|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 16:07:28   
baguSka
Tolk o prijateljstvu med moškim in žensko


A nista sodelavca user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 19:52:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Tolk o prijateljstvu med moškim in žensko


A nista sodelavca user posted image user posted image


a pol pa ne moreš biti prijatelj s sodelavcem?

kako pa potem ti smatraš odnos med sodelavcami (ženskim in moškim spolom)!user posted image


(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 19:53:47   
baguSka
a pol pa ne moreš biti prijatelj s sodelavcem?


ja lahko si.. ampak anonimna nic ne pise o tem, da bi bla prijatelja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 19:54:30   
baguSka
kako pa potem ti smatraš odnos med sodelavcami (ženskim in moškim spolom)!


ne glede na sploh, smatram kolegialen odnos... ne pa prijateljski user posted image  seveda pa so lahko tudi izjeme..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 19:55:00   
baguSka
ne glede na sploh


spol

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 20:01:41   
Anonimen
OLIVIJA:Evo, midva sva se potem že prevarala (je bilo pa obojestransko, tako da je vse izenačeno) user posted image  . Mi je pa zanimivo, kako hitro lahko pogruntam, katera mu je všeč.


No in pol predvidevam da se imata vidva fuuuuuuullllllll rada in da med vama vse klapa tak kot je treba? Nebi rekla. In kako hitro pogruntaš katera mu je všečuser posted image  Žalostno jaz se z tem nebi hvalila, ker očitno mu je po tvojih besedah sodeč veliko žensk všeč. Jaz sem mnenja da se varanje začne v glavi.




(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 20:03:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
res, da sem ga rada videla, vendar pa samo kot prijatelja in sodelavca.


baguSka; a ni to dosti navedeno o prijateljstvuuser posted image
            


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 20:06:15   
baguSka
Jaz sem mnenja da se varanje začne v glavi.


Varanje se zacne, ko varas partnerja s tem, da mu nekaj prikrivas, kar se tice njega..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 20:06:52   
baguSka
baguSka; a ni to dosti navedeno o prijateljstvu


ups.. spregledala.. grem se enkrat prebrat prvotni post.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 20:10:18   
baguSka
hmnja no... po tem kar je napisano se ne da glih razbrat, da je odnos prijateljski.. ker prijatelj pac pomeni veliko vec kot samo sodelavec.. in ce se je slo za prijateljstvo, pravo prijateljstvo, je to tako, da moras cutit, karkoli se dogaja s prijateljem, tko kot to cutis pri svojem partnerju.. zato me malo cudi, ce sta bla res prijatelja!? ker potem bi ona sigurno vedla, da on cuti vec...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 20:24:25   
Kepica83

Varanje se zacne, ko varas partnerja s tem, da mu nekaj prikrivas, kar se tice njega..


Torej če ti misliš na drugega, o njem par ur doma v stanovanju razglabljaš si nisi jasen glede čustev pol to ni varanje ali je?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ali je to prevara?
24.12.2007 20:25:51   
baguSka
u bistvu je varanje.. ce prikrivas partnerju svoje dvome in custva..

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ali je to prevara?
25.12.2007 9:21:36   
ZigZag
Oh te sodelavke. Narobe je ze to, k zenske u 'lajfu' nobenga bliz ne spustijo. Kako ces pol vedet kaksna je pa se sploh karkol spoznavat. Pa kje spoznat tiste k ne hodjo ven. Sam kaj nej zdej nardim k mislm da sm ta pravo najdu? Pravi da nic ne bo, pa ne vem a res nic ne more bit al sam zato k sm sodelavec (no, pa se mal zraven, pa ne bi prevec razlagal...)  Sej sem bil ze velikokrat zaljubljen, pa pel Love Hurts pa to, ampak da pa lahko tolk boli si pa nisem predstavljal. Aaaaaaaaaaaaaaa......

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ali je to prevara?
25.12.2007 14:06:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZigZag
ampak da pa lahko tolk boli si pa nisem predstavljal. Aaaaaaaaaaaaaaa......


ja, res Auuuuuuuuuuuuuuuuu

a imaš podoben problemuser posted image

kakšen je potem vajin odnos v službiuser posted image

(odgovor članu ZigZag)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ali je to prevara?
26.12.2007 0:01:10   
MANA 7
haha...zanimiva tema.sama imam popolnoma enak primer in se že nekako razpleta...draga anonimna z veseljem ti ga zaupam, vendar na zasebno s., ker ne vem če bi to pisala vsem na branje!Lahko se mi javiš na z.s, da podebatirava!

By


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ali je to prevara?
26.12.2007 15:24:32   
ZigZag
kakšen je potem vajin odnos v službi


Kaj pa vem. Ma sej to se skoz dogaja. Snubcev ko dreka. Mlad kolektiv.

Ja no, ce ne gre al pa se konca, mors bit tolk fer da ni zamere. Da se da normalno naprej delat. Zna bit pa tezko, dokler ne prebolis. No, se vedno upam da ne bo treba prebolevat.

Vsaj v Ameriki majo kolkr vem kar prepovedan karkol u sluzbi se it. Je najbrz bols za produktivnost :)  Ceprav, neki bencina bi pa tud prsparal k se lohk gres car pooling...

(odgovor članu MANA 7)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ali je to prevara?
26.12.2007 16:09:12   
Anonimen
Dej ,dej kle ko berem tole ko pišete ste vse neki pametne in jo kritizirate,kako je lahko tako nasedala besedam itd.Me zanima,če nebi bila katera čisto preč,ko ti dedec piha na dušo.Ma vse ženske smo glih vse imamo rade,da nam kdo piha na dušo pa če nam je to všeč ali pa ne.Smo v času polno tempa,ko skoraj pozabljamo eden na druzga in potem pride neka zabava in se ti nekdo izpove,kar pa ni rečeno ,da mora biti še kaj več.Ženske smo pač bolj krhke duše in rabimo,da nam moški pihajo na dušo,če tega ni doma rada slišiš to od druzga.Vsi smo krvavi pod kožo in vsem to ugaja pa naj si bodo moški ali pa ženske.Ne poznam nobene,ki ji nebi ugajalo pihanje na dušo,če pa zanika je pa potem ravno za v klošter.

Če mene vprašaš to ni prevara.Je prišlo obdobje,ko si na preizkušnji,ko si prišla v križišče,ko ne veš kam.Poslušaj svoje srce saj ta se nikoli ne zmoti.Srečno

(odgovor članu ZigZag)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ali je to prevara?
26.12.2007 17:21:32   
Kepica83
Anonimna

Dej ,dej kle ko berem tole ko pišete ste vse neki pametne in jo kritizirate,kako je lahko tako nasedala besedam itd.Me zanima,če nebi bila katera čisto preč,ko ti dedec piha na dušo.

 
To ne drži! Jaz sem takšen človek, da meni nima kdo kaj na dušo pihat, ga kar hitro zabijem z kakšno izjavo. In ga jasno in glasno vprašam če sem mu dovolila da mi teži pa se frajerja dela. In ko reče da ne, pol pa rečem da tak hitro kot je prišel še 2x hitreje naj odide.  Jaz sem ženska z ponosom (oddana) in nemore kar vsak ki ima jajca v hlačah meni napekat.Jaz sem 100% predana mojemu dragemu in popizdim da pride nek slinavec do mene in mi začne z nekimi glupimi forami. Osvajanje pa take bedarije! Jaz sem samo čisto preč ko mi moj na dušo piha pa noben drug! Če pa se pri njej to dogaja pol pa v njeni zvezi z partnerjem nekaj ne klapa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ali je to prevara?
26.12.2007 17:25:34   
mami_miki
hm...jaz bi rekla, da je prevara-neka meja, ki jo odloči vsak sam...

lahko se tvoj partnet samo spogleduje, ali samo pomisli na nekoga-pa je že prevara- ne fizična ampak mislena...

ne vem- nekateri se lahko z drugimi dol dajejo, če partner ve za to...pa to ni prevara- dokler se ne da dol, da on ne ve,,,

različno po moje-odvisno, kje so vaše meje..

najprej je spogledovanje in šele nato preide v kaj več....pa se stopnjuje,..

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ali je to prevara?
26.12.2007 17:41:24   
Kepica83
Jaz sem mnenja da se varanje začne v glavi. Če ti na nekoga misliš, si ga želiš, po njem hrepeniš pl je zame to varanje in full ne fer do partnejra. Jaz sem prejšnjo zvezo končala še isti trenutek ko sem se zavedla čustev do mojega sedanjega partnerja. Pa še nisma imela nič. Le metuljčki so se začeli pojavljat in mislila sem nanj, hrepenela po njem in si ga full želela. In to mi je bil dovolj velik razlog da sem takrat naredila konec. In to v full kratkem času. Z danes na jutri. Ker ko enkrat v zvezi začutiš ta čustva pol je to alarm in opozorilo da nekaj ni vredu. In jaz sem takoj naredila črto. In sedaj sem srečna kot še nikoli.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ali je to prevara?
26.12.2007 17:58:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Poslušaj svoje srce saj ta se nikoli ne zmoti.Srečno


srce, tako pravijouser posted image

sprašujem se če sem ga že sploh kdaj poslušala. bolj ko razmišljam, sploh nevem če sem bila kdaj resnično srečna v sedanji zvezi,
zato mi misli vedno bolj uhajajo na najin pogovor, ki sma ga imela na zaključku.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ali je to prevara?
26.12.2007 18:07:02   
Kepica83
srce, tako pravijo

sprašujem se če sem ga že sploh kdaj poslušala. bolj ko razmišljam, sploh nevem če sem bila kdaj resnično srečna v sedanji zvezi,
zato mi misli vedno bolj uhajajo na najin pogovor, ki sma ga imela na zaključku.


Zakaj pa pol zveze ne zaključiš če nisi srečna?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ali je to prevara?
26.12.2007 18:13:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ma vse ženske smo glih vse imamo rade,da nam kdo piha na dušo pa če nam je to všeč ali pa ne.


Si realno napisala sam...tegale gor pa ne razumem.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ali je to prevara?
26.12.2007 18:19:58   
Anonimen
Česa ne razumeš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ali je to prevara?
27.12.2007 9:40:55   
arabela*
zame to ni prevarauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?