naj ne povem. Za to prijateljico pa ni nic rekla, zato niti pomislila nisem na to, da ne smem..

Sem ji pa rekla, da imata onidve iskren odnos, naj ji pove zakaj mi je povedala in ce je ona res prava prijateljica, da ji bo oprostila..

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Na napakah se ucimo..
24.12.2007 14:26:42   
baguSka
Ker če prav razumem štorijo, bi morala v prvi vrsti ona biti tiho. Ali pač ne?


Ja. In zadnjic mi je tud priznala to napako ki jo je nardila. Vendar je vseeno razocarana nad mano, da sem povedala naprej. Ker ona je men pac povedala z dobrim namenom, da mi da upanje.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Na napakah se ucimo..
24.12.2007 14:28:35   
baguSka
Baje da ni hotela povedat zato, ker se je bala da bi slo karkoli narobe.. Hotela je pocakat z novico.. do kdaj pa ne vem. Ampak zdej sem zvedla z njune strani, da bom tud jaz bla tiho, ko bom zanosila in ne bom hotela nobenmu povedat..!? Baje da bo tko user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Na napakah se ucimo..
24.12.2007 14:29:08   
Anonimen
Vendar je vseeno razocarana nad mano


A s vedno ej razocarana nad sabo?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Na napakah se ucimo..
24.12.2007 14:50:55   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

No daddy, ce je prijateljstvo pravo, potem ne poves naprej.


Za nosečnost? Slej ko prej poveš celemu svetu ( iz vidika nosečnice govorim ). Če je prijateljstvo pravo, se seveda delikatne stvari zamolčijo .... delikatne, recimo, če ima ljubimca, če je to, ono, tretje .... to, da je nekdo noseč, pa slej ko prej zvejo vsi v okolici. Ne glede na to, ali ona to komu pove ali ne.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Na napakah se ucimo..
24.12.2007 15:30:35   
baguSka
A s vedno ej razocarana nad sabo?


Ja zgleda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Na napakah se ucimo..
24.12.2007 15:33:09   
baguSka
to, da je nekdo noseč, pa slej ko prej zvejo vsi v okolici. Ne glede na to, ali ona to komu pove ali ne


ja.. ampak dokler se ne vid ima pac moznost povedat nekomu.. in jaz osebno spostujem zeljo vsake posameznice, ki me prosi, da bo povedala sama, ko bo pripravljena na to.. ne sele takrat ko se bo vidlo.. in v takem primeru molcim in naj sama izda, takrat ko bo zelela.. ce pa mi rece da je noseca in da je full vesela, pa to vzamem kot nekaj, kar lahko zaradi nje zve cel svet, ne!? in to meni ni blo samoumevno, ce mi izrecno ne rece, da ne zeli da drugi zvejo..!?

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Na napakah se ucimo..
24.12.2007 15:34:29   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

No daddy, ce je prijateljstvo pravo, potem ne poves naprej.


Za nosečnost? Slej ko prej poveš celemu svetu ( iz vidika nosečnice govorim ). Če je prijateljstvo pravo, se seveda delikatne stvari zamolčijo .... delikatne, recimo, če ima ljubimca, če je to, ono, tretje .... to, da je nekdo noseč, pa slej ko prej zvejo vsi v okolici. Ne glede na to, ali ona to komu pove ali ne.


Normalno, da vsi zvedo, ampak je razlika,  na kak način. Kar poglej malo na forumu nosečnost, koliko je tem, kako povedati, kako presenetiti, kdaj povedati...Se mi zdi, da veliko dajo-(mo) na to, da vidimo presrečne obraze naših najdražjih ob veseli novici. To je res eno lepo darilo. Sploh med prazniki. 


_____________________________



(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Na napakah se ucimo..
24.12.2007 15:55:40   
daddy
.... ni torej pomebno bistvo, ampak .... kako ga poveš?
Pa že.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Na napakah se ucimo..
24.12.2007 16:28:51   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

.... ni torej pomebno bistvo, ampak .... kako ga poveš?
Pa že.


U bistvu ja.. user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Na napakah se ucimo..
24.12.2007 18:24:22   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: daddy

.... ni torej pomebno bistvo, ampak .... kako ga poveš?
Pa že.


U bistvu ja.. user posted image


Ne trudi se z mano, da bi tole razumel, ej .... Mars - Venera, pa to, sej veš ..... user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?